PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ساخت فیلم های آموزشی

nicholas206
23-12-2011, 23:40
یه نرم افزار نسبتا تخصصیِ ساخت فیلم لازم دارم که همزمان با پخش فایل های صوتی یه سری نوشته ها و عکس ها رو(ترجیحا با ایفکت) نمایش بده.... واسه تولید فایلم های آموزشی لازم دارم
با تشکر فراوان

saeed774
23-12-2011, 23:44
برای کار شما بهترین نرم افزار Microsoft PowerPoint مجموعه نرم افزاری آفیس میتونه باشه که قابلیت پخش با پروژکتور هم داره .

nicholas206
23-12-2011, 23:55
نکته ای که یادم رفت بگم اینکه نمیخوام از صفحه ی مانیتور فیلم برداری کنه... نرم افزار ضبط اسکرین نمی خوام.... نرم افزاری مثل پاور پوینت که بشه تصاویر و نوشته ها رو بصورت ایفکت دار نمایش داد.... فرمت نهاییش هم فرمت فایل تصویری باشه

---------- Post added at 01:55 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

برای کار شما بهترین نرم افزار Microsoft PowerPoint مجموعه نرم افزاری آفیس میتونه باشه که قابلیت پخش با پروژکتور هم داره .

بله... یه چیزی تو این مایه ها... اما فرمت خروجیش بصورت فیلم باشه...
یه سری نرم افزار های تخصصی ویرایش فیلم مثل CyberLink PowerDirector 10 یا adobe premium شاید واسه این کارها خوب باشه... اما اینقدر تخصصیه که من نتونستم باهاشون کار کنم :41:

jafarian
24-12-2011, 14:41
برای فیلم برداری ازبرنامه BB FlashBack Pro یا که CamVerce میتونید استفاده کنید که فیلم اول به وسیله این برنامه ها تهیه میکنید بعدشم برای گذاشتن افکت بطور مثال از برنامه corel videostudio pro x4 میتونید استفاده کنید:20: