PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hp 7000 کمک

sepanta
22-12-2011, 00:04
با سلام.دوستان من یک آتلیه معماری دارم و بیشتر چاپم در کنار پلاتر با دستگاه a3 زن هست.دستگاهی که من دارم hp 7000 هست که داره دیو.نم میکنه.راستش قیمت کاتریج خیلی زیاده و تعداد چاپش کم.اصلا بصزفه نیست.بفکرم رسید بفروشمش یک پرینتر که میشه بهش تانک وصل کرد بخرم. خودم 2 بار کاتریجش رو شارژ کردم یعنی از بالا توش رنگ ریختم اما پرت رنگ و کاغذ زیاده خوب شارژ نمیشه و همه زندگیمم رنگی کرده. حالا سواتلم اینجاست میشه به این پرینتر تانک وصل کرد؟
کاتریج شارژی که تو بازار هست بدرد میخورن؟ چقدر کار میدن؟ اصلا نگهش دارم یا ردش کنم؟
شماره کاتریجش 920 هست.
ممنونم

mohammad.t
22-12-2011, 00:36
با سلام.دوستان من یک آتلیه معماری دارم و بیشتر چاپم در کنار پلاتر با دستگاه a3 زن هست.دستگاهی که من دارم hp 7000 هست که داره دیو.نم میکنه.راستش قیمت کاتریج خیلی زیاده و تعداد چاپش کم.اصلا بصزفه نیست.بفکرم رسید بفروشمش یک پرینتر که میشه بهش تانک وصل کرد بخرم. خودم 2 بار کاتریجش رو شارژ کردم یعنی از بالا توش رنگ ریختم اما پرت رنگ و کاغذ زیاده خوب شارژ نمیشه و همه زندگیمم رنگی کرده. حالا سواتلم اینجاست میشه به این پرینتر تانک وصل کرد؟
کاتریج شارژی که تو بازار هست بدرد میخورن؟ چقدر کار میدن؟ اصلا نگهش دارم یا ردش کنم؟
شماره کاتریجش 920 هست.
ممنونم

اگه براي كار زياد تجاري و آتليه اينا مي خواستي دستگاه عالي براي اين كار اپسون 1410 هست كه البته حدود 2 برابر 7000 قيمت داره ولي كاملا مناسب كار زياد و نصب تانك هست.
اما 7000 هم دستگاه خوبيه براش كارتريج شارژي بگيريد جواب ميده! نسبت به قيمتش خيلي خوبه به نظر من اگه نمي خواهيد هزينه 700 تومني براي 1410 بكنيد نگهش داريد و اگه بودجه داريد اون عاليه!
تبليغات!:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ديگه دستگاه جوهر افشان وقتي قرار باشه كارتريج رو شارژ كنيد يا تانك بزنيد ريسك جوهري شدن داره!

sepanta
22-12-2011, 00:48
داداش من الانم همه جونم رنگیه. فقط یک چیزی اگه بخوام نگهش دارم. براش تانک نصب کنم یا کاتریج شارجی؟ کدوم بهتره ؟ و اینکه دیگه اذیت نمیکنه؟

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

راستی بعد از سوال بالا این رو هم لطفا جواب بدین.من الان 4تا رنگ 1 لیتری tech ink گرفتم که کره ای هست.خوبه یا مل دیگه ای رنگ بگیرم؟

mohammad.t
22-12-2011, 01:18
داداش من الانم همه جونم رنگیه. فقط یک چیزی اگه بخوام نگهش دارم. براش تانک نصب کنم یا کاتریج شارجی؟ کدوم بهتره ؟ و اینکه دیگه اذیت نمیکنه؟

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

راستی بعد از سوال بالا این رو هم لطفا جواب بدین.من الان 4تا رنگ 1 لیتری tech ink گرفتم که کره ای هست.خوبه یا مل دیگه ای رنگ بگیرم؟

مشكل اينجاست كه يه سوال كه اين تاپيك مي پرسيد جوابش اون طرف هست و يه جواب كه اونطرف هست سوالش اينجا!!!
بريد اونطرف جوابش رو بخونيد.

سوال دوم هم اگه مي گفتيد چي بگيرم مي گفتم هر چي ميخواي بگير اينك تك نگير. توي عمل بهم ثابت شده كه اصلا جوهر خوبي نيست. ولي حالا كه گرفتيد ديگه!

sepanta
23-12-2011, 00:38
میگم این کاتریج های شارژی چیپ روشون هست یا نه؟

azadeh2007
26-12-2011, 12:22
سلام من هم همين مشكل دوستمون را داشتم كه به ياري شما حل شد...
سوالم اينه كه بهترين رنگهايي كه به شما خوب جواب پس دادند چيه؟؟؟
لطفا ماركشونو بگيد ... چون من زياد توي رنگ و كاتريج سر رشته اي ندارم...؟؟؟

مشكل اينجاست كه يه سوال كه اين تاپيك مي پرسيد جوابش اون طرف هست و يه جواب كه اونطرف هست سوالش اينجا!!!
بريد اونطرف جوابش رو بخونيد.
من حقيقتا جواب سوال دوستمون را نگرفتم ...؟؟؟
به عقيده شما تانكي كردن اين پرينتر بهتر هستش يا اين كه از كاتريج قابل شارج استفاده كنيم؟؟؟
لطفا به سوالاتم كامل پاسخ بديد...چون دوست دارم بيشتر در اين مورد بدونم...
مرسي...

shahab_lp
09-08-2012, 15:25
سلام....یکی هم به من کمک کنه..یه HP 7000 دارم...کارتریج هاش هم تازه عوض کردم...وقتی عکس رنگی پرینت میگیرم کاغذ سفید میده بیرون....چه کاری باید انجام بدم؟

aria_electric_fars
15-12-2012, 19:11
سلام دوستان

گویا این تاپیک قدیمی هست و الان من می خوام پرینتر A3 زن بخرم که دو تا مدل توی بازار بیشتر رایج هست یکی epson 1410 هست و یکی hp 7000 که قیمت اپسون نزدیک 1600000 تومان بود و قیمت hp 7000 نزدیک 530000 تومان و هزینه نصب تانک هم گفتن 140000 تومان

حالا از مطالب بالا و تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که اکثرا می گفتن اگر روی hp 7000 تانک نصب نشه هزینه پرینت بالا در میاد و اگر هم روش تانک نصب کنی خوب جواب نمی ده و به مشکل بر می خوره

حالا سوال من اینه که من اگر نخوام هزینه سنگین بالای یک میلیون بکنم و بخوام همین hp 7000 رو بخرم و روش تانک نصب کنم آیا جواب می ده؟؟؟ آیا به مشکل بر نمی خوره؟؟؟ آیا هزینه پرینت پائین میاد یا نه؟؟؟ آیا عمری برای من کار می کنه؟؟؟ و آیا می شه تعداد مثلا 300 برگ A3 رو در 2 یا 3 روز باهاش چاپ کرد یا نه؟؟؟

با تشکر

aria_electric_fars
17-12-2012, 08:24
ممنون از پاسخ های گرمتون