PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشكل هنگام بازي DELL XPS L502

or-lahijan
28-12-2011, 11:32
شايد با من هم عقيده باشيد كه براي عاشقان بازي هاي كامپيوتري DELL XPS L502 يكك انتخاب عالي محسوب ميشد.اما تا قبل از اينكه يك مشكل بزرگ رو نمايي بشه.هنگ كردن لپتاپ هنگام بازي وقتي كه آداپتور به دستگاه متصل بود و اين يعني تير خلاص به اين مدل.در اثر عدم پشتيباني فني شركتهاي گارانتي كننده لپ تاپ در ايران ، هيچ راه حلي براي حل اين مشكل ارائه نمي كردند به جز تعويض مادربرد كه در ايران غير ممكن بود.حالا شركت دل با ارائه بايوس جديد اين مشكل رو حل كرده.ميتونيد با مراجعه به سايت دل و دانلود بايوس A-07 براي هميشه اين مشكل رو به فراموشي بسپاريد.

Ali Delkhosh
28-12-2011, 12:29
.اما تا قبل از اينكه يك مشكل بزرگ رو نمايي بشه.هنگ كردن لپتاپ هنگام بازي وقتي كه آداپتور به دستگاه متصل بود
من که تا حالا با این مشکل روبرو نشدم ، لپتاپمو تابستون خریدم
خداییش این اولین باره که دارم همچین چیزی می شنوم

roozbeh.0333
29-12-2011, 04:54
شايد با من هم عقيده باشيد كه براي عاشقان بازي هاي كامپيوتري DELL XPS L502 يكك انتخاب عالي محسوب ميشد.اما تا قبل از اينكه يك مشكل بزرگ رو نمايي بشه.هنگ كردن لپتاپ هنگام بازي وقتي كه آداپتور به دستگاه متصل بود و اين يعني تير خلاص به اين مدل.در اثر عدم پشتيباني فني شركتهاي گارانتي كننده لپ تاپ در ايران ، هيچ راه حلي براي حل اين مشكل ارائه نمي كردند به جز تعويض مادربرد كه در ايران غير ممكن بود.حالا شركت دل با ارائه بايوس جديد اين مشكل رو حل كرده.ميتونيد با مراجعه به سايت دل و دانلود بايوس A-07 براي هميشه اين مشكل رو به فراموشي بسپاريد.
من این بایوسو ریختم. ورژن L502X_A07   که۹.۸ مگ بود . از خود سایت  دل هم دانلود کردم ولی مش کل حل نشد  :37:
شما از کجا فهمیدین این با یوسه مشکلو حل میکنه؟
چی کنم اخه.خداااااا :(((((

mehdis1986
23-03-2013, 14:53
salam manam mios A10 va a11 ro nasb kardam ama moshkelam hal nashod