PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش پچ کردن بازی ها برایCFW LT+3

s.j-rez
25-12-2011, 23:14
با عرض سلام.

نکاتی را که باید در مورد تاپیک بدانید:
-------------------------------------------------------------------------------------
1-از ایجاد بحث های متفرقه خود داری کنید
2-تو این تاپیک فقط نحوه پچ بازی ها آموزش داده میشه .بحث های مربوط به داشبرد وLT+رو اینجا شرکت ندید.
----------------------------------------------------------------------------------------

خوب همونطور که میدونید طی آبدیت14699مایکروسافت و آبدیت مخفی لایو فایلDEA.BINکنسول ها تغییر پیدا کرده که با این روش عملا بازی هایXGD3وAP2.5اجرا نمیشه.با روش هایی مثلTITTLE UPDATEمیشد بازی هارو اجرا کرد اما برای لایو ها هیچ امنیتی نداشت وC4هم برای حل این مشکل فریم ویرLT+3خودشرو برای کنسول ها عرضه کرد.

آموزش پچ بازی ها برایLT+3:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Redline99.jpg

مراحل پچ کردن:

1-ابتدا فایل زیر که حاوی پچ ها هست رو دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F4xetj2liew3etwu)
*دقت کنید فایل XGD2.COD-BO.COD-MW2.Halo-Reach.top.data.v1.binبرای بازی هایی هست که تو اسمشون هست برای نسخهXGD2.
*فایل دوم همه بازی هایXGD3رو پچ میکنه به جز بازیHALO;REACH.

2-آخرین نسخه برنامه XBOX BACKUP CREATORرو از لینک زیر دانلود کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F329nd29lanj17qa)

3-با استفاده از این برنامه از دیسک ایمیج بگیرید برای ایمیج گرفتن برید بهTAB REDو بر رویSTARTکلید کنید و محل نصب رو انتخاب و ذخیره کنید.

4-برای پچ کردن بازی بریدTAB IMAGE TOOLSاز بحشACTIONگزینهINJECTرا انتخاب کنید و بر روی کلیدAP2.5 SECTORکلیک کنید.در پنجره باز شده ابتداIMAGEبازی را انتخاب کنید.و بعد فایل پچ بازی روLOADکنید.خوب بعد از این دیگه کار تمومی حالا ایمیج رو با برنامهIMG BURNرایت کنید.

اجرای بازی ها به صورت آفلاین حتی برای کسانی کهDEA.BINشون عوض شده.

خوب در اینصورت با همون روشTITTLE UPDAEو پاک کردن کچ یا همون کش میتونید بازی رو اجرا کنید.

1-برید به سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و تایتل آبدیت قدیمی بازی مورد نظر رو جستجو کنید.بهتره قدیمی ترین آبدیت رو انتخاب کنید.(دقت کنید حتما ریجن بازی باTUیکی باشه)

2-فلش رو با کنسول فرمت کنید.

3-با برنامهHORIZONتایتل آبدیت رو روی فلش بریزید و به کنسول وصل کنید.(روی قسمت تایتل آبدیت تونHORIZONرویINJECTبا استفاده از راست کلیک کنید)

4-خوب حالا تایتل آبدیت رو توی هارد کپی کنید.

لینک دانلود برنامهHORIZON:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش پاک کردن کش کنسول:

خوب اونهایی کهDEA.BINشون عوض شده قبل از اجرا هر بازیXGD3باید کش کنسول رو پاک کنید.

برا پاک کردن کش مسیر رو دنبال کنید:

برید بهSYSTEM SETTINGو بعد و هارد خودتون رو ازSTORAGEانتخاب کنید و روی اونYبزنید و سپس گزینه CLEAN SYSTEM CACHEرو انتخاب کنید و انجام بدید.

با تشکرS.J-REZ
ساجد
تمامی حقوق مطلب برای سایت و نویسنده محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از ان غیر قانونی میباشد

ghaemi2911
28-12-2011, 10:52
سلام.
كماكان با اساسين برادرهود مشكل دارم. يه جا شما گفتيد كه حتي با اجراي تمام نكات ممكنه جواب نده.
فقط يه نكته هنوز برام مبهمه. اونم اينه كه ريجن بازيو از كجا ميشه فهميد. قاعدتا ريجن فري مورخ فوريه كه 6 مگ هست بايد جواب بده ديگه؟ ولي كار نميده.
از حوصله اي كه به خرج ميدي تو پاسخ ممنونم

omega123
28-12-2011, 15:49
اقا شرمنده من خیلی گیج شدم می خواستم بدونم که با LT3 میشه که مثل قبل از اینکه این فایل dae.bin تغییر بکنه به راحتی همه بازی ها رو انجام داد (منظورم اینه که دیسک بازی رو بذاریم و ازش لذت ببریم)

s.j-rez
28-12-2011, 16:25
اقا شرمنده من خیلی گیج شدم می خواستم بدونم که با LT3 میشه که مثل قبل از اینکه این فایل dae.bin تغییر بکنه به راحتی همه بازی ها رو انجام داد (منظورم اینه که دیسک بازی رو بذاریم و ازش لذت ببریم)
رویlt+2با همون تایتل و اینا هم میتونید این کارو کنید ولی اگه بیایدlt+3خوب خیلی بهتر میشه و در ضمن ولی باید بازی هایxgd3رو پچ کنید

s.j-rez
31-12-2011, 12:50
سلام.
كماكان با اساسين برادرهود مشكل دارم. يه جا شما گفتيد كه حتي با اجراي تمام نكات ممكنه جواب نده.
فقط يه نكته هنوز برام مبهمه. اونم اينه كه ريجن بازيو از كجا ميشه فهميد. قاعدتا ريجن فري مورخ فوريه كه 6 مگ هست بايد جواب بده ديگه؟ ولي كار نميده.
از حوصله اي كه به خرج ميدي تو پاسخ ممنونم
نهاون خودش برای ریجنfreeهست.شما باید با استفاده از برنامهxbox bcریجن دقیق بازی رو بفهمید

Spaniuly
31-12-2011, 16:36
ساجد جون یه سوال تاحالا مکس بورنر کردی یک بازی رو؟ یعنی با اون روشی که می دونی منظورمه... من الان در صدد این کار هستم فقط این دیسک ورباتیم کوفتی کیمیا شده یکی از بچه ها هم می گفت دو سه هزار تومن خامش رو قالب می کنن... فکر کنم حتی اگه بخوان بعد این هم دیسک های ایکس باکس رو با این روش اائه بدن واسه هر گیمش باید یه 5 - 6 تومنی مایه تیله کرد با این اوصاف خریدن گیم سخت میشه با این اوضاع وخیم اقتصادی که جیب مبارک باهاش درگیر هست :31:
ما بیاییم بریم تو خط اورجینال سنگین تریم...

.:PAR3A:.
31-12-2011, 16:40
تهران عمده فروش ها 700-800 هم میدن ورباتیم رو :O
به نظر من بهترین راه اینه که یکی از رفیقاتون رو اسگل کنید ، بفرستینش بازی بگیره ، بعد خودتون هم ازش بگیرین و فیض ببرین :دی من کلی بازی رو همینطوری تا آخر رفتم :> :دی

s.j-rez
31-12-2011, 16:56
ساجد جون یه سوال تاحالا مکس بورنر کردی یک بازی رو؟ یعنی با اون روشی که می دونی منظورمه... من الان در صدد این کار هستم فقط این دیسک ورباتیم کوفتی کیمیا شده یکی از بچه ها هم می گفت دو سه هزار تومن خامش رو قالب می کنن... فکر کنم حتی اگه بخوان بعد این هم دیسک های ایکس باکس رو با این روش اائه بدن واسه هر گیمش باید یه 5 - 6 تومنی مایه تیله کرد با این اوصاف خریدن گیم سخت میشه با این اوضاع وخیم اقتصادی که جیب مبارک باهاش درگیر هست :31:
ما بیاییم بریم تو خط اورجینال سنگین تریم...
نه بیشتر این بازی ها هم که 2-3تومن اند با همون روش رایت شدن و خیلی بعیده گرون بهش!!اصلا کلا نمیشه:دی
هر چی فکر میکنم یکم قناعت خیلی بهتر از کپی بازیه ولی خوب دیگه...
----------------------------------------------

تهران عمده فروش ها 700-800 هم میدن ورباتیم رو :O
به نظر من بهترین راه اینه که یکی از رفیقاتون رو اسگل کنید ، بفرستینش بازی بگیره ، بعد خودتون هم ازش بگیرین و فیض ببرین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من کلی بازی رو همینطوری تا آخر رفتم :> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو دیگه کی هستی!!

ghaemi2911
05-01-2012, 12:16
نهاون خودش برای ریجنfreeهست.شما باید با استفاده از برنامهxbox bcریجن دقیق بازی رو بفهمید

ميشه بيشتر توضيح بدين؟ برنامه xbox bc؟

p3yman_xl
05-01-2012, 19:03
ميشه بيشتر توضيح بدين؟ برنامه xbox bc؟
Xbox Backup Creator هست.
لینک برنامه در پست اول گذاشته شده.

Leon-117
05-01-2012, 19:43
abgx 1.0.6 منتشر شده.............................دیگه نیازی نیست با XBC پچ کنید بازی ها رو.....

moeenn
20-01-2012, 20:29
سلام
وقتی که بازی رو پچ کردم میتونم اون رو با رایتر معمولی خودم رایت کنم؟ قضیه ی این برنر مکس چیه؟حرفی از این تو اموزش نبود؟

Spaniuly
20-01-2012, 21:42
سلام
وقتی که بازی رو پچ کردم میتونم اون رو با رایتر معمولی خودم رایت کنم؟ قضیه ی این برنر مکس چیه؟حرفی از این تو اموزش نبود؟
خیر دوست عزیز... نمی تونی عادی رایت کنی روش بورنر مکس اینه که رایتر لایتون بگیری فریمورش رو تغییر بدی در واقع فریموری که c4eva اون رو تهیه کرده بعد با اون رایت کنی اونم ایمیج 100درصد رو نه اینکه از روی دیسک 97 درصد رایت شده ایمیج بگیری

j2ker
31-01-2012, 04:26
ممنون از تاپیک

j2ker
31-01-2012, 05:32
من انجام دادم پچ شد مرسی

pharm
17-02-2012, 23:11
سلام
برنامه xbox backup creato رو وقتی اجرا می کنم دکمه ی استارت نمیاد این ارور رو میده this is not a true 1 to 1 copy of the image
خواهشا کمک کنید من از شهرستان رفتم اصفهان lt 3 کردم حالا تمام اون بازی هایی که می خوام از جمله gow3 کار نمی کنه
من از درایور pionir استفاده می کنم و dvd tgate بازی هایی مثل fable 3 هم پتچ کردم ولی با این روش رفتم dvd سوخت (xgd3)

pooyan1384
01-05-2012, 23:14
سلام دوستان عزیز:11:

من یکی از دوستان ناشنوای شما هستم من بازیهای xboxرو دانلود کردم اما میخوام بدونم چطور باید روی سی دی رایت کنم؟ :9:اگر میشود برای من طریقه رایت قایل دانلود شده رو بصورت فیلم یا عکس برایم توضیح دهید ممنون میشم:42:

SamGun
03-05-2012, 02:16
سلام دوستان عزیز:11:

من یکی از دوستان ناشنوای شما هستم من بازیهای xboxرو دانلود کردم اما میخوام بدونم چطور باید روی سی دی رایت کنم؟ :9:اگر میشود برای من طریقه رایت قایل دانلود شده رو بصورت فیلم یا عکس برایم توضیح دهید ممنون میشم:42:

سلام عزیزم

شما یکم سرچ میکردی مطمئنا این آموزش رو در انجمن میدیدی

[آموزش] رایت بازی های Xbox 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Satan1992
10-09-2012, 12:37
دوستان برنامه horizan رو کامپیوتر من اجرا نمیشه میشه کمکم کنید.
خطای send و dont send میده.