PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Hiweb / شرکت های وب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Aryaeiboy
09-07-2013, 09:16
شما هم گیری دادینا:n02:سر این حجم:n02:
این سرویس 8 مگش بدرد میخوره؟8مگ واقعا دانلود میکنه؟هم از سرور ایران هم از خارج؟:n01:پیگش چنده؟:n01:
پینگ که یه نمونش رو گذاشتم بالا. در مورد سرعت هم با سرور داخلی تا ۱مگ در ثانیه هم گهگاهی سرعت می ره ولی با سرورهای خارجی با Idm و 16 تا کانکشن تازه نهایت می شه 400 شاید بعضی روزها به زور 500

amir000098
09-07-2013, 09:41
پینگ که یه نمونش رو گذاشتم بالا. در مورد سرعت هم با سرور داخلی تا ۱مگ در ثانیه هم گهگاهی سرعت می ره ولی با سرورهای خارجی با Idm و 16 تا کانکشن تازه نهایت می شه 400 شاید بعضی روزها به زور 500
پس همین پارس رو بجسبیم بهش که فعلا بهتر از همه هست .:n09:
دستت درد نکنه.:n16:

tahaafshar
09-07-2013, 11:58
عجب داستانی داریما!! می گم من خریدم دوباره می گی نمی شه؟!!! برو تست کن خوب ببین می شه یا نمی شه. اصلا "های وب" داری شما یا نداری؟!
وقتی بزنی روی خرید طرح فشفشه قشنگ بهت توضیح می ده خودش نیاز نداره من توضیحی بدم. وقتی حجم هم داشته باشی بزنی برای خرید کامل توضیح می ده برات! مثلا من الان 500 مگ حجم دارم خودم وقتی می زنم خرید طرح فشفشه 9 گیگ ۳ روزه٬ 9 گیگ رو با 500 مگ من جمع می زنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه این عکس توضیحی نیاز نداره. افتاد؟!

اول این که شما خیلی بد داری صحبت می کنی
دوم این که من خودم این آفر رو به شرکت دادم و تا جایی که خودم میدونم همچین چیزی امکان نداره،چون تو جلسه ای که صحبت شد این موضوع مطرح بود که چرا تا وقتی که طرف حجمش تموم نشده نمیتونه گیگ فشفشه بخره که قرار شد تا ما رمضان یه طرفه جدید بیاد به نام گیگ جرقه(البته شاید اسمش عوض شه)که این امکان وجود داشته باشه کاربر هر وقت خواست بتونه گیگ اضافه بخره بدون ارتباط با حجم سرویسش
و در آخر این که شما اگه دوست داشتی یوزتو برام بفرست من پیگیری می کنم با هاتون تماس می گیرم

Aryaeiboy
09-07-2013, 12:50
اول این که شما خیلی بد داری صحبت می کنی
دوم این که من خودم این آفر رو به شرکت دادم و تا جایی که خودم میدونم همچین چیزی امکان نداره،چون تو جلسه ای که صحبت شد این موضوع مطرح بود که چرا تا وقتی که طرف حجمش تموم نشده نمیتونه گیگ فشفشه بخره که قرار شد تا ما رمضان یه طرفه جدید بیاد به نام گیگ جرقه(البته شاید اسمش عوض شه)که این امکان وجود داشته باشه کاربر هر وقت خواست بتونه گیگ اضافه بخره بدون ارتباط با حجم سرویسش
و در آخر این که شما اگه دوست داشتی یوزتو برام بفرست من پیگیری می کنم با هاتون تماس می گیرم
عزیز من بد حرف زدم؟! خوب داری اشتباه می گی بد اصرار هم داری اونوقت؟! بعد اونوقت معذرت می خوام شما جز هیئت مدیره نوین نتی چیزی هستی که آفر دادی؟!
بعد یوزرم رو بدم شما چیو چک کنی؟!

tahaafshar
09-07-2013, 12:56
برادر من این چیزی که داری میگی کلا اشتباهه!!من دارم میگم همچین چیزی امکان نداره،صد در صد یه مشکلی هست که توی پنل شما یه همچین اتفاقی افتاده!!
شما فکر کن من آبدارچیم تو های وب،گفتم یوزرتونو بفرستید باهاتون تماس میگیرم امروز،اگرم نه که هیچ!!!!

Armin.Computer
09-07-2013, 13:02
میگم چرا این های وب شهرهای تحت پوشش از شرکت های دیگه کمتره؟

Aryaeiboy
09-07-2013, 13:17
برادر من این چیزی که داری میگی کلا اشتباهه!!من دارم میگم همچین چیزی امکان نداره،صد در صد یه مشکلی هست که توی پنل شما یه همچین اتفاقی افتاده!!
شما فکر کن من آبدارچیم تو های وب،گفتم یوزرتونو بفرستید باهاتون تماس میگیرم امروز،اگرم نه که هیچ!!!!
ای بابا... هنوز روی حرفت هستی عزیز؟!! اوکی چی بگم دیگه...!
اپراتور پشتیبانی هستی شما؟ خوب به سلامتی. اگه کاری می تونی بکنی شما یه خبری به مسئولان فنی برسون که یه فکری به حال این عوض شدن های گیت وی و ttl و افزایش شدید پینگ تایم نسبت به چند ماه پیش بکنن. کیفیت سرویس ها رو به شدت اوورده پایین. شرکت خیلی تکی بود های وب حیف شد.

میگم چرا این های وب شهرهای تحت پوشش از شرکت های دیگه کمتره؟
بر چه اساسی اینو شما می گی رفیق؟ اتفاقا مناطق تحت پوشش خیلی زیاده.
اینجا چک کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
09-07-2013, 13:22
اپراتور پشتیبانی هستی شما؟ خوب به سلامتی. اگه کاری می تونی بکنی شما یه خبری به مسئولان فنی برسون که یه فکری به حال این عوض شدن های گیت وی و ttl و افزایش شدید پینگ تایم نسبت به چند ماه پیش بکنن. کیفیت سرویس ها رو به شدت اوورده پایین. شرکت خیلی تکی بود های وب حیف شد.

اینجا چک کن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم:n03:
شاید تو استان ما کمتر از استان های دیگه پوشش داره!:n03:

tahaafshar
09-07-2013, 13:40

دوست من مشکل پینگ تایم از چیزه دیگه ای که متسفانه نمیتونم بگم،ولی این نوید رو میدم بهتون که توی ماه رمضان وضعیت خیلی بهتر خواهد شد به علاوه طرح های تشویقی خوبی هم قرار اضافه بشه
در رابطه با یوزرتون هم میشه بگید چرا اصرار دارید که نگید؟؟به احتمال زیاد این یه باگ تو crm هست که همچین مشکلی رو پیش آورده،شما اگه یوزرتو بدی می تونیم مشکل رو پیگیری کنیم

Aryaeiboy
09-07-2013, 13:59
دوست من مشکل پینگ تایم از چیزه دیگه ای که متسفانه نمیتونم بگم،ولی این نوید رو میدم بهتون که توی ماه رمضان وضعیت خیلی بهتر خواهد شد به علاوه طرح های تشویقی خوبی هم قرار اضافه بشه
در رابطه با یوزرتون هم میشه بگید چرا اصرار دارید که نگید؟؟به احتمال زیاد این یه باگ تو crm هست که همچین مشکلی رو پیش آورده،شما اگه یوزرتو بدی می تونیم مشکل رو پیگیری کنیم
دوست من بنده ۲تا خط دارم از های وب٬ باگ کجا بود! یعنی شما می گی اصلا نمی شه وقتی حجم داری٬ ترافیک فشفشه بخری؟! من به شما می گم خودت به شخصه یه بار چک کن خواهشا می بینی که می شه. شما اصلا جمله ای که می نویسه رو بخون. نوشتن اون جمله هم جز باگه؟! واضح و مشخص نوشته ابتدا ترافیک قبلیت کسر می شه بعد فشفشه.
در مورد پینگ تایم هم من متوجه نشدم چیو نمی تونید بگید؟! از نظر های وب و کلا تمام شرکت ها توی ایران پینگ تایم زیر 400 طبیعیه! پس عملا نباید انتظار تغییر داشت چونکه پینگ تایم بالا اصلا برای اونا مشکلی حساب نمی شه که بخوان برای بهتر شدنش تلاشی کنن. حالا اگه واقعا اطلاعی داری شما که مشکل از کجاست خوب بگو ما هم بدونیم لااقل. حتی اگه مشکل از زیرساخت هم باشه فقط و اصلا ربطی به های وب نداشته باشه هم بازم به من یوزر ربطی نداره شرکت باید پیگیری کنه که عمرا اینکار رو نمی کنه! چون براش مهم نیست پینگ تایم بالا

cnn
09-07-2013, 17:00
در تائید صحبتهای Aryaeiboy عزیز

slash2244
09-07-2013, 19:13
اگه این طرح فشفشه رو بشه بدون این که از حجم اصلی کم کنه خرید و مصرف کرد خیلی راضی کننده خواهد بود.

tahaafshar
09-07-2013, 22:12
دوست من بنده ۲تا خط دارم از های وب٬ باگ کجا بود! یعنی شما می گی اصلا نمی شه وقتی حجم داری٬ ترافیک فشفشه بخری؟! من به شما می گم خودت به شخصه یه بار چک کن خواهشا می بینی که می شه. شما اصلا جمله ای که می نویسه رو بخون. نوشتن اون جمله هم جز باگه؟! واضح و مشخص نوشته ابتدا ترافیک قبلیت کسر می شه بعد فشفشه.
در مورد پینگ تایم هم من متوجه نشدم چیو نمی تونید بگید؟! از نظر های وب و کلا تمام شرکت ها توی ایران پینگ تایم زیر 400 طبیعیه! پس عملا نباید انتظار تغییر داشت چونکه پینگ تایم بالا اصلا برای اونا مشکلی حساب نمی شه که بخوان برای بهتر شدنش تلاشی کنن. حالا اگه واقعا اطلاعی داری شما که مشکل از کجاست خوب بگو ما هم بدونیم لااقل. حتی اگه مشکل از زیرساخت هم باشه فقط و اصلا ربطی به های وب نداشته باشه هم بازم به من یوزر ربطی نداره شرکت باید پیگیری کنه که عمرا اینکار رو نمی کنه! چون براش مهم نیست پینگ تایم بالا

در تائید صحبتهای Aryaeiboy عزیز

اگه این طرح فشفشه رو بشه بدون این که از حجم اصلی کم کنه خرید و مصرف کرد خیلی راضی کننده خواهد بود.

دوستان شماها چرا علیه من موضع می گیرید،اگه من چیزی می گم که فقط می خوام مشکلتون حل بشه
در مورد این مشکل هم من امروز که پیگیری کردم متوجه شدم اشکال کارتون کجاست
همون طور که گفتم تا حجمتون تموم نشه نمیتونید گیگ فشفشه بخرید،یعنی قرار بود که این طوری تو سیستم اعمال شه اما مثله این که سازمان تصمصم گرفته که حتی اگه حجم کاربر تموم نشده باشه هم بتونه بخره
اما نکته ای که شما توجه نکردید اینه که شما اجازه داری هر چقد و هر زمانی که بخوای گیگ فشفشه بخری منتها تا وقتی حجم خودتون تموم نشه نمیتونید از گیگ فشفشه استفاده کنید.بزارید یه مثال بزنم
فرض کنید شما 1 گیگ حجم دارید و میرید 3 گیگ فشفشه می خرید،و تو پنلتون میبینید که حجمتون رو زده 4 گیگ،اما نکته ی مهم اینه که شما هر چقد که مصرف کنید اول از حجمتون استفاده میشه تا تموم شه و به محض تموم شدن حجم خودتون از فشفشه کم میشه حالا شما فکر کن که تو یه روز 1 گیگ استفاده می کنی،اون 1 گیگ حجم خودته که تموم میشه و اون 3 گیگی که خریدی میسوزه
اینطوری شما فکر می کنی که کل حجمت سوخته
توی همون اخطاری هم که سایت میده قشنگ مشخصه که میگه ابتدا ترافیک باقیمانده از سرویس های قبل از خرید جدید از اعتبار شما کسر میشه!!!
متوجه شدید؟

slash2244
09-07-2013, 23:56
دوستان شماها چرا علیه من موضع می گیرید،اگه من چیزی می گم که فقط می خوام مشکلتون حل بشه
در مورد این مشکل هم من امروز که پیگیری کردم متوجه شدم اشکال کارتون کجاست
همون طور که گفتم تا حجمتون تموم نشه نمیتونید گیگ فشفشه بخرید،یعنی قرار بود که این طوری تو سیستم اعمال شه اما مثله این که سازمان تصمصم گرفته که حتی اگه حجم کاربر تموم نشده باشه هم بتونه بخره
اما نکته ای که شما توجه نکردید اینه که شما اجازه داری هر چقد و هر زمانی که بخوای گیگ فشفشه بخری منتها تا وقتی حجم خودتون تموم نشه نمیتونید از گیگ فشفشه استفاده کنید.بزارید یه مثال بزنم
فرض کنید شما 1 گیگ حجم دارید و میرید 3 گیگ فشفشه می خرید،و تو پنلتون میبینید که حجمتون رو زده 4 گیگ،اما نکته ی مهم اینه که شما هر چقد که مصرف کنید اول از حجمتون استفاده میشه تا تموم شه و به محض تموم شدن حجم خودتون از فشفشه کم میشه حالا شما فکر کن که تو یه روز 1 گیگ استفاده می کنی،اون 1 گیگ حجم خودته که تموم میشه و اون 3 گیگی که خریدی میسوزه
اینطوری شما فکر می کنی که کل حجمت سوخته
توی همون اخطاری هم که سایت میده قشنگ مشخصه که میگه ابتدا ترافیک باقیمانده از سرویس های قبل از خرید جدید از اعتبار شما کسر میشه!!!
متوجه شدید؟

دوست عزیز همه این چیزهایی که فرمودید خودمون می دانیم و فقط بنده عرض کردم کاش کلا اول فشفشه مصرف می شد.

tahaafshar
10-07-2013, 00:50
دوست عزیز همه این چیزهایی که فرمودید خودمون می دانیم و فقط بنده عرض کردم کاش کلا اول فشفشه مصرف می شد.

منم چند پست قبل عرض کردم که قراره یه طرحه جدید با اسم جرقه بیاد که همچین کاری رو میسر میکنه،یعنی هر وقت خواستید میخرید و استفاده می کنید و هیچ ربطی به حجم خودتون نداره:n01:

l3izar
10-07-2013, 09:50
دوستان این طرح دینامیک چه طوره؟!؟سرعتش چنده؟دوستانی که دارند میتونند یه تست از سرعتش بزارند! ! !

بعد دوباره میشه تمدیدش کرد؟!؟یا فقط برای بار اول؟!؟

l3izar
10-07-2013, 10:09
یادش بخیر اولین isp من های وب بود
دوستان الان توی پنلم هستم ولی چرا چیزی به اسم دینامیت وجود نداره؟!؟

راستی 4 مگ-تیرگان چه جوریه ؟؟؟12 گیگ و 24 گیگ هر دوتا 150000 تومن؟؟؟

tahaafshar
10-07-2013, 10:31
دوستان این طرح دینامیک چه طوره؟!؟سرعتش چنده؟دوستانی که دارند میتونند یه تست از سرعتش بزارند! ! !

بعد دوباره میشه تمدیدش کرد؟!؟یا فقط برای بار اول؟!؟

یادش بخیر اولین isp من های وب بود
دوستان الان توی پنلم هستم ولی چرا چیزی به اسم دینامیت وجود نداره؟!؟

راستی 4 مگ-تیرگان چه جوریه ؟؟؟12 گیگ و 24 گیگ هر دوتا 150000 تومن؟؟؟

در مورد تمدید کردن که مشکلی نیست،ولی تو همه مراکز مخابراتی ارائه نمیشه،اگر تو لیست سرویساتون نمی بینید حتما تو مرکز مخابراتیتون ساپورت نمیشه
در مورد تیرگان اون 12 گیگ مودم رایگان داره روش ولی اون 24 گیگ ،حجم اضافه

slash2244
10-07-2013, 11:49
منم چند پست قبل عرض کردم که قراره یه طرحه جدید با اسم جرقه بیاد که همچین کاری رو میسر میکنه،یعنی هر وقت خواستید میخرید و استفاده می کنید و هیچ ربطی به حجم خودتون نداره:n01:

امیدوارم زودتر...:n01:

slash2244
10-07-2013, 12:28
سرعت من به شدت افت کرده از دیروز، دوستان دیگه اینجا سرعتشون چطوره؟

.:Bardia:.
10-07-2013, 13:32
سرعت من به شدت افت کرده از دیروز، دوستان دیگه اینجا سرعتشون چطوره؟

زنگ بزنید پشتیبانی .
اگه چرت گفت منظورش اینه به خاطر ماه رمضونه .

SKIPY
10-07-2013, 15:41
سرویس 8 مگ دینامیت

تست دیروز

tahaafshar
10-07-2013, 22:12
زنگ بزنید پشتیبانی .
اگه چرت گفت منظورش اینه به خاطر ماه رمضونه .

دوست من این جوریام که شما میگی نیست!!!!!خیلی دارید کم لطفی می کنید!!!:n01:
اتفاقا واسه ماه رمضان خیلی برنامه داریم!!:n18:

.:Bardia:.
11-07-2013, 07:57

فعلاً که سرعت شبانه بیشتر ISP ها به خاطر این ماه کم شده .
اگه واقعاً برنامه خوبی دارید خوشحال میشم بدون چیه و ازش استفاده کنم .

Aryaeiboy
11-07-2013, 09:14
گرامی کاش برنامه ی اصلیتون این باشه که کیفیت سرویس ها رو افزایش بدین. پکت لاس نباشه٬ پینگ تایم بر گرده به روزای خوبش. اینجوری سرعت دانلود هم مشکلش حل می شه. الان من فقط از سرور های داخلی سرعت دانلودم 700 کیلوبایته که اونم کمه چون سرویس ۸ مگه باید 1000-900 کیلوبایت باشه از سرور خارجی هم که بالای 400-300 کیلوبایت اکثرا نمی ره تازه اونم با idm. خیلی حیفه شرکتی که پینگ تایمش بود 110 بشه 260-270.

mazdak89
11-07-2013, 13:12
پینگ واقعا ناامید کنندست. آخه تا کی ؟؟
در ضمن الان چند روزیه که سرعت دانلود من بشدت افت کرده

slash2244
11-07-2013, 15:48

منتظر برنامه ها و خبرهای خوب هستیم :n16:

tahaafshar
11-07-2013, 21:32
فعلاً که سرعت شبانه بیشتر ISP ها به خاطر این ماه کم شده .
اگه واقعاً برنامه خوبی دارید خوشحال میشم بدون چیه و ازش استفاده کنم .

گرامی کاش برنامه ی اصلیتون این باشه که کیفیت سرویس ها رو افزایش بدین. پکت لاس نباشه٬ پینگ تایم بر گرده به روزای خوبش. اینجوری سرعت دانلود هم مشکلش حل می شه. الان من فقط از سرور های داخلی سرعت دانلودم 700 کیلوبایته که اونم کمه چون سرویس ۸ مگه باید 1000-900 کیلوبایت باشه از سرور خارجی هم که بالای 400-300 کیلوبایت اکثرا نمی ره تازه اونم با idm. خیلی حیفه شرکتی که پینگ تایمش بود 110 بشه 260-270.

منتظر برنامه ها و خبرهای خوب هستیم :n16:

سلام به همگی
دوستان وضعیت پینگ و سرعت به زودی اکی میشه،یه سری تغییرات داره صورت میگیره که به زودی تمام میشه

برای کاربرای های وب، یه طرح ویژه از افطار تا سحر بود که راجع بهش صحبت شد ولی نمیدونم قراره عملی شه یا نه به خاطر همین توضیحی دربارش نمیدم
برای کاربرای جدید هم یه طرح قراره اجرا شه به نام family یا مودم بارون که رو سرویساش مودم رایگان میده با قیمتی باور نکردنی(البته با عرض شرمندگی تا اعلام عمومی نشه نمیتوم بگم!!!)

ولی اگه همون طرحه از افطار تا سحر عملی شه ماه رمضون خیلی واستون شیرین میشه!!!!

Ahmad-Ra
11-07-2013, 21:40

کدوم شهر هستید ؟
بعضی اوقات این موارد شاید مربوط بشه به عدم همکاری خوب دیتای استان و خیلی چیز های دیگه

jackalag
12-07-2013, 01:52
دوستان وضعیت پینگتون چطوره ؟ ماله من که فاجعه است بعد از 2 هفته بالا پایین 2 روزه رو 240 واستاده !! که باید 160 باشه !

یه تست پینگ از 4.2.2.4 و 173.199.73.101 سرور انگلیس و 195.122.135.87 آلمان بدید ممنون میشم

ولی انصافا برای وبگردی خوبه لااقل نیاز نشده زنگ بزنم ! قدرشو بدونید من از خیلی جاها نت داشتم اول آسیا تک بعد نوین نت حرف اول رو میزنه

به خدا مخابرات ریده فعلا سراغش نرید ( در کل به خاطر کمبود getway کشوری همه داغونن ) سرعت افتضاح پشتیبانی افتضاح پینگ افتضاح packet loss سی درصد

and-roid2
12-07-2013, 03:15
دوستان وضعیت سرعت شبانه سرویس 256 تا 1مگ هرکی داره به چه صورت هست؟
شبانش چه سرعتی میده؟

======
جناب اقای tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من اگر 256 بگیرم سرعتش روزا و شبا روی چند بسته میشه؟ (امکانش هست 8مگ ببندید؟)
پارس انلاین جدیدا داره سرعتاش رو به 9مگ ارتقا میده! های وب هم چنین تصمیمی داره؟

mehran.kamyab
12-07-2013, 10:59
کسی نیست اینجا بگه سرعت شبانه 1 مگ های وب چقدره ؟

Ahmad-Ra
12-07-2013, 13:18
در مورد Ping چندروزی هست به خاطر انجام downtime از طرف زیر ساخت و مشکل gateway بین الملل با مشکل مواجه شدیم و ping time بالا رفته.

tahaafshar
12-07-2013, 14:08
دوستان وضعیت سرعت شبانه سرویس 256 تا 1مگ هرکی داره به چه صورت هست؟
شبانش چه سرعتی میده؟

======
جناب اقای tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من اگر 256 بگیرم سرعتش روزا و شبا روی چند بسته میشه؟ (امکانش هست 8مگ ببندید؟)
پارس انلاین جدیدا داره سرعتاش رو به 9مگ ارتقا میده! های وب هم چنین تصمیمی داره؟

کسی نیست اینجا بگه سرعت شبانه 1 مگ های وب چقدره ؟

رو 8 مگ که بسته نمیشه،ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم 1 رو 6 مگ بسته شده و همونطور که گفتم سرعت روز و شب تفاوت چندانی نداره
اما با همه این ها بازم کیفیت سرویس به چیزای دیگه هم بستگی داره که خودتون استادید تو این مسائل

and-roid2
12-07-2013, 14:13
رو 8 مگ که بسته نمیشه،ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم 1 رو 6 مگ بسته شده و همونطور که گفتم سرعت روز و شب تفاوت چندانی نداره
اما با همه این ها بازم کیفیت سرویس به چیزای دیگه هم بستگی داره که خودتون استادید تو این مسائل

یعنی طبق گفته شما من اگر 1مگ بگیرم و سرعتش رو م 6 مگ باشه شبانه هم با سرعت 6 مگ دانلود میکنم؟(فرض بگیریم وضعیت خطمون خوبه و مشکلی نداره)

Aryaeiboy
12-07-2013, 14:36
در مورد Ping چندروزی هست به خاطر انجام downtime از طرف زیر ساخت و مشکل gateway بین الملل با مشکل مواجه شدیم و ping time بالا رفته.
دوست عزیز شما هم توی های وب کار می کنی؟! کارمندهای های وب همه اومدن توی p30wrold! داستان چیه؟! کاش لااقل مشکلات رو انتقال بدید بلکه حل بشه.
می شه بگید این مشکلی که می فرمایید کی قراره حل بشه؟ من نوین نت یا های وب! رو فقط برای این گرفتم که پینگ تایمش خوب بود بعد از عید اکثرا پینگ تایم فاجعه بوده مخصوصا این ۲-۳ هفته اخیر که دیگه هیچی. آخر این ماه اشتراکم تموم می شه امیدوارم درست شده باشه وگرنه هیچ چاره ای جز قطع سرویس ندارم چون از نت فقط پینگ تایمش برام مهمه. یادش بخیر تا اواسط اسفند سال پیش پینگ حتی ۱ دقیقه هم بالای 115 نمی رفت. خیلی عالی بود

tahaafshar
12-07-2013, 15:29
یعنی طبق گفته شما من اگر 1مگ بگیرم و سرعتش رو م 6 مگ باشه شبانه هم با سرعت 6 مگ دانلود میکنم؟(فرض بگیریم وضعیت خطمون خوبه و مشکلی نداره)

من نگفتم اگه روزانه 6 مگ باشه شبانه هم با همون 6 مگ میتونید دریافت داشته باشید!!!گفتم شبانه تفاوت چندانی با روز نداره!!
چون به هر حال باری که شب روی مرکز مخابراتی هست تو روز نیست،ولی قاعدتا دیگه حداقل با 4 5 میتونید دریافت داشته باشید

tahaafshar
12-07-2013, 15:30

دوست عزیز شما هم توی های وب کار می کنی؟! کارمندهای های وب همه اومدن توی p30wrold! داستان چیه؟! کاش لااقل مشکلات رو انتقال بدید بلکه حل بشه.
می شه بگید این مشکلی که می فرمایید کی قراره حل بشه؟ من نوین نت یا های وب! رو فقط برای این گرفتم که پینگ تایمش خوب بود بعد از عید اکثرا پینگ تایم فاجعه بوده مخصوصا این ۲-۳ هفته اخیر که دیگه هیچی. آخر این ماه اشتراکم تموم می شه امیدوارم درست شده باشه وگرنه هیچ چاره ای جز قطع سرویس ندارم چون از نت فقط پینگ تایمش برام مهمه. یادش بخیر تا اواسط اسفند سال پیش پینگ حتی ۱ دقیقه هم بالای 115 نمی رفت. خیلی عالی بود

سوال Aryaeiboy عزیز رو من هم دارم!!میشه بگید کدوم بخشید؟

and-roid2
12-07-2013, 15:56
من نگفتم اگه روزانه 6 مگ باشه شبانه هم با همون 6 مگ میتونید دریافت داشته باشید!!!گفتم شبانه تفاوت چندانی با روز نداره!!
چون به هر حال باری که شب روی مرکز مخابراتی هست تو روز نیست،ولی قاعدتا دیگه حداقل با 4 5 میتونید دریافت داشته باشید

طاها جان وقتی شما میگید سرعت روز و شب تفاوت چندانی نداره یعنی سرعت من در روز مثلا 6 باشه شبم باید 6 مگ بده!
حالا باز اگر حداقل سرعت شبانه روی 4مگ هست من حاظرم بیام از نوین نت سرویس بگیرم....

در مرود پینگ مشکلتون کی حل میشه؟

and-roid2
12-07-2013, 16:19
جناب tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من یه نیم نگاهی به پست های شما داشتم که به این برخوردم:

تا یه مدت پیش میگفتی سراغ نوین نت نیاییم! ولی الان دارید ازش تعریف و... میکنید(بواسطه این که در این شرکت کار میکنید!)

حالا اگر این حرفایی که شما در پست هایی قبلی میزنی چطور رو حرفتون حساب باز کنیم؟

tahaafshar
12-07-2013, 16:30
جناب tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من یه نیم نگاهی به پست های شما داشتم که به این برخوردم:

تا یه مدت پیش میگفتی سراغ نوین نت نیاییم! ولی الان دارید ازش تعریف و... میکنید(بواسطه این که در این شرکت کار میکنید!)

حالا اگر این حرفایی که شما در پست هایی قبلی میزنی چطور رو حرفتون حساب باز کنیم؟

عزیز اگه به تاریخ پست ها نگاه کنید متوجه میشید که خیلی قدیمیه!!!این واسه زمانیه که اسم شرکت نوین نت بود!حالا چیزایی هست که شما خبر ندارید ولی به هر حال الان در جریان هستید که اسم شرکت شده های وب!!(بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم شرمنده)
من اون موقع از نوین سرویس داشتم و وضعیتم همونی بود که تو پست ها گفتم ولی الان شرایط فرق می کنه
در مورد سوال آخرتون هم هیچ الزامی نیست که رو حرف های من حساب باز کنید!!شما مختارید هر کاری که فکر می کنید درسته انجام بدید:n06:
بنده فقط اطلاع رسانی می کنم،اگرم فکر می کنید که دارم ابهام ایجاد می کنم واستون،من دیگه چیزی نمیگم

and-roid2
12-07-2013, 16:36
عزیز اگه به تاریخ پست ها نگاه کنید متوجه میشید که خیلی قدیمیه!!!این واسه زمانیه که اسم شرکت نوین نت بود!حالا چیزایی هست که شما خبر ندارید ولی به هر حال الان در جریان هستید که اسم شرکت شده های وب!!(بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم شرمنده)
من اون موقع از نوین سرویس داشتم و وضعیتم همونی بود که تو پست ها گفتم ولی الان شرایط فرق می کنه
در مورد سوال آخرتون هم هیچ الزامی نیست که رو حرف های من حساب باز کنید!!شما مختارید هر کاری که فکر می کنید درسته انجام بدید:n06:
بنده فقط اطلاع رسانی می کنم،اگرم فکر می کنید که دارم ابهام ایجاد می کنم واستون،من دیگه چیزی نمیگم

یعنی چون اسم شرکت شد های وب سیاست نوین بکلی تغییر پیدا کرد؟
الان که اوضاعتون فرق میکنه میشه چند تا تست بزارید ببینم؟ (اونموقع حداکثر سرعت شما 1.5 مگ بود)

بالاخره شما به عنوان کسی که در های وب کار میکنی باید چیزی بگید که ما خیالمون راحت باشه از اینکه مشترک این شرکت میشیم! و بر اساس حدس و گمان و... نباشه!

من الان زنگ زدم به شرکت همکاراتون گفتند که 1مگ شبانه نداره دیگه! شما چرا اطلاع ندارید؟

mehran.kamyab
12-07-2013, 16:40
1 مگ شبانه نداره دیگه ؟
اگه اینجوری شده من اصلا نمیرم های وب

بالاخره شما به عنوان کسی که در های وب کار میکنی باید چیزی بگید که ما خیالمون راحت باشه از اینکه مشترک این شرکت میشیم! و بر اساس حدس و گمان و... نباشه!

من الان زنگ زدم به شرکت همکاراتون گفتند که 1مگ شبانه نداره دیگه! شما چرا اطلاع ندارید؟

tahaafshar
12-07-2013, 17:03
الان که اوضاعتون فرق میکنه میشه چند تا تست بزارید ببینم؟ (اونموقع حداکثر سرعت شما 1.5 مگ بود)

دوست من گفتم چیزایی هست که نمیتونم توضیح بدم،شما با گذشته ها چی کار دارید ؟باید حال رو در نظر بگیرید
بنده خدمتتون عرض کردم که فقط اطلاع رسانی می کنم،نمیتونم به شما یا شخص دیگه اطمینان بدم که وضعیت برای شما چطور خواهد بود
اگر به خاطر حرف های من می خواید بیایید های وب این کارو نکنید،خودتون تحقیق کنید و ببینید کدوم شرکت مناسبتون هست

من الان از های وب سرویس ندارم

1 مگ شبانه نداره دیگه ؟
اگه اینجوری شده من اصلا نمیرم های وب

سرویس 1 مگ فقط طعرفه های 3 و 8 گیگ رایگان داره تو بازه 5 تا 8 صبح

and-roid2
12-07-2013, 17:15
دوست من گفتم چیزایی هست که نمیتونم توضیح بدم،شما با گذشته ها چی کار دارید ؟باید حال رو در نظر بگیرید
بنده خدمتتون عرض کردم که فقط اطلاع رسانی می کنم،نمیتونم به شما یا شخص دیگه اطمینان بدم که وضعیت برای شما چطور خواهد بود
اگر به خاطر حرف های من می خواید بیایید های وب این کارو نکنید،خودتون تحقیق کنید و ببینید کدوم شرکت مناسبتون هست

من الان از های وب سرویس ندارم

سرویس 1 مگ فقط طعرفه های 3 و 8 گیگ رایگان داره تو بازه 5 تا 8 صبح

پس با این وضع فایده نداره بیاییم های وب! چون احساس میکنم فقط میخواد مشتری جذب کنه بعد فلنگو ببنده بره...
داشتیم امیدوار میشدیم بیاییم های ولی با این توصیفات شما منصرف شدم

در ضمن ساعات رایگان 1مگ از ساعت 4 تا 7 میباشد!(همکارتون هم که میگه شبانه 1 مگ بردوشته شده!!)

tahaafshar
12-07-2013, 17:25
پس با این وضع فایده نداره بیاییم های وب! چون احساس میکنم فقط میخواد مشتری جذب کنه بعد فلنگو ببنده بره...
داشتیم امیدوار میشدیم بیاییم های ولی با این توصیفات شما منصرف شدم

در ضمن ساعات رایگان 1مگ از ساعت 4 تا 7 میباشد!(همکارتون هم که میگه شبانه 1 مگ بردوشته شده!!)

مشتری جذب کنه کجا فلنگو ببنده بره؟؟مگه تا حالا همچین کاری کرده؟
شما به خاطر کدوم حرف من منصرف شدید؟
حالا 4 تا 7،چه فرقی میکنه؟من که واو به واو طعرفه ها یادم نیس!!!!فقط خواستم بگم که سرویس 1 مگ شبانه داره!!!!!!!!

mehran.kamyab
12-07-2013, 17:31
بالاخره 1مگ شبانه داره یا نه
هر کی یه چیزی میگه اینجا
آدم گیج میشه

حالا 4 تا 7،چه فرقی میکنه؟من که واو به واو طعرفه ها یادم نیس!!!!فقط خواستم بگم که سرویس 1 مگ شبانه داره!!!!!!!!

and-roid2
12-07-2013, 17:33

منظورم اینه وقتی تعداد مشترکاش زیاد بشه مثل اسیاتک و بقیه شرکتا میشه....

1. در مورد سوال آخرتون هم هیچ الزامی نیست که رو حرف های من حساب باز کنید!!شما مختارید هر کاری که فکر می کنید درسته انجام بدید:n06:
2. بنده خدمتتون عرض کردم که فقط اطلاع رسانی می کنم،نمیتونم به شما یا شخص دیگه اطمینان بدم که وضعیت برای شما چطور خواهد بود

تا وقتی مطمین نشم نمیوتنم از های وب سرویس بگیرم.....البته حرف شما هم درسته ولی من میخوام اطمینان حاصل کنم سرویسی که میگید همونی باشه که بهم تحویل میدن!
چون خوشم نمیاد از این شرکت به اون شرکت برم!!

Aryaeiboy
12-07-2013, 19:04
والا از وقتی که "نوین نت" شد "های وب" قیمت هایی که فوق العاده کم بود در مقایسه با شرکت های دیگه٬‌ ۳ برابر شد پینگ تایم ها هم رفت بالا 3 برابر شد ساعت دانلود رایگان شبانه هم یک سوم شد!! شما اون موقع که بهترین بود نوین نت اومدی ازش بد گفتی شدید حالا داری ازش تعریف می کنی؟! حالا واقعا توی این شرکت کار می کنی شما؟! از پست های شما چه در مورد اون ترافیک فشفشه چه پست های دیگه من برداشتم اینه که اطلاع کاملی از های وب نداری شما! البته طبیعیه کلا٬ معمولا خود کسانی که توی isp ها کار می کنن در حد یه کاربر سادشون هم از سرویس هاشون و کیفیتش اطلاعی ندارن! اصلا قصد توهین ندارم ولی همه می دونن عین حقیقته! البته شما تقصیری نداری کاره ای نیستی کسانی که پول پارو می کنن توی شرکت ها و مخصوصا توی شرکت ارتباطات زیر ساخت (بخوانید دشمن ارتباطات زیرساخت!) مشکل اصلین

fanoostalaei
12-07-2013, 19:16
:n02:
بابا اگه میخواید تستش کنید یه بار بگیرید تموم :n06:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم مثل شما قبلا از وضعیتش اطلاع نداشتم و خریدم که بعد از 2 ماه ازش تخلیه کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از هیچ چیش خوشم نیومد، سرویسم که 16 روز طول کشید وصل کنن:n02:(در حالیکه مخابرات تبریز و یا حتی شاتل مادر مرده این کارو تو کمتر از 4 ساعت انجام میده)
از پشتیبانیشم که اصلا و ابدا خوشم نیومد:n22: وضعیت پینگم که معلوم نبود چجوریه ، ساعت به ساعت فرق میکرد ، تنها چیزی که ازش خوشم اومد سیستم مدیریت آنلاینش بود که خیلی فوری به روز میشه و تا حالا تو هیچ شرکتی ندیده بودم مثلشو و یه چیز دیگه ازش خوشم اومده بود تعرفه های نیم بها بوش که خیلی خوب بودن و ارزون و تو بازه اوج مصرف نیم بها بودن:n15:

این تجربه 2 ماه من تو نوین نت بود:n02:

tahaafshar
13-07-2013, 01:42
والا از وقتی که "نوین نت" شد "های وب" قیمت هایی که فوق العاده کم بود در مقایسه با شرکت های دیگه٬‌ ۳ برابر شد پینگ تایم ها هم رفت بالا 3 برابر شد ساعت دانلود رایگان شبانه هم یک سوم شد!! شما اون موقع که بهترین بود نوین نت اومدی ازش بد گفتی شدید حالا داری ازش تعریف می کنی؟! حالا واقعا توی این شرکت کار می کنی شما؟! از پست های شما چه در مورد اون ترافیک فشفشه چه پست های دیگه من برداشتم اینه که اطلاع کاملی از های وب نداری شما! البته طبیعیه کلا٬ معمولا خود کسانی که توی isp ها کار می کنن در حد یه کاربر سادشون هم از سرویس هاشون و کیفیتش اطلاعی ندارن! اصلا قصد توهین ندارم ولی همه می دونن عین حقیقته! البته شما تقصیری نداری کاره ای نیستی کسانی که پول پارو می کنن توی شرکت ها و مخصوصا توی شرکت ارتباطات زیر ساخت (بخوانید دشمن ارتباطات زیرساخت!) مشکل اصلین

دوست عزیز الان بحث عوض شدن اسم تجاری شرکت نیست!!در مورد قیمت شما کدوم شرکتو دیدید که طی ماه های اخیر قیمت هاش بدون تغییر بودن؟؟
در مورد پینگ تایم هم الان به جرات می تونم بگم که های وب یکی از بهترین هاست توی قضیه پینگ تایم!!با توجه به وضعیت پینگ شرکتای دیگه،این که چند وقتی پینگ های وب رفته بالا دلیل نمیشه که بگیم کلا بده!!چون این وضعیت موقتی هست
در مورد بازه رایگان هم دقیقا مشابه شرکتای دیگه این اتفاق افتاده!!یعنی شرکتا برای اینکه افزایش قیمت خیلی به چشم نیاد هم قیمت رو زیاد کردن و هم اومدن بازه رایگان رو کمتر کردن،های وب تنها شرکتی نیست که این اتفاق براش افتاده
در مورد این که من واقعا توی های وب کار می کنم یا نه دلیلی نمی بینم که دروغ بگم،البته این هم که شما باور کنید که من کارمند های وب هستم یا نه واسه من اهمیتی نداره!قصد توهین ندارم اما دارید کم لطفی می کنید،توی چندین پست هم گفتم که من اگه چیزی میگم فقط برای اطلاع رسانی و برای حل شدن مشکلات شما دوستان هست،وگرنه اگه شما بیاید های وب یا جمع آوری کنید هیچ فرقی برای من نمیکنه،پس دلیلی نداره که بخوام الکی تعریف کنم!
و در پایان در مورد گیگ فشفشه من فکر کردم شما توجیه شدید!!!!ولی این طور که معلومه هنوز رو حرفه خودتون هستید!!!!!!!!:n02:
و اگر یه درصد واستون مهمه که ثابت شه من تو های وب کار می کنم یا نه یوزرتون رو پ.خ کنید شنبه باهاتون تماس می گیرم و تمام ابهاماتتون رو در حد توانم رفع می کنم

and-roid2
13-07-2013, 02:59
جناب tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تکلیف ما رو روشن کن. اگر با سرویس 1 مگ سرعت 6 مگ میدی و شبانه سرعتش بالای 4مگ هست و پینگ قراره درست بشه بیام های وب....

من نام مرکز مخابراتی و پیش شماره رو بهتون پنجشنبه پخ کردم. امروز که خواستید چک کنید ببینید وضیعیت در منطقه ما به چه صورت هست؟!

خلاصه شما بقول گفتنی یه حساب دو دو چهار تا بکن سرویسی که بهم وعده میدی همونو میتونی تحویل بدی یا نه؟:n02:

fanoostalaei
13-07-2013, 03:38
!!در مورد قیمت شما کدوم شرکتو دیدید که طی ماه های اخیر قیمت هاش بدون تغییر بودن؟؟

مخابرات تبریز!!!!!:n02:(مکس نت هم گرچه کم نشد ولی تغیری پیدا نکرد)
نه تنها قیمت ها زیاد نشد بلکه کم هم شد
پینگ هم که دارن هلو تحویل مردم میدن شبان هم که حتی 1 کیلو بایت افت ندارن (همین الانش یه سرویس گرفتم که 500 کیلو ثابت شب و روز سرعت میده بدون کوچکترین عیب و نقصی فقط با 9500 تومن برای 3ماه با 2 گیگ ترافیک اولیه
:n02:)

Aryaeiboy
13-07-2013, 10:19
دوست عزیز الان بحث عوض شدن اسم تجاری شرکت نیست!!در مورد قیمت شما کدوم شرکتو دیدید که طی ماه های اخیر قیمت هاش بدون تغییر بودن؟؟
در مورد پینگ تایم هم الان به جرات می تونم بگم که های وب یکی از بهترین هاست توی قضیه پینگ تایم!!با توجه به وضعیت پینگ شرکتای دیگه،این که چند وقتی پینگ های وب رفته بالا دلیل نمیشه که بگیم کلا بده!!چون این وضعیت موقتی هست
در مورد بازه رایگان هم دقیقا مشابه شرکتای دیگه این اتفاق افتاده!!یعنی شرکتا برای اینکه افزایش قیمت خیلی به چشم نیاد هم قیمت رو زیاد کردن و هم اومدن بازه رایگان رو کمتر کردن،های وب تنها شرکتی نیست که این اتفاق براش افتاده
در مورد این که من واقعا توی های وب کار می کنم یا نه دلیلی نمی بینم که دروغ بگم،البته این هم که شما باور کنید که من کارمند های وب هستم یا نه واسه من اهمیتی نداره!قصد توهین ندارم اما دارید کم لطفی می کنید،توی چندین پست هم گفتم که من اگه چیزی میگم فقط برای اطلاع رسانی و برای حل شدن مشکلات شما دوستان هست،وگرنه اگه شما بیاید های وب یا جمع آوری کنید هیچ فرقی برای من نمیکنه،پس دلیلی نداره که بخوام الکی تعریف کنم!
و در پایان در مورد گیگ فشفشه من فکر کردم شما توجیه شدید!!!!ولی این طور که معلومه هنوز رو حرفه خودتون هستید!!!!!!!!:n02:
و اگر یه درصد واستون مهمه که ثابت شه من تو های وب کار می کنم یا نه یوزرتون رو پ.خ کنید شنبه باهاتون تماس می گیرم و تمام ابهاماتتون رو در حد توانم رفع می کنم
والا شما گفتی اون موقع که انتقاد می کردی اصلا اسم شرکت یه چیز دیگه بود منم گفتم اون موقع خیلی خیلی بهتر بود همه چی! حالا می فرمایید بحث عوض شدن اسم شرکت نیست! در مورد قیمت ها هم دقیقا در طول 2 ماه قیمت های شما ۳ بار افزایش داشت! می تونید شرکتی رو مثال بزنید که این کار رو کرده باشه؟! به عنوان مثال شما سرویس 2 مگ ( که روی ۴ مگ بسته می شه) با حجم 8 گیگ رو تا اوایل اسفند می دادید 21 تومن که قیمت بی نهایت عالی ای بود خداییش. بعد کردینش ۳۴ تومن که یعنی 60٪ افزایش قیمت! البته ابتدا 2 گیگ هدیه بهش اضافه کردین ولی بعد یه هفته 2 هدیه اش رو هم برداشتین!! ساعت شبانه رو هم 2 ساعت کم کردین. من شرکتی به ذهنم نمی رسه که همچین کارایی کرده باشه توی ۲-3 ماه گذشته.
در مورد پینگ تایم هم اون دفعه هم گفتم معلومه وقتی از نظر شما پینگ تایم 300 خوبه پس پینگ 250-260 که الان شرکت شما داره(البته در بهترین ساعات روز تازه) رو بهترین پینگ تایم می دونید! والا شاتل هم که همه عالم و آدم می دونن بعد از آسیاتک بدترین پینگ ایران رو می ده پینگش 260 اونم! مخابرات همین الان من دارم پینگش با 4.2.2.4 همیشه 110. پینگ شما هم عالی بود ولی متاسفانه مثل روند کلی شرکت کاملا روندی نزولی رو طی کرده این چند وقته. در مورد اینم که می فرمایید موقتی هست٬ از نظر شما 2-3 ماه٬ موقتیه!؟! بعد اونوقت برای بار سوم می پرسم٬ اگه واقعا موقتیه می شه بگید کی دوباره بر می گرده به حالت خوب؟
می شه یه مثال از شرکتی بزنید که ساعت رایگانش فقط 3 ساعت باشه؟!!سرویس های نامحدودتون هم که قیمت گذاریش نمی دونم با چه معیاری انجام شده. سرویس 512 ای که آسیاتک مثلا داره می ده 25 تومن شما می دین 90 تومن!
در مورد ترافیک فشفشه هم کلا صحبتی دیگه نکنم بهتره!!

پ.ن‌: فقط خواستم اینو اضافه کنم که کار مثبت هم انجام داده خداییش های وب٬ اونم این ترافیک فشفشه بود که اضافه شد. به نظرم خیلی ابتکار جالبی بود. البته در کنار این مشکلاتی که گفتم حالا حالاها باید از این کارای جالب و مثبت انجام بدین تا به چشم بیاد!

tahaafshar
13-07-2013, 13:05
جناب tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تکلیف ما رو روشن کن. اگر با سرویس 1 مگ سرعت 6 مگ میدی و شبانه سرعتش بالای 4مگ هست و پینگ قراره درست بشه بیام های وب....

من نام مرکز مخابراتی و پیش شماره رو بهتون پنجشنبه پخ کردم. امروز که خواستید چک کنید ببینید وضیعیت در منطقه ما به چه صورت هست؟!

خلاصه شما بقول گفتنی یه حساب دو دو چهار تا بکن سرویسی که بهم وعده میدی همونو میتونی تحویل بدی یا نه؟:n02:
اندروید جان در مورد شما حواسم هست!!!هنوز نرفتم شرکت!هر وقت رسیدم اولین کاری که می کنم بررسی وضعیت شماس

مخابرات تبریز!!!!!:n02:(مکس نت هم گرچه کم نشد ولی تغیری پیدا نکرد)
نه تنها قیمت ها زیاد نشد بلکه کم هم شد
پینگ هم که دارن هلو تحویل مردم میدن شبان هم که حتی 1 کیلو بایت افت ندارن (همین الانش یه سرویس گرفتم که 500 کیلو ثابت شب و روز سرعت میده بدون کوچکترین عیب و نقصی فقط با 9500 تومن برای 3ماه با 2 گیگ ترافیک اولیه
:n02:)
دوست عزیز به نظرم منطقی نیست مخابرات با شرکتای خصوصی مقایسه بشه،همین مخابرات که شما داری توی شهرتون ازش تعریف می کنی تو تهران هم وضعیتش همینه؟؟؟؟؟

والا شما گفتی اون موقع که انتقاد می کردی اصلا اسم شرکت یه چیز دیگه بود منم گفتم اون موقع خیلی خیلی بهتر بود همه چی! حالا می فرمایید بحث عوض شدن اسم شرکت نیست! در مورد قیمت ها هم دقیقا در طول 2 ماه قیمت های شما ۳ بار افزایش داشت! می تونید شرکتی رو مثال بزنید که این کار رو کرده باشه؟! به عنوان مثال شما سرویس 2 مگ ( که روی ۴ مگ بسته می شه) با حجم 8 گیگ رو تا اوایل اسفند می دادید 21 تومن که قیمت بی نهایت عالی ای بود خداییش. بعد کردینش ۳۴ تومن که یعنی 60٪ افزایش قیمت! البته ابتدا 2 گیگ هدیه بهش اضافه کردین ولی بعد یه هفته 2 هدیه اش رو هم برداشتین!! ساعت شبانه رو هم 2 ساعت کم کردین. من شرکتی به ذهنم نمی رسه که همچین کارایی کرده باشه توی ۲-3 ماه گذشته.
در مورد پینگ تایم هم اون دفعه هم گفتم معلومه وقتی از نظر شما پینگ تایم 300 خوبه پس پینگ 250-260 که الان شرکت شما داره(البته در بهترین ساعات روز تازه) رو بهترین پینگ تایم می دونید! والا شاتل هم که همه عالم و آدم می دونن بعد از آسیاتک بدترین پینگ ایران رو می ده پینگش 260 اونم! مخابرات همین الان من دارم پینگش با 4.2.2.4 همیشه 110. پینگ شما هم عالی بود ولی متاسفانه مثل روند کلی شرکت کاملا روندی نزولی رو طی کرده این چند وقته. در مورد اینم که می فرمایید موقتی هست٬ از نظر شما 2-3 ماه٬ موقتیه!؟! بعد اونوقت برای بار سوم می پرسم٬ اگه واقعا موقتیه می شه بگید کی دوباره بر می گرده به حالت خوب؟
می شه یه مثال از شرکتی بزنید که ساعت رایگانش فقط 3 ساعت باشه؟!!سرویس های نامحدودتون هم که قیمت گذاریش نمی دونم با چه معیاری انجام شده. سرویس 512 ای که آسیاتک مثلا داره می ده 25 تومن شما می دین 90 تومن!
در مورد ترافیک فشفشه هم کلا صحبتی دیگه نکنم بهتره!!

پ.ن‌: فقط خواستم اینو اضافه کنم که کار مثبت هم انجام داده خداییش های وب٬ اونم این ترافیک فشفشه بود که اضافه شد. به نظرم خیلی ابتکار جالبی بود. البته در کنار این مشکلاتی که گفتم حالا حالاها باید از این کارای جالب و مثبت انجام بدین تا به چشم بیاد!

من گفتم که از اون زمان تا به حال خیلی چیزا عوض شده و تنها چیزی که شما شاهدش بودین تغییر اسمه،به قولی خواستم بگم حتی اسمه شرکت عوض شده چه برسه به سیاستاش!!و فکر نمی کنم که خیلی هم مهم باشه که بخوایم همش در موردش بحث کنیم!!!
در مورد قیمت من نمی گم افزایش نداشتیم اما این افزایش رو شما نباید منحصرا برای این شرکت در نظر بگیرید،همه افزایش قیمت داشتن ،حالا هر کی به یه نحو
همین آسیا تک اولش 2 مگ با ضریب اشتراک 1 به 1 رو با حجم 5 گیگ در ماه میداد 30 تومن(اگه اشتباه نکنم البته!!!)بعد اومد رایگان رو از 5 گیگ برداشت و مجبور کرد که 10 گیگ بخرن همه و از اونطرف ضریب اشتراک شد 1 به 8 و قیمت هم کرد 42 تومن،حالا چون اومده از همه چی یه نمه زده و افزایش قیمتش کم به چشم میاد باید بگیم افزایش قیمت نداشته؟؟؟؟؟؟
در مورد پینگ تایم هم کلی صحبت کنید،کدوم شرکت الان داره پینگ زیره 150 میده؟؟؟؟اصلا بگیم های وب بد،منطقی اینه که بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کنیم دیگه!!!!
در مورد اینکه کی مشکل حل میشه من نمیتونم بهتون زمان بدم،شرمنده!
دقیقا یه نکته هست که به آقای اندروید هم گفتم که هیچکس بهش توجهی نداره!!شما با مقدار تایم رایگان چی کار داری؟دریافت رو در نظر بگیرید!افرض کنید تو 3 ساعت 3 گیگ بگیرید و تو 8 ساعت هم 3 گیگ!!کدوم بهتره به نظرتون؟؟؟
در مورد طعرفه های نا محدود من نظری نمیدم چون من هیچ مسئولیتی راجع بهش ندارم!!!

و در پایان اگه در مورد گیگ فشفشه هنوز ابهام دارید بگید تا بیشتر راهنمایی تون کنم

Aryaeiboy
13-07-2013, 15:53
اندروید جان در مورد شما حواسم هست!!!هنوز نرفتم شرکت!هر وقت رسیدم اولین کاری که می کنم بررسی وضعیت شماس

دوست عزیز به نظرم منطقی نیست مخابرات با شرکتای خصوصی مقایسه بشه،همین مخابرات که شما داری توی شهرتون ازش تعریف می کنی تو تهران هم وضعیتش همینه؟؟؟؟؟

من گفتم که از اون زمان تا به حال خیلی چیزا عوض شده و تنها چیزی که شما شاهدش بودین تغییر اسمه،به قولی خواستم بگم حتی اسمه شرکت عوض شده چه برسه به سیاستاش!!و فکر نمی کنم که خیلی هم مهم باشه که بخوایم همش در موردش بحث کنیم!!!
در مورد قیمت من نمی گم افزایش نداشتیم اما این افزایش رو شما نباید منحصرا برای این شرکت در نظر بگیرید،همه افزایش قیمت داشتن ،حالا هر کی به یه نحو
همین آسیا تک اولش 2 مگ با ضریب اشتراک 1 به 1 رو با حجم 5 گیگ در ماه میداد 30 تومن(اگه اشتباه نکنم البته!!!)بعد اومد رایگان رو از 5 گیگ برداشت و مجبور کرد که 10 گیگ بخرن همه و از اونطرف ضریب اشتراک شد 1 به 8 و قیمت هم کرد 42 تومن،حالا چون اومده از همه چی یه نمه زده و افزایش قیمتش کم به چشم میاد باید بگیم افزایش قیمت نداشته؟؟؟؟؟؟
در مورد پینگ تایم هم کلی صحبت کنید،کدوم شرکت الان داره پینگ زیره 150 میده؟؟؟؟اصلا بگیم های وب بد،منطقی اینه که بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کنیم دیگه!!!!
در مورد اینکه کی مشکل حل میشه من نمیتونم بهتون زمان بدم،شرمنده!
دقیقا یه نکته هست که به آقای اندروید هم گفتم که هیچکس بهش توجهی نداره!!شما با مقدار تایم رایگان چی کار داری؟دریافت رو در نظر بگیرید!افرض کنید تو 3 ساعت 3 گیگ بگیرید و تو 8 ساعت هم 3 گیگ!!کدوم بهتره به نظرتون؟؟؟
در مورد طعرفه های نا محدود من نظری نمیدم چون من هیچ مسئولیتی راجع بهش ندارم!!!

و در پایان اگه در مورد گیگ فشفشه هنوز ابهام دارید بگید تا بیشتر راهنمایی تون کنم
جواب همه این حرف ها که فرمودی رو بنده ۵ بار دادم تا حالا. فقط در مورد پینگ یه تست از مخابرات براتون می زارم با سرور باکو. فقط خواهشا ببر نشون بچه ها توی های وب بده بفهمن پینگ خوب یعنی چی! :n08:

fanoostalaei
13-07-2013, 16:20

اینم یه نمونه دیگه!!!

bahman30
13-07-2013, 16:34
حالا با این همه بحث هایی که شد بهتر نیست از آسیاتک بیام های وب؟سرویس آسیاتک تا 1روز دیگه تمام میشه:n30: حالا موندم تمدید کنم یا بیام های وب؟!:n05:

tahaafshar
13-07-2013, 16:36
جواب همه این حرف ها که فرمودی رو بنده ۵ بار دادم تا حالا. فقط در مورد پینگ یه تست از مخابرات براتون می زارم با سرور باکو. فقط خواهشا ببر نشون بچه ها توی های وب بده بفهمن پینگ خوب یعنی چی! :n08:
خب برادر من اگه مخابرات خوبه برو از مخابرات بگیر!!!!
کی مجبورتون کرده از های وب سرویس بگیرید؟؟؟؟؟!!!!!:n04:

Eblis 2011
13-07-2013, 16:36
یادش بخیر ....
نوین نت .......
عجب کلاهبرداری هایی که نکردن :n23:

+

دوستان مطالب صفحه های قبل رو خوندم
کسی نمیاد بگه ماست من ترش...
به تبلیغات توجه نکنید ، مخصوصا ساعت های رایگان که پشیمون میشید ....
با هزار امید ثبت نام کردم ( نوین نت )
به یک ماه نکشید سرویسمو به کل جمع کردم .... ساعت عادی سرعت دانلود 200
ساعت رایگان سرعت دانلود 16

همین که ساعت 12 شب میشد نت یک دقیقه قطع میشد و 12 و 5 دقیقه وصل میشد ... سرعت به طرز فاجعه آوری از 200 به زیر16 میومد....

اینترنت محدود ( حجمی ) = ساده ترین راه برای کلاهبرداری شرکت ها
چشم بهم بزنی میبینی که حجمت به طرز نجومی کم شده ...
128 باشه اما نامحدود باشه .

Aryaeiboy
13-07-2013, 16:43
خب برادر من اگه مخابرات خوبه برو از مخابرات بگیر!!!!
کی مجبورتون کرده از های وب سرویس بگیرید؟؟؟؟؟!!!!!:n04:
آهان. حالا این شد جواب! لااقل دیگه توجیه الکی نمی کنی! سرویسم تموم شه پینگ درست نشده باشه معلومه دیگه تمدید نمی کنم.

tahaafshar
13-07-2013, 17:09
آهان. حالا این شد جواب! لااقل دیگه توجیه الکی نمی کنی! سرویسم تموم شه پینگ درست نشده باشه معلومه دیگه تمدید نمی کنم.
من هر چی میگم شما حرف خودتونو می زنید!!
من بر میگردم میگم مشکل موقتی هست حل میشه،از اون ور 200 نفر علیه من موضع می گیرن که نه حل نمیشه!!!!!
الان من به نظرتون چی کار کنم؟؟؟
شما اومدید از های وب سرویس گرفتید بعد هی از مخابرات تعریف می کنید!!!خب کسی جولوتون نگرفته می تونید برید از مخابرات سرویس بگیرید!!
و در جواب دوستانی که می گن الکی دارم تعریف می کنم با ید بگم اگه شما از ما سرویس بگیرید یا نگیرید هیچ فرقی به حاله من نمیکنه،نه به حقوقم اظافه میشه و نه کم میشه!!
چند بار گفتم بازم میگم،حرف های من صرفا برای اطلاع رسانی هست نه این که شما رو ترقیب کنم سرویس بخرید

and-roid2
13-07-2013, 17:30

اقا طاها وضعیت ما چی میشه؟
فقط در پخ گفتید :

دوست من براتون چک کردم،مشکل خاصی وجود نداره و هیچ گزارشی مبنی بر ضعیف بودن بودن سرویس تو مرکزتون اعلام نشده
من چی بفهمم از این؟:n02:

مرکز ما تا چقدر پهنای باند ج میده؟
اصلا دینامیت رو میشکه؟(همکارات همونطور که گفتم بهم گفتن تا 2مگ نمیکشه)

این سرویس 1مگ که میگید 6 مگ بسته میشه در مرکز ما جواب میده؟
شبانش بالای 4مگ سرعت میده؟

ممنون میشم شفاف سازی کنی خیالمو راحت کنی

Aryaeiboy
13-07-2013, 17:40
اقا طاها وضعیت ما چی میشه؟
فقط در پخ گفتید :

من چی بفهمم از این؟:n02:

مرکز ما تا چقدر پهنای باند ج میده؟
اصلا دینامیت رو میشکه؟(همکارات همونطور که گفتم بهم گفتن تا 2مگ نمیکشه)

این سرویس 1مگ که میگید 6 مگ بسته میشه در مرکز ما جواب میده؟
شبانش بالای 4مگ سرعت میده؟

ممنون میشم شفاف سازی کنی خیالمو راحت کنی
عزیز کی بهت گفته ۱ مگ روی ۶ مگ بسته می شه؟! اصلا همچین چیزی نیست. 1 مگ و 2 مگ روی ۴ مگ بسته می شه دینامیت هم که 8 مگه. 6 مگ هر کی گفته چرت گفته. شبانه سرویس 1 مگ هم سرعتش 2 مگه یعنی 200-210

and-roid2
13-07-2013, 17:44
عزیز کی بهت گفته ۱ مگ روی ۶ مگ بسته می شه؟! اصلا همچین چیزی نیست. 1 مگ و 2 مگ روی ۴ مگ بسته می شه دینامیت هم که 8 مگه. 6 مگ هر کی گفته چرت گفته. شبانه سرویس 1 مگ هم سرعتش 2 مگه یعنی 200-210

اینجا:

پست 2284 رو ببین

fanoostalaei
13-07-2013, 17:46
پس اون 512 که تو تاپیک ما بود چجوری شده بود 440 کیلو؟؟؟

Eblis 2011
13-07-2013, 17:53
و در جواب دوستانی که می گن الکی دارم تعریف می کنم با ید بگم اگه شما از ما سرویس بگیرید یا نگیرید هیچ فرقی به حاله من نمیکنه،نه به حقوقم اظافه میشه و نه کم میشه!!
چند بار گفتم بازم میگم،حرف های من صرفا برای اطلاع رسانی هست نه این که شما رو ترقیب کنم سرویس بخرید

اطلاع رسانی یکبار ، دوبار
نه اینکه به زور کل ملت رو وادار به خرید کنی !!!

اون زمانی که ما داشتیم ، پهنای باند کم آورده بودن و هی مشترک جمع میکردن ... از بس شکایت و اعتراض کردیم که مجبور شدن اعتراف کنن پهنای باند کم آوردن و دارن پهنای باند جدید خریداری میکنن...

با تغییر اسم شرکت ، کیفیت هیچ تفاوتی نمیکنه ، حالا دلیل اینکه اسم شرکت چرا چنج شده خدا میدونه!! :n09: شایدم بخاطر فریب عوام بوده :n10:

tahaafshar
13-07-2013, 18:03
عزیز شما خیلی داری بد صحبت می کنی،فکر نمی کنم مخاطب حرف ایشون شما بوده باشید که جواب دادید بهش
اندروید جان اجازه بده پاسختون رو تو جواب خصوصی می دم

اون زمانی که ما داشتیم ، پهنای باند کم آورده بودن و هی مشترک جمع میکردن ... از بس شکایت و اعتراض کردیم که مجبور شدن اعتراف کنن پهنای باند کم آوردن و دارن پهنای باند جدید خریداری میکنن...

با تغییر اسم شرکت ، کیفیت هیچ تفاوتی نمیکنه ، حالا دلیل اینکه اسم شرکت چرا چنج شده خدا میدونه!! :n09: شایدم بخاطر فریب عوام بوده :n10:
میشه بگید تو کدوم پست من ملت رو واردار کردم که از های وب سرویس بگیرن
بعد از کی تا حالا 2 3 نفر شدن یه ملت؟؟؟؟؟؟

Aryaeiboy
13-07-2013, 18:24
اینجا:

پست 2284 رو ببین
همشهری ۱مگ و دو مگ روی 4 مگ بسته می شه. والسلام. دیگه تقی و نقی گفت رو ولش کن! تست کردم که بهت می گم.
پ.ن: الان رفتم توی تعرفه ها دیدم یه مشکل دیگه هم اضافه شده به مشکلات! نوین نت اصلا و ابدا هزینه رانژه نمی گرفت که این یکی دیگه از نکات مثبتش بود که اونم الان دیدم زده ۹ تومن! تازه بدتر از اون زده هزینه جمع آوری رانژه: 2 تومن!!! شما تا حالا شرکتی دیدین که برای جمع آوری خط هزینه اضافه بگیره؟!! جل الخالق! هر دم از این باغ بری می رسد! یعنی ما بخوایم جمع کنیم سرویس رو باید ۲ تومن هم پول زور بدیم؟!

and-roid2
13-07-2013, 18:28
همشهری ۱مگ و دو مگ روی 4 مگ بسته می شه. والسلام. دیگه تقی و نقی گفت رو ولش کن! تست کردم که بهت می گم.
پ.ن: الان رفتم توی تعرفه ها دیدم یه مشکل دیگه هم اضافه شده به مشکلات! نوین نت اصلا و ابدا هزینه رانژه نمی گرفت که این یکی دیگه از نکات مثبتش بود که اونم الان دیدم زده ۹ تومن! تازه بدتر از اون زده هزینه جمع آوری رانژه: 2 تومن!!! شما تا حالا شرکتی دیدین که برای جمع آوری خط هزینه اضافه بگیره؟!! جل الخالق! هر دم از این باغ بری می رسد! یعنی ما بخوایم جمع کنیم سرویس رو باید ۲ تومن هم پول زور بدیم؟!

کاری کردن که از این شرکت به این راحتی جدا نشی:n02::n08:

Aryaeiboy
13-07-2013, 18:29

به عنوان کسی که 6-7 ماهه سرویس دارم ازشون بهت می گم این تغییر نام شرکت کاملا همزمان شد با تغییر تمام سیاست های شرکت. به طور خلاصه نوین نتی که به نظر من بهترین سرویس دهنده بود٬ شد های وب و رسما رفت غاطی بقیه سرویس دهنده های داغون نت.

Aryaeiboy
13-07-2013, 18:30
کاری کردن که از این شرکت به این راحتی جدا نشی:n02::n08:
اصلا شاخ در اووردم اینو دیدم! من نمی دونم چه اتفاقی توی ۳-۴ ماهه اخیر توی این شرکت افتاد که اصلا نابود شد!

Eblis 2011
13-07-2013, 18:43
به عنوان کسی که 6-7 ماهه سرویس دارم ازشون بهت می گم این تغییر نام شرکت کاملا همزمان شد با تغییر تمام سیاست های شرکت. به طور خلاصه نوین نتی که به نظر من بهترین سرویس دهنده بود٬ شد های وب و رسما رفت غاطی بقیه سرویس دهنده های داغون نت.

نوین نت خوب بود؟:n04:
بهترین سرویس دهنده بود ؟:n04::n08:

من که نمیبخشم کسانی رو که کلاهبراداری کردن : و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین :n09:
به امید آتش سوزان برای متخلفین :n23: از حقم نمیگذرم و حلالشون نمیکنم!!!

Aryaeiboy
13-07-2013, 18:54
نوین نت خوب بود؟:n04:
بهترین سرویس دهنده بود ؟:n04::n08:

من که نمیبخشم کسانی رو که کلاهبراداری کردن : و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین :n09:
به امید آتش سوزان برای متخلفین :n23: از حقم نمیگذرم و حلالشون نمیکنم!!!
:n08: مشکلت چی بوده باهاشون عزیز؟! رفیق ما توی کشوری داریم زندگی می کنیم که متاسفانه از اساس با چیزی به نام اینترنت زیاد حال نمی کنن! حالا توی این وضع بین گزینه های داغون موجود بله نوین نت از اواخر آذر سال پیش که من سرویس گرفتم ازشون تا اوایل اسفند سال پیش بهترین سرویس دهنده بود. تنها شرکتی بود که شبانش سرعت واقعی می داد. پینگ تایمش که واقعا عالی بود. ثبات خیلی خوبی داشت چه تو پینگ چه توی سرعت روز و شب. قیمت هاش هم که باور نکردنی بود خداییش. من به ۲-۳ از دوستام اون موقع معرفی کردم شرکت رو قیمت ها رو که دیدن باورشون نشد گفتن خالی بندیه!
بازم یه تعریفی بکنم حالا که حقایق گفته شده باشه نه فقط بدی ها :n02: پنل کاربری ای که نوین نت می ده بهترین پنل کاربری توی شرکت هاست. عالیه. همه کاری رو بدون تماس با پشتیبانی خودتون انجام می دین. حتی وسط سرویس می تونید سرویس عوض کنید حجمتون از یه ماه به ماه بعد منتقل می شه برخلاف بقیه شرکت ها و ... حتی وقتی زنگ می زنید اگه با خطی که ثبت نام کردید باشه می فمن کدوم کاربر هستید! خععععلی پیشرفتن! :n02:
البته اینارو که دارم می گم به احتمال فراوان مثل نکات مثبت دیگه شرکت حتما قراراه تا ماه های آینده در راستای پیشرفت شرکت از بین بره!:n08:

SKIPY
13-07-2013, 19:00
سرویس 8 مگ / مازندران / ساری
پینگ سرورهای داخلی 45ms و سرورهای خارجی 175ms

bahman30
13-07-2013, 22:37
به نظر شما از آسیاتک بیام به های وب؟سرویسم دیگه داره تمام میشه!

mtchabok
13-07-2013, 23:18

داداش تو کدوم مرکز مخابراتی هستی ؟
من تو الغدیرم

afshin-434
14-07-2013, 11:48

وقتی نمیشه باهاش دانلود کرد به چه درد می‌خوره؟

SKIPY
15-07-2013, 08:45
وقتی نمیشه باهاش دانلود کرد به چه درد می‌خوره؟

براي كسي كه دنبال دانلود شبانه نيست همين سرويس بهترينه مخصوصا كه 8 گيگ هم داري

l3izar
15-07-2013, 09:23
نوین نت خیلی خوب بود ولی حیف که ساعات رایگان رو از بیشتر سرویشان حذف کرد یادش بخیر 6 ماه اولی که از نوین نت سرویس گرفتم شبی 3-4 گیگ دانلود میکردم پشتیانی هم که 20

الانم اگه سرویس 8 مگ رو توی مرکز مخابرات منطقمون ارائه میداد حتما دوباره میومدم نوین نت(های وب)

slash2244
15-07-2013, 11:14
از دیروز افت سرعت شدید و پینگ بالا !! دوستان لطفا وضعیتشون رو بگن

البته سرعت با سرور داخلی خوبه مشکل با پهنای باند بین الملل هستش

cnn
15-07-2013, 16:13
از دیروز افت سرعت شدید و پینگ بالا !! دوستان لطفا وضعیتشون رو بگن

البته سرعت با سرور داخلی خوبه مشکل با پهنای باند بین الملل هستش

دقیقاً ، از دیشب اینطور شد بعلاوه اینکه گوگل هم بسته شده!

SKIPY
15-07-2013, 17:56
سلام
تائید میشه سرعت افتضاح / کلا بزور میشه یک سایت باز بشه
پینگ 4.2.2.4 هم حدود 350-400 شده بقیه جاها هم اینطوریه ؟

and-roid2
15-07-2013, 18:03
های وب که مثل اسیاتک شد:n02::

# IP آدرس زمان پاسخگویی TTL
= ======= ============= ===
1 8.8.8.8 378 ms 64
2 8.8.8.8 375 ms 64
3 8.8.8.8 375 ms 64
4 8.8.8.8 377 ms 64
5 8.8.8.8 377 ms 64
6 8.8.8.8 379 ms 64
7 8.8.8.8 380 ms 64
8 8.8.8.8 377 ms 64
9 8.8.8.8 378 ms 64
10 8.8.8.8 380 ms 64
11 8.8.8.8 379 ms 64
12 8.8.8.8 372 ms 64
13 8.8.8.8 376 ms 64
14 8.8.8.8 376 ms 64
15 8.8.8.8 375 ms 64
16 از هاست جوابی دریافت نشد
17 8.8.8.8 377 ms 64
18 8.8.8.8 377 ms 64
19 8.8.8.8 376 ms 64
20 8.8.8.8 375 ms 64

Aryaeiboy
15-07-2013, 18:57
های وب که مثل اسیاتک شد:n02::

# IP آدرس زمان پاسخگویی TTL
= ======= ============= ===
1 8.8.8.8 378 ms 64
2 8.8.8.8 375 ms 64
3 8.8.8.8 375 ms 64
4 8.8.8.8 377 ms 64
5 8.8.8.8 377 ms 64
6 8.8.8.8 379 ms 64
7 8.8.8.8 380 ms 64
8 8.8.8.8 377 ms 64
9 8.8.8.8 378 ms 64
10 8.8.8.8 380 ms 64
11 8.8.8.8 379 ms 64
12 8.8.8.8 372 ms 64
13 8.8.8.8 376 ms 64
14 8.8.8.8 376 ms 64
15 8.8.8.8 375 ms 64
16 از هاست جوابی دریافت نشد
17 8.8.8.8 377 ms 64
18 8.8.8.8 377 ms 64
19 8.8.8.8 376 ms 64
20 8.8.8.8 375 ms 64
های وب گرفتی ناقلا؟!
از دیشب نت رفته رو هوا کلا.

and-roid2
15-07-2013, 19:35
های وب گرفتی ناقلا؟!
از دیشب نت رفته رو هوا کلا.

نه این پینگ اسیاتکه:n02:

Ahmad-Ra
15-07-2013, 21:14
دوستان امروز زیر ساخت به خاطر قطعی فیبر مشکل پیدا کرده که ارتباطات درون استانی اینترانت هم مشکل داره و اوضاع اینترنت و پهنای باند خوب نیست و در مورد تمامی شرکت های isp و pap صدق میکنه.

Ahmad-Ra
15-07-2013, 21:43

میبخشی با تاخیر جواب میدم.
حالا اینکه من اونجا هستم یا نه مهم نیست مطمئن باش انتقال داده میشه.
مشکل اون موقع که من گفتم 1،2 روز رفع شد. ولی باور کنید خیلی از چیز ها دست شرکت pap مثل hi web که خوش پهنای باند به دیگر isp ها و حتی pap ها میده(isdp) نیست.. این به خاطر عدم همکاری درست و بجا از سمت زیر ساخت یا مرکز دیتا استان هست.
ولی خوب خیلی موارد هم مروبط میشه به تجهیزات شرکت. شما کدوم شهر و مرکز هستید ؟

personal
15-07-2013, 22:08
دوستان امروز زیر ساخت به خاطر قطعی فیبر مشکل پیدا کرده که ارتباطات درون استانی اینترانت هم مشکل داره و اوضاع اینترنت و پهنای باند خوب نیست و در مورد تمامی شرکت های isp و pap صدق میکنه.

آقا جمع نبندید من نوین نت نیستم اما چه از قبل ان ت خ بات چه بعدش چه چن سال قبلش همیشه سرویس 1مگ داشتم سرعت 230 شبانه روزم همینه هرشب هم 2.8g رایگان دانلود میکنم قطعی هم نداره دل همتون هم آب!:n19:

slash2244
16-07-2013, 00:45
کندی من از امروز بعد از ظهر حل شد. :n02:

isbn
16-07-2013, 09:12
من شنبه ثبت نام کردم الانم وضعیتم رو زده ارسال نامه رانژه کی وصل میشه معمولا این نوین ؟

Aryaeiboy
16-07-2013, 09:35
میبخشی با تاخیر جواب میدم.
حالا اینکه من اونجا هستم یا نه مهم نیست مطمئن باش انتقال داده میشه.
مشکل اون موقع که من گفتم 1،2 روز رفع شد. ولی باور کنید خیلی از چیز ها دست شرکت pap مثل hi web که خوش پهنای باند به دیگر isp ها و حتی pap ها میده(isdp) نیست.. این به خاطر عدم همکاری درست و بجا از سمت زیر ساخت یا مرکز دیتا استان هست.
ولی خوب خیلی موارد هم مروبط میشه به تجهیزات شرکت. شما کدوم شهر و مرکز هستید ؟
خواهش می کنم. قبول دارم که خیلی از مشکلات به خاطر شرکت ها نیست و از طرف زیرساخت ولی اونم باز مشکل شرکت هاست از نظر من. منه یوزر معمولی که نمی تونم به زیرساخت فشار بیارم. شرکت ها باید با پیگیری بیش از حد مشکلات رو حتی اگه از طرف خودشون نیست حل کنن. مثالی می زنم: وثتی شما پرتقال می خری گندیده باشه و کیفیت لازم رو نداشته باشه می ری به کسی که ازش پرتقال خریدی شکایت می کنی یا به کشاورزی که پرتقال رو عمل اوورده؟! این رها کردن شرکت زیر ساخت و فشار نیووردن بهش باعث شده به یه شرکت بی در و پیکر تبدیل بشه که هر کاری دلش می خواد داره می کنه راحت.
من قم هستم عزیز. متاسفانه خیلی مشکلات کم بود یکی یکی هم اضافه می شه! من الان ۵ روزه از ساعت ۱۱ صبح تا 8 شب تقریبا پینگ تایمم با داخل می ره بالای 300! جواب های وبی ها هم اینه که حل می شه! ولی هر روز دقیقا این داستان تکرار می شه. سرعت هم حتی می رسه به 30 کیلوبایت. فقطم مختص به کاربران های وب توی استان قم هست این داستان. مشکلات گیت وی با خارج از کشور کم بود اینم روش اضافه شد! پینگ تایم ۴.۲.۲.۴ من در این ۵ روزه حتی به 1000 هم رسیده!

slash2244
16-07-2013, 09:38
من شنبه ثبت نام کردم الانم وضعیتم رو زده ارسال نامه رانژه کی وصل میشه معمولا این نوین ؟

واسه من که 3 روز شد. :n01:

fanoostalaei
16-07-2013, 10:10

اون موقع که من خودم گرفتم سر یه اشتباه بچگونه 16 روز طول کشید تا وصل کنن
ولی برای دوستم 1 روز شد:n29:

isbn
16-07-2013, 10:13
چه اشتباهی ؟
من همه مدارک رو هم فرستادم و الان دیگه توی روز سوم پس از ثبت نام هستم :n26:

Aryaeiboy
16-07-2013, 10:15
چه اشتباهی ؟
دوست من توی این کشور هر کاری رو باید پیگری کنی وگرنه سرنوشتش معلوم نیست! شما زنگ بزنی پیگیری کنی بیشتر از 3 روز نمی شه.

fanoostalaei
16-07-2013, 10:16
چه اشتباهی ؟
چون 2 تا من تلفن دارم تو فرمی که داده بود هر 2 تا رو داده بودم
واونا هم از شانس من اونی رو که نباید ثبت میکردن ثبت کردن:n02:
خلاصه چندین و چند بار بهشون زنگ زدم که بابا!! اون خط من که شما ثبت کردین خودش ADSL داره باید خط رو عوض کنین، حدود 4 بار بهشون زنگ زدم آخرش عوض کردن:n02:

isbn
16-07-2013, 10:29
منم دو تا خط داده بودم یکی برای تماس یکی برای رانژه الان زنگ زدم فک کنم واسه منم گند زدن دختره هل شده بود :n02: یه بار گفت 2780 یه بار گفت 7280 :n02: گفتم عزیزم همون 7280 هست گفت آره آره :n02:

SKIPY
16-07-2013, 11:14

سلام
براي من يكشنبه ثبت نام كردم سه شنبه وصل شد تازه دوشنبه هم تعطيل رسمي بود !!
كلا اينترنت تمام pap ها تو مازندران وضعيت به نسبت بهتري از استان هاي ديگه دارن و اين بابت اولين باره تو زندگي شانس آورديم :n02:

slash2244
16-07-2013, 11:21
سرعت باز به شدت افت کرده! :n27:

isbn
16-07-2013, 11:24
سلام
براي من يكشنبه ثبت نام كردم سه شنبه وصل شد تازه دوشنبه هم تعطيل رسمي بود !!
كلا اينترنت تمام pap ها تو مازندران وضعيت به نسبت بهتري از استان هاي ديگه دارن و اين بابت اولين باره تو زندگي شانس آورديم :n02:

حالا زیاد واسم مهم نیست خیلی زود وصل شه ولی میخوام پا قدمم رو به نوین نت هم نشون بدم اینم بترکه :n19::n20: همونطور که آسیاتک تا من ازش سرویس گرفتم منهدم شد :n02: مثل اینکه خطم داره رانژه میشه پیش لرزه ها داره حس میشه گفتین صفخات دیر باز میشن ؟ :n02:

fanoostalaei
16-07-2013, 11:57
منم دو تا خط داده بودم یکی برای تماس یکی برای رانژه الان زنگ زدم فک کنم واسه منم گند زدن دختره هل شده بود :n02: یه بار گفت 2780 یه بار گفت 7280 :n02: گفتم عزیزم همون 7280 هست گفت آره آره :n02:

lمطمئن باش برای شما هم گند زدن!!!! و به این زودی درست نمیشه:n02:

isbn
16-07-2013, 14:42
اااا خطم رانژه ببیتی :) الان فقط یوزر و پس بزنم دیگه VCI vpi 0-35 هست اینم ؟ یا از طرف شرکت باید فعال شه

اینم اولین تست نوین فقط تو مودم روی

7168 آپ شده نه روی 8096

fanoostalaei
16-07-2013, 14:54
اااا خطم رانژه ببیتی :) الان فقط یوزر و پس بزنم دیگه VCI vpi 0-35 هست اینم ؟ یا از طرف شرکت باید فعال شه

اینم اولین تست نوین فقط تو مودم روی

7168 آپ شده نه روی 8096
شما هم 8 مگ گرفتی؟

isbn
16-07-2013, 15:05
بلی میخواستم ببینم چه سرعتی میده الان توی مودم هم شد 8196 ولی noise mrg خط روی 6.3 هست :n02: یعنی منهدم

خوب تبریک میگم ورودم خیلی سریع اثر کرد 1 دقیقه بین دو تست فاصله هست ولی تفاوت سرعت رو ببین :)

این که از آسیا هم داغون تره مثل اینکه همین 1 ماه فقط مهمونم داخلی هم به 8 مگ نمیرسه

fanoostalaei
16-07-2013, 15:14
بلی میخواستم ببینم چه سرعتی میده الان توی مودم هم شد 8196 ولی noise mrg خط روی 6.3 هست :n02: یعنی منهدم

خوب تبریک میگم ورودم خیلی سریع اثر کرد 1 دقیقه بین دو تست فاصله هست ولی تفاوت سرعت رو ببین :)

این که از آسیا هم داغون تره مثل اینکه همین 1 ماه فقط مهمونم داخلی هم به 8 مگ نمیرسه

نه بابا ایراد از های وب نیست
کلا پهنای باند بین الملل تو کشور خیلی خیلی کمه
منم سرعتم از لینک های خارجی بیشتر از 90 نمیشه:n27:

isbn
16-07-2013, 15:17
ولی تست اولم چرا انقدر خوب بود ؟ :n02: به گمونم انقدر سریع فعال سازی کردم و تست گرفتم که نفهمیده بودن :| حالا فهمیدن شیر فلکه رو بستن

fanoostalaei
16-07-2013, 15:24
ولی تست اولم چرا انقدر خوب بود ؟ :n02: به گمونم انقدر سریع فعال سازی کردم و تست گرفتم که نفهمیده بودن :| حالا فهمیدن شیر فلکه رو بستن

منم با سرور داخلی حداکثر سرعت رو میگیرم ولی با خارجی!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاملا معلومه که پهنای باند بینالملل خیلی کمه(چون هم پینگم زیاده و هم سرعت دانلود و حتی آپلود هم کمه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

isbn
16-07-2013, 15:41
اصلا ثبات نداره

isbn
16-07-2013, 15:49

Ahmad-Ra
16-07-2013, 20:24
خواهش می کنم. قبول دارم که خیلی از مشکلات به خاطر شرکت ها نیست و از طرف زیرساخت ولی اونم باز مشکل شرکت هاست از نظر من. منه یوزر معمولی که نمی تونم به زیرساخت فشار بیارم. شرکت ها باید با پیگیری بیش از حد مشکلات رو حتی اگه از طرف خودشون نیست حل کنن. مثالی می زنم: وثتی شما پرتقال می خری گندیده باشه و کیفیت لازم رو نداشته باشه می ری به کسی که ازش پرتقال خریدی شکایت می کنی یا به کشاورزی که پرتقال رو عمل اوورده؟! این رها کردن شرکت زیر ساخت و فشار نیووردن بهش باعث شده به یه شرکت بی در و پیکر تبدیل بشه که هر کاری دلش می خواد داره می کنه راحت.
من قم هستم عزیز. متاسفانه خیلی مشکلات کم بود یکی یکی هم اضافه می شه! من الان ۵ روزه از ساعت ۱۱ صبح تا 8 شب تقریبا پینگ تایمم با داخل می ره بالای 300! جواب های وبی ها هم اینه که حل می شه! ولی هر روز دقیقا این داستان تکرار می شه. سرعت هم حتی می رسه به 30 کیلوبایت. فقطم مختص به کاربران های وب توی استان قم هست این داستان. مشکلات گیت وی با خارج از کشور کم بود اینم روش اضافه شد! پینگ تایم ۴.۲.۲.۴ من در این ۵ روزه حتی به 1000 هم رسیده!

حق با شما هست و البته ما هم داریم زیر ساخت و مراکز دیتا استان رو زیر فشار میگذاریم ولی بعضی اوقات باورت نمیشه واسه یک تعویض جک ورودی پورت مرکز ممکنه بخوابه ؟؟ جک ورودی فیبری که دیگه دست خود دیتا هست.
من پینگ تایم گرفتم الان خوبه اوضاع . روز های قبلی رو حساب نکن . چند روزه گذشته زیر ساخت گند زده بود رفت حتی از isp های دیگه هم پیگیری کردیم اونها هم همینطور گفتن. بهم بگو قم کدوم مرکز هستی ؟

Aryaeiboy
16-07-2013, 22:03
حق با شما هست و البته ما هم داریم زیر ساخت و مراکز دیتا استان رو زیر فشار میگذاریم ولی بعضی اوقات باورت نمیشه واسه یک تعویض جک ورودی پورت مرکز ممکنه بخوابه ؟؟ جک ورودی فیبری که دیگه دست خود دیتا هست.
من پینگ تایم گرفتم الان خوبه اوضاع . روز های قبلی رو حساب نکن . چند روزه گذشته زیر ساخت گند زده بود رفت حتی از isp های دیگه هم پیگیری کردیم اونها هم همینطور گفتن. بهم بگو قم کدوم مرکز هستی ؟
مرکز صدوقی. چطور؟
ببینم قید پینگ تایم 110 رو دیگه باید زد با های وب درسته؟!

Ahmad-Ra
17-07-2013, 01:08
مرکز صدوقی. چطور؟
ببینم قید پینگ تایم 110 رو دیگه باید زد با های وب درسته؟!

خواستم پهنا باند مرکز رو چک کنم و از نظر پهنا باند خیلی موقعیت خوبی داره با اینکه حتی هنوز به حد اکثر نرسیده. چون Burst وجود داره و در صورت ازاد بودن پهنا باند سرعتتون میره بالا. مثلا شبها که همه میخوان از time free استفاده کنن خوب پهنا باند بیشتر اشغال میشه. ولی سعی شده پهنا باند ها زیاد در نظر گرفته شه. البته باز هم این بسته به اجازه مرکز دیتا هست. بعضی از مراکز رو زیاد اجازه میدن بعضی جاها رو نه. مال شما که خوبه خیلی.
ببین وضعیت خوبه. خط که نویز نداره ؟ اینها رو چک کردی با call center ... خیلی چیز های فیزیکی ممکنه دخیل باشه.

Aryaeiboy
17-07-2013, 08:14
خواستم پهنا باند مرکز رو چک کنم و از نظر پهنا باند خیلی موقعیت خوبی داره با اینکه حتی هنوز به حد اکثر نرسیده. چون Burst وجود داره و در صورت ازاد بودن پهنا باند سرعتتون میره بالا. مثلا شبها که همه میخوان از time free استفاده کنن خوب پهنا باند بیشتر اشغال میشه. ولی سعی شده پهنا باند ها زیاد در نظر گرفته شه. البته باز هم این بسته به اجازه مرکز دیتا هست. بعضی از مراکز رو زیاد اجازه میدن بعضی جاها رو نه. مال شما که خوبه خیلی.
ببین وضعیت خوبه. خط که نویز نداره ؟ اینها رو چک کردی با call center ... خیلی چیز های فیزیکی ممکنه دخیل باشه.
دخیل توی چی باشه؟ پینگ؟! عزیز خود شما هم می دونی که مشکل پینگ از طرف یوزر نیست در حال حاضر. تاثیری که خط بی کیفیت می تونه توی پینگ بزاره نهایت در حد 10-20 ms است. در ضمن شما اگه های وب هستی که خوب خودتون می تونید توی پنل بنده مشخصات خط و نویز رو ببینید!
راستی یه سوال: تیر ماه تقریبا تموم شد ولی خبری از بسته ها و امکانات تشویقی جدید نیست که؟!

slash2244
17-07-2013, 11:05

داداش من مرکز نصرالهی ام، وضعیت اینجا رو می شه چک کنی پهنای بان و شلوغی اش چقدره؟ چند روزه خیلی نوسان سرعت دارم. الان به روز سرعت 8 مگ ام به 1 مگ فقط می رسه!
البته به احتمال زیاد مال همین مشکلات این چند وقته سراسریه چون 2 هفته اولی که گرفته بودم خیلی خوب بود و هیچ مشکلی نداشتم. ممنون

behrooz_iri
17-07-2013, 14:59
مشکل عزیز جان سراسریه منم تا یه مدت پیش پارس آنلاین 300 دانلود داشتم الان شده 30 :n02:

Ahmad-Ra
18-07-2013, 00:34
دخیل توی چی باشه؟ پینگ؟! عزیز خود شما هم می دونی که مشکل پینگ از طرف یوزر نیست در حال حاضر. تاثیری که خط بی کیفیت می تونه توی پینگ بزاره نهایت در حد 10-20 ms است. در ضمن شما اگه های وب هستی که خوب خودتون می تونید توی پنل بنده مشخصات خط و نویز رو ببینید!
راستی یه سوال: تیر ماه تقریبا تموم شد ولی خبری از بسته ها و امکانات تشویقی جدید نیست که؟!

اره البته من شماره شناستو ندارم که بتونم ببین یا اسم فامیلیت رو.
در مورد بسته ها من اطلاعی ندارم فکر کنم باید با call center یا فروشمون صحبت کنید.

Ahmad-Ra
18-07-2013, 00:39
داداش من مرکز نصرالهی ام، وضعیت اینجا رو می شه چک کنی پهنای بان و شلوغی اش چقدره؟ چند روزه خیلی نوسان سرعت دارم. الان به روز سرعت 8 مگ ام به 1 مگ فقط می رسه!
البته به احتمال زیاد مال همین مشکلات این چند وقته سراسریه چون 2 هفته اولی که گرفته بودم خیلی خوب بود و هیچ مشکلی نداشتم. ممنون

دوست عزیز ماشالا پهنا باند مرکزتون خیلی خوبه. بالای 10 مگ هم هست. پر هم نشده.
یوزر مرکز زیاد داریم. ولی وضغیت خوب و عادی مشاهده میشه.

slash2244
18-07-2013, 01:06
دوست عزیز ماشالا پهنا باند مرکزتون خیلی خوبه. بالای 10 مگ هم هست. پر هم نشده.
یوزر مرکز زیاد داریم. ولی وضغیت خوب و عادی مشاهده میشه.

آقا ممنون ... امروز اوکی شده خدا را شکر...ایشالا که همینطور بمونه.

DREAD KING
18-07-2013, 09:45
سلام به دوستان .
آقا ما دیشب رفتیم یک 8 مگ hi web ثبت کنیم پیام داد این سرویس برای شما موجود نیست ( یه چیزی توی این مایه ها )
امروز صبح هم یک نفر از های وب تماس گرفت تا ببینه جریان چیه . بعد در کمال تعجب گفت سرویس 8 مگ در مرکز مخابرات شما قابل ارائه نیست ! فکرشو بکن ، خیره سرمون تو دومین شهر پرجمعین ایران زندگی می کنیم:n20:
. / بعد که ما ناامید شده بودیم طرف خواست سرویس های دیگشونو به ما بندازه . گفت البته سرویس های 1 مگ ما تا 6 مگ بسته شدن ! ( خیلی حرف بو داریه به نظرم ! ) / گفتم من برام فقط پینگ با خارج مهم هست چون روی خط دیگمون نامحدود می گیرم / گفت : پینگ اصولا به نوع طرح بستگی نداره
و به شرکت ارائه دهنده بستگی داره ( درست گفته ؟ ) که البته همه جا پینگشون 100 تا 150 بسته شده ! :n09:
منم گفتم آره تو راست میگی ! نمیدونم طرف با آسیاتک آشنایی داره یا نه :n02:

خلاصه اگر میشه راهنمایی کنید که طرح های دیگش هم پینگ زیر 200 میدن یا نه ؟

پینگ من با آسیاتک :

Aryaeiboy
18-07-2013, 09:54
سلام به دوستان .
آقا ما دیشب رفتیم یک 8 مگ hi web ثبت کنیم پیام داد این سرویس برای شما موجود نیست ( یه چیزی توی این مایه ها )
امروز صبح هم یک نفر از های وب تماس گرفت تا ببینه جریان چیه . بعد در کمال تعجب گفت سرویس 8 مگ در مرکز مخابرات شما قابل ارائه نیست ! فکرشو بکن ، خیره سرمون تو دومین شهر پرجمعین ایران زندگی می کنیم
:n20:
. / بعد که ما ناامید شده بودیم طرف خواست سرویس های دیگشونو به ما بندازه . گفت البته سرویس های 1 مگ ما تا 6 مگ بسته شدن ! ( خیلی حرف بو داریه به نظرم ! ) / گفتم من برام فقط پینگ با خارج مهم هست چون روی خط دیگمون نامحدود می گیرم / گفت :
پینگ اصولا به نوع طرح بستگی نداره
و به شرکت ارائه دهنده بستگی داره ( درست گفته ؟ ) که البته همه جا پینگشون 100 تا 150 بسته شده !
:n09:
منم گفتم آره تو راست میگی ! نمیدونم طرف با آسیاتک آشنایی داره یا نه
:n02:

خلاصه اگر میشه راهنمایی کنید که طرح های دیگش هم پینگ زیر 200 میدن یا نه ؟

پینگ من با آسیاتک :
دوست عزیز پینگ هیچ ارتباطی به نوع سرویسی که می گیری نداره. خیالت راحت.
مطمئنید که بهتون گفتن ۱مگ روی ۶ مگ بسته می شه؟ چون تا ۲ ماه پیش که اینجوری نبود و روی ۴ مگ بسته می شد

Aryaeiboy
18-07-2013, 10:06
اره البته من شماره شناستو ندارم که بتونم ببین یا اسم فامیلیت رو.
در مورد بسته ها من اطلاعی ندارم فکر کنم باید با call center یا فروشمون صحبت کنید.
گرامی می تونید بفرمایید که سرویس ۱ مگ روی چند مگ بسته می شه روزانش و اینکه شب ها چه سرعتی می ده؟ ممنون می شم اطلاعی دقیقی بدین

and-roid2
18-07-2013, 10:06
دوست عزیز پینگ هیچ ارتباطی به نوع سرویسی که می گیری نداره. خیالت راحت.
مطمئنید که بهتون گفتن ۱مگ روی ۶ مگ بسته می شه؟ چون تا ۲ ماه پیش که اینجوری نبود و روی ۴ مگ بسته می شد

سرویس 1 مگ و 2 مگ اگر مرکزت پهنای باندش بکشه تا 8 مگ هم میببندن!512 هم تا 4مگ بسته میشه
الان پرسیدم...

مرکز علامه هم که دینامیت رو ساپورت نمیکنه!
حداکثر تا 6 الی 7 مگ پهنای باند بده بهم.

and-roid2
18-07-2013, 10:27
جناب Ahmad-Ra شرکت طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات 25 درصد ترافیک بیشتر به سرویس ها و ترافیک خریداری شده اضافه میکنه یا نه؟

Aryaeiboy
18-07-2013, 10:53
سرویس 1 مگ و 2 مگ اگر مرکزت پهنای باندش بکشه تا 8 مگ هم میببندن!512 هم تا 4مگ بسته میشه
الان پرسیدم...

مرکز علامه هم که دینامیت رو ساپورت نمیکنه!
حداکثر تا 6 الی 7 مگ پهنای باند بده بهم.

خوب چه فرقی می کنه پس برات خوب همون ۱ مگ رو بگیر شبانه هم داره

جناب Ahmad-Ra شرکت طبق مصوبه 152 سازمان تنظیم مقررات 25 درصد ترافیک بیشتر به سرویس ها و ترافیک خریداری شده اضافه میکنه یا نه؟
باید این کار رو بکنه ولی خیر اضافه نمی شه متاسفانه. قوانینی که به نفع شرکت ها باشه تا وضع بشن فرداش اعمال می شن ولی اگه به نفعشون نباشه عین خیالشون نیست!

and-roid2
18-07-2013, 11:04
خوب چه فرقی می کنه پس برات خوب همون ۱ مگ رو بگیر شبانه هم داره

باید این کار رو بکنه ولی خیر اضافه نمی شه متاسفانه. قوانینی که به نفع شرکت ها باشه تا وضع بشن فرداش اعمال می شن ولی اگه به نفعشون نباشه عین خیالشون نیست!

شبانش به نظرت چقدر میتونه بهم بده؟

اگر ترافیک خریدی و بهت چیزی ندادن میتونی ازشون شکایت کنی و کاملا حق با کاربره! من همین چند وقت پیش 1گیگ خریده بودم بهم چیزی اضافه نکردن...
زنگ زدم با واحد شکایات اسیاتک حرفیدم به این نتیجه رسیدیم که سیستمشون مشکل داشته:n02:!! بعدش طرف 250 مگ بهم اضافه کرد...

اگر زیر بار نرفت که میره با تنظیم مقررات باید پیگیری کنی!
ولی اینا تا خود کاربر پیگیری نکنه 25 درصد رو اعمال نمیکنن!
تنها شرکتی که داره 25 درصد رو میده و در سایتش علنی اعلام کرده پارس انلاینه...

Aryaeiboy
18-07-2013, 11:18
شبانش به نظرت چقدر میتونه بهم بده؟

اگر ترافیک خریدی و بهت چیزی ندادن میتونی ازشون شکایت کنی و کاملا حق با کاربره! من همین چند وقت پیش 1گیگ خریده بودم بهم چیزی اضافه نکردن...
زنگ زدم با واحد شکایات اسیاتک حرفیدم به این نتیجه رسیدیم که سیستمشون مشکل داشته:n02:!! بعدش طرف 250 مگ بهم اضافه کرد...

اگر زیر بار نرفت که میره با تنظیم مقررات باید پیگیری کنی!
ولی اینا تا خود کاربر پیگیری نکنه 25 درصد رو اعمال نمیکنن!
تنها شرکتی که داره 25 درصد رو میده و در سایتش علنی اعلام کرده پارس انلاینه...
آره درسته. قانون رسمی رو هم توی این کشور باید با زور به مسئولین یاد داد!
در مورد شبانه والا من قبلا چیزی که تست کرده بودم ۲-۳ روز ۲۰۰ کیلوبایت می داد ۱ مگ ولی چند روز پیش از یکی از بچه ها پرسیدم گفت انگار 100 kb می ده! حالا برای خودم هم جای سوال شده. خوبیه های وب اینه که وقتی سرویسی رو بگیری بعدش می تونی سریع خودت تغییر بدیش فقط هزینه آبونمان و عوارض بهت بر نمی گرده بقیه پولی که دادی برگشت داده می شه به پنلت برای سرویس جدیدی که می خوای بگیری. حالا احتمالا تست کنم خودم ۱ مگش رو ببینم چه جوریه شبانش اگه بد بود دوباره برمی گردم همین دینامیت

fanoostalaei
18-07-2013, 11:22
در مورد شبانه والا من قبلا چیزی که تست کرده بودم ۲-۳ روز ۲۰۰ کیلوبایت می داد ۱ مگ ولی چند روز پیش از یکی از بچه ها پرسیدم گفت انگار 100 kb می ده! حالا برای خودم هم جای سوال شده. خوبیه های وب اینه که وقتی سرویسی رو بگیری بعدش می تونی سریع خودت تغییر بدیش فقط هزینه آبونمان و عوارض بهت بر نمی گرده بقیه پولی که دادی برگشت داده می شه به پنلت برای سرویس جدیدی که می خوای بگیری. حالا احتمالا تست کنم خودم ۱ مگش رو ببینم چه جوریه شبانش اگه بد بود دوباره برمی گردم همین دینامیت

اره دقیقا منم گفتم ، تنها خوبی که داره همین مدیریت اکاتنیتگشونه که میشه هر سرویسی رو امتحان کرد:n02:

and-roid2
18-07-2013, 11:26

اگر مثلا 1مگ گرفتی و راضی نبودی و خواستی سرویس دیگه بگیری بازم باید هزینه آبونمان و عوارض بدیم؟
تست کردی حتما خبرش رو بهم بده!

fanoostalaei
18-07-2013, 11:28
اگر مثلا 1مگ گرفتی و راضی نبودی و خواستی سرویس دیگه بگیری بازم باید هزینه آبونمان و عوارض بدیم؟
تست کردی حتما خبرش رو بهم بده!
این هزینه ها حدود 1000 تومن میشه که به چشم نمیاد
مهم اون بستانکاریه که به ازای گیگ باقی مونده و زمان باقی مونده میده (محاسبشونم عادلانه است):n06:

and-roid2
18-07-2013, 11:30
این هزینه ها حدود 1000 تومن میشه که به چشم نمیاد
مهم اون بستانکاریه که به ازای گیگ باقی مونده و زمان باقی مونده میده (محاسبشونم عادلانه است):n06:

پس خیلی عالیه!
البته اگر بعدا برش ندورن یا تغییرش ندن...:n09:

slash2244
18-07-2013, 11:57
............

l3izar
18-07-2013, 12:43
دوستان من 3300 در اکانتم دارم میشه انتقالش داد؟؟؟
کسی میخوادش؟:n02:

Ahmad-Ra
18-07-2013, 23:04
گرامی می تونید بفرمایید که سرویس ۱ مگ روی چند مگ بسته می شه روزانش و اینکه شب ها چه سرعتی می ده؟ ممنون می شم اطلاعی دقیقی بدین

سرویس های 512 به بالا تا 4 مگ حد اقل Burst داره روزها و در شرایط اشغال نبودن بیش از حد پهنای باند مرکزتون و در مورد شبانه و تایم free حداقل و حداکثر تا جائی که اطلاع دارم کف سرویستون در نظر گرفته میشه. نه پایین تر از سرویس و سرعت خریداری شده.

Eblis 2011
18-07-2013, 23:05
زمان Free سرعت دانلود چنده دوستان؟

Ahmad-Ra
18-07-2013, 23:06

اطلاع ندارم از مصوبات. باید از فروش بپرسی.

Ahmad-Ra
18-07-2013, 23:07
زمان Free سرعت دانلود چنده دوستان؟

به اندازه سرویس خریداری شده.. یعنی کف سرویس حد اقل.

Eblis 2011
18-07-2013, 23:09
به اندازه سرویس خریداری شده.. یعنی کف سرویس حد اقل.

سرویس 1 مگ سرعت تایم فریش چنده؟

Ahmad-Ra
18-07-2013, 23:19
سرویس 1 مگ سرعت تایم فریش چنده؟

در صورت کیفیت خوب خط باید بین 120K - 130K بهتون بده.

Eblis 2011
18-07-2013, 23:21
در صورت کیفیت خوب خط باید بین 120K - 130K بهتون بده.

خیلی زیاد نگفتی؟
چون 16 میداد :n09:

Ahmad-Ra
18-07-2013, 23:24
خیلی زیاد نگفتی؟
چون 16 میداد :n09:

یعنی 128 و حتی کمتر :))
با call center در تماس باشید نباید اینجوری باشه.

Eblis 2011
18-07-2013, 23:25
یعنی 128 و حتی کمتر :))
با call center در تماس باشید نباید اینجوری باشه.

به 25 روز نکشید خطمو از شرکت جمع کردم !!!

Ahmad-Ra
19-07-2013, 00:17
به 25 روز نکشید خطمو از شرکت جمع کردم !!!

دلیل و توضیح خواستید از شرکت ؟

Eblis 2011
19-07-2013, 00:18
دلیل و توضیح خواستید از شرکت ؟

کلاهبرداری که دیگه نیاز به توضیح و دلیل نداره!

and-roid2
19-07-2013, 00:26
جناب Ahmad-Ra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من امروز صبح با خانم صالحی نزاد در مورد سرعت سرویس 1 مگ صحبت کردم که ایشون گفتن مرکزت اگر بکشه تا 8 مگ هم بازه....حالا بعد از ظهر با یه همکاری دیگه صحبت کردم میگه حداکثر تا 4 مگ میبندیم و حرف خانم صالحی رو تکذیب کرد وقبول نکرد!:n29:
در مورد پهنای باند مرکز مخابراتی هم صحبت کردیم یکی میگه طرح دینامیت میتونی استفاده کنی یکی دیگه میگه نمیشه:n02:
شما هم میگی مرکز ما تا 7 مگ رو ساپورت میکنه...

اخر حرف کدومو قبول کنیم؟!
داداش ما از پشتیبانی اسیاتک دلمون پره نیاییم های وب بدتر ضد حال بخوریم با این وضع پشتیبانی؟:n15:

در مورد سرعت شبانه یعنی سرعتا اسمی شد؟

Ahmad-Ra
19-07-2013, 01:03
جناب Ahmad-Ra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من امروز صبح با خانم صالحی نزاد در مورد سرعت سرویس 1 مگ صحبت کردم که ایشون گفتن مرکزت اگر بکشه تا 8 مگ هم بازه....حالا بعد از ظهر با یه همکاری دیگه صحبت کردم میگه حداکثر تا 4 مگ میبندیم و حرف خانم صالحی رو تکذیب کرد وقبول نکرد!:n29:
در مورد پهنای باند مرکز مخابراتی هم صحبت کردیم یکی میگه طرح دینامیت میتونی استفاده کنی یکی دیگه میگه نمیشه:n02:
شما هم میگی مرکز ما تا 7 مگ رو ساپورت میکنه...

اخر حرف کدومو قبول کنیم؟!
داداش ما از پشتیبانی اسیاتک دلمون پره نیاییم های وب بدتر ضد حال بخوریم با این وضع پشتیبانی؟:n15:

در مورد سرعت شبانه یعنی سرعتا اسمی شد؟

من خودم میدونم 4 مگ هست حد اقل. مگر تبصره واس بعضی مراکز باشه.
سرعت شبانه رایگان میگم کف سرویست میشه.

saman167
19-07-2013, 01:56
وضعیت عصر نوین توی اهواز چطوره ؟

Persian-Masoud
19-07-2013, 19:23
دوستان کلا کسی موفق شده از سرویس 8 مگ نوین نت نهایت سرعت یعنی 1 مگابایت رو دریافت کنه؟

Aryaeiboy
19-07-2013, 19:30
دوستان کلا کسی موفق شده از سرویس 8 مگ نوین نت نهایت سرعت یعنی 1 مگابایت رو دریافت کنه؟
نه عزیز. همون اول که راه افتاد چرا گهگاهی برای ۱ ثانیه اونم از سرورهای داخلی می شد ولی الان که دیگه عمرا

fanoostalaei
19-07-2013, 19:54
البته وقتی 8 مگ بسته بشه به هیچ هنوان نمیشه 1 مگ رو گرفت (حتی اگر نوین هم ایرادی نداشته باشه)
چون خطی که روی 8 مگ بسته میشه برای ارسال د و دریافت دیتا های دیگه ای حدود 0.3 مگ هم برای خودش جا نگه میداره
ولی با خط 8 م میشه تا حدود 960-970 دانلود کرد که نوین این سرعت رو میده

Persian-Masoud
19-07-2013, 21:56
البته وقتی 8 مگ بسته بشه به هیچ هنوان نمیشه 1 مگ رو گرفت (حتی اگر نوین هم ایرادی نداشته باشه)
چون خطی که روی 8 مگ بسته میشه برای ارسال د و دریافت دیتا های دیگه ای حدود 0.3 مگ هم برای خودش جا نگه میداره

بله درسته.
ولی نوین نت همین 950 رو هم میده واقعا؟ حالا حتی اگه مرکز مخابراتی هم پهنای باند داشته باشه و نویز هم نداشته باشی؟

fanoostalaei
19-07-2013, 21:58
مال یکی از کاربر های همین فروم:

keyvan360
19-07-2013, 22:20
کسی اطلاع داره که 1 مگ نامحدود روی چند بسته میشه ؟ ، اینم تا 8 مگ یا 4 مگ بسته شده یا نه سرعت اسمی 1 مگ هست ؟

tahaafshar
19-07-2013, 23:23
دوستان تغییرات روی گیگ فشفشه اعمال شد،از این به بعد هر وقت خواستید می تونید گیگ فشفشه بخرید و مصرف کنید
بر خلاف گذشته که تا حجم خودتون تموم نمیشد نمیتونستید از فشفشه استفاده کنید

کسی اطلاع داره که 1 مگ نامحدود روی چند بسته میشه ؟ ، اینم تا 8 مگ یا 4 مگ بسته شده یا نه سرعت اسمی 1 مگ هست ؟

دوست عزیز سرویسای نا محدود رو سرعت اسمی بسته میشن

slash2244
19-07-2013, 23:29
دوستان تغییرات روی گیگ فشفشه اعمال شد،از این به بعد هر وقت خواستید می تونید گیگ فشفشه بخرید و مصرف کنید
بر خلاف گذشته که تا حجم خودتون تموم نمیشد نمیتونستید از فشفشه استفاده کنید

دوست عزیز سرویسای نا محدود رو سرعت اسمی بسته میشن

بله امروز متوجه شدم! دستتون درد نکنه

and-roid2
19-07-2013, 23:31
اقا طاها چه عحب اومدید پس از چند روز....

اقا من میخوام سرویس 1مگ بگیرم. یکی میگی سرعتت تا 8 مگ هم میره یکی دیگه میگه تا 3 الی 4مگ!
شما چه سرعتی میگید اخرش میبندن؟

اگر حداقل(فرض کنیم همه شرایط خوبه) 6مگ میدید برام هماهنگ کنید بیام ازتون سرویس بگیرم...

Armin.Computer
20-07-2013, 00:17
وضعیت عصر نوین توی اهواز چطوره ؟

تو این تاپیک سوال کن شاید جواب گرفتی:
adsl مخابرات خوزستان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tahaafshar
20-07-2013, 00:36

اقا من میخوام سرویس 1مگ بگیرم. یکی میگی سرعتت تا 8 مگ هم میره یکی دیگه میگه تا 3 الی 4مگ!

اگر حداقل(فرض کنیم همه شرایط خوبه) 6مگ میدید برام هماهنگ کنید بیام ازتون سرویس بگیرم...

سلام
شرمنده به خدا!!یه چند روزی درگیر بودم
در مورد سرعت سرویس 1 مگ هم من شخصا خیلی از یوزرارو دیدم که رو 6 مگ بسته شدن ولی خب صد در صد وضعیت تو مراکز مخابراتی مختلف متفاوته
برا این که منم با اطمینان گفته باشم شما حداقل رو 4 و حداکثر رو 6 مگ در نظر بگیر

fanoostalaei
20-07-2013, 00:50

خوبه دیگه
4 مگ هم خودش خوبه
اینم درسته که شهر به شهر و مرکز به مرکز فرق میکنه
مثلا اون تست تو تاپیک تبریز رو دیدی!! 512 داشت ولی سرعت 4 مگ بود

jackalag
20-07-2013, 03:53
سوالی خدمتتون داشتم جناب tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنده ای که در شهرستان هستم( سمنان ) , آیا استفاده از نت وایرلس ( دریافت از آنتن Outdoor ) , به جای Adsl روی خط تلفن , وضعیت پینگ تایم و کیفیت اینترنت رو بهبود میبخشه ؟ اگر بله , در چه حدی ؟

بنده چون کارم کانفیگ سرور گیمه و خودم هم پلیرم

پینگ اروپا خیلی برام مهمه ! متاسفانه پینگ خارجم با نت های وب دائم تغییر میکنه و اصلا ثابت نیست روز و شبش یکی نیست در بهترین حالت که نصف شب ساعت 3 باشه 160 و روزا 260 میلی ثانیه است

که به نظر خودم ترافیک در مرکز مخابراتی زیاده اگر امکان داره یوزرمو چک کنید یا اگر امکانش باشه در بهبود وضعیت اینترنت بنده اقدام کنید ؟

یک سوال هم در آخر داشتم , شاید سوال دیگران هم باشه , تعرفه آنتن ها outdoor با فرکانس مختلف مورد تایید خود های وب رو میتونید ذکر کنید ؟

یوزر : 1242040 به نام همتی

با تشکر از شما

and-roid2
20-07-2013, 11:10
دوستانی که از های وب سرویس دارن میشه یه تست پینگ از ip 8.8.8.8 و 4.2.2.4 برام بزارید؟
پینگ این شرکت معمولا رو چه رنجی هست؟

tahaafshar
20-07-2013, 13:08
سوالی خدمتتون داشتم جناب tahaafshar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنده ای که در شهرستان هستم( سمنان ) , آیا استفاده از نت وایرلس ( دریافت از آنتن Outdoor ) , به جای Adsl روی خط تلفن , وضعیت پینگ تایم و کیفیت اینترنت رو بهبود میبخشه ؟ اگر بله , در چه حدی ؟

بنده چون کارم کانفیگ سرور گیمه و خودم هم پلیرم

پینگ اروپا خیلی برام مهمه ! متاسفانه پینگ خارجم با نت های وب دائم تغییر میکنه و اصلا ثابت نیست روز و شبش یکی نیست در بهترین حالت که نصف شب ساعت 3 باشه 160 و روزا 260 میلی ثانیه است

که به نظر خودم ترافیک در مرکز مخابراتی زیاده اگر امکان داره یوزرمو چک کنید یا اگر امکانش باشه در بهبود وضعیت اینترنت بنده اقدام کنید ؟

یک سوال هم در آخر داشتم , شاید سوال دیگران هم باشه , تعرفه آنتن ها outdoor با فرکانس مختلف مورد تایید خود های وب رو میتونید ذکر کنید ؟

یوزر : 1242040 به نام همتی

با تشکر از شما

سلام دوست عزیز
راستش بنده از طعرفه ها و وضعیت وایرلس دقیقا اطلاعی ندارم،برا همین اگه اجازه بدید نظری ندم راجع به این موضوع
در رابطه با وضعیت الانتون بنده پیگیری می کنم و باهاتون تماس می گیرم،و اگه تمایل داشته باشید وصل می کنم به بخش وایرلس تا بهتر بتونن راهنماییتون کنن

jackalag
20-07-2013, 13:28
سلام دوست عزیز
راستش بنده از طعرفه ها و وضعیت وایرلس دقیقا اطلاعی ندارم،برا همین اگه اجازه بدید نظری ندم راجع به این موضوع
در رابطه با وضعیت الانتون بنده پیگیری می کنم و باهاتون تماس می گیرم،و اگه تمایل داشته باشید وصل می کنم به بخش وایرلس تا بهتر بتونن راهنماییتون کنن

ممنون خیلی لطف می کنید فیکس شدن کامل وضعیت عمومی پینگ تایم ها تاریخه مشخصی نداره عزیز ؟

tahaafshar
20-07-2013, 23:27
ممنون خیلی لطف می کنید فیکس شدن کامل وضعیت عمومی پینگ تایم ها تاریخه مشخصی نداره عزیز ؟

جناب همتی باهاتون تماس گرفتم اما جواب ندادید!!

ولی دوستان شما که میگید پینگ مشکل داره واقعا اینطوری نیست!!
چون اگه مشکل کلی بود خبرش تو شرکت می پیچید،شاید باورتون نشه اما هیچ گزارشی مبنی بر خراب بودن وضعیت پینگ گزارش نشده!

slash2244
21-07-2013, 00:59

slash2244
21-07-2013, 01:12
پریروز مشکلی نبود و خوب بود اما امروز سرعتم به شدت افت کرده ... :n27:

jackalag
21-07-2013, 02:05
جناب همتی باهاتون تماس گرفتم اما جواب ندادید!!

چون اگه مشکل کلی بود خبرش تو شرکت می پیچید،شاید باورتون نشه اما هیچ گزارشی مبنی بر خراب بودن وضعیت پینگ گزارش نشده!

شرمنده به خاطر شیفت کاری غرق خواب بودم :n03: الانم تا 9 صبح باید بیدار باشم

بنده از بابت پینگ تنها مشکلم اینه که منطقه ای که هستم پینگ بیشتر موقع روی 280 است و زمانی که ترافیک در ساعت نصفه شب کم میشه به 180 تا 160 میرسه فقط میخواستم علت این امر رو بدونم چیه ؟ قابل حل است یا خیر ؟

والا یه زمانی ما شاتل داشتیم زنگ میزدیم میگفتن پینگ 500 با خارج خوبه , ولی کسی که گیمره و کارش سرور مجازی هست , مستقیم به پینگ مربوطه , این نوسانات واقعا اذیت میکنه , ولی شکر خدا Packet loss ندارم و SNR خط هم 31 در حد عالیه

حالا اگر فکر میکنید نیاز به تلفن است و قابل پیگیریه بنده خودم باهاتون تماس بگیریم یا ساعتی نزدیک به ظهر بگید که من اون موقع اوکی باشم

ولی اگر از همکاراتون بتونید قیمت آنتن outdoor رو بپرسید اینجا ذکر کنید ممنون میشم بازم تشکر

Aryaeiboy
21-07-2013, 09:41
خوب همین دیگه دوست عزیز!! مشکل اصلی دقیقا همینه. وقتی افزایش 150-200 ms ایه پینگ تایم توی یه شرکت مشکل حساب نمی شه باید فاتحه کیفیت نت و اینکه کسی به فکر درست شدنش باشه رو خوند. گرامی پینگ تایم های وب از ماه آبان که من سرویس رو گرفتم تا اواسط اسفند حتی یه روز هم من ندیدم بالای 120 باشه با اروپا. به این می گن کیفیت. ولی الان دقیقا ۱-۲ ماهه به طور میانگین پینگ 250 ه. تازه اگه مشکل نوسان پینگ با شبکه داخلی نباشه که معمولا بین ساعات 11 تا 6 غروب هست و باعث می شه تا 350 هم بره پینگ. در ضمن شما با آی ای مثل 4.2.2.4 کافیه یه trace route بگیری می بینی که دیتا پس از خارج شدن از شبکه داخلی فقط تایم اوت می ده!! این یعنی افت شدید کیفیت. برای همینم هست که سرعت دانلود با سرورهای خارجی خیلی تفاوت داره با سرورهای داخلی. متاسفم واقعا که اصلا اینا توی یه شرکتی که اون کیفیت عالی رو ارائه می داد مشکل حساب نمی شه! این حرف شما نشان دهنده اینه که متاسفانه مسئولان فنی اون شرکت کوچیک ترین درکی از مقوله کیفیت شبکه ندارن.

Aryaeiboy
21-07-2013, 10:00
رفیق من شما تست کردی که می گی؟!
اینجوری نیست متاسفانه با سرور داخلی گهگاهی شاید ولی با سرور خارجی اینه وضعیت:

دینامیت مثلا ۸ مگ!

اینم تازه با داخل:

با idm البته سرعت با ۱۶ تا کانکشن با سرورهای داخلی میانگین ۸۰۰ کیلوبایت هست. توی ایران متاسفانه فقط idm ملاکه! در صورتی که اصلا اینجوری نیست. سرعت تک کانکشنه که سرعت و قدرت و ثبات خط رو نشون می ده نه idm ی که لینک شما رو ۱۶ قسمت می کنه و در واقع انگار دارید ۱۶ تا لینک همزمان دانلود می کنید! در ضمن مگه همیشه دانلودها با idm ه؟ مثلا بازی fifa 13 رو فقط با برنامه origin که برای خود ea هست باید دانلود کنی. بنده یه بار پاک شد بازیم مجبور شدم دوباره ماه پیش با origin دالنود کنم نهایت سرعتی که می داد سرویس مثلا ۸ مگ دینامیت 150 کیلوبایت بود!!

and-roid2
21-07-2013, 10:03
رفیق من شما تست کردی که می گی؟!
اینجوری نیست متاسفانه با سرور داخلی گهگاهی شاید ولی با سرور خارجی اینه وضعیت:

دینامیت مثلا ۸ مگ!

اینم که اوضاش خرابــــــــــــــه.........
روزی چند ساعت اینطوریه؟

tahaafshar
21-07-2013, 11:24
خوب همین دیگه دوست عزیز!! مشکل اصلی دقیقا همینه. وقتی افزایش 150-200 ms ایه پینگ تایم توی یه شرکت مشکل حساب نمی شه باید فاتحه کیفیت نت و اینکه کسی به فکر درست شدنش باشه رو خوند. گرامی پینگ تایم های وب از ماه آبان که من سرویس رو گرفتم تا اواسط اسفند حتی یه روز هم من ندیدم بالای 120 باشه با اروپا. به این می گن کیفیت. ولی الان دقیقا ۱-۲ ماهه به طور میانگین پینگ 250 ه. تازه اگه مشکل نوسان پینگ با شبکه داخلی نباشه که معمولا بین ساعات 11 تا 6 غروب هست و باعث می شه تا 350 هم بره پینگ. در ضمن شما با آی ای مثل 4.2.2.4 کافیه یه trace route بگیری می بینی که دیتا پس از خارج شدن از شبکه داخلی فقط تایم اوت می ده!! این یعنی افت شدید کیفیت. برای همینم هست که سرعت دانلود با سرورهای خارجی خیلی تفاوت داره با سرورهای داخلی. متاسفم واقعا که اصلا اینا توی یه شرکتی که اون کیفیت عالی رو ارائه می داد مشکل حساب نمی شه! این حرف شما نشان دهنده اینه که متاسفانه مسئولان فنی اون شرکت کوچیک ترین درکی از مقوله کیفیت شبکه ندارن.
ببین برادر من،ملاک شرکت کل جامعه آماریشه!!یعنی میاد وضعیتشو تو کل ایران بررسی میکنه نه اینکه بخواد به یک جامعه ی آماری کوچیک مثل کاربران های وب در انجمن پی سی ورد توجه داشته باشه
منظورم این نیست که اصلا واسش فرق نمی کنه که وضعیت یوزراش چه طوریه،ولی وقتی مشکل فقط واسه چیزی حدود 0.01 درصد کل یوزراشه نمی شه که وضعیت بد رو به کل شرکت نسبت داد

=CYBER=
21-07-2013, 11:37
یه سوال ،

خط ما که فیبر نوری هست چرا نمی تونیم از شرکت های خصوصی مثل نوین نت اینترنت بگیریم ؟ تجهیزات شرکت های خصوصی سازگار نیست یا انحصار طلبی مخابرات هست این موضوع ؟

Aryaeiboy
21-07-2013, 12:06
ببین برادر من،ملاک شرکت کل جامعه آماریشه!!یعنی میاد وضعیتشو تو کل ایران بررسی میکنه نه اینکه بخواد به یک جامعه ی آماری کوچیک مثل کاربران های وب در انجمن پی سی ورد توجه داشته باشه
منظورم این نیست که اصلا واسش فرق نمی کنه که وضعیت یوزراش چه طوریه،ولی وقتی مشکل فقط واسه چیزی حدود 0.01 درصد کل یوزراشه نمی شه که وضعیت بد رو به کل شرکت نسبت داد
من منظور شما رو متوجه نشدم. یعنی می فرمایید پینگ تایم برای یه عده محدود فقط خرابه؟! یا اینکه می فرمایید پینگ تایم برای یه عده محدود مهمه و بهش دقت می کنن؟!

mr_exir
21-07-2013, 12:43
من منظور شما رو متوجه نشدم. یعنی می فرمایید پینگ تایم برای یه عده محدود فقط خرابه؟! یا اینکه می فرمایید پینگ تایم برای یه عده محدود مهمه و بهش دقت می کنن؟!

فک کنم منظورش اینه که چون یه عده خیلی کمی کیفیت سرویسشون کمه نباید از کل اون شرکت ایراد بگیریم :n09: مثلا اسیا تک 99 % درصد میگن اشغاله پس این معلومه که کلا به درد نمیخوره ولی خب نوین نت 90% میگن خوبه پس در کل کیفیت مطلوبی داره :n16:

Aryaeiboy
21-07-2013, 13:02
موشکل هم اصلا نداریم!

sima_6600
21-07-2013, 19:31
سلام من از اسیاتک فرار کردم به نظر شما بیام های وب من برام پینگ مهمه :n13:

Persian-Masoud
21-07-2013, 20:47
با idm البته سرعت با ۱۶ تا کانکشن با سرورهای داخلی میانگین ۸۰۰ کیلوبایت هست. توی ایران متاسفانه فقط idm ملاکه! در صورتی که اصلا اینجوری نیست. سرعت تک کانکشنه که سرعت و قدرت و ثبات خط رو نشون می ده نه idm ی که لینک شما رو ۱۶ قسمت می کنه و در واقع انگار دارید ۱۶ تا لینک همزمان دانلود می کنید! در ضمن مگه همیشه دانلودها با idm ه؟ مثلا بازی fifa 13 رو فقط با برنامه origin که برای خود ea هست باید دانلود کنی. بنده یه بار پاک شد بازیم مجبور شدم دوباره ماه پیش با origin دالنود کنم نهایت سرعتی که می داد سرویس مثلا ۸ مگ دینامیت 150 کیلوبایت بود!!

عزیز از خود اوریجین هم میتونی با idm دانلود کنی.

Aryaeiboy
21-07-2013, 20:58
عزیز از خود اوریجین هم میتونی با idm دانلود کنی.
صحبت من چیز دیگری بود رفیق. در ضمن می شه بگی چجوری؟!! همچین چیزی نمی تونه امکان پذیر باشه!

amirbrad
21-07-2013, 22:37
سلام من از اسیاتک فرار کردم به نظر شما بیام های وب من برام پینگ مهمه :n13:

اینطور که من تست دوستان و دیدم پینگش تعریفی نداره اما سرعتش خوبه.

Aryaeiboy
21-07-2013, 23:13
اینم از کیفیت سرویس های مثلا ۸ مگ دینامیت( قابل توجه جناب آقای طاها!)

Persian-Masoud
22-07-2013, 00:47
صحبت من چیز دیگری بود رفیق. در ضمن می شه بگی چجوری؟!! همچین چیزی نمی تونه امکان پذیر باشه!

نمیتونه نداریم!
لابد میشه که اینو میگم!

tahaafshar
22-07-2013, 02:21
اینم از کیفیت سرویس های مثلا ۸ مگ دینامیت( قابل توجه جناب آقای طاها!)

دوست مهربان من نمیگم که شما دروغ می گی!!!
حرف شما درست،وتنها چیزی که میتونم بگم اینه که زنگ زدید پشتیبانی؟جوابشون چی بوده؟

jackalag
22-07-2013, 03:09
حرف شما درست،وتنها چیزی که میتونم بگم اینه که زنگ زدید پشتیبانی؟جوابشون چی بوده؟

والا ما هم دردمون همینه پینگ ها بد رفته بالا !!

سرعت نت هم صبح مثل 6 صبح , تا 900 میره ولی در کل روز 400 هستش این نشون میده یا کیفیت اومده پایین یا یوزر در مرکز خیلی زیاده که پهنا باند به فنا رفته اینحوری شده

ایشاالله آقا طاها به گوش مسئولین برسونن

italodance
22-07-2013, 08:33
با idm البته سرعت با ۱۶ تا کانکشن با سرورهای داخلی میانگین ۸۰۰ کیلوبایت هست. توی ایران متاسفانه فقط idm ملاکه! در صورتی که اصلا اینجوری نیست. سرعت تک کانکشنه که سرعت و قدرت و ثبات خط رو نشون می ده نه idm ی که لینک شما رو ۱۶ قسمت می کنه و در واقع انگار دارید ۱۶ تا لینک همزمان دانلود می کنید!

این حرف رو باید با طلا نوشت بدن هر خانوار و ISP ای بخونه و حفظ کنه تا اهداف توسعه اینترنت ایران و چشم انداز ان به کشورهای جهان اول و توسعه یافته در زمینه کیفیت اینترنت و معیار استفاده از اینترنت ,اینترنت بدون اختلال نزدیک بشه

Aryaeiboy
22-07-2013, 09:16
نمیتونه نداریم!
لابد میشه که اینو میگم!

جالبه. یعنی با add کردن اوریجین به عنوان یه browser توی idm هر دانلودی که بخوای توی اریجین بکنی idm شروع می کنه به دانلود؟!‌ من الان دانلودی ندارم متاسفانه که بخوام چک کنم ولی شما تست کردی حتما دیگه :n01:. نکته جالبی بود. دمت گرم

Persian-Masoud
22-07-2013, 10:00
جالبه. یعنی با add کردن اوریجین به عنوان یه browser توی idm هر دانلودی که بخوای توی اریجین بکنی idm شروع می کنه به دانلود؟!‌ من الان دانلودی ندارم متاسفانه که بخوام چک کنم ولی شما تست کردی حتما دیگه :n01:. نکته جالبی بود. دمت گرم

بله،
هم اوریجین و هم originclintservice رو باید اضافه کنی.

Aryaeiboy
22-07-2013, 10:15
از نظر دوستان و همکاران شما مشکلی نیست!! اگرم موشکلی باشه از داخل سیستم یوزره!! باید team viewer نصب کرد بیان داخل سیستم رو چک کنن. وگرنه های وب عمرا هیچ موشکلی نداره هیچ وقت!
به طرف می گم پینگ تایمم با داخل 200 ه می گه 200 بده مگه!؟!؟!؟ یعنی خیلی بدبختیم به خدا!! طرف اینقدر سواد نداره بفهمه پینگ تایم با داخل بالای 40 یعنی فاجعه اونوقت می گه 200 مگه بده! چون با ۴.۲.۲.۴ 200 خوبه(از نظر اون البته) با همه آی پی ها و سرورهای دیگه هم فکر می کنه پینگ تایم 200 خوبه!

and-roid2
22-07-2013, 10:18
ما کلا بین زمین و اسمون معلق موندیم....

نمایندگی مسخره اسیاتک گفته تا 15 مرداد نمیتونی سرویست رو جمع اوری کنی:n02:!! عجب چیزایی که ادم شاخ در میاره:34:

Aryaeiboy
22-07-2013, 10:30
ما کلا بین زمین و اسمون معلق موندیم....

نمایندگی مسخره اسیاتک گفته تا 15 مرداد نمیتونی سرویست رو جمع اوری کنی:n02:!! عجب چیزایی که ادم شاخ در میاره:34:
چرت محض می گه. شما پیگیری کن باید قطع کنن. یعنی چی ۱۵ مرداد؟! حالا کی تعیین کردی این تاریخ دقیق رو؟! مسخره ها! حضوری برو تلفنی فایده نداره

and-roid2
22-07-2013, 10:39
چرت محض می گه. شما پیگیری کن باید قطع کنن. یعنی چی ۱۵ مرداد؟! حالا کی تعیین کردی این تاریخ دقیق رو؟! مسخره ها! حضوری برو تلفنی فایده نداره

حالا من با چندین تماسی که با تهران داشتم انگار تونستم موفق بشم درخواست جمع اوری رو بدم(در سیستم ثبت شد).... ولی فکر نمیکنم بتونن کاری کنن.(الافی داره). واحد شکایات گفت تا اخر هفته جمع میشه
همش میگفتن ما دسترسی نداریم برات جم کنیم. فقط نماینده میتونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موقعی که سرویست تموم میشه هزار تا صاحب پیدا میکنی که تو رو خدا بیا سرویستو شارژ و تمدید کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xx Hossein xX
22-07-2013, 11:03
سلام.
یه موج آسیاتکی داره میاد به سمت های وب :دی

دوستان یه سول این سرویس های دینامیت کجاست؟ چرا توی قسمت تعرفه ها اسمی ازش برده نشده و قیمت نزدند؟

and-roid2
22-07-2013, 11:13
سلام.

دوستان یه سول این سرویس های دینامیت کجاست؟ چرا توی قسمت تعرفه ها اسمی ازش برده نشده و قیمت نزدند؟

خدا به خیر کنه....:n02:
شما هم تصمیم گرفتی اسیاتک رو جمع کنی؟

arashsard
22-07-2013, 11:24
سلام.

فکر کنم بخاطر اینکه بعضی از مراکز مخابراتی رو پوشش نمیده... باید زنگ بزنی پشتیبانی ببینی مرکز شما رو دینامیت ساپورت میکنه یا نه.... بعد احتمالا اگه ساپورت کنه به پنلت اضافه بشه....

Aryaeiboy
22-07-2013, 11:24
دینامیت ۸ مگ:

Aryaeiboy
22-07-2013, 11:36
سلام.

فکر کنم بخاطر اینکه بعضی از مراکز مخابراتی رو پوشش نمیده... باید زنگ بزنی پشتیبانی ببینی مرکز شما رو دینامیت ساپورت میکنه یا نه.... بعد احتمالا اگه ساپورت کنه به پنلت اضافه بشه....
نه ایشون داره لیست تعرفه ها رو می گه. توی لیست تعرفه ها سرویس دینامیت نیست اصلا فقط توی پنل کاربری نشون می ده سرویس دینامیت رو. ثبت نام که کردی توی لیست انتخاب سرویس می تونی دینامیت رو پیدا کنی. یه سرویس دیگه هم هست به نام تیرگان که ۴ مگه اونم توی لیست تعرفه ها نیست

and-roid2
22-07-2013, 11:41
نه ایشون داره لیست تعرفه ها رو می گه. توی لیست تعرفه ها سرویس دینامیت نیست اصلا فقط توی پنل کاربری نشون می ده سرویس دینامیت رو. ثبت نام که کردی توی لیست انتخاب سرویس می تونی دینامیت رو پیدا کنی. یه سرویس دیگه هم هست به نام تیرگان که ۴ مگه اونم توی لیست تعرفه ها نیست

Xx Hossein xX
22-07-2013, 11:49
خدا به خیر کنه....:n02:
شما هم تصمیم گرفتی اسیاتک رو جمع کنی؟

آره احتمالا یه سر بیام اینور :دی
آسیاشِت هم نگه میدارم یک ماه که اگه های وب هم بد بود آواره نشیم.

:n16:

Armin.Computer
22-07-2013, 13:27
حالا من با چندین تماسی که با تهران داشتم انگار تونستم موفق بشم درخواست جمع اوری رو بدم(در سیستم ثبت شد).... ولی فکر نمیکنم بتونن کاری کنن.(الافی داره). واحد شکایات گفت تا اخر هفته جمع میشه
همش میگفتن ما دسترسی نداریم برات جم کنیم. فقط نماینده میتونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موقعی که سرویست تموم میشه هزار تا صاحب پیدا میکنی که تو رو خدا بیا سرویستو شارژ و تمدید کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهشون بگو نماینده برای شما کار می کنه بعد شما میگی ما اجازه نداریم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04:

Xx Hossein xX
22-07-2013, 15:08
دوستان یه سوال دیگه :دی
این سرویس های دینامیت شبانه رایگان داره؟
سرویس های دیگه چی؟ من تو پنلش هر کدوم رو انتخاب میکنم میگه ؛
این سرویس دارای ساعت رایگان یا نیم بها نمی باشد؛ :دی

حتی دو مگ هاش هم شبانه رایگان نداره؟ :n28:
با کلی ذوق و شوق ثبت نام کردم خوردیم تو دیوار :|

Aryaeiboy
22-07-2013, 15:56
دوستان یه سوال دیگه :دی
این سرویس های دینامیت شبانه رایگان داره؟
سرویس های دیگه چی؟ من تو پنلش هر کدوم رو انتخاب میکنم میگه ؛
این سرویس دارای ساعت رایگان یا نیم بها نمی باشد؛ :دی

حتی دو مگ هاش هم شبانه رایگان نداره؟
:n28:
با کلی ذوق و شوق ثبت نام کردم خوردیم تو دیوار :|
نخیر عزیز. شما فکر کردی سرویس ۸ مگ با شبانه رایگان رو این قیمت به شما می دادن؟! فقط سرویس های زیر ۱ مگ دارای شبانه رایگان هست

cnn
22-07-2013, 17:02
نخیر عزیز. شما فکر کردی سرویس ۸ مگ با شبانه رایگان رو این قیمت به شما می دادن؟! فقط سرویس های زیر ۱ مگ دارای شبانه رایگان هست

اون هم تازه سه ساعت در شب

ali hector93
22-07-2013, 19:34
منم می خوام بکنم از اسیاتک:n02: کسی از کیفیت سرویسشون توی کرج خبر داره؟؟؟
بعد تو فرومشون خیلیا گفته بودن ترافیکمون خیلی سریع کم میشه ازش،واقعیت داره؟؟؟

Aryaeiboy
22-07-2013, 23:39
خواهشا دوستان فعال در شرکت های وب توجه بفرمایند! مخصوصا اون دوستمون که فرمودن حرفش توی شرکت نپیچیده که پینگ تایم مشکل داره! خواهشا شما بگو بپیچه که این پینگ تایم بدجور پیچیده!!

jackalag
23-07-2013, 01:30
خواهشا دوستان فعال در شرکت های وب توجه بفرمایند! مخصوصا اون دوستمون که فرمودن حرفش توی شرکت نپیچیده که پینگ تایم مشکل داره! خواهشا شما بگو بپیچه که این پینگ تایم بدجور پیچیده!!

خوب این پینگ مثل گردوندگان شاتل عادیه ! یعنی تا 500 هم مشکلی نیست فقط پیج باز کنه با سرعت کافیه

ولی طی حرفی که زدن تو انجمن خود های وب قرار پینگ ها کاهش پیدا کنه و تعرفه جدید اعمال بشه

با این حال

keyvan360
23-07-2013, 02:55
خوب این پینگ مثل گردوندگان شاتل عادیه ! یعنی تا 500 هم مشکلی نیست فقط پیج باز کنه با سرعت کافیه

ولی طی حرفی که زدن تو انجمن خود های وب قرار پینگ ها کاهش پیدا کنه و تعرفه جدید اعمال بشه

با این حال

دقیقا همه isp ها همین حرف رو میزنن. اینکه پینگ تا 500 عادیه و اینکه قراره سرعت ها درست بشه و پینگ کمتر بشه و . . . ، ولی هیچ اتفاقی نمیفته.

mehdi700007
23-07-2013, 12:22
من امروروز ثبت نام کردم حداکثر چند روز طول میکشه تا فعالش کنن؟

mr_exir
23-07-2013, 13:33
دینامیت ۸ مگ:

دقیقا از سرعت اسمی 6 مگ پایین تری در اصل این هم یه نوع دزدی محسوب میشه

ESPSV
23-07-2013, 18:02
این های وب پشتیبانی هم داره ؟
هرچی زنگ میزنم یه سوال بپرسم 10 دقیقه گوشی دستمه فقط آهنگ میزنه
کسی توش هست اصلا ؟

and-roid2
23-07-2013, 18:09
این های وب پشتیبانی هم داره ؟
هرچی زنگ میزنم یه سوال بپرسم 10 دقیقه گوشی دستمه فقط آهنگ میزنه
کسی توش هست اصلا ؟

واقعا؟
من که به چنین چیزی برنخوردم. معمولا بعد از 10 20 ثانیه ج میدن.

and-roid2
24-07-2013, 08:05
خب امروز مبلغ رو واریز کردم.....افشین بدو که من دارم میام از های وب خداحافظی کنی:n09:

ruzbeh1
24-07-2013, 09:52
خب امروز مبلغ رو واریز کردم.....افشین بدو که من دارم میام از های وب خداحافظی کنی:n09:

پس این طور که معلومه باید در خواست جمع آوری بدم :n28:

and-roid2
24-07-2013, 09:54

خخخ
اره دیگه....با بچه های اسیاتک اومدیم های وبو درو کنیم!:n09:
الان پینگت چنده بافرنکفورت؟

sima_6600
24-07-2013, 10:15
من هم امدیم :دی به به عجب پینگی داره :دی من زمانی که تازه امده بودم اسیاتک هم پینگش خوب بود بعد 1 هفته نابود شد :n02: ببینم میشه رکورد زد این بار 2 روزه نابود بشه:n19:

and-roid2
24-07-2013, 10:21
من هم امدیم :دی به به عجب پینگی داره :دی من زمانی که تازه امده بودم اسیاتک هم پینگش خوب بود بعد 1 هفته نابود شد :n02: ببینم میشه رکورد زد این بار 2 روزه نابود بشه:n19:

لول...
روزبه تحویل بگیر سیما جان یکی بچه های اصلی تخریبچی هستش.:34::thumbsup:

hossein019940
24-07-2013, 10:48
and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از آسیاتک کوچ کردی اومدی نوین نت از اینجا قراره کی کوچ کنی بری جای دیگه؟:n02:
الان پس پاتوقت شده نوین نت.........

and-roid2
24-07-2013, 10:59
and-roid2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از آسیاتک کوچ کردی اومدی نوین نت از اینجا قراره کی کوچ کنی بری جای دیگه؟:n02:
الان پس پاتوقت شده نوین نت.........

اون دیگه بستگی داره تا کی بشه تحملش کرد....:n10:

ruzbeh1
24-07-2013, 12:00
لول...
روزبه تحویل بگیر سیما جان یکی بچه های اصلی تخریبچی هستش.:34::thumbsup:

من هم امدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به به عجب پینگی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من زمانی که تازه امده بودم اسیاتک هم پینگش خوب بود بعد 1 هفته نابود شد :n02: ببینم میشه رکورد زد این بار 2 روزه نابود بشه:n19:

شما تاریخ وصل شدنتو بگو که همون روز نامه جمع آوری به isp و بدم:n19:

ruzbeh1
24-07-2013, 12:01

همون آسیاتک بهتر بود که،چرا اومدی آخه :n30::n14::n14::n28:

and-roid2
24-07-2013, 12:02
شما تاریخ وصل شدنتو بگو که همون روز نامه جمع آوری به isp و بدم:n19:

امروز نامم به مخابرات ارسال شد.
فردا و پس فردا مخابرات تعطیله. شما شنبه یکشنبه میتونی نامه جمع آوری رو بفرستی و لطف بزرگی به بچه های اسیاتک بکنی! :n09:

ruzbeh1
24-07-2013, 12:09
امروز نامم به مخابرات ارسال شد.
فردا و پس فردا مخابرات تعطیله. شما شنبه یکشنبه میتونی نامه جمع آوری رو بفرستی و لطف بزرگی به بچه های اسیاتک بکنی! :n09:

پینگ داخلیم time out داره :n04::n04::n04:

fanoostalaei
24-07-2013, 12:15
پینگ داخلیم time out داره :n04::n04::n04:
نترس !!!
اندروید به حدی انرژی منفی داره که شمالغرب و کمی هم به طرف شمال رو تحت تاثیر موج منفیش میزاره:n08:

من پینگم با این سرور 28 بود (تا دیروز) ولی الان!!!!

C:\Documents and Settings\Gold>ping 91.99.100.2

Pinging 91.99.100.2 with 32 bytes of data:

Reply from 91.99.100.2: bytes=32 time=202ms TTL=49
Reply from 91.99.100.2: bytes=32 time=200ms TTL=49
Reply from 91.99.100.2: bytes=32 time=201ms TTL=49

Ping statistics for 91.99.100.2:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 200ms, Maximum = 202ms, Average = 201ms

اینم تابناکی که پینگش 29 بود!!!

C:\Documents and Settings\Gold>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [94.182.146.59] with 32 bytes of data:

Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=204ms TTL=52
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=207ms TTL=52
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=214ms TTL=52
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=203ms TTL=52

Ping statistics for 94.182.146.59:
Minimum = 203ms, Maximum = 214ms, Average = 207ms

afshin-434
24-07-2013, 12:18

به خدا قسم من می‌خوام برم یه ISP دیگه درخواست بدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ruzbeh1
24-07-2013, 12:24
نترس !!!
اندروید به حدی انرژی منفی داره که شمالغرب و کمی هم به طرف شمال رو تحت تاثیر موج منفیش میزاره:n08:

من پینگم با این سرور 28 بود (تا دیروز) ولی الان!!!!

C:\Documents and Settings\Gold>ping 91.99.100.2

Pinging 91.99.100.2 with 32 bytes of data:

Reply from 91.99.100.2: bytes=32 time=200ms TTL=49
Reply from 91.99.100.2: bytes=32 time=201ms TTL=49

Ping statistics for 91.99.100.2:
Minimum = 200ms, Maximum = 202ms, Average = 201ms

اینم تابناکی که پینگش 29 بود!!!

C:\Documents and Settings\Gold>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [94.182.146.59] with 32 bytes of data:

Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=204ms TTL=52
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=207ms TTL=52
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=214ms TTL=52
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=203ms TTL=52

Ping statistics for 94.182.146.59:
Minimum = 203ms, Maximum = 214ms, Average = 207ms

آقا من هزینه 1 ساله آسیاتک این and roido می دم،فقط نیا،از الان پیش لرزاش شروع شده،من با داخلی اصلا" timeout نداشتم :n04:

ruzbeh1
24-07-2013, 12:26
afshin-434 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک کاری کنین and roid نیاد :n28:

fanoostalaei
24-07-2013, 12:29
afshin-434 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک کاری کنین and roid نیاد :n28:

مال من باز خوبه پینگ زیاد شده!!
مال ارومیه هم داغون شده و هم پینگ بالا رفته، تایم اوت از فرقون گذشته رفته رو نیسان نیسان:n02:

مهدی جان ما جمع میشیم برات وایمکس ایرانسل میگیرم با بهترین مودم و اینا جون من نیا:n02:

ruzbeh1
24-07-2013, 12:30
مال من باز خوبه پینگ زیاد شده!!
مال ارومیه هم داغون شده و هم پینگ بالا رفته، تایم اوت از فرقون گذشته رفته رو نیسان نیسان:n02:

مهدی جان ما جمع میشیم برات وایمکس ایرانسل میگیرم با بهترین مودم و اینا جون من نیا:n02:

بله.اصلاگ همچنین چیزی داخل این چند ماه ندیده بودم :n04:

fanoostalaei
24-07-2013, 12:32
بله.اصلاگ همچنین چیزی داخل این چند ماه ندیده بودم :n04:

از شوخی گذشته واقعا کشور بی در و پیکر که میگن اینه!!!:n27:
زیر ساخت بیشتر از 1 ماهه زده ریده به اینترنت کل کشور یکی هم نیست که بیاد مردم بدونین ما داریم این گ..ه رو میخوریم:n15:

afshin-434
24-07-2013, 12:38
گفتم که تنها راهش اینه خونشونو پیدا کنیم بریم دم در خونشون به محض اینکه در رو باز کرد، بندازیمش تو گونی بریم اونور لب مرز ولش کنیم.
یا می‌تونیم بندازیمش دریای خزر یا خلیج فارس.

ruzbeh1
24-07-2013, 12:42
من قکر کنم داخل pcایش trojan گذاشته که همه isp ها رو خراب می کنه :n28:

ruzbeh1
24-07-2013, 12:47
اینم پینگ tabnak،آقای and roid کار خودشو کرد :n09:

afshin-434
24-07-2013, 12:52
اینم پینگ tabnak،آقای and roid کار خودشو کرد :n09:

اگه سازمان فیلترینگ می‌دونست همچین پدیده‌ای توی کشور خودمون داریم(and-roid2)، هیچ وقت نمی‌رفت میلیاردی به چین بابت فیلترینگ پول بده! اونوقت می‌دونید در ذخایر ارزی چه صرفه‌جویی‌ای می‌شد؟

hossein019940
24-07-2013, 13:18
خودشون نمیتونن فیلتیرنگ کنن؟؟؟؟؟//
چین براشون این کار رو میکنه؟؟؟؟؟؟؟

Aryaeiboy
24-07-2013, 13:19
با دی ان اس خود شرکت!!
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=524ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=527ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=562ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=539ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=534ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=554ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=537ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=529ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=508ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=509ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=498ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=502ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=481ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=511ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=540ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=564ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=516ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=503ms TTL=123

از صبح قشنگ ۵ بار زنگ زدم یکی نیست توی اون خراب شده های وب که بفهمه این اینترنت نیست اسمش! یه مشت چرت و پرت تحویل آدم می دن

isbn
24-07-2013, 13:26
خوب های وب هم شد بای وب و رفت :n02: تایم اوت و باز نشدن speed test

ruzbeh1
24-07-2013, 13:32
خوب های وب هم شد بای وب و رفت :n02: تایم اوت و باز نشدن speed test

این and roid نیومده کار خودشو کرد،امروز تازه در خواست داده،اگه بیاد دیگه چی می شه :n04:

isbn
24-07-2013, 13:40
درست شد انگار :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Armin.Computer
24-07-2013, 16:21
با دی ان اس خود شرکت!!
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=524ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=527ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=562ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=539ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=554ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=537ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=529ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=508ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=498ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=481ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=511ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=540ms TTL=123
Request timed out.
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=564ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=516ms TTL=123
Reply from 46.224.1.42: bytes=32 time=503ms TTL=123

از صبح قشنگ ۵ بار زنگ زدم یکی نیست توی اون خراب شده های وب که بفهمه این اینترنت نیست اسمش! یه مشت چرت و پرت تحویل آدم می دن

شما وضعیت اینترنتت خیلی خرابه!
این سرور داخلی هست دیگه؟!
مرکز شما مشکل نداره؟

Aryaeiboy
24-07-2013, 16:47
شما وضعیت اینترنتت خیلی خرابه!
این سرور داخلی هست دیگه؟!
مرکز شما مشکل نداره؟
یله عزیز سرور داخلیه.
همین p30world شاید حدود 30 ثانیه طول می کشه که یه پیج سادشو لود کنه! سرعت با سرور خارجی 10! داخلی نهایت 20! سرویس دینامیت!
پینگ با خارج مثل 4.2.2.4 هم 800!!
کلا چیزی است شبیه به اینترنت نه اینترنت!
از دیشب ساعتای 10 به این روز افتاده البته یه ۲ هفته ای بود روند بد رو داشت طی می کرد مثلا با داخل دیروز صبح بود 150 که اونم خیلی خیلی زیاد بود این که دیگه هیچی
۱۰۰٪ یا مشکل از مرکز مائه یا کلا های وب توی استان ما مشکل پیدا کرده یکی از همین دوتاست. بدبختی آدم نمی دونه چجوری و از چه طریقی باید مشکلش رو حل کنه. دست آدم به هیچ جا بند نیست. زنگ می زنم فقط بر می داره خط ۸ مگم رو میاره رو 4 مگ!! غیر این کار دیگه بلد نیستن! چه ربطی داره اصلا من نمی دونم. یعنی دارم به گیره می افتم دیگه......:n30::n30::n30:

and-roid2
24-07-2013, 17:43
این and roid نیومده کار خودشو کرد،امروز تازه در خواست داده،اگه بیاد دیگه چی می شه :n04:
خخخ
افشین و روزبه خسته نشدید از بس حرف تکراری زدید و کسی بهتون محل نمیزاره؟:n02:
بهتون حق میدم کمبود انیترنت دارید شدید. میخوایید عق... تون رو سر یکی خالی کنید. چی بگم:n09:
روزبه تا اومدی منو خراب کنی های وب درست شد:n07::

درست شد انگار :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خدا قسم من می‌خوام برم یه ISP دیگه درخواست بدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها شاهد بشید چه حرفی زد...اگه نره کرمانشاه رو سرش خراب میشه:n09:

آقا من هزینه 1 ساله آسیاتک این and roido می دم،فقط نیا،از الان پیش لرزاش شروع شده،من با داخلی اصلا" timeout نداشتم :n04:

من به قولی که به بچه های اسیاتک دادم خیانت نمیکنم.....اگه دلت میخواد هزینه یکسال های وب منو تا نظرم عوض نشده حساب کن:n02:

puya2010
24-07-2013, 23:23
دوستان چند تا سوال

سرویس های های وب چجوریه؟
همه سرعت ها رو ۸ مگ بسته میشه؟
یا رو ۶ گ؟ یا ۴ مگ؟

یعنی مثل شاتل و بقیه isp ها سرعت 256 بگیری رو ۸ مگه یا رو ۴ مگه یا که نه واقعیه (البته منظورم سرویس های محدودش هستا)

بعد این که دانلود شبانش چطوره؟ با همون سرعت روز می تونی دانلود داشتی باشی یا شبا سرعت واقعی میشه؟ دانلود شبانش از کی تا کی هستش؟

آیا مثل شاتل بعد از چند شب دانلود پشت سر هم محدود میشی؟

سرویس های نامحدودش چطوره؟
آیا مثل مخابرات سرعت بالا در سرویس نامحدود میده یا نه سرعت واقعی؟

من الان نامحدود مخابرات دارم
میخوام در کنارش برای وب گردی و تماشای آنلاین و خلاصی از مشکلات مخابرات، های وب بگیرم

شما چه پیشنهادی میدین؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

Mr.Pooya
24-07-2013, 23:49
دوستان چند تا سوال

سرویس های های وب چجوریه؟
یا رو ۶ گ؟ یا ۴ مگ؟

یعنی مثل شاتل و بقیه isp ها سرعت 256 بگیری رو ۸ مگه یا رو ۴ مگه یا که نه واقعیه (البته منظورم سرویس های محدودش هستا)

بعد این که دانلود شبانش چطوره؟ با همون سرعت روز می تونی دانلود داشتی باشی یا شبا سرعت واقعی میشه؟ دانلود شبانش از کی تا کی هستش؟

میخوام در کنارش برای وب گردی و تماشای آنلاین و خلاصی از مشکلات مخابرات، های وب بگیرم

شما چه پیشنهادی میدین؟

سلام

من دینامیت دارم روی 8 مگ بسته شده. دانلود شبانه نداره این سرویسش من هم سرویس های دیگه رو امتحان نکردم.

Aryaeiboy
25-07-2013, 00:36
دوستان چند تا سوال

سرویس های های وب چجوریه؟
یا رو ۶ گ؟ یا ۴ مگ؟

شما چه پیشنهادی میدین؟

دوست عزیز فعلا در کل وضعیت نت خیلی ناپایداره وضعیت های وب هم همینطور. شبانه که فقط سرویس های زیر ۱ مگش داره بالای ۱ مگ شبانه نداره اصلا. سرعت همه اکثر سرویس ها روی 4 مگ بسته می شه دینامیت روی 8 مگ. البته سرویس های زیر 512 فکر نمی کنم روی ۴ مگ بسته بشه(تست نکردم)
برای دانلود توی ساعات رایگان هم محدودت نمی کنن این سیستم دزدی مسخره فقط برای شاتله و بس ولی ساعات شبانه های وب خیلی کمه فقط ۳ ساعته
سرویس های نامحدودش هم دقیقا سرعت اسمی بسته می شه نه بالاتر و قیمت هاش هم فوق العاده گرون!! اصلا و ابدا طرف سرویس های نامحدود های وب نرو
پینگ تایم شرکت هم که جدیدا در بیشتر مواقع داغون هست.
در مورد پیشنهاد هم ٬ بنده به شما پیشنهاد می کنم برای وب گردی اگه یه خط دیگه داری روی اون هم مخابرات بگیری ولی محدود!!

ALIWARNER
25-07-2013, 01:38
دوست عزیز فعلا در کل وضعیت نت خیلی ناپایداره وضعیت های وب هم همینطور. شبانه که فقط سرویس های زیر ۱ مگش داره بالای ۱ مگ شبانه نداره اصلا. سرعت همه اکثر سرویس ها روی 4 مگ بسته می شه دینامیت روی 8 مگ. البته سرویس های زیر 512 فکر نمی کنم روی ۴ مگ بسته بشه(تست نکردم)
برای دانلود توی ساعات رایگان هم محدودت نمی کنن این سیستم دزدی مسخره فقط برای شاتله و بس ولی ساعات شبانه های وب خیلی کمه فقط ۳ ساعته
سرویس های نامحدودش هم دقیقا سرعت اسمی بسته می شه نه بالاتر و قیمت هاش هم فوق العاده گرون!! اصلا و ابدا طرف سرویس های نامحدود های وب نرو
پینگ تایم شرکت هم که جدیدا در بیشتر مواقع داغون هست.
در مورد پیشنهاد هم ٬ بنده به شما پیشنهاد می کنم برای وب گردی اگه یه خط دیگه داری روی اون هم مخابرات بگیری ولی محدود!!

دوست عزیز محدود مخابرات و نامحدودش فرقی نداره

abolfazlwest72
25-07-2013, 01:50
دوست عزیز محدود مخابرات و نامحدودش فرقی نداره

چرا فرق داره خیلی هم فرق داره :n16:

ruzbeh1
25-07-2013, 09:13
مثل اینکه اثر and roid تو سرعت از بین رفت :n09: پینگ 8.8.4.4

mr_exir
25-07-2013, 19:09
مثل اینکه اثر and roid تو سرعت از بین رفت :n09: پینگ 8.8.4.4

بالا ترین سرعت آپلود تو نوین نت را شما داریا :n16:

ruzbeh1
25-07-2013, 19:24
بالا ترین سرعت آپلود تو نوین نت را شما داریا :n16:

بله،کلا" همیشه ما یک رکوردو داریم،پارسال با مخابرات مازندران هم با سرعت 19 مگ رکورد زدم:n02:

Ahmad-Ra
25-07-2013, 19:25
بچه ها لطفا کسایی که مشکل ping time بالا و قطعی دارن اینجا نام مرکزشون کامل و شماره شناسشون رو بدن ببینیم چی به چیه ...

ممنون

abolfazlwest72
25-07-2013, 19:30
بله،کلا" همیشه ما یک رکوردو داریم،پارسال با مخابرات مازندران هم با سرعت 19 مگ رکورد زدم:n02:

رکورد اپلود دست خودمه :n05:

fanoostalaei
25-07-2013, 19:39
رکورد اپلود دست خودمه :n05:

خوب مرد مومن معلومه دیگه این تست قبول نیس!!!!
با چیز شکن گرفتی
باید با ISP خودت تست بگیری
سرعت آپلود تو همیشه 75 کیلو بوده
مال من 108 کیلو نهایتشه چون خطم 1 مگ بسته شده