PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک: افزودن زبان فارسی به رام اروپایی

H M R 0 0 7
28-12-2011, 08:34
سلام دوستان
بنده یه گالکسی 551 دارم
مدتی هست نسخه ارپایی 2.3.4 براش اومده ولی هنوز نسخه خاور میانه و عربی اون 2.2 هست
میخواستم ببینم میشه یه جورایی زبان فارسی (حتی فقط در حد درست نشون دادن کلمات فارسی در کل قسمتهای گوشی) رو به رام اضافه کرد و یا یه جورایی از طریق روت چیزی بهش اضافه کنیم تا مشکل حل شه؟
باش تشکر

PersiAndroid
28-12-2011, 10:45
دوست عزیز این بحث هارو باید توی انجمن رام بپرسید یا کلوپ گوشیتون
بله امکانش هست این پچ rtl و فونت رو از طریق ریکاوری تو گوشیتون نصب کنید اولا باید رامتون دئودکس باشه و روی گوشیتون ریکاوری نصب باشه هم خودتون میتونین همچین پچی بسازین هم میتونین پچ مربوط به این ورژن رام رو از سایتهای دولوپر دانلود کنین

H M R 0 0 7
28-12-2011, 17:12
دوست عزیز این بحث هارو باید توی انجمن رام بپرسید یا کلوپ گوشیتون
بله امکانش هست این پچ rtl و فونت رو از طریق ریکاوری تو گوشیتون نصب کنید اولا باید رامتون دئودکس باشه و روی گوشیتون ریکاوری نصب باشه هم خودتون میتونین همچین پچی بسازین هم میتونین پچ مربوط به این ورژن رام رو از سایتهای دولوپر دانلود کنین

ممنون دوست عزیز
میگم دوستان انتقالش بدن
تا اون موقع اگه میشه بازم راهنمایی کنید:
رام دئودکس چیه؟
میتونم ریکاوری رو نصب کنم رو گوشی ، مشکلی ندارم
فکر کنم خودم پچرو بسازم بهتر باشه. اخه این گوشی فروش چندانی نداشته و دولوپر خوبی هم نداره
فقط بگید چجوری پچ rtl بسازم؟
ممنون :11:

PersiAndroid
28-12-2011, 17:37
اولا پیشنهاد می کنم اینجار و بخونین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باید بگردین رام deodex رو براش دانلود کنین
من یه بار یه پچ واسه یه رام دارکی از رو این دستورالعمل ساختم اما اول شما یه رام کاستوم با بیس آخرین آپدیت رسمی مثل همین 2.3.4 دئودکس دانلود کنید بعد اینکارو کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M@hdi-B
28-12-2011, 20:10
سلام حسین جان خوبی؟:20:

اگه رام دئودکس پیدا نکردی خودت می تونی دئودکسش کنی

آموزشش تو فروم ---------.ir هست البته برای گلکسی اس(فکر نکنم روشش فرقی داشته باشه)

دئودکس کردن رام های رسمی - قدم به قدم با توضیحات کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اضافه کردن ساپورت فارسي براي همه رام هاي اصلي و کاستوم رام ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
28-12-2011, 20:18
ممنون مهدی جان ... دمت گرم

H M R 0 0 7
28-12-2011, 23:52
سلام مهدی جون ، قربونت. تو خوب باشی ما هم خوبیم

دم همتون گرم ، میرم ببینم چه میشه کرد

komeil-kanani
05-01-2012, 14:54
سلام آقا بنده یک گوشی گلکسی Ace 8530D دارم که ورژن اندرویدش 2.3.4 هست ولی فارسی نداره شدیدا رفتم در فکر فروشش یکی می گفت این سری دی ها اصلا فارسی نداره
چه باید کرد?