PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد گرفتن یک اینترنت خوب؟

artist5
26-12-2011, 14:20
سلام.شب و روز همه خوش.
یخواستم ک اشتراک اینترنت بگیرم..خیلی با اصطلاحات آشنا نیستم.ممنون میشم کمکم کند.
توی برگه بروشور زده::
download speed up to 1Mbps

shared usage quota:8 GB
voice call minutes:100 minute
این که گفته 1Mbps ...سرعت اینترنتمه؟؟؟ چه چیزهای دیگری را باید در نظر بگیرم...؟اگر چیزی لازم است بدونم به من بگید لطفا..
ممنون

artist5
27-12-2011, 16:03
کسی نیست کمک کنه؟

faraname
27-12-2011, 19:00
سلام.شب و روز همه خوش.
یخواستم ک اشتراک اینترنت بگیرم..خیلی با اصطلاحات آشنا نیستم.ممنون میشم کمکم کند.
توی برگه بروشور زده::
download speed up to 1Mbps

shared usage quota:8 GB
voice call minutes:100 minute
این که گفته 1Mbps ...سرعت اینترنتمه؟؟؟ چه چیزهای دیگری را باید در نظر بگیرم...؟اگر چیزی لازم است بدونم به من بگید لطفا..
ممنون

به ترتیب

1-یعنی شما می تونید اگر سرویس 128 هم بگیرید تا سرعت دانلود کسی که سرعت 1 مگ رو هم داره تجربه کنی . مثلا اگر کسی سرعت دانلود سرویس 1 مگ اش 120 کیلوبایت بر ثانیه باشه , شما می تونی با سرویس 128 ات در صورتی که بستر منطقه مخابراتی شما اجازه بده تا سرعت 120 کیلوبایت اون سرویس 1 مگ رو تجربه کنی

2- در مورد گزینه دوم فکر کنم یک اشتباهی وجود داره چون تا جایی که من تا بحال دیدم این اصطلاح در مورد کسانی هست که سرویس ها شون به صورت Share شده است و میگه ضریب Share یک سرویس به صورت 8 نفره است .

3- سومی هم سرویس تماس صوتی هست و زمانی که به شما اختصاص داده میشه ( خیلی مهم نیست و بیشتر یک چیزی خدماتی و تبلیغاتی هست )

و اما در مورد اینکه گفتید باید به چه چیزهای دیگر توجه کنید , باید بگم تو خرید اینترنت پرسرعت به کیفیت خدمات یک شرکت توجه کنید . یک لینک هم میزارم که با شرکت های برتر ارائه خدمات پرسرعت کشور آشنا بشید. انتخاب با خودتون و به نام هیچ شرکتی تبلیغات نمی کنم . فقط بگم سرویس من 256 کیلوبایت هست و از پارس آنلاین میگیرم . سرعت دانلود روز من بالای 200 کیلو بایت بر ثانیه :20:و شب رایگان 1 تا 6 صبح با افت همراه است که میرسه به 30 تا 50 کیلو بایت . سرویس 3 ماهه دارم و 27 هزار تومن میدم در مجموع ( با آبونمان و ... ) حسابی هم راضیم . البته دوستانی هم هستن که از سرویس پارس آنلاین در منظقه خودشون راضی نیستن . که دلایل مختلفی می تونه داشته باشه . شما روی هر شرکتی بودی برو از چند تا کاربر اون شرکت در منطقه خودتون سوال کن ببین راضی هستن یا نه . اگر راضی بودن برو ازشون سرویس بگیر. اگر اهل دانلودی دنبال بعضی از isp ها نرو که شب ها دانلود رایگان شون با محدودیت همراه هست . به طور مثال شاتل شب رایگان اجازه دانلود از تورنت رو نمیده . :41: