PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن یک درایو

Enter
23-12-2011, 22:06
سلام میخواستم با برنامه مزخرف O&O پارتیشین بندی کنم که یهویی زد یه درایو رو کلا محو کرد الان تونستم با برنامه Active Partition Recover فایل ها رو پیدا کنم منتها هرکاری میکنم نمیتونم اونهارو Recovery کنم یکی از دوستان محبت بکنه بگه چیکار کنم
اینم چندتا عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
23-12-2011, 22:20
با نرم افزار paragon partion میتونید اون پارتیشن رو راحت ریکاوری کنید و اطلاعاتشو برگردونید

Enter
23-12-2011, 23:35
با نرم افزار paragon partion میتونید اون پارتیشن رو راحت ریکاوری کنید و اطلاعاتشو برگردونید

با ابن که هیچی پیدا نمیکنه!!!!!!!1

Enter
24-12-2011, 09:17
دوستان كسي نيست بگه چرا اين نرم افزار پارتيشين فرمت شده و محو شده رو پيدا ميكنه با تمامي فايل ها منتها وقتي ميخوام ريكاوريشون كنم اين خطا رو ميده؟؟؟

Enter
24-12-2011, 17:14
دوستان چيزي براي گفتن ندارن كسي نيست بگه چيكار كنم يا اين نرم افزار چرا همچين خطايي ميده؟

hadi.EST
31-12-2011, 12:09
دوستان چيزي براي گفتن ندارن كسي نيست بگه چيكار كنم يا اين نرم افزار چرا همچين خطايي ميده؟

سلام ببینید دوست عزیز اطلاعات اولیه پارتیشن شما شامل MBR - MFT - partition boot recored آسیب دیده . با برنامه های هارد دیسک قادر به بازیابی نخواهید بود . میتونید از گزینه Partition Undelete موجود در برنامه هایی نظیر Active undelete یا R- studio برای این منظور استفاده کنید .شما ابتدا باید ناحیه ای رو که در اون این اتفاق افتاده رو به طور کامل اسکن کنید . در این صورت امکان برگشت کل پارتیشن وجود نخواهد داشت ولی شاید بتونید ریشه درخت رو بازیابی کنید . در نهایت آخرین راهی که میمونه بازیابی فایل از روی امضای دیجیتال هست که معمولا" نتیجه میده. :11:

موفق باشید