PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Desperados 2: Cooper's Revenge

Arashi
29-03-2005, 19:30
داستان بازي در غرب وحشي , در سرزمين تگزاس بوقوع مي پيوندد و داستان بازي به یک گاوچران قدرتمند و توانا ، حرفه ای و زيرک به نام کابوي jhon cooper پيوند مي خورد . اين بار jhon براي REVENGE ديگري بازميگردد و براي انتقام گرفتن از ...

تاریخچه
اگر در ياد داشته باشيد , حدود سه سال پيش يک بازي زيباي استراتژيک به نام desperados wanted dead or alive , که داراي داستاني زيبا , معماهاي پيچيده اما جالب بود و علاوه بر آن هيجان بينظيري را دارا بود وارد بازار شد. زماني که اين بازي به بازار آمد به راحتي توانست بر غول سبک خود یعنی کماندوز پيروز شود و تمام طرفداران اين ژانر را مجذوب خود کند. بعد از موفقيت چشم گير نسخه ي اول بازي , شايعاتي در مورد ساخت نسخه ي دوم اين بازي به گوش مي رسيد . اما spell bound تمامي اين شايعات را تکذيب کرد . بعد از desperados ، کمپاني spell bound بازیهای دیگری از جمله robin houd و chicago1930 را به بازار عرضه کرد كه هيچ كدام بر خلاف desperados موفقيتي را کسب نکردند و spellbound را با يک شکست نسبي رو به رو کردند .

داستان
داستان بازي در غرب وحشي , در سرزمين تگزاس بوقوع مي پيوندد و داستان بازي به یک گاوچران قدرتمند و توانا ، حرفه ای و زيرک به نام کابوي jhon cooper پيوند مي خورد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين بار jhon براي REVENGE ديگري بازميگردد و براي انتقام گرفتن از ال ديابلو سفر گزيده است . در این راه 5 نفري که در نسخه ي قبلي وجود داشتند بعلاوه ي يک سرخپوست هندي به نامHawkeyes , او را ياري خواهند داد .البته براي همراه شدن با هريک از اين افراد بايد تعدادي از مراحل را پشت سر گذاريد .jhon و همراهانش در مکانهایی از جمله شهرها، روستاهای هندی، دره های خاکی، قلعه ها، واگنهای قطار و شهرهای ارواح بازی را دنبال می کنند. در کل بازي فلش بکي را با نسخه ي اول خود به همراه دارد و پايان نسخه ي اول , پيش درآمدي بود براي ادامه ي نسخه ي دوم .

قابليت ها
از قابليتهاي جديدي که قرار است به بازي اضافه شود ميتوان از : سینه خیز رفتن، پریدن، پنهان شدن , از جایی بالا رفتن و ايستادن کنار ديوار به منظور غافلگير کردن دشمنان و حدود 20 توانایی ديگر که به اين نسخه اضافه شده است , نام برد . از ديگر قابليت هاي تركيبي ميتوان به شنا کردن، تزریق ماده بیهوش کننده به افراد دشمن و دستبند زدن اشاره کرد . در این نسخه هر کاراکتر دارای 6 توانایی مخصوص است(5 توانایی مخصوص که با کمي تغيير و تصرف مانند نسخه ي اول در بازي قرار خواهد داشت بعلاوه ي یک کوییک اکشن) در كل 20 توانایی به اين نسخه اضافه شده است .
نحوه و نوآوريهای بازی
اصلی ترین و اساسی ترین نوآوری در این نسخه اضافه شدن یک نمای دوربینی به بازی است: نمای اولیه و قبلی بازی که ایزومتریک نام داشت که نمایی از بالا و گوشه ها بود و نمای دوربینی جدید، نمای دوربینی سوم شخص است که بازیکن ، خود می تواند یکی از این دو نما را انتخاب کند. از نمای دوربینی سوم شخص می توان در دوئل ها، درگیری های تنگاتنگ و پرتاب چاقو استفاده کرد و بازي در اين نسخه به يک اکشن استراتژيک تبديل شده .در این نسخه شما شاهد چند سطح مختلف براي انجام بازي هستید که در نسخه قبلی شاهد آنها نبودیم.
صداگزاري , هوش مصنوعي و کنترل
در مورد صداگزاري بازي هم بايد بگويم ، صداي تيرها از خاصيت بسيار واقع گرايانه اي برخوردار است و يا مثلا : صداي نعل پاي اسب ها در هنگام راه رفتن , بسيار عالي است و با تغيير جهت در سمت چپ و راست , تغيير ميکند . در مورد کنترل بازي نميتوان زياد انتقاد کرد اما مطمينا مشکلي را براي شما ايجاد نخواهد کرد و مانند نسخه ي اول مناسب خواهد بود .
هوش صنوعي بازي هم از قدرتي بسيار بالا بهره خواهد برد . هنگامي که شما در نسخه ي قبل , ساعت کوکي خود را براي جلب توجه دشمنان کوک ميکرديد , تا محدوده اي امکان داشت تا صداي آن جلب توجه کند , اما در اين نسخه از بازي , محدوده ي صدا , تا ۵ برابر افزايش پيدا کرده است همچنين وقتي در نسخه ي قبل , در مقابل دشمنان قرار ميگرفتيد و به هم شليک ميکرديد , ممکن بود اکثر تير دشمنان خطا ميرفت اما در اين نسخه شما فرصتي را براي وقت تلف کردن نخواهيد داشت و کوچکترين اشتباهي از شما باعث خواهد شد تا ماموريت شما منحل گردد .

گرافیک بازی
نسخه اول این بازی گرافیک فوق العاده ای( البته در زمان خود) به صورت دو بعدی و بسيار جذاب داشت که شاید بتوان گفت که در میان بازی های دوبعدی امروزی هنوز هم آن بازی سه سال پیش حرف اول را می زند. اما در مورد این نسخه، گرافیک بازی در هر دو نمای دوربینی بازی کاملا سه بعدی است. گرافیک ساختمان ها و بناها کاملا واقعی شده است و در آن ريزه کاریهای زیادی را می توان دید و سرزمين هاي تگزاس و وسترن به خوبي به تصوير کشيده شده است و محيط کاملا مجزا است .
نکته دیگری که می توان در مورد گرافیک این نسخه به آن اشاره کرد تاثیر پذیر شدن اجسام نسبت به شلیک و ضربه است یعنی با برخورد گلوله یا ضربه، آنها جابه جا یا نابود می شوند. اين طور که عکس هاي بازي نشان ميدهد , نورپردازي فوق العاده است و سازندگان بازي در اين زمينه دقت زيادي به خرج داده اند به عنوان مثال در يک منطقه از بازي , شستگي هاي ديوار بسيار خوب طراحي شده و نورپردازي بازي در آن منطقه به طوري است که نشان دهد , شکستگي ديوار واقعي است .

بطور گرافیک بازی عالی کار شده و تنها مشکل آن را مي توان در طراحی شخصیت های بازی ديد . که spellbound ميتواند با دقت و صرف وقت بیشتری در این مورد بازي را بهبود ببخشد .
نتيجه گيري
بازي desperados يک انتظار بزرگ براي طرفداران اين گونه بازيها خواهد بود و spell bound خبر بيشتري را در مورد اين بازي در دسترس نگذاشته است . گفتني است که تاريخ انتشار اين بازي چندين بار به تاخير انجاميده . پس منتظر يک هيجان باور نکردني باشيد !!!
موفق باشيد :wink: :wink:

ZiTaNiX
04-05-2005, 21:06
سیستم مورد نیازش رو هم میشه بگید؟

Arashi
05-05-2005, 12:30
128~256 RAM
16~32 VGA
800 CPU
850 MB

موفق باشيد :wink: :wink:

ZiTaNiX
05-05-2005, 14:36
آقا این سی دی رو یکی می تونه واسه من پست کنه شاهرود؟
هزینه اش رو هم خودم متقبل میشم

ZiTaNiX
05-05-2005, 18:52
آقا تو رو خدا هر کی می تونه این سی دی رو واسه من بفرسته عاجزانه خواهش می کنم

ZiTaNiX
06-05-2005, 00:59
آقا تو رو خدا هر کی می تونه این سی دی رو واسه من بفرسته عاجزانه خواهش می کنم

Arashi
06-05-2005, 11:11
عزيز چرا سه تا پست ؟؟ يكي هم مي گفتي همه مي خوندن در ضمن من امكانش رو ندارم (البته فعلا) خداييش اگه ميتونستم واست مجاني ميفرستادم شرمنده
:cry: :( :oops:
موفق باشيد :D :wink:

ZiTaNiX
06-05-2005, 12:45
چرا امکانش نیست؟
تورو خدا یه کاریش بکن دیگه جون من خواهش می کنم

Soso
06-05-2005, 13:37
راست میگه یکی برای من بفرسته دبی هزینش رو هم خودم میدم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

ZiTaNiX
06-05-2005, 14:12
من تو شاهرودم نمی فرستن وای به حال تو که دبی هستی :shock: :shock: :shock:

Soso
06-05-2005, 15:30
من تو شاهرودم نمی فرستن وای به حال تو که دبی هستی :shock: :shock: :shock:

یعنی واقعا نفهمیدی که ...

یکم جمله ی منو زیر و رو کن و به شکل ها نگاه کن میفهمی :arrow:

ZiTaNiX
06-05-2005, 20:45
یعنی چی ما که چیز مشکوکی نفهمیدیم تازه عزیز تو که خودت 1000 تا پست دادی ....

ZiTaNiX
07-05-2005, 13:41
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

علیرضا
07-05-2005, 13:54
آرش جان خيلي عالي بود ممنونم :wink:

Arashi
07-05-2005, 21:28
آرش جان خيلي عالي بود ممنونم

خواهش ميكنم عليرضا جان

یعنی واقعا نفهمیدی که ...

یکم جمله ی منو زیر و رو کن و به شکل ها نگاه کن میفهمی
ويرايش شد - شرمنده سوسو جان :cry:
موفق باشيد :wink: :wink: :D

ZiTaNiX
07-05-2005, 22:11
بابا تورو خدا یکی اینو واسه من بفرسته

Soso
08-05-2005, 06:18
تیکه رو که به اون برادری که عشق پست بیهودس گفتم. بعدشم آقای آرشی شما رو سر ما جا دارین

Arashi
08-05-2005, 16:25
سوسو جان شرمنده :cry: :cry: من فكر كردم با من بودي آقا ما چاكرتيم :) پاتو بردار ما نفس بكشيم :mrgreen: و ....
در ضمن من اسم كوچيكم آرش ه فاميليم هم چيز ديگس(اصلا ربطي به آرشي هم نداره)
موفق باشيد :D :D :wink:

ZiTaNiX
08-05-2005, 19:34
تاپیک منحرف شد رفت

vixen357ka
13-03-2006, 10:07
سلام به همگي
اگر كسي اين cd بازی رو داره . منو هم بی بهره نذاره. ممنون میشم.
آخه توسایت خارجی کمتر از 60 دلار نیست.
مرسی. از شما
منتظر جواب هستم

Morteza4SN
26-05-2006, 18:25

سلام به همگی بازی خورای عزیز !

این بازی چند روزی هست عرضه شده ولی نمی دونم چرا هیچ خبری هیچ جا نیست!!!! اینجا بازی فردا میاد ولی اونایی که گرفتن دست به کار بشن و در مورد این بازی تموم مسایل رو اینجا مطرح کنید.
لطفا یه کم در مورد بازی هم توضیح بدین که من تا فردا خوابم نمیره !!!!

ebinem173
26-05-2006, 18:31
من قبلا دموش رو از اینترنت گرفته بودم بد نیست ولی با کارت من زیاد روون اجرا نمیشد کارت من جیفورس 5500 با حافظه 256 هست
با وجود این کرکهای مسخره جدید هم حاضر نیستم بازی رو بخرم

Morteza4SN
26-05-2006, 19:22
من قبلا دموش رو از اینترنت گرفته بودم بد نیست ولی با کارت من زیاد روون اجرا نمیشد کارت من جیفورس 5500 با حافظه 256 هست
با وجود این کرکهای مسخره جدید هم حاضر نیستم بازی رو بخرم
دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردی... کرک سالم حق مسلم ماست !!
حالا کسی این بازی رو گرفته یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*hamedkhatar*
27-05-2006, 09:49
دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردی... کرک سالم حق مسلم ماست !!
حالا کسی این بازی رو گرفته یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من بازي رو گرفتم
فقط ميدونم 4 تا سي دي هستش
آخه هنوز آك بند افتاده كنار خونه
;)

Morteza4SN
27-05-2006, 16:29
من بازي رو گرفتم
فقط ميدونم 4 تا سي دي هستش
آخه هنوز آك بند افتاده كنار خونه
;)

چرا ؟ پس برا چی خریدیش ؟ حیف که فعلا با رمم مشکل دارم مگه نه اینجا کولاک میکردم....

کس دیگه ای نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

ebinem173
27-05-2006, 16:50
کرکش چه مدلیه؟ اگه از اونها نباشه که باید کابل سی دی رام رو بکشیم میرم میخرم

OMID
27-05-2006, 17:36
کرکش چه مدلیه؟ اگه از اونها نباشه که باید کابل سی دی رام رو بکشیم میرم میخرم

نه عزیز اونطوری نیست
قفل بازی securom هست
و با یه لودر که مخصوص همین قفل هست و داخل سیدی های بازی هم موجوده اجرا میشه :)

Morteza4SN
27-05-2006, 17:56
نه عزیز اونطوری نیست
قفل بازی securom هست
داش امید شما بازی رو نگرفتی ؟؟؟

ebinem173
27-05-2006, 18:27
نه عزیز اونطوری نیست
قفل بازی securom هست
امید جان میتونم بپرسم بازی رو کدوم شرکت ایرانی داره منتشر میکنه آدرس سایتش رو میخوام

*hamedkhatar*
27-05-2006, 21:35
سلام بچه ها
به خاطر Morteza3SN جان بازي رو نصب كردم
بازي اجرا ميشه گرافيكش زياد جالب نيست ولي بد هم نيست
سبكش يه جورايي هم استرتژيك هستش و هم اكشن وقتي وارد بازي ميشي به صورت استراتژيك مياد كه شما ميتونيد دكمه TAB رو بزنید تا از نزدیک و به حالت معمولی یا همون اکشن نشون بده
من چیز زیادی از بازی نفهمیدم فقط فهمیدم که سوار اسب میشه ، تیر اندازی میکنه ، روی زمین میخوابه :laughing: و ...
راستی یه سوال داشتم اگه کسی میدونه جواب بده
وقتی که در حالت استراتژیک هست یعنی وقتی که از بالا نشون میده ما میتونیم روی محل مورد نظر دو بار کلیک کنیم تا او با سرحت به آن مکان برود ولی وقتی که از نزدیک نشون میده خیلی آروم حرکت میکنه نمیدونم باید چه دکمه ای رو بزنم تا سریع حرکت کنه؟
سوال بعدی : ما اصلا باید تو این بازی چکار کنیم؟ من که سر در نیاوردم :blink:
وای چقدر حرف زدم :ohno:
ممنون
;)

ebinem173
27-05-2006, 23:35
اگر شماره یک این بازی رو 4 سال پیش بازی کرده بودی الان مشکلی نداشتی
این بازی رو فعلا نگرفتم ولی شماره یکش کاملا استراتژیک و محشر بود
موشوعش هم فردا پس فردا تو مجلات یا تو سایتها پیدا میکنم لینکشو واست میذارم

OMID
28-05-2006, 12:50
داش امید شما بازی رو نگرفتی ؟؟؟

بازی رو نصب کردم که تست کنم ببینم بازی سالمه یا نه وگرنه اینکه بشینم بازی کنم نه بازی نکردم ولی در مورد اجرا شدنش درسته که کرک نداره ولی راحت اجرا میشه و مشکلی نیست

=======

امید جان میتونم بپرسم بازی رو کدوم شرکت ایرانی داره منتشر میکنه آدرس سایتش رو میخوام

ebinem173
05-06-2006, 19:22
چرا بازی صدای تیراندازی نداره؟
این از جذابیت بازی کم کرده

ALt3rnA
06-06-2006, 22:04
اتفا قا صدای تیر اندازی هم داره

راستی کسی چیت این بازیو نداره؟؟؟

Morteza4SN
11-06-2006, 22:20
برا صدای تیر اندازی می تونید تو قسمت آ پشن و قسمت تنظیمات صدا مشکل تونو حل کنید.

Morteza4SN
11-06-2006, 22:25
راستی اینم بگم که بازی پیشرفت های خوبی نسبت به نسخه اولش داره ... من که خیلی حال کردم...

اینم یه wallpaper از بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALt3rnA
12-06-2006, 08:28
در درجه 1 بودن بازی که شکی نیست اما خیلی سخته و alt + tab پروتکتینگ داره

MORTIE
24-06-2006, 19:30
آقايون من بازي DESPERADOS خريدم ولي همون موقه اي كه ميخوام نصبش كنم ميگه روي اين آدرس جاي كافي نيست
در صورتيكه حدودهنوز 13 گيگ جا داره ..;) ;) ;) :blink: :blink: :blink: :blush: :blush:
حالا مهندساش بگن چيكار كنم ؟؟؟

ebinem173
24-06-2006, 19:45
شما باید تو درایوی که ویندوز نصب کردی چند گیگ فضای اضافی داشته باشی
دقیقا نمیدونم چقدر

Morteza4SN
28-06-2006, 02:35
سلام ! تا چند وقت دیگه امتحانام تموم میشه و در مورد بازی مخصوص برای کسایی که نسخه اول رو بازی نکردن بیشتر توضیح میدم....
راستی این رو هم بگم که بازی به دلیل تغییر زاویه دوربین بین حالت معمولی و سوم شخص به سیستمی قوی برای اجرای روان نیاز داره مخصوصا کارت گرافیک.

فعلا

basterzt
05-07-2006, 02:42
تازه بازی اومده به بازار
اینا پارسال میخواستن واسه همدیگه بفرستن
خیلی باحاله اینجا

Mirage
05-07-2006, 23:21
اگه كسي بازيش رو كرده نظرش رو بگه.

ببينم بخرم يا نه؟

*hamedkhatar*
06-07-2006, 10:54
سلام
بچه ها من بازی رو دارم اگه کسی میخواد بگه تا براش بفرستم
در 4 تا سي دي
__________________________________________________ _
من بازی رو خیلی وقت پیش نصب کرده بودم
ولی محیطش جالب بود ولی نتونستم باهاش بازی کنم یعنی راهی پیدا نکردم
کسی بازی نکرده از اون کمک بخواهیم؟
ممنون
;)

Morteza4SN
08-07-2006, 15:26

شخصیت های بازی شش تا هستن که هر کدوم ویژگی هایی مخصوص دارن که شما با استفاده از اونها باید مراحل بازی رو رد کنید. سه نفر از افراد گروه می تونن دست و پای افراد رو ببندند( Kate_Doc_Sam ) و سه تای دیگه کار حمل اجساد رو انجام میدن ( Cooper_Sanchez_Hawkeve ) . اینجوری میتونید کارها رو کمی سریعتر پیش ببرید.
حالا می پردازیم به بررسی توانایی های منحصر به فرد شخصیت های بازی :

1_John Cooper

شخصیت اصلی بازی _ دوست داشتنی _ با مهارت بسیار در هفت تیر کشی _ به دنبال انتقام از قاتل برادر

توانایی ها :
1: کلت کمری جان که به خصوص در مبارزات سوم شخص بسیار به کار میاد.
2: پرتاب چاقو که مثلا وقتی دشمن سوار اسب هست یا صدای تفنگ دردسر ساز می شه میشه ازش استفاده کرد.
3: خود چاقو هم که برا کشتن دشمن از پشت سر هست.
4: ساعت کوپر که با ایجاد صدا توجه دشمن رو به خودش جلب میکنه که البته تو شماره قبلی بیشتر به کار می اومد.

2_Kate OHara

اغفال گر دشمن _ زیبا _ با دامن چاک دار _ همین خاصیتش خیلی کاربرد داره

1: تپانچه سه لول که بیشتر برا حفاظت از جان هست و زیاد قوی نیست.
2: گردی است که با پاشیدن طرف دشمن برا مدتی اونو گیج میکنه.
3: نشان دادن پا برا اغفال یک یا چند نفر از دشمن.
4: غش کردن برا پرت کردن حواس دشمن از جاهای دیگه.

3_Doc MeCov

دکتری خشن با قابلیت های عالی _ تک تیر انداز گروه _ آخر داستان یه ضد حال اساسی ازش میخورید .

توانایی ها :
1: تفنگ دکتر هم تفنگ خوبی برا از بین بردن دشمنان هست.
2: تفنگ دوربین دار که کشتن دشمن رو از راه دور خیلی راحت میکنه.
3: شیشه های حاوی گاز بیهوشی برا بیهوش کردن دشمنها که همیشه به داد گروه میرسه.
4: برای درمان افراد گروه به کار برده میشه

4_Sam Williame

یار قدیمی کوپر با انواع و اقسام وسایل انفجار

توانایی ها :
1: وینچستری که هم قدرت خوبی داره هم برا سم سنگینه
2: دینامیت که تو مراحل شلوغ و پر از دشمن کار شما رو راحت میکنه
3: قوطی محتوی نیترو گلیسیرین که تو مسیر دشمن قرار میدیمش و تو زمان مناسب با تفنگ منفجرش میکنیم
4: تی ان تی با قدرت تخریب زیاد برا از بین بردن موانع . البته من که فتیله ای ندیدم با تفنگ منفجرش می کردم.

5_Pablo Sanchez

جاهل مکزیکی گروه _ با تکیه کلام " گارامبا " _ قوی

توانایی ها :
1: تفنگ از نوع شات گان بی حال
2: پرتاب سنگ برا بی هوش کردن دشمن
3: بطری محتوی شراب مکزیکی برا مست کردن دشمن
4: تله خرس که سر راه دشمن قرار مگیره و اونها رو در جا میکشه . با قابلیت استفاده نامحدود.

6_Hawkeve

سرخپوست خونسرد _ با مهارت در تیر و کمان _ وفادار

توانایی ها :
1: تیر و کمان که برد خوبی دارد و کشتن دشمن با کمان تنوع خوبی هم هست
2: پرتاب تبر که برا کشتن دشمن از راه دور یا از پشت سر مناسب است
3: فریاد جنگ که فقط در مراحل آخر کاربرد اصلی دارد و میشه به سرخپوستایی که تو نقشه هستن دستور حمله به سوی دشمن داد . البته تا این مرحله میشه برا ترسوندن اسب دشمن سواره هم استفاده کرد.
4: نوعی گیاه که خاصیت درمان کردن افراد گروه و بقیه سرخپوست ها رو داره.

اینم از توانایی های هر شخصیت که البته اگه با توانایی های شخصیت های دیگه ترکیب بشه خیلی کارایی بهتری داره مثلا با کیت توجه چند نفر رو جلب کنید و با گاز بیهوشی دکتر دخل همه رو بیارید و ...
مطمئن باشید لذت بازی با همه شخصیت ها رو با روند عالی بازی خواهید چشید مثلا شاید عدم استفاده از کیت غیر ممکن به نظر بیاد ولی بازی در مرحله ای که کیت دزدیده میشه شما رو تو این حالت قرار میده.

در کل بازی رو به همه کسایی که از این همه بازی استراتژیکی لشکر کشی خسته شدن توصیه میکنم.

اگه کسی هم تو بازی به مشکلی برخورد میتونه اینجا مطرح کنه.

MEMA
26-07-2006, 21:33
سلام رفقا من بازی رو خریدم 4سی دی هست. :biggrin: میخواستم ببینم آیا واقعا 4 سی دی هست و اینکه مال من تو سی دی 1 کرک داره آیا بازی شما هم کرک شده هست .مورد آخر هم اینکه چه شرکتی اونو پخش کرده آیا Takinاونو پخش کرده یا یه شرکت دیگه.راستی اگه ممکنه طریقه نصبش رو هم بگین.سوالاتم خیلی زیاد شد :tongue: .با تشکر از اساتید محترم و بزرگوار

eimi
26-07-2006, 22:07
خدمت آقايون عرض كنم كه من از طرفدار هاي پروپاقرص دسپرادوس يكم و چند بار بازي كردم...بايد بگم اگه يكم نقد هاي بازي رو مي خونديد مي فهميديد كه شماره ي دوم بازي يه افتضاح بوده...موتور پايه ي ضعيف...هوش مصنوعي بسيار پايين دشمنان...باگ هاي بي شمار و داستان ضعيف تر نسبت به شماره ي اول...تازه بعد از 4 سال دمو ها و صدا گذاري بازي بدتر شده...اشكالات بي شمار بازي هم به خاطر در نظر گرفتن يك الگوريتم ثابت براي حالت اول شخص و استراتژيكه...مثلا در حالت اول شخص شما كنار يه دشمن ايستاديد اما اون شما رو نمي بينه چون ديد دشمن مثل حالت استراتژيك هنوز مخروطي شكله...واقعا بعد از چند سال روز شماري به شدت نا اميد شديم

javadhosenzade
28-07-2006, 08:26
A required security module can not be activated.
This program can not be executed (7000).

ebinem173
28-07-2006, 10:47
خدمت آقايون عرض كنم كه من از طرفدار هاي پروپاقرص دسپرادوس يكم و چند بار بازي كردم...بايد بگم اگه يكم نقد هاي بازي رو مي خونديد مي فهميديد كه شماره ي دوم بازي يه افتضاح بوده...موتور پايه ي ضعيف...هوش مصنوعي بسيار پايين دشمنان...باگ هاي بي شمار و داستان ضعيف تر نسبت به شماره ي اول...تازه بعد از 4 سال دمو ها و صدا گذاري بازي بدتر شده...اشكالات بي شمار بازي هم به خاطر در نظر گرفتن يك الگوريتم ثابت براي حالت اول شخص و استراتژيكه...مثلا در حالت اول شخص شما كنار يه دشمن ايستاديد اما اون شما رو نمي بينه چون ديد دشمن مثل حالت استراتژيك هنوز مخروطي شكله...واقعا بعد از چند سال روز شماري به شدت نا اميد شديم
کاملا موافقم اصلا توی گیم پلی هم مشکل داره من که بعد از یک مرحله بازی کردن دوباره دسپرادوز 1 رو نصب کردم و از اول بای کردم توی مرحله ای که باید با دکتر شهر رو به هم بریزی فقط میشه از طریق بیهوش کننده بازی کرد خیلی ضاییع هست

Morteza4SN
28-07-2006, 13:26
سلام دوستان

هر کسی یه نظری داره ولی به نظر من به جز هوش مصنوعی ضعیف بازی مشکل چندانی نداره... شاید به خاطر تغییرات زیادی که بازی داشته و البته سیستم قوی مورد نیاز بعضیا باهاش حال نکنن ! کدوم بازی استرتژیکی تا حالا داستان درستی و حسابی داشته که این دومیش باشه ؟ تازه داستان از نسخه قبلی بهتر بود . بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفتهای خوبی داشته ولی شاید یه کم توازنی که بین شخصیت ها برای رد کردن مراحل بود کمتر شده باشه . البته روند بازی طوری هست که لذت بازی با همه ی شخصیت ها رو بچشید . تغییر حالت دوربین هم از جذابیتهای این نسخه هست که بازی رو از حالت یکنواختی در میاره....
شاید انتظار داشتین که بعد چند سال همون نسخه 1 رو با گرافیک بالا تر بازی کنین.....

Morteza4SN
28-07-2006, 13:29
توی مرحله ای که باید با دکتر شهر رو به هم بریزی فقط میشه از طریق بیهوش کننده بازی کرد خیلی ضاییع هست

حالا که دیگه دکتر رو کشتن خیال شما راحت شد ؟!!
در ضمن ebinem173 جون نکنه شما بودی که آخر بازی دکتر رو کشتی ؟ هان ؟!!
ولی جدا از شوخی من فکر می کنم بازی دنباله داره و باید منتظر نسخه های بعد هم بود چون به نظر من با کشته شدن دکتر سازنده ها خواستن برا ساختن نسخه های بعدی هم سوژه داشته باشن.

MEMA
29-07-2006, 01:53
ای بابا بالاخره هیچ کی به این سوال بالائی ما جواب نداد. :ohno: آقا جون لطفا نقد رو بیخیال بشین این سوال ما رو جواب بدین ببینم اگه سی دی مشکل داره تا مغازه ها بازی رو دارن برم یکی دیگه بخرم. :tongue: نمیخوام بازی بعد از این همه سال از دست بدم. :biggrin: راستی تو سی دی بازی من در انتهای نصب نرم افزارdaimonکه درایو مجازی میسازه رو نصب میکنه.آیا برای شما هم همینطوره؟ با تشکر

Morteza4SN
29-07-2006, 11:28
دوست عزیز من هم بازی رو با دایمون تولز اجرا می کردم به این صورت که شما باید با این نرم افزار فایل ایمیجی رو که در محل نصب بازی هست رو باز کنید و بعد بازی رو اجرا کنید.... اگر کرک در سی دی بود که دیگه نیاز به این کار نیست و کپی کردن کرک کافیه.

موفق باشی.

ALt3rnA
29-07-2006, 13:13
درسته شما احتمالا برای شرکت مدرن رو گرفتی

MEMA
01-08-2006, 00:46
آقا متوجه شدم.دستت درد نکنه.

AminDX
26-08-2006, 16:52
من اول بازي گير كردم چند نفر داخل يه اتاق هستن كه بايد بكشيمشون در اتاق هم قفله چطور ميشه درو باز كرد؟
لطفا راهنمايي كنيد.

Tommy Tiny
28-08-2006, 10:38
من اين بازي رو تموم كردم هركي نسخه يكشو بازي كرده باشه كارش راحتره.داستان از اين قراره Mr.cooper به همراه 5 دوسته ديگه بايد كسي رو كه دستور قتله برادرش رو داده پيدا كنند.در اين ميان با ارتش و سرخ پوستا درگير ميشن.هر يك از 6 نفر تخصص خاصي دارند مثلا cooper يه تيراندازه سريعه doc يه دكتر و تك تيراندازه sam تخريبچيه sanchez يه قولدوره كه كارايه سنگينه بازي رو انجام ميده سرخپوست كه عضوه جديده گروه و به جايه پسريه چيني در نسخه 1 اومده سريع ارام و دقيقه در راه رفتن و تير اندازي با كمان.بازي كردن اين بازي چيزيه تو ما يه كاماندوز3 بايد در هر مرحله ماموريتي رو انجام بدي با زدن كليدx ماموريت با جزييات رو ميشه ديد.در حالت استراتژيك با زدن دوبار كليك با سرعت ميشه دويد ودر حالت اكشن بازدن caps lock حالت دويدن رو با راه رفتن عوض كرد.با كليك برويه آيكون گوش ميزان صداي در محيط درهنگام راه رفتن و دودين مشخص ميشه كه در بازي خيلي مهمه.ايكون چشم برايه فهميدنه ميزان ديد دشمن است.تخصص دختره تو بازي برايه جلب توجه دشمن است مثلا با زدن ايكونه پا در تصوير دامن خودشو كنار ميزنه وبا قرار گرفتن در ميدان ديد دشمن اونرو به طرفه خودتون ميكشين ومنهدمش ميكنيد.
كد تقلب بازي:

Start the game normally. in the game window, type:arno
You may now use any of the following cheat codes.

Cod Result
[CTRL] + F3 : Freeze All ]
[CTRL] + F4 : God Mode / More Ammo + Items ]
[CTRL] + F12 : Win Current Mission ]
[SHIFT] + F4 : Invisibility ]
[SHIFT] + F10 : Position of the Pointer (X/Y)

ببخشيد كه زياد توضيح نميدم چون ديگه حوصله تايپ ندارم .باي...

Tommy Tiny
28-08-2006, 10:42
تخصص ديگه doc باز كردن قفل دراست.

ElmO
31-08-2006, 15:51
سلا بچه ها
آقا یکی به منم کمک کنه ...
سی دی من مال مادرن گیمز هستش ...
که درایو مجازی میسازه و ....
لطفا از بچه ها اونایی که از مادرن گرفتن ، بگن چجوری میشه بازی رو راه انداخت ...
من یه ساعته که دارم باهاش ور میرم ولی هی ارور میده ...
میگه : Conflict with disc Emulator Software detected . See
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for more details.

بعد هم پایینش یه OK داره ....
لطفا اگه قلق خاصی داره ، راهنماییم کنید ...

مرسی

ElmO
01-09-2006, 22:10
آقایون چی شد پس ؟
من منتظرم ، لطفا ....

مرسی

X_man
01-09-2006, 23:10
آقایون چی شد پس ؟
من منتظرم ، لطفا ....

مرسی

اين كرك رو از ادرس زير دانلود كنيد ببينيد باز هم همين مشكل رو داريد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] exeAll.rar

Morteza4SN
02-09-2006, 02:53
سلا بچه ها
آقا یکی به منم کمک کنه ...
سی دی من مال مادرن گیمز هستش ...
که درایو مجازی میسازه و ....
لطفا از بچه ها اونایی که از مادرن گرفتن ، بگن چجوری میشه بازی رو راه انداخت ...
من یه ساعته که دارم باهاش ور میرم ولی هی ارور میده ...
میگه : Conflict with disc Emulator Software detected . See
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] for more details.

بعد هم پایینش یه OK داره ....
لطفا اگه قلق خاصی داره ، راهنماییم کنید ...

مرسی

شما باید از طریق برنامه دایمون تولز ایمیجی که در محل نصب بازی هست رو وارد کنید .... برنامه های دیگرو هم مثل نرو و کلون سی دی نباید روی سیستم نصب کرده باشیددر غیر این صورت با همین ارور مواجه میشید .... اگه از کرک استفاده کنید هم که این مشکلو ندارید.............

blue2006
02-09-2006, 21:26
سلام
ميتونيد يه مقدار توضيح بديد مرحله اول بايد چي كاركنم . من تا پشت در اتاقه رفتم ولي نميدونم چطور بايد برم تو و بايد چيكاركنم

ElmO
03-09-2006, 20:18
بچه ها خیلی ممنونم ...
مشکل تقریبا برطرف شد ...

مرسی

ElmO
13-09-2006, 00:20
سلام دوباره . . .
بچه ها همون اوله اولش نمیدونم باید چیکار کنم ، گیر کردم ...
مثل اینکه باید به 6 تا قوطی تیر بزنم تا یه پودر زیبایی رو واسه کیت برنده شم ...
ولی من هرچی اون دور و برو دید زدم ، قوطی ندیدم ...
ممنون میشم کمکم کنید ...

مرسی

m2stech
14-09-2006, 07:45
وقتي كه در مرحله IV بعد از نجات KATE مرحله تموم ميشه موقع loading , يهو error ميده كه اين مرحله پيدا نشد و از بازي مياد بيرون براي شما هم اينجوريه ؟؟؟

blue2006
15-09-2006, 21:49
بابا يكي اين راهماي مرحله اولشو بده . مرديم . مغزمون سوت كشيد . ديوانه شديم .

blue2006
16-09-2006, 10:25
:jealous: بابا يكي اين راهماي مرحله اولشو بده . مرديم . مغزمون سوت كشيد . ديوانه شديم . :jealous: :angry: :sad:

ElmO
29-06-2007, 20:41
سلام دوستان . بخشید این تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون .
ولی خوب نخواستم تاپیک جدید بزنم .
همین تاپیک برای Desperados هست دیگه .

من هوس کردم دوباره بازی رو برم .
ولی اون مشکلی که بالا مطرح کردم رو نمیدونم چجوری ردش کنم .
میدونم خیلی ساده ست . ولی ...

از دوستان میخوام کمک کنن .

سلام دوباره . . .
بچه ها همون اوله اولش نمیدونم باید چیکار کنم ، گیر کردم ...
مثل اینکه باید به 6 تا قوطی تیر بزنم تا یه پودر زیبایی رو واسه کیت برنده شم ...
ولی من هرچی اون دور و برو دید زدم ، قوطی ندیدم ...
ممنون میشم کمکم کنید ...

مرسی

ممنون

یا حق

:40:

V A H I D
29-06-2007, 21:35
برو Tab رو بزن تا بیاد پایین و سوم شخص شه اونوقت جلوت اون جعبه ها رو می بینی و اون قوطی ها روی جعبه ها هست

mehrdad_11
01-07-2007, 13:51
من توی مرحله اول اونجایی که مرده را که تو سالن و یک چاقو توی سالن هست بعد که چاقو را بر میداریم و چاقو اون را می کشم نمی دونم باید چی کار کنم؟؟؟

Vahid67
31-07-2007, 21:41
من توی مرحله اول اونجایی که مرده را که تو سالن و یک چاقو توی سالن هست بعد که چاقو را بر میداریم و چاقو اون را می کشم نمی دونم باید چی کار کنم؟؟؟

بايد مرده رو برداري بري اونجايي كه زنه ايستاده بندازيش زمين

من 6-7 از مرحله هاي اين بازي رو رفتم اگه باز هم سوال داشتي بگو اين بازي 3 روز پيش گرفتم چون قبلاً به سيستمم نميخورد (سيستمم ذغالي بود)

ebinem173
01-04-2009, 10:53
من این بازی رو الان از کجا میتونم گیر بیارم؟
هیچ جا نداره

emad1234
17-06-2009, 18:17
ضمن عرض سلام ، از دوستان محترم خواهشمندم لطفا فایل Eagles_Nest.hft این بازی رو برای دانلود بذارن ، چون بازی من توی قسمت لودینگ مرحله سوم گیر می کنه و میگه که این فایل رو پیدا نمی کنه ، خواهش می کنم این فایل رو برای دانلود بذارین ، خیلی ممنون.

emad1234
19-06-2009, 12:18
سلام ، یعنی الان هیچ کس این بازی رو نداره که این فایل رو به ما بده ؟؟؟؟ ((همون فایلی که توی پست قبلی درخواست دادم.))

حداقل اگه بازیش رو ندارین بگین توی چه سایت یا فروم دیگه ایی می تونم این فایل رو پیدا کنم.

*ممنون*