PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماشین 65 تا 70 میلیون چی پیشنهاد میکنید ؟؟

pedram9
24-12-2011, 00:32
سلام دوستان میخوام ماشین بخرم 65 تا 70 میلیون هم میتونم هزینه کنم چه ماشینی پیشنهاد میدید ؟
ماشین شاسی بلند نمیخوام , و میخوام خوشگل هم باشه و با کلاس و آپشن دار .

نو هم باشه .

قیمت هم بگید لطفا .

sourena
24-12-2011, 00:36
دست دوم میخوای یا نو؟

مصرف برات مهم نیــست؟

تو شهر استفاده میکنی یا تو جاده؟

چه آپشنهای مد نظرته؟

pedram9
24-12-2011, 00:46
دست دوم میخوای یا نو؟

مصرف برات مهم نیــست؟

تو شهر استفاده میکنی یا تو جاده؟

چه آپشنهای مد نظرته؟

مصرف نه خیلی مهم نیست .

هم جاده هم شهر . جاده واسم مهمه . آپشن هم زیاد اطلاعاتی ندارم هر چه بیشتر بهتر

sourena
24-12-2011, 00:58
دست دوم میــخوای ... من Bmw های نسبتا قدیمی سری 3 رو پیشنهاد میکنم.

نو هم بخوای ، جنسیس فکر کنم تو همین حدود باشه!

من زیاد از قیمتها اطلاع ندارم ... ولی اونطور که دنبال کردم ... جنسیس تو همین قیمتها هست و خیــلی هم تعریف میکنن ازش.

mohamad skystar
24-12-2011, 14:03
سلام دوستان میخوام ماشین بخرم 65 تا 70 میلیون هم میتونم هزینه کنم چه ماشینی پیشنهاد میدید ؟

نو هم باشه .

قیمت هم بگید لطفا .

با توجه به ملاک های شما

سوناتا مدل 2012 قیمت 65000000 تومان
هیوندای آزرا 2011 قیمت 63000000 تومان
تویوتا آریون مدل 2010 قیمت 65000000 تومان

dash_mehdi
25-12-2011, 11:13
دست دوم میــخوای ... من Bmw های نسبتا قدیمی سری 3 رو پیشنهاد میکنم.

نو هم بخوای ، جنسیس فکر کنم تو همین حدود باشه!

من زیاد از قیمتها اطلاع ندارم ... ولی اونطور که دنبال کردم ... جنسیس تو همین قیمتها هست و خیــلی هم تعریف میکنن ازش.

جنسیس 90 میلیون تومنه نه 60 تومن

dash_mehdi
25-12-2011, 11:28

نو هم باشه .

قیمت هم بگید لطفا .

اگر من جای شما بودم سوناتا جدید نمی گرفتم چون هیچ اپشنی نداره
تویوتا اریون و ازرا هم گزینه های خوبین
اگر عجله ندارید بهترین گزینه براتی شما رنو letitude می باشد چون هم یک خودروی اروپایی است و هم اپشن های زیادی دارد و از ازرا و اریون خیلی بهتر است فقط چون هنوز نیومده باید ثبت نام کنید و 4 ماه منتظر بمونید که به نظر من ارزشش رو داره
قیمتش هم حدود 60 میلیون تومانه
این خودروی زیبا از سقف پانورامیک هم بهره میبرد
این هم عکس هاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SHaHRoKH90
25-12-2011, 18:32
رو چه حسابی میگید رنو لتتیود از آریون و آرزرا بهتره ؟ :O
شاخ ماشین های رنو , همون مگان بود , لتتیود هم خیلی بخواد عالی باشه , یکم میخواد از مگان سرتر باشه دیگه ...
اصلا ارزش نداره انقدر هزینه کنید برای رنو .
به نظر من هم آریون و آزرا انتخاب های خوبی هستند . اگر هم ظاهر و آپشن واستون اهمیت داره میتونید سوناتا انتخاب کنید .

dash_mehdi
26-12-2011, 00:37
شاخ ماشین های رنو , همون مگان بود , لتتیود هم خیلی بخواد عالی باشه , یکم میخواد از مگان سرتر باشه دیگه ...
به نظر من هم آریون و آزرا انتخاب های خوبی هستند . اگر هم ظاهر و آپشن واستون اهمیت داره میتونید سوناتا انتخاب کنید .

من نمی دونم به کدام حرف شما پاسخ بدم اینکه سوناتا ای که موتوره 2400 داره میگید اپشندار یا این که میگید رنو لتتیود از مگان یه زره سرتره!!!
سوناتا فقط پول ظاهرش رو میگیره
حتما نمی دونید که لتتیتود چیه که میگید از مگان یه زره بهتر
RENAULT LATIIUDE : 3498 CC
TOYOTA AURION : 3456 CC
HYUNDAI AZERA : 3342 CC

تنظیم سه گانه درجه حرارت سیستم تهویه در مقابل دوگانه ی ازرا و اریون
دارا بودن 10 عدد کیسه ی هوا
و دها امکانات دیگر
اینکه لتتیتود فرانسوی از ازرای کره ای بهتر است شکی نیست اما به نظر من از اریون هم بهتره
ظاهرش هم از هر دو رقیبش زیبا تره.

pour-homme
26-12-2011, 00:54
لیتچود گزینه مناسبی هست ارزش صبر کردن داره چون جزء اولین دارندگانش خواهد بود و ماشین تکیه

:31::31:

شاخ ماشین رنو مگانه !؟!؟!

satrianism
26-12-2011, 01:08
سلام.جنسیس تمیز اگه بتونی گیر بیاری خیلی خوبه. از هر لحاض از 3 ماشین بالایی سر تره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dash_mehdi
26-12-2011, 01:44
با 65 تومن جنسیس سالم و تمیز گیر نمیاد همون گزینه ها بهتره
البته اگه بتونی پولت رو به 75 یا 80 میلیون برسونی میتونی یه جنسیس بخری که طبیعتا از این سه گزینه بهتره

AmiRreZA_RAcEr
26-12-2011, 01:58
[B]اگر من جای شما بودم سوناتا جدید نمی گرفتم چون هیچ اپشنی نداره
]
[/CENTER]

سوناتا هیچ آپشنی نداره ؟ :31::31:
لطفا وقتی اطلاعات درستی ندارید پست نزنید ...

به نظر من اگه توانای افزایش بودجه تا 75 رو دارید کیا کادنزا بردارید و ازش لذت ببرید ... هیچجا واستون کم نمیذاره ، قدرت موتور عالی ، آپشن زیاد و طراحی زیبا ...
اما اگه توی همین رنج و برای جاده میخواید سوناتا به دردتون نمیخوره دلایلشم زیاده اگه میخواید که بگم
به نظر من تویوتا آریون دومین گزینس ، حتما هم گارانتی دار بخرید

dash_mehdi
26-12-2011, 11:57
سوناتا هیچ آپشنی نداره ؟ :31::31:
لطفا وقتی اطلاعات درستی ندارید پست نزنید ...

منظور من اینه که سوناتا جدید در مقابل قیمتش که از ازرا هم بیشتره اپشنه زیادی نداره
بهتره یه کم تحقیق کنید درباره این خودرو ها بعد یه نفر دیگه رو راهنمایی کنید
اما باز هم من رنو لتتیتود رو پیشنهاد میدم و اگر این خودرو رو نمی پسندید تویوتا اریون بخرید

Tenacious
26-12-2011, 17:03
به نظر من به دلیل تحریم‌های اخیر از سمت اروپا که احتمالا بیشتر هم بشه، نباید به راحتی سراغ ماشین های اروپایی رفت، یه مقداری گزینه‌ی ماشین های اروپایی باید کم رنگ تر بشه.
دقیقاً همون طور که بچه ها گفتن، اگر بتونی یه مقدار بودجه رو افزایش بدی، برو سمت جنسیس که البته بعید می‌دونم یه جنسیس خوب رو بشه زیر 80 تا گیر آورد!
دنبال شاسی بلند هم که نیستی، اگر تو همون رنج قیمت دنبال ماشین می‌گردی، آریون بهترین گزینس. البته من خودم هزار سال انتخابش نمی‌کنم چون از ظاهرش (که کاملاً سلیقه‌ای هست) خوشم نمیاد!!!

satrianism
26-12-2011, 18:35
سلام .توی این لینکی که دادم 75 تومن صفرشو پیش فروش نقدی میکنه!!!!! اونوقت با 70 تومن نمیشه دست دومشو گیر اورد؟؟

Tenacious
28-12-2011, 10:56
سلام .توی این لینکی که دادم 75 تومن صفرشو پیش فروش نقدی میکنه!!!!! اونوقت با 70 تومن نمیشه دست دومشو گیر اورد؟؟

این سایتی که شما لینکشو گذاشتید، خودرو رو به صورتی وارداتی عرضه می‌کنه، نه به صورت شرکتی که همین باعث کاهش قیمت میشه (البته کاهش قیمت اندک).
در ضمن شما یه نگاهی هم به تاریخ صفحه‌ای که لینکشو گذاشتید بندازید! مربوط به اردیبهشت 89 هستش اون قیمت! خودرو از اون تاریخ تا به امروز افزایش قیمت شدیدی رو تجربه کرده. الان به هیچ عنوان با این قیمت نمی‌شه جنسیس صفر پیدا کرد، حالا چه شرکتی و چه وارداتی.
البته اگر کسی پیدا کرد بگه، ما که بدمون نمیاد با 70 تومن سوار جنسیس صفر بشیم!:31: