PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینتر چند کاره Samsung SCX-3201G

*hamedkhatar*
27-12-2011, 21:43
سلام
من امروز یه پرینتر Samsung SCX-3201G سفارش دادم فردا برام میارند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواستم ببینم مدل خوبی هست که؟ مشکلی نداره انشاالله ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون

mohammad.t
27-12-2011, 23:37
دوست عزيز وقتي سفارش داديد ديگه بد به دلتون راه نديد! اگه نگرفته بوديد در موردش بحث مي كرديم ولي حالا بايد فرض كنيد بهترين پرينتر دنياست و حالش رو ببريد.
در مقايسه با برندهاي ديگه سامسونگ تنها مزيتش قيمت پايينش هست.بعد از اتمام شارژ نياز به ريست سخت افزاري يا نرم افزاري داره، كيفيت ساخت پاييني داره، خرابي بيشتر و فراوون نبودن لوازم يدكي در مقايسه با يك برند معروف مثل اچ پي از مشكلاتش هست.
البته شيوه نگهداري دستگاه و تعداد پرينت ماهانه هم مهم هست. يه پرينتر مسلما توي استفاده كم مشكلي نخواهد داشت و نهايتا اينكه اين صحبت هاي من حاصل تجربه تعمير و سرويس دستگاه هاي مختلف و نظر شخصي من هست.

*hamedkhatar*
28-12-2011, 00:46
دوست عزيز وقتي سفارش داديد ديگه بد به دلتون راه نديد! اگه نگرفته بوديد در موردش بحث مي كرديم ولي حالا بايد فرض كنيد بهترين پرينتر دنياست و حالش رو ببريد.
در مقايسه با برندهاي ديگه سامسونگ تنها مزيتش قيمت پايينش هست.بعد از اتمام شارژ نياز به ريست سخت افزاري يا نرم افزاري داره، كيفيت ساخت پاييني داره، خرابي بيشتر و فراوون نبودن لوازم يدكي در مقايسه با يك برند معروف مثل اچ پي از مشكلاتش هست.
البته شيوه نگهداري دستگاه و تعداد پرينت ماهانه هم مهم هست. يه پرينتر مسلما توي استفاده كم مشكلي نخواهد داشت و نهايتا اينكه اين صحبت هاي من حاصل تجربه تعمير و سرويس دستگاه هاي مختلف و نظر شخصي من هست.

با اینکه خیلی مراعات کردید که حالم گرفته نشه یکم گرفته شد :دی
ولی من کلا اصلا این دستگاه رو لازم ندارم توی نمایشگاه کامپیوتر اصفهان دیدم دیدم قیمتش مناسبه طرف هم خیلی ازش تعریف کرد گفتم وردار بیار با قیمت 195 تومان
خوب داده؟
ریست سخت افزاری یا نرم افزاری چطوری و چرا باید انجام بشه؟

و یه سوال دیگه اینکه گفتید کیفیت ساخت پایینی داره این مدل رو گفتید یا کلا سامسونگ رو گفتید؟
ممنون :10:

mohammad.t
28-12-2011, 01:50
با اینکه خیلی مراعات کردید که حالم گرفته نشه یکم گرفته شد :دی
ولی من کلا اصلا این دستگاه رو لازم ندارم توی نمایشگاه کامپیوتر اصفهان دیدم دیدم قیمتش مناسبه طرف هم خیلی ازش تعریف کرد گفتم وردار بیار با قیمت 195 تومان
خوب داده؟
ریست سخت افزاری یا نرم افزاری چطوری و چرا باید انجام بشه؟

و یه سوال دیگه اینکه گفتید کیفیت ساخت پایینی داره این مدل رو گفتید یا کلا سامسونگ رو گفتید؟
ممنون :10:

قيمتش رو من ندارم متاسفانه اگه داشتم هم نمي دونستم قبل از گرون شدن دلار هست يا بعدش!
يه تاپيك هست در مورد ريست پرينتر هاي سامسونگ، تمام پرينتر ها بعد از تمام شدن شارژشون ارور ميدن تا بريد يه كارتريج بخريد و نريد شارژ كنيد . اغلب اچ پي و كانن ها گير نميدن و راحت شارژ ميشن اما سامسونگ ها نياز به يكسره كردن با نصب قطعه اي داخل دستگاه(سخت افزاري) و يا با نرم افزار هاي مخصوص دارند.
خير كلا سامسونگ رو گفتم . توي دنياي تجارت و رقابت پايين ترين هزينه تمام شده رو در نظر ميگرند يعني شما در نظر بگير ارزان ترين مدل اچ پي سه كاره يعني 1132 الان حدود 290 تومن هست پس هيچ ارزاني بي دليل نيست. به عنوان مثال توي تعمير يه دستگاه سامسونگ ديده ميشد كه حتي يه سنسور براي تشخيص دماي دستگاه نداشت و بواسطه اشكالاتي كه داشت آنقدر پرينت مي كرد تا دود ازش بلند مي شد.
حالا اميدواريم اين مدلهاي جديد تغييراتي داده باشند!
يه توصيه نهايي اينكه با اين دستگاه كافي نت نزنيد انشالله مشكلي پيش نمياد.

SHABGARD1
10-01-2012, 21:42
دوست عزیز این مدل دستگاه شما برای شارژ مجدد نیاذی به این دنگو فنگا نداره .نه چیپ میخاد نه ریست .قطعاتشم هر چیشو بخاین نمایندگیهاش دارن.ونسبت به hpهم قطعاتش ارزون تره و هم همه قطعاتو اصلی میتونی گیر بیاری.برخلاف دوستمون من سامسونگ رو قدرتمند تر از hpمیبینم.مبارکت باشه

mohammad.t
10-01-2012, 22:27
دوست عزیز این مدل دستگاه شما برای شارژ مجدد نیاذی به این دنگو فنگا نداره .نه چیپ میخاد نه ریست .قطعاتشم هر چیشو بخاین نمایندگیهاش دارن.ونسبت به hpهم قطعاتش ارزون تره و هم همه قطعاتو اصلی میتونی گیر بیاری.برخلاف دوستمون من سامسونگ رو قدرتمند تر از hpمیبینم.مبارکت باشه

اول بگم دليل صحبت من مخالفت شما با نظر من نيست. خوشحال مي شم كسي منو رو از اشتباه خارج كنه.
ولي دوست عزيز شما به تاپيك ها سر زديد و پرينتر هاي سامسونگ رو به همه پيشنهاد داديد در حالي كه تاپيك ها فعال هم نبودند.
اين شائبه نا خودآگاه ايجاد ميشه كه هدف شما چي مي تونه باشه.
منظورم اينه كه خودتون رو توي معرض اتهام قرار ندهيد.
ولي به عنوان كسي كه مدت زيادي كارهاي خدمات پرينتر انجام دادم و همه مدلي زير دستم بوده اين كه گفته بشه سامسونگ از hp قدرتمند تر هست رو شبيه يه شوخي مي دونم.
من پرينتر هاي زيادي از سامسونگ تعمير كردم كه حتي به خودش زحمت نداده يه فن بذاره براي دستگاهش اومده يه پره به ميله يكي از موتورهاي دستگاه چسبونده تا به عنوان كولر دستگاه استفاده بشه.
به هر حال سامسونگ هم يك سازنده پرينتر هست و مشكلي هم با نامش نداريم فقط طبق تجربه شخصي و هم نظر ساير اساتيد برندهايي ديگه رو مثل hp از اون برتر مي بينم. ولي مسئله قيمت هميشه يك مسئله مهم بين كاربران خصوصا ايراني ها بوده كه تمايل به انتخاب سامسونگ پيدا مي كنند.

امین101
11-01-2012, 14:38
3201 مدل جدید 3200هست و نیازی به ریسیت نداره
دستگاه بسیار با کیفیت و مناسبی هست
البته احتمالا مثل 3200 و 1660 تا 30000 صفحه بیشتر پرینت نمیگیره

houshang32
25-02-2012, 13:36
این سامسونگ 3201g چجور ریسیت می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

houshang32
25-02-2012, 13:46
این سامسونگ 3201g چجور ریسیت می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازیه طرف روبدنه نوشته3201Gاز طرفه دیگه پرینتی که ازمشخصات دستگاه میگیرم 3200رانشان می ده:41:
کارتریج تمام شده را پر کردم ولی اخطار میده:18::18:

mohammad_55
26-02-2012, 16:07
3201 مدل جدید 3200هست و نیازی به ریسیت نداره
دستگاه بسیار با کیفیت و مناسبی هست
البته احتمالا مثل 3200 و 1660 تا 30000 صفحه بیشتر پرینت نمیگیره
يعني چي فقط ميشه 30000 تا پرينت گرفت؟ يعني بعدش خراب ميشه؟بايد بندازيم دور؟

houshang32
27-02-2012, 09:18
يعني چي فقط ميشه 30000 تا پرينت گرفت؟ يعني بعدش خراب ميشه؟بايد بندازيم دور؟

دوست عزیز فکر کنم یعنی مرخص !!!!!!!!!!!!!!!!!! چون رو خود مشخصات دستگاه نوشته life/30000

ولی تو این موندم که این 3201چجور ریست می شه!چون فکر کنم بتونی خوب ریستش کنی محدودیت تعداد برگه خودبه خود منتفی بشه!11

چون شرکتهای تجاری واسه پول هرکاری می کنند:21:

مهران3333
12-06-2012, 08:21
دوست عزیز اینقدر جوش نزن
اگه پرینترت رو شارژ کردی و هنوز چراغ قرمزش روشنه و بهت پرینت نمیده
اول کارتریج رو دربیار روی سمت راست یه چیپ سبز رنگ هست یه تیکه چسب ناقابل بردار بزن روش و تونر رو بذار تو دستگاه
به همین راحتی به همین خوشمزگی
تشکر هم لازم نیست
:)

مهران3333
12-06-2012, 16:30
تونر سامسونگ 3201 ریست نمی خواد فقط اگه باید شارژش کنید و یک تیکه چسب به قسمت چیپش بچسبونید تونر رو در بیارید روی سمت راستش یه چیپ سبز رنگ هست یه تیکه چسب ناقابل بردارید بزنید بهش و چراغ قرمزتون خاموش میشه برای شارژ کردنشم این فیلم رو ببینید البته باید با وی پی ان برید
به همین سادگی و خوشمزه گی
هرکی سوال دیگه ای راجع به پرینترهای سامسونگ داره من درخدمتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

oghyanoos
23-07-2012, 13:02
قیمت کارتریج این 3201 چنده؟؟
هر کارتریج 5000 تا صفحه پرینت میگیره؟

amirali1367
21-08-2012, 14:23
سلام
من این پرینتر رو امروز گرفتم
بعد از 4 تا کپی گرفتن حالا دیگه کپی نمی گیره
پرینتش سالمه
اسکنرش هم کار می کنه
اما برا کپی adf تا نصفه میاد و بر میگرده و کپی کامل نمی گیره

Moda
09-01-2014, 00:44
سلام
بعد دوسال کار کردن با این پرینتر حالا دیگه فکر کنم موقه شارژ کردنشه چون کم رنگ پرینت میکنه
از دوستانی که تونرشو شارژ کردن لطف کنند منو راهنمایی کنند
ممنون