PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با روشن کردن wifi در لپتاپ HP

boca
25-12-2011, 11:33
با سلام
من یه لپتاپ hp dv6 دارم که اگه دیده باشید دکمه on/off وای فای و ولوم و سایلنت بصورت لمسی هست
این منوی لمسی کار نمی کنه,درایور رو هم از اول نصب کردم اما درست نشد
احتمالا سخت افزاری باشه ..

حالا این به کنار,سواله من اینه که الان واسه روشن کردن wifi باید چی کار کنم ؟ برنامه ای نیست که این کار رو در ویندوز 7 انجام بده ؟؟؟؟

F R E E M A N
25-12-2011, 12:39
اگر ریکاوری داره یک بار سیستم ریستور کن شاید برگشت به حالت اول
این مشکل را بعضیها داشتند با این سری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر وایرلس با کلید فانکشن خاموش نشده باشه باید در windows mobility center روشن بشه

boca
25-12-2011, 14:10
اگر ریکاوری داره یک بار سیستم ریستور کن شاید برگشت به حالت اول
این مشکل را بعضیها داشتند با این سری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر وایرلس با کلید فانکشن خاموش نشده باشه باید در windows mobility center روشن بشه

آقا مشکلم رفع شد .
از این لینک کمک گرفتم و خیلی ساده مشکلم رفع شد
:8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amingalaxy
06-04-2013, 00:16
مسلام دوستان
من یه مشکل دارم که اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنونش میشم :n01:
آقا داستان از اونجا شروع شد که من ویندوز ارجینال لپتاپم رو که 7 بودش پاک کردم و 8 نصب کردم، همه چی خوب بود به جز یسری درایورها، ADSL هم نداشتم تا دانلود کنم اما wifi لپتاپم کار میکرد تو وین 8 اما...
چون درایورهارو نداشتم 8 رو پام کردم و با یه F11 خوشگل ویندوز اورجینالو (seven) نصب کردم، بعد که دری به تخته خوردو ADSL و مودم WiFi گرفتم و درایورهارو از سایت hp مخصوص ویندوز 8 برای مدل لپتاپم که hp Pavilion DV6 هستش دانلود کردم خوشحال و خندون دوباره وین 8 رو نصبیدم و پشبندش درایورهارو یکی یکی نصبیدم، همچنان خوشحال و خندون بودم و کلی حال میکردم با لپتاپم با وین 8 که 2 ثانیه ای میومد بالا :n20:...
گفتم از امکانات استفاده کنم و یه چرخی تو net بزنم اما تو همین لحظه همچین خورد تو پرم که چشت روز بد نبینه :n28:
هرچی دکمه wifi رو میفشردم اثری از روشن شدن وایرلسم نبود، درایورهارو دوباره نصب کردم، با Hp Support Assistant درایورهامو آپدیت کردم، وین 8 رو پاکیدم و 7 رو دوباره نصبیدم، تو 7 همه چی خوب کار میکنه اما 8 :n30:...
یه وین 8 خریدم، یکی دانلود کردم به امید اینکه درست بشه اما نشد که نشد، حالا چشم امیدم به شما رفقا و دوستانه که با تچجربیات و اطلاعاتتون به من کمک کنید... :n12::n11:
منتظر راهنمایی هاتونم :n29:

amingalaxy
06-04-2013, 00:17
سلام دوستان
آقا داستان از اونجا شروع شد که من ویندوز ارجینال لپتاپم رو که 7 بودش پاک کردم و 8 نصب کردم، همه چی خوب بود به جز یسری درایورها، ADSL هم نداشتم تا دانلود کنم اما wifi لپتاپم کار میکرد تو وین 8 اما...
چون درایورهارو نداشتم 8 رو پام کردم و با یه F11 خوشگل ویندوز اورجینالو (seven) نصب کردم، بعد که دری به تخته خوردو ADSL و مودم WiFi گرفتم و درایورهارو از سایت hp مخصوص ویندوز 8 برای مدل لپتاپم که hp Pavilion DV6 هستش دانلود کردم خوشحال و خندون دوباره وین 8 رو نصبیدم و پشبندش درایورهارو یکی یکی نصبیدم، همچنان خوشحال و خندون بودم و کلی حال میکردم با لپتاپم با وین 8 که 2 ثانیه ای میومد بالا :n20:...
گفتم از امکانات استفاده کنم و یه چرخی تو net بزنم اما تو همین لحظه همچین خورد تو پرم که چشت روز بد نبینه :n28:
هرچی دکمه wifi رو میفشردم اثری از روشن شدن وایرلسم نبود، درایورهارو دوباره نصب کردم، با Hp Support Assistant درایورهامو آپدیت کردم، وین 8 رو پاکیدم و 7 رو دوباره نصبیدم، تو 7 همه چی خوب کار میکنه اما 8 :n30:...
یه وین 8 خریدم، یکی دانلود کردم به امید اینکه درست بشه اما نشد که نشد، حالا چشم امیدم به شما رفقا و دوستانه که با تچجربیات و اطلاعاتتون به من کمک کنید... :n12::n11:

khelane
06-04-2013, 20:46
سلام دوستان

ببین وقتی شما fn و دکمه وایرلس رو میگیری ایکون وایرلس رو نشون میده همون که تو صحفه اصلی ال سی دی نشون میده که وایرلس فعال هست یا نه اگه نه اونو نصب کن و تو سایتش ببین جدیدش اومده (درایورش رو میگم مال وایرلس)
ضمنا مدل وایرلس ببین چی هست فرضا برادکام یا ریالتک ..هرچی بود برو جدا جدید ترین نسخه شو از یه سایت دیگه دانلود کن فرضا realtek هست شما میتونی از یه لب تاب جدیدتر که این نوع چیپ رو ساپورت میکنه مخصوص وین 8 دانلود کنید
نتیجه رو بگیدم
وفق باشدی

f@teme21
23-09-2013, 18:20
سلام خسته نباشید..من یه مشکل اساسی دررابطه با وای فای لبتاب فوجیتسودارم....من بعد اینکه ویندوز 7 م بالا نمیومد ویندوز8 نصبیدم..ولی حالا چراغ wi-fiروشن نمیشه و وصل نتم نمیشه:n30:

:n28:قبلا روشن میشدا.وقتیم از طریق سیتینگش وای فا رو ان میکنمم وصل نمیشه..برا همین با کابل وصل میشم

:n27:

ولی بلوتوثش کار میکنه با اینکه همین چراغ وای فاش نمیروشنه...خیلی ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

qwerty0
17-07-2014, 12:45
سلام منم همین مشکل رو دارم توروخدا کمکم کنید

morteza_mng
26-10-2014, 18:10
سلام بچه ها با این کار مشکل حل میشه:

I looked around some more with other dv6 machine problems and found this little solution . . .

1. Turn off your machine and unplug from mains power
2. Remove your battery
3. Hold down the power button for at least 30 seconds
4. Put your battery back in and power on - it should now work.

From what else I have been reading this seems to be a temporary fix and it may occur again. My advice is to update your BIOS first. If my memory serves me correctly the dv6000 and 9000 series had an over heating problem which caused the wireless to stop working. I didn't catch it in time but updating the BIOS was meant to increase the cooling (changing the fan timings or something) and thus stop the over heating. I think a similar issue is happening with this new range but I cannot confirm.

awid1386
25-01-2015, 10:41
با سلام
ممنون از لینک بسیار مفید و را حل موثرش.
خدا قوت

هاجر 66
04-04-2015, 21:00
آقا مشکلم رفع شد .
از این لینک کمک گرفتم و خیلی ساده مشکلم رفع شد
:8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ببخشید من این لینک رو رفتم ثبت نام کردم اما جوابمو نگرفتم دقیقا مشکل شما رو دارم میشه بگین راه حل ساده شما چی بود؟

last soldier
19-02-2016, 02:32
it works in my hp pavilion dv6-1125ee:n40::n39: