PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحه Inspiron 1564 سفید میشه

_ermia
24-12-2011, 22:39
سلام دوستان
چند روز پیش صفحه Inspiron 1564 سفید شد، ریست کردم درست نشد، بعد باتری رو درآوردم
کار می کرد درست، فکر کردم از باتریه،
اما چند روز پیش برق رفت (باتری هم نداشت)، باز اون طوری شد
ویندوز سون 64 هم هست
کارت گرافیک ATI Radeon HD 4300
action center پیام داد که گرافیک مشکل داره و آخرین ورژن درایورشو نصب کنید و فلان
البته هنوز دانلودش نکردم
میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم
یه جام گفتن شاید GPU مشکل داره
باید چی کار کرد به نظرتون؟ چی باید عوض بشه؟ ممکنه از درایور باشه و اینکه چون جدیدترین ورژن نصب نیست این مشکل نرم افزاری باشه؟

حامد دم
25-12-2011, 14:13
سلام دوستان
چند روز پیش صفحه Inspiron 1564 سفید شد، ریست کردم درست نشد، بعد باتری رو درآوردم
کار می کرد درست، فکر کردم از باتریه،
اما چند روز پیش برق رفت (باتری هم نداشت)، باز اون طوری شد
ویندوز سون 64 هم هست
کارت گرافیک ATI Radeon HD 4300
action center پیام داد که گرافیک مشکل داره و آخرین ورژن درایورشو نصب کنید و فلان
البته هنوز دانلودش نکردم
میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم
یه جام گفتن شاید GPU مشکل داره
باید چی کار کرد به نظرتون؟ چی باید عوض بشه؟ ممکنه از درایور باشه و اینکه چون جدیدترین ورژن نصب نیست این مشکل نرم افزاری باشه؟

اين ايراد عموما به صروت وسيع تو مدل 1015 ديده ميشه
تو اون مدل براي آي سي پاور هست كه ولتا‍ ژ كم مياره گاهي اوقات خصوصا زماني كه سرد هست
اما تو اين مدل تا حالا نديديم هر چند اين مدل خيلي كم فروش و برگشت داشته نسبت به بقيه دل ها
اما با توضيحاتتون اولين شك بنده آي سي پاور هست

_ermia
26-12-2011, 09:53
مرسی بابت توضیحاتتون
یعنی الان این باید چی بشه؟ عوض بشه آی سی پاور؟
چطور میشه تست کرد که بشه مطمئن شد که ایراد از این مورد هست؟

_ermia
29-03-2012, 18:13
سلام دوستان
این مشکل من هنوز حل نشده.

یه ویندوز تازه از بکاپ ریختم، مربوط به بکاپ زمانی هست که مشکلی وجود نداشت، بنابراین مشکل نرم افزاری نیست.
بعدم اینکه یه بار وقتی صفحه سفید شد، لپ تاپ رو به یه مانیتور دیگه وصل کردم و دیدم تو مانیتور دوم تصویر مشکلی نداره، یعنی مشکل از کارت گرافیک لپ تاپ هم نیست.

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه که مشکل رو حل کنم؟

مرسی

Farshid72
29-03-2012, 18:34
مشکل میتونه از گرافیک شما باشه چون شما با یه خروجی دیگه از گرافیک خروجی گرفتید مشکل میتونه از مانیتور هم باشه

_ermia
29-03-2012, 21:44
بله خودمم فکر کردم که از مانیتور هست
به نظرتون مانیتور چیش مشکل پیدا کرده که ایمجوری میشه؟ یعنی چیزی سوخته؟

mohammadi_4u
30-03-2012, 08:57
بله خودمم فکر کردم که از مانیتور هست
به نظرتون مانیتور چیش مشکل پیدا کرده که ایمجوری میشه؟ یعنی چیزی سوخته؟

سلام داداش
وقتی صفحه سفید میشه دستتو بزار جایی که نوشته نام لبتابو inspiron طوری که 4 انگشتت پشت نام قرار بگیره و شصتت رو از رو برو رو اون تیکه لاستیکی که جهت فاصله بین صفحه نمایش و صفحه کلید میزارن بزار و آرو در حد کم که به صفحه آسیب نرسه به شصت فشار بیار به پشت و با 4 انگشت به سمت جولو بکش ظوری که میخوای چیزیو بشکنی .. ببین درست میشه.؟!
کشو لبتابو تا حدی که خاموش نشه پایین بالا کن آروم مثل موقع بستن ببین رنگ سفیدی تغییر نمیکنه خط خط نمیشه یا صفحه بیاد؟!

اگه جواب یکی ازین دو مثبت بود .
رابط {سوکت یا فلت}اتصال برد به صفحه نمایش رو تعویض کن مشکلت حل میشه

_ermia
30-03-2012, 15:29
مرسی عزیز حتما تست میکنم حواب میدم
فقط یه مورد هم که فراموش کردم بگم اینکه زمانی که اینطوری میشه، وقتی لید رو میبندم و به حالت sleep میره، و دوباره بازش میکنم، تصویر برمیگرده (البته گاهی دوباره خراب میشه و دوباره با همین کار درست میشه)