PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت داده بدون باز کردن صفحه

M o h a m m @ d
22-12-2011, 14:13
گوشی تا وصل میکنم به کامپیوتر کانکت میزنم .بدون اینکه صفحه اینترنتی باز باشه داده دریافت میکنه یا تو 50دقه بااینکه لود شدن عکس غیر فعالم کردم 25میگابایت داده جابجا کرد با 20دفه دیدن صفحه فروم دلیلش چیه از ایرانسلم وصل شدم.قبلا اینطور نبود .:19:

Farhad 8904
23-12-2011, 12:40
چک کن ببین آپدیت آنتی ویروس و یا ویندوز فعال نباشه!!!

M o h a m m @ d
23-12-2011, 13:29
همه غیر فعاله .انتی ویروس که نود 32 افلاین اپدیت میکنم.اپدیت ویندوزم قطع کردم .تمام برنامه تو نوار وظیفه بستم تست کردم بازم همونجوره همینکه کانکت میخواد بکنه هنوز وصل نشده شروع به دریافت میکنه درحالی که هیچ صفحه یا دانلودی باز نیست.
میتونه از ویروس باشه یا مشکل شبکه ایرانسله.
همین مشکل با همراه اول دارم ولی اون برعکس حجم خیلی زیادی سند میکنه در حالی که من هیچ فایلی نمیفرستم فقط صفحات میبینم

Soroush-S
23-12-2011, 14:28
یجا شنیدم گفتن اگه سند از رسیو بیشتر باشه دارن از کامپیوترت اطلاعات میگیرن. یعنی یکی به کامپیوترت نفوذ کرده:41:

Farhad 8904
23-12-2011, 14:31
همه غیر فعاله .انتی ویروس که نود 32 افلاین اپدیت میکنم.اپدیت ویندوزم قطع کردم .تمام برنامه تو نوار وظیفه بستم تست کردم بازم همونجوره همینکه کانکت میخواد بکنه هنوز وصل نشده شروع به دریافت میکنه درحالی که هیچ صفحه یا دانلودی باز نیست.
میتونه از ویروس باشه یا مشکل شبکه ایرانسله.
همین مشکل با همراه اول دارم ولی اون برعکس حجم خیلی زیادی سند میکنه در حالی که من هیچ فایلی نمیفرستم فقط صفحات میبینم
اگه با همراه اول هم این مشکل رو داری مشکل از سیستمت هست یه اسکن انجام بده ببین شاید ویروسی شده!

M o h a m m @ d
23-12-2011, 15:07
انتی ویروس اپدیت جدیده .ایرانسل سندش معمولیه تو 125مگابایت 10 تا 15مگابایت میزنه سند بقیه دریافتی .
با همراه اول که وصل میشم یه بار 570مگابایت دریافتی داشتم 150مگابایت سند در حالی که اون روز سند هیچی نداشتم جز جواب دادن چندتا پست بقیه همه دانلود بوده و دیدن صفحات.
نکنه همراه اول اطلاعاتم میدزده چون برعکس ایرانسل وقتی صفحه ای لود نمیشه همش در حال سنده

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

انتی ویروس اپدیت جدیده .ایرانسل سندش معمولیه تو 125مگابایت 10 تا 15مگابایت میزنه سند بقیه دریافتی .
با همراه اول که وصل میشم یه بار 570مگابایت دریافتی داشتم 150مگابایت سند در حالی که اون روز سند هیچی نداشتم جز جواب دادن چندتا پست بقیه همه دانلود بوده و دیدن صفحات.
نکنه همراه اول اطلاعاتم میدزده چون برعکس ایرانسل وقتی صفحه ای لود نمیشه همش در حال سنده