PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا نیامدن هارد و پیغام not responding وyou need format...

farid_badboy
21-12-2011, 22:32
با سلام خدمت همه ی دوستای گلم
من چند روز پیش هارد دیسک اکسترنالم (A DATA) رو به نوت بوک دوستم که ویروسی بود زدم و وقتی زدم به لپ تاپ خودم دیدم بالا نمیاد
اون بالا مینویسه not responding و دیگه همه چی گیر میکنه
زدم به کامپیوتر دوستم دیدم کل فولدرام هاید شدن
اومدم زدم به لپ تاپ خودم که فایلاشو از تو فولدر هاید شده بیارم بیرون و درستش کنم دیدم بازم گیر کرد بعد اومدم 2 بار پشت سر هم کابل هارد کشیدم بیرون و زدم تو بعد دیدم نوشته you need to format before use disk
خواهش میکنم کمکم کنین آخه کل زندگیم تو هاردمه
ممنون از همتون

ata.royalfalcon
22-12-2011, 12:07
با سلام خدمت همه ی دوستای گلم
من چند روز پیش هارد دیسک اکسترنالم (A DATA) رو به نوت بوک دوستم که ویروسی بود زدم و وقتی زدم به لپ تاپ خودم دیدم بالا نمیاد
اون بالا مینویسه not responding و دیگه همه چی گیر میکنه
زدم به کامپیوتر دوستم دیدم کل فولدرام هاید شدن
اومدم زدم به لپ تاپ خودم که فایلاشو از تو فولدر هاید شده بیارم بیرون و درستش کنم دیدم بازم گیر کرد بعد اومدم 2 بار پشت سر هم کابل هارد کشیدم بیرون و زدم تو بعد دیدم نوشته you need to format before use disk
خواهش میکنم کمکم کنین آخه کل زندگیم تو هاردمه
ممنون از همتون

سلام
تنها راه برای شما استفاده از نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات هست . با استفاده ار نرم افزارهای ریکاوری اطلاعات ، اطلاعات رو در جای دیگر ذخیره کنید و سپس هارد رو فرمت کنید .

farid_badboy
22-12-2011, 16:41
سلام
یعنی هاردمو فرمت کتم بعد ریکاوریش کنم یا قبل از فرمت هم میشه به اطلاعاتم دسترسی داشته باشم
با برنامه فرمتش کنم یا با خود ویندوز . بهترین برنامه واسه ریکاوری اطلاعاتم چیه آیا همشو بر میگردونه آخه جدا از فایل های پی دی اف و ورد کلی فایل صوتی و تصویری دارم
کمکم کنین تورو خدا
ممنون که جوابمو دادین:40:

hamid.park
22-12-2011, 18:20
با نرم افزار Active partition recovery میتونید اطلاعاتو برگردونید .

ata.royalfalcon
23-12-2011, 10:55
سلام
یعنی هاردمو فرمت کتم بعد ریکاوریش کنم یا قبل از فرمت هم میشه به اطلاعاتم دسترسی داشته باشم
با برنامه فرمتش کنم یا با خود ویندوز . بهترین برنامه واسه ریکاوری اطلاعاتم چیه آیا همشو بر میگردونه آخه جدا از فایل های پی دی اف و ورد کلی فایل صوتی و تصویری دارم
کمکم کنین تورو خدا
ممنون که جوابمو دادین:40:

شرمنده از بابت تاخیر
قبل از فرمت کردن هارد ، با استفاده از نرم افزارهایی که میتونین پارتیشنهای معیوب رو شناسایی کنن ، اطلاعات رو استخراج و بازیابی کنید و سپس فرمت کنید .
اون نرم افزاری رو که دوستمون معرفی کردن رو تست نکردم اما نرم افزار easeus partition recovery چنین قابلیتی دارد .

farid_badboy
23-12-2011, 16:13
ممنون از همتون
الان میرم دانلود میکنم برنامه رو تست میکنم
:40:

farid_badboy
23-12-2011, 16:24
از کدوم گزینه استفاده کنم
complete recovery یا partition recovery یا deleted recovery
دوستان شرمنده که اینفد ختگم آخه تا حالا با برنامه recovery کار نکردم :D

hamid.park
23-12-2011, 19:30