PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل کردن ناگهانی لپتاپ هنگام تکان خوردن .. asus g53 3d

meri_1991
28-12-2011, 13:06
نیاز به کمک فوری ... من یه لپتاپ ایسوس g53sw 3d دارم .. زمانی که هلش میدم رو به عقب یا لپتاپ یه تکون میخوره درجا قفل میکنه و هیچ کلیدی کار نمیکنه و مجبور میشم کلید پاور رو 6ثانیه نگه دارم تا خاموش شه و دوباره روشن کنم . تورو خدا راهنمایی کنید :41:

Farshid72
28-12-2011, 13:26
وقتی تکونش میدی صدا نی ده ؟؟؟ گوشتو بزار زیرش ببین صدای فنش نرماله یا غیرعادیه
به نظر من که بهتر لپ تاپ باز بشه و چکش کنید...از دستتون افتاده ؟ چی شد که اینجوری شد ؟

asstubirs
28-12-2011, 13:45
گند این ایسوس ها هم در اومده برای منم مرخص شد بردم گارانتی شما هم ببر گارانتی.

F R E E M A N
28-12-2011, 14:32
نیاز به کمک فوری ... من یه لپتاپ ایسوس g53sw 3d دارم .. زمانی که هلش میدم رو به عقب یا لپتاپ یه تکون میخوره درجا قفل میکنه و هیچ کلیدی کار نمیکنه و مجبور میشم کلید پاور رو 6ثانیه نگه دارم تا خاموش شه و دوباره روشن کنم . تورو خدا راهنمایی کنید :41:
برای اینکه معلوم بشه مشکل از هارده یا نه
اول در بایوس ستاپ هارد را غیرفعال کن بعد از روی فلش یا هارد اکسترنال بوت کن

meri_1991
28-12-2011, 19:58
تو شهر ما گارانتی درست درمونی نیست که ببرمش . یعنی اگه بدمشون میفرسن تهران یا شیراز.. :( . دلم نمیاد لپتاپمو بدم ببرن :(

یعنی 100 % مشگل سخت افزاره ؟ آخه الان همون کارا رو میکنم اما قفل نمیکنه !!!

meri_1991
28-12-2011, 20:08
گند این ایسوس ها هم در اومده برای منم مرخص شد بردم گارانتی شما هم ببر گارانتی.

مال شما مشکلش چی بود ؟ بعد از چه مدت بهت پس دادن ؟

meri_1991
28-12-2011, 20:22
وقتی تکونش میدی صدا نی ده ؟؟؟ گوشتو بزار زیرش ببین صدای فنش نرماله یا غیرعادیه
به نظر من که بهتر لپ تاپ باز بشه و چکش کنید...از دستتون افتاده ؟ چی شد که اینجوری شد ؟

نه صدا نمیده .. فنش هم کاملا عادیه صداش .. نه فک نکنم ضربه دیده باشه یعنی عمرا . از زمانی که یه دیسک بلو-ری فیلم آواتار گذاشتم این قفل شدنا شروع شد

Farshid72
28-12-2011, 20:36
سیستمتونو ریکاوری کردید ؟؟؟
سیستم عامل رو عوض کنید..توصیه من اینه از اطلاعاتتون یه کپی به صورت rar بردارید و درایوهای دیگه رو هم فرمت کنید

kayhanm
28-12-2011, 20:40
درود داداش
منم این لپتاپو دارم و از شیراز همین یک ماه پیش گرفتم 2300
منم یکی دو بار برام لپتاپ هنگ کرد!اما دلیلشو نمیدونم آخه کار سنگینی هم اون لحظه نکردم!راه حلشم اینه دکمه پاور رو روی هایبترنیت تنظیم کنی و وقتی ایجور شد یکبار بزنیش تا هایبترنیت بشه و بعد از هایب شدن دوباره پاور رو بزنی تا روشن شه.
از کجا گرفتی؟و کی گرفتی؟اگه از شیراز گرفتی بگو کجا،شاید منم ازونجا گرفته باشمش،اگه نتونستی بگی توی پ.خ بگو
منم یه مشکل دارم وقتی یو اس بی میزنم همون لحظه نمیشناسدش و بعد از یکی دو دقیقه صدای اتصال به پرت درگاه رو میشنوم و بعدش هم دیگه هرچی یو اس بی بزنم میخونه!!!!!
شما هم این مشکله منو دارین؟؟؟؟

---------- Post added at 08:40 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

سیستم عامل رو عوض کنید..توصیه من اینه از اطلاعاتتون یه کپی به صورت rar بردارید و درایوهای دیگه رو هم فرمت کنید

اگه اطلاعات زیاد باشه چه کنیم؟؟؟اینجور که بخوایم همشو ریکاوری کنیم خوب خیلی وقت میبره که :18:

meri_1991
28-12-2011, 20:52

نه ریکاوری نکردم . یعنی انجام ندادم تا به حال . یعنی احتمال داره مشکل از اطلاعات هارد باشه ؟

Farshid72
28-12-2011, 21:40
اینجور که شما داری توجیه میکنی با فیلم آواتار پس باید نرم افزاری باشه
شما ریکاوری کن اگرم اطلاعاتی داری که بدردت میخوره اونارو به صورت RAR دقت کن حتما به صورت فشرده باشه و یا به صورت های دیگه ولی فایل هات نباید به صورت آزاد باشه چون ممکنه از ویروس باشه
بهرحال ریکاوری کن کامل ببین چی میشه

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

دوسته عزیز من گفتم اگه اطلاعاتتون زیاد هستش اونارو کپی کنید...اگرم نه که درایو هارو فرمت کنید

hosein.maghoul
16-01-2012, 22:17
سلام بچه ها
منم چند روز پیش ایسوس g53 sw 3d خریدم برام 2.6300 میلیون افتاد
الان یم مشکل کوچیک باهاش دارم

وقتی که لپ تاپ برقشو از باتری تغذیه میکنه تو بازی run تیک میخوره بردمش نمایندگش گفت که سری گیم ایسوس همه همینجورن باتری تو حجمای سنگشن کم میاره

بچه ها از شما هم همیجنجوره ؟؟؟

Farshid72
16-01-2012, 23:43
سلام بچه ها
منم چند روز پیش ایسوس g53 sw 3d خریدم برام 2.6300 میلیون افتاد
الان یم مشکل کوچیک باهاش دارم

وقتی که لپ تاپ برقشو از باتری تغذیه میکنه تو بازی run تیک میخوره بردمش نمایندگش گفت که سری گیم ایسوس همه همینجورن باتری تو حجمای سنگشن کم میاره

بچه ها از شما هم همیجنجوره ؟؟؟
دوسته عزیز باتری اصلا برای بازی نیست

hosein.maghoul
17-01-2012, 10:57
دوسته عزیز باتری اصلا برای بازی نیست

یعنی مشکل سخت افزاری نداره که ؟؟!

hamid.7003
18-01-2012, 09:35
ممکنه هاردت درست تو سوکتش جا نرفته باشه یا اینکه سوکت هارد رو مادربرد لحیم سردی داشته باشه

Farshid72
18-01-2012, 19:11
یعنی مشکل سخت افزاری نداره که ؟؟!
نه قبلا جواب این گونه سوالاتو دادم بهتره یه گشتی تو انجمن بزنید

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

ممکنه هاردت درست تو سوکتش جا نرفته باشه یا اینکه سوکت هارد رو مادربرد لحیم سردی داشته باشه
شاید دور هاردش پایین باشه ولی تیک زدن معمولا بدلیل پایین بودن frame rate اتفاق میافته!!!

hamid.7003
19-01-2012, 13:09
شاید دور هاردش پایین باشه ولی تیک زدن معمولا بدلیل پایین بودن frame rate اتفاق میافته!!!
شما درست میگی عزیز ولی جواب من مال اولین پست بود