PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکککک در مورد ویندوز اورجینال لپ تاپ hp-dv3-4160

amir_soosool
23-12-2011, 19:11
سلام من لپتاپم ویندوز اورجیناله (7)... یعنی‌ بود ، تا اینکه چند وقت پیش یهو ریست شد‌و گفت ویندوزش توی یه مشکله critical افتاده و تا ۱ دقیقه دیگه ریست می‌شه، و یه اوکی هم بیشتر نداشت... دستم نمی‌زدی ریست میشد، بردمش اینور‌و اونور، گفتن بهترین راه تعویض ویندوره ، ( هرچند یکم دلم می‌سوخت که اورجیناله ولی‌ راضی‌ شدم ) عوض کردمو خوب بودو‌ یکم گیج میزد ( مثلا وقتی صدای ویندوزو زیاد میکردی رو صاف نشون نمیداد که زیاد می‌شه ) تا چند وخت پیش که خیلی‌ کند شد و tuneUp utility ریختم و چنتا از اوتو استارت ها رو حذف کردم ( مس دانلود منیجرو و اسکایپ و اینا ) خب شد ولی دیروز کامل قاط زد که هرچیزی که مربوط به admin می‌شدو نمیورد، وایرلسشم کار نمیکرد، که رفتمو از سیستم رپیر بک آپی که ازویندوز ارحینالشو داشتم فعال کردم، الان که ریست شد باز همون بساطه critical problem و ریست شدن تو یه دقیقس ( وینذوزشم دوباره اورجینال شده ولی‌ گند زده )‌حالا یکی‌ بگه من چه کنم؟
ممنون میشم:40:

amir_soosool
23-12-2011, 22:34
اگه کمک کنید که خیلی متشکر میشم

Farshid72
23-12-2011, 22:52
دوسته عزیز ویندوز شما همون 1 ماه اول اورجینامه و بعد اینکه کلی برنامه کرک دارو پچ دار نصب کردید بازم میگید اورجیناله ؟؟؟
شما باید همون بک آپ رو ریست میکردید..به نظر من کلا شما سیستمتو ریست کن یعنی بک آپ رو برگردون و درایوهای دیگتم فرمت کن

F R E E M A N
23-12-2011, 23:06
critical problem میتونه از خیلی چیزا باشه مثلا یک نرم افزار یا ویروس یا ...
بهتره windows 7 ultimate 32bit sp1 نصب کنی