PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد رایت و فرمت آنها مشکل درام

alirezaasemani49
26-12-2011, 21:37
سلام,وقتی میخوام با یک نرم افزار رایت کلیپهای ذخیره شده در سیستم را بر روی دی وی دی رایت کنم نمیشه.هر نرم افزاری را امتحان کردم نشد بجزءTotal Video Converter .وقتی میخوام با نرم افزاری یک کلیپ را add کنم داخل نرم افزار رایت, فرمت آنرا نمیشناسد.یعنی پنجره add کردن باز میشود و داخل فولدر میشود اما هیچ کلیپی را نشان نمیدهد که add کنم بطوری که فکر میکنی داخل آن فولدر هیچ فایل تصویری نیست.در صورتیکه هست.کانورت هم کردم با فرمت های مختلف اما نمیشه.فقط این نرم افزار که نام بردم توانست اینکار را بکند.
البته لازم به ذکر است که اکثر این کلیپها را با موبایل گرفتم و یکبار هم ریکاوری کردم.یعنی دقیقا فایلهای تصویری که ریکاوری شده را نمیتوانم رایت کنم .فرمت را تغییر دادم (اکثر فرمتها را امتحان کردم) اما یا نمیشناسد یا رایت نمیکند.
چرا این مشکل را دارم؟چکار کنم که این مشکل رفع بشود؟
ممنون از توجه شما

me_am76
02-01-2012, 01:34
سلام من یه بار این مشکل رو داشتم کلیپ رو باز کردم ودوباره جای دیگه save کردم وبا nero به صورت data dvd رایت کردم مشکلی پیش نیومد

tohidkh
02-01-2012, 08:44
سلام,وقتی میخوام با یک نرم افزار رایت کلیپهای ذخیره شده در سیستم را بر روی دی وی دی رایت کنم نمیشه.هر نرم افزاری را امتحان کردم نشد بجزءTotal Video Converter .وقتی میخوام با نرم افزاری یک کلیپ را add کنم داخل نرم افزار رایت, فرمت آنرا نمیشناسد.یعنی پنجره add کردن باز میشود و داخل فولدر میشود اما هیچ کلیپی را نشان نمیدهد که add کنم بطوری که فکر میکنی داخل آن فولدر هیچ فایل تصویری نیست.در صورتیکه هست.کانورت هم کردم با فرمت های مختلف اما نمیشه.فقط این نرم افزار که نام بردم توانست اینکار را بکند.
البته لازم به ذکر است که اکثر این کلیپها را با موبایل گرفتم و یکبار هم ریکاوری کردم.یعنی دقیقا فایلهای تصویری که ریکاوری شده را نمیتوانم رایت کنم .فرمت را تغییر دادم (اکثر فرمتها را امتحان کردم) اما یا نمیشناسد یا رایت نمیکند.
چرا این مشکل را دارم؟چکار کنم که این مشکل رفع بشود؟
ممنون از توجه شما

سلام.

فکر میکنم شما از نام های فارسی برای فولدر ها و فایلها استفاده میکنید. اینطور نیست؟

اگه فایلها تون داخل فولدر های فارسی هست ( حتی اگر اسم فولدر یا فایل، شامل عدد باشه، نوشته ی اعداد باید انگلیسی باشه)

باید در مسیری که فایل مورد نظر قرار داره، هیچ فولدری با اسم فارسی وجود نداشته باشه.

فایلها و فولدر ها رو Rename بکنید و از نامهای انگلیسی استفاده کنید. (نامها و اعداد انگلیسی)

بعدش بزنید با Nero رایت بشه.

نتیجه رو اطلاع بدید.

موفق باشید :11: