PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کاتریج های شارجی

sepanta
23-12-2011, 20:38
امروز کاتریج شارژی 920 دستم رسید. اصلا چیپ روش نبود.رنگ توش ریختم زدم رو پرینتر که بی فایده بود چون پرینتر نشناختش.مجبور شدم چیپ کاتریج خالی رو دربیارم و بچسبونم رو این شارژی بعد از کلی اذیت کردن شناختش اما 2تا مشکل دارم
اول اینکه برنامه ای برای ریست پرینتر hp داریم ؟ آخه هنوز ارور کاتریج میده میخوام ریست شه.
آیا برای این کاتریج چیپ هست بخرم بزنم روش؟
و مشکل بعد اینکه فقط 2تا رنگ سیاه و آبی رو میزنه.عکس باش چاپ زدم حتی قمتهای سفید رو هم آبی میزنه. مشکل از کجاس؟ الاین هم کردم بی فایدس.
بداد ما برسین بابام جان

malakhak
24-12-2011, 23:46
امروز کاتریج شارژی 920 دستم رسید. اصلا چیپ روش نبود.رنگ توش ریختم زدم رو پرینتر که بی فایده بود چون پرینتر نشناختش.مجبور شدم چیپ کاتریج خالی رو دربیارم و بچسبونم رو این شارژی بعد از کلی اذیت کردن شناختش اما 2تا مشکل دارم
اول اینکه برنامه ای برای ریست پرینتر hp داریم ؟ آخه هنوز ارور کاتریج میده میخوام ریست شه.
آیا برای این کاتریج چیپ هست بخرم بزنم روش؟
و مشکل بعد اینکه فقط 2تا رنگ سیاه و آبی رو میزنه.عکس باش چاپ زدم حتی قمتهای سفید رو هم آبی میزنه. مشکل از کجاس؟ الاین هم کردم بی فایدس.
بداد ما برسین بابام جان

اون چیپ ست هایی که گذاشتی رو کارتریج قابل شارژ ارور داده بودن ؟
بعد از نصب کار کردن ؟

sepanta
25-12-2011, 00:38
آره.ارور داده بودن.میدونی راهش اینه که اینها رو سالم از رو کاتریج در بیاری.میگم سالم چون نباید جایش بشکنه و مدارش قطع بشه.بعد آروم بزنی رو این کاتریج های شارجی.وقتی اینکارو کردی رنگ رو بریز توش و بزن رو پرینتر.احتمالا اولش باز ارور میده که راهش اینه که پرینتر رو ریست کنی.به انگلیسی یه رچ روش ریت مدل پرینترت رو تو گوگل بزن ببین روش خاصی داره یانه. روش متداول اینه که پرینتر رو خاموش کنی و کابل برق رو بکش.30-40 ثانیه صبر کن دوباره روشنش کن. کار میکنه .اگه چراغ کاتریج چشمک زد محل نزار و انقدر کلین هد کن تا خوب بزنه.
اما مشکل جدید خودم:
امروز که داشتم چند تا نقشه کد چاپ میکردم خط ها رو برام کثیف چاپ میکنه.یعنی دور خطوط هاله هست نقطه های ریز. چکار کنم؟ هد کلینم زیاد کردم

azadeh2007
26-12-2011, 14:31
من هم يه پرينتر مثل مال شما دارم ...
و با هم توي اين شكل شما مشتركيم...
ببينم شما با استفاده از نرم افزار HP Center كلين ميكني؟؟؟
اگه جوابتوي بله است در همان قسمتي كه كلين مي كنيد آيتم بالايي را اگه انتخاب كنيد فكر مي كنم مربوط به عدم دقت پرينت (همين مشكلي كه شما داريد باشه)...
من هنوز تصميم نگرفتم كه از كاتريج شارژي استفاده كنم يا تانكيش كنم... به نظر شما كدام راه حل بهتره...
ضمنا اگه فايل ريست را گير آوردي بيزحمت لينكشو توي اين قسمت قرار بده تا من هم استفاه كنم...مرسي

azadeh2007
26-12-2011, 14:40
اگه ميشه چند تا عكس بذار ببينم چطوري چيپ هاي كاتريج اصلي خودشو توي اوي يكي كاتريج قرار دادي...اينطوري مشكل ساير دوستان هم حل ميشه ...
مرسي...

azadeh2007
26-12-2011, 15:09
آقا من با توجه به جست و جو هاي فراوان در اينترنت ديدم بعضي ها (در سايت هاي انگليسي) نوشته بودند كه با سواخ كردن كاتريج هاي اصلي خودش از بالا ميشه از اونجا رنگ را تزريق كرد و در اين صورت اين كاتريج براي چندين بار قابل استفاده ميشه...
اما ننوشته بودند كه اندازه اين سوراخ چقدر بايد باشه؟؟؟

sepanta
26-12-2011, 15:40
جواب همه سوالات رو اینجا دادم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل با الاین کردن هم حل نشد. همه رنگام رو حروم کرد این پرینتر لعنتییییییییییییییییییییی ییییییییییی