PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی 4530 پارتیشن بندی کرده؟!!!

vahid javani
24-12-2011, 23:09
به خیلی از تاپیک ها سر زدم ولی فقط گیج تر شدم با مشکلاتی هم که دوستان داشتند گفتم بپرسم!!
لطفا یه توضیح ساده بدید!!
یه سوال دیگه هم داشتم اگه پارتشن بندی کنم بازم میتونم ویندوز ارجینال رو ریکاوی کنم؟
یا اینکه اول میشه پارتیشن بندی کرد بعد با نورتون گاست به صورت معمولی ایمیج گرفت؟

حامد دم
25-12-2011, 16:20
به خیلی از تاپیک ها سر زدم ولی فقط گیج تر شدم با مشکلاتی هم که دوستان داشتند گفتم بپرسم!!
لطفا یه توضیح ساده بدید!!
یه سوال دیگه هم داشتم اگه پارتشن بندی کنم بازم میتونم ویندوز ارجینال رو ریکاوی کنم؟
یا اینکه اول میشه پارتیشن بندی کرد بعد با نورتون گاست به صورت معمولی ایمیج گرفت؟

اگر بخواين از ريكاوري خود اچ پي استفاده كنيد هارد نبايد از حالت بيسيك به دايناميك تغيير كنه
بهترين راه هم شيرينگ درايو اصلي هست به نظرم

vahid javani
25-12-2011, 16:42
اگر بخواين از ريكاوري خود اچ پي استفاده كنيد هارد نبايد از حالت بيسيك به دايناميك تغيير كنه
بهترين راه هم شيرينگ درايو اصلي هست به نظرم

یه درایو به نام HP_tool داره میتونم درایو c رو shrink کنم و بعد این درایو HP_toos رو extend کنم جون این هم primary هست؟؟؟؟!!

co70000
03-01-2012, 16:37
مگه 4530 ویندوز اورجینال روشه ؟ ؟!؟!؟!
جایی که من ازش گرفتم خودشون یه ویندوز اکتیو نصب کرده بودن که برام مهم نبود پاک شدنش , با سی دی ویندوز بوت کردم پارتشین بندی کردم از اول ! خیلی راحت !
اگه نگرانه درایور ها هستی قبل از پاک کردن ویندوز با driver genius بک آپ از درایور ها بگیر , پارتشین بندی کن , ویندوز جدید نصب کن دوباره درایور ها رو restore کن ( میتونی خیلی راحت XP هم نصب کنی ) .

vahid javani
03-01-2012, 17:36
مگه 4530 ویندوز اورجینال روشه ؟ ؟!؟!؟!
جایی که من ازش گرفتم خودشون یه ویندوز اکتیو نصب کرده بودن که برام مهم نبود پاک شدنش , با سی دی ویندوز بوت کردم پارتشین بندی کردم از اول ! خیلی راحت !
اگه نگرانه درایور ها هستی قبل از پاک کردن ویندوز با driver genius بک آپ از درایور ها بگیر , پارتشین بندی کن , ویندوز جدید نصب کن دوباره درایور ها رو restore کن ( میتونی خیلی راحت XP هم نصب کنی ) .

ممنون دوست عزیز
آره رو کانفیگ core i3 و بدون گرافیک همش ویندوز هست درایوراش هم توی یه پوشه به نام swsetup بود که select all میتونی بکنی و همشو با هم نصب میکنه!!!
ویندوزشم پرید بک آپم نداشتم حالا پارتیشن بندیش کردم و ....