PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری میشه یک پیغام ضبط کنم و وقتی همراه اول اعتباری خاموشه اون پیغام پخش بشه ؟؟!!!

aria_electric_fars
24-12-2011, 23:15
سلام

من می خوام یه پیغام ضبط کنم و روی تلفن همراه اول اعتباری بزارم که وقتی خاموشه اون پخش بشه

آیا راهی هست واسه این کار؟؟؟ البته بدون هزینه

با تشکر

Farhad 8904
24-12-2011, 23:39
سلام

من می خوام یه پیغام ضبط کنم و روی تلفن همراه اول اعتباری بزارم که وقتی خاموشه اون پخش بشه

آیا راهی هست واسه این کار؟؟؟ البته بدون هزینه

با تشکر
تفاده از منشی وجود ندارد، اما این سرویس در صورت خاموش بودن و خارج از دسترس بودن گوشی قابل استفاده است.

امکانات جدید سرویس VMS:
- امکان انتقال مکالمات به صندوق صوتی
- ارسال خودکار پیام صوتی برای فرد مشخص
- امکان گوش دادن پیامها از تلفنهای همراه دیگر
- امکان تعویض پیام خوش آمد گویی

توضیحات در مورد شماره های VMS:
* 09914:
1- جهت چک کردن پیام ها از طریق تلفن همراه خود است، بدین صورت که اگر مشترک برای اولین بار وارد صندوق صوتی شود باید ابتدا تنظیمات اولیه را انجام داده که شامل مراحل ذیل می باشد:
الف: درخواست رمز اولیه (Password): جهت ایجاد رمز، مشترک باید با شماره 09914 تماس گرفته و وارد گزینه های شخصی شده و سپس وارد منوی شماره 2 شود و عددی بین 4 الی 6 رقم را به عنوان رمز خویش ثبت کند.
ب: تعویض پیام خوش آمدگوئی
پس از این مراحل مشترک میتواند وارد صندوق صوتی خود شده و به پیامهای دریافتی گوش دهد.
2- مشترک می تواند صدای ضبط شده خود را برای دیگران ارسال کند، بدین صورت که وارد منوی مربوطه شده و در گزینه ( ارسال یک پیام) منوی شماره 3 را انتخاب و شماره مقصد را وارد کرده و سپس کلید (*) را انتخاب نماید. پس از این مراحل پیام صوتی مورد نظر برای شماره مربوطه ارسال می گردد.
* 09912:
این شماره فقط جهت انتقال(Divert) پیامهای صوتی می باشد. جهت استفاده از این سرویس ابتدا وارد منوی تنظیمات (Setting) تلفن همراه و سپس وارد منوی انتقال (Divert) شده که شامل چند گزینه است:
- در صورت خاموش بودن تلفن همراه (Power off)
- در صورت در دسترس نبودن تلفن همراه (Unreachable)
- در صورت عدم امکان پاسخگوئی به تلفن همراه (No answer)
- در صورت مشغول بودن تلفن همراه (If busy)
- کلیه تماسها به صندوق صوتی منتقل شود.(Unconditional)
- در صورتی که خارج از پوشش شبکه تلفن همراه باشد.(If out of coverage)
سپس با انتخاب هر یک از این گزینه های فوق و درج شماره 09912 در قسمت شماره تلفن، کلیه پیامهای صوتی به شماره09912 منتقل و در آن ذخیره می گردند.
* 09913:
این شماره برای گوش دادن به پیامها از طریق تلفن های همراه دیگر بوده، بدین صورت که مشترک از طریق تلفن همراه دیگری با در دست داشتن رمز می تواند وارد صندوق صوتی خود شده و به پیامها گوش دهد.
طریقه استفاده از سرویس (VMS):
پس از انتقال به شماره 09912، تماس گیرنده می تواند پیام خود را گذاشته و پس از ثبت پیام صندوق صوتی، پیامکی مبنی بر داشتن یک پیام صوتی برای مشترک ارسال می گردد. برای شنیدن پیام صوتی لازم است با شماره 09914 تماس گرفته شود.

aria_electric_fars
25-12-2011, 08:00
سلام فرشاد جان

این سرویس چقدر هزینه ش می شه؟؟؟

ماهیانه هست یا مثل دایورت حساب می شه؟؟!!

با تشکر

aria_electric_fars
25-12-2011, 08:21
من فکر کنم واسه سیم کارت های همراه اول اعتباری این سیستم فعال نباشه الان اینو از تو سایت همراه اول خوندم

درحال حاضر سرویسهای ویژه ارائه شده برای سیم کارتهای اعتباری عبارتند از:
انتظارمکالمه ، نمایشگر ، انتقال مکالمه ، پیام کوتاه ( SMS)، اینترنت همراه اول (GPRS) ، پیام چندرسانه ای MMS) )، مکالمه گروهی، همراهان اول ، انتقال اعتبار

چه راه دیگه ای هست واسه این کار؟؟؟

با تشکر

Farhad 8904
25-12-2011, 10:34
سلام فرشاد جان

این سرویس چقدر هزینه ش می شه؟؟؟

ماهیانه هست یا مثل دایورت حساب می شه؟؟!!

با تشکر

من فکر کنم واسه سیم کارت های همراه اول اعتباری این سیستم فعال نباشه الان اینو از تو سایت همراه اول خوندم

درحال حاضر سرویسهای ویژه ارائه شده برای سیم کارتهای اعتباری عبارتند از:
انتظارمکالمه ، نمایشگر ، انتقال مکالمه ، پیام کوتاه ( SMS)، اینترنت همراه اول (GPRS) ، پیام چندرسانه ای MMS) )، مکالمه گروهی، همراهان اول ، انتقال اعتبار

چه راه دیگه ای هست واسه این کار؟؟؟

با تشکر

هزینه مانند دایورت حساب میشه دقیقه ای 670 تومان!
این سرویس واسه همراه اول چه دائمی و چه اعتباری فعال هست!!! توی سایت همراه اول ذکر نشده چون سایت خیلی دیر به دیر آپ میشه!

aria_electric_fars
25-12-2011, 13:31
سلام فرهاد جان

دقیقه ای 670 تومان حساب می شه؟؟!!!!!
مطمئنی؟؟!!!

Lady parisa
25-12-2011, 13:32
دوست عزیز مطمئنی هزینه اینقدر میشه؟

Farhad 8904
25-12-2011, 13:49
سلام فرهاد جان

دقیقه ای 670 تومان حساب می شه؟؟!!!!!
مطمئنی؟؟!!!
هزینه ای که من در بالا گفتم مربوط به خطوط اعتباری همراه اول هست!!

دوست عزیز مطمئنی هزینه اینقدر میشه؟

دوستان عزیز شما برای اینکه بتونید از سرویس صندوق پستی همراه اول استفاده کنید باید شماره خودتون رو بر روی شماره ای که در پست قبلی ذکر کردم دایورت کنید!!
هزینه سرویس هم طبق تعرفه تماس همراه اول با همراه اول محاسبه میشود بستگی به مدت پیام دارد!
تعرفه های اعتباری همراه اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fguest%2Fcredit-card-tariff)
تعرفه های دائمی همراه اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fguest%2Fpost-paid-tariff)

aria_electric_fars
27-12-2011, 21:16
سلام

یه سوال دیگه داشتم که آیا می شه سیم کارت اعتباری رو به سیم کارت دائم تبدیل کنیم؟؟؟ اگر می شه چقدر هزینه ش هست؟؟؟

یک لحظه یادم افتادم به تلفن های روستایی که سیم کارت می خورن

آیا تلفنی هم هست که سیم کارت بخوره و پیغام گیر داشته باشه که ما روش پیغام ضبط کنیم و پخش کنن با هزینه خود شخص تماس گیرنده؟؟؟

با تشکر

Farhad 8904
27-12-2011, 22:24
سلام

یه سوال دیگه داشتم که آیا می شه سیم کارت اعتباری رو به سیم کارت دائم تبدیل کنیم؟؟؟ اگر می شه چقدر هزینه ش هست؟؟؟

یک لحظه یادم افتادم به تلفن های روستایی که سیم کارت می خورن

آیا تلفنی هم هست که سیم کارت بخوره و پیغام گیر داشته باشه که ما روش پیغام ضبط کنیم و پخش کنن با هزینه خود شخص تماس گیرنده؟؟؟

با تشکر

سوال اول:

امکان تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی فقط در شبکه ایرانسل وجود داره و در همراه اول چنین امکانی نیست!

سوا دوم :

بله اگه موبایل این قابلیت رو داشته باشه میشه!! اکثر گوشی های سامسونگ این قابلیت رو دارا هستند!!

aria_electric_fars
27-12-2011, 22:55
سلام فرهاد جان
من منظورم تلفن همراه نیست بلکه منظورم تلفن هست ولی به جای اینکه سیم تلفن بهش وصل بشه می شه سیم کارت بهش وصل کرد و معروف به تلفن روستایی هست

حالا من می گم آیا این تلفن روستایی پیغام گیر داره که من صدام رو روش ضبط کنم و واسه کسی که زنگ می زنه پخش کنه؟؟؟

با تشکر

Farhad 8904
27-12-2011, 22:59
سلام فرهاد جان
من منظورم تلفن همراه نیست بلکه منظورم تلفن هست ولی به جای اینکه سیم تلفن بهش وصل بشه می شه سیم کارت بهش وصل کرد و معروف به تلفن روستایی هست

حالا من می گم آیا این تلفن روستایی پیغام گیر داره که من صدام رو روش ضبط کنم و واسه کسی که زنگ می زنه پخش کنه؟؟؟

با تشکر

فکر نمیکنم!!! باید از خوده مخابرات سوال کنی!!!

aria_electric_fars
03-01-2012, 23:27
سلام

دوستان كسي نيست يه كمكي كنه؟؟!!!
بد جور لازم دارم
يه راهي يه چاره اي بگيد

اين دستگاهي كه سيم كارت رو به تلفن ثابت تبديل مي كنه آيا جوري نيست كه پيغام گير داشته باشه و پيغام پخش كنه؟؟؟

با تشكر