PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید هدیه و کادو

SuperSt@r
19-12-2011, 15:56
سلام دوستان
من میخاستم برا دوستم یه کادو بگیرم فکری بودم نمیدونستم چی بگیرم برا همین اومدم اینجا دنبال یه همچین تاپیکی گشتم دیدم نیست بنابراین تصمیم گرفتم که این تاپیک رو بزنم تا بقیه دوستان هم استفاده کنن
فقط برا درخواست نوع هدیه ویژگی های زیر را رو درنظر بگیرید تا بهتر بهتون مشاوره داده بشه:
جنسیت فرد-سن و سالش-نوع ارتباطتون که مثلا صمیمی هستید یا نه یه دوست معمولی-بودجه مورد نظرتون برا خرید کادو-اگه دوست داشتین شغل طرف رو هم بگید و کلا هر چیزی که به نظرتون بتونه بهتر بهتون برا مشاوره کمک کنه
حالا درخواست من:
من میخام برا دوستم یه هدیه بگیرم اخه تولدش هست حالا فکریم براش چی بگیرم شما با توجه به اینکه اون یه پسر دانشجوی 19 ساله هست چی پیشنهاد میکنید بودجم هرچه کمتر بهتر :31: حالا از 10 تومن شروع میکنیم

sayanermia
19-12-2011, 18:28
به نظرم ست روان نویس یا خودنویس های دیپلمات می تونه یک کادوی سنگین و موقر برای یک فرد دانشجو باشه

hamid_diablo
19-12-2011, 19:08
یه کتاب با موضوع "راه های کسب جنبه در رابطه با اختلاط دختر و پسر در دانشگاه های ایران"بهش بدی خیلی خوبه

آخه سنش هم کمه و شاید تو دانشگاه کارهایی بکنه که به صلاحش نیست!!

اینو جدی میگم.من خودم 3 ساله دانشگاه میرم و ایم موضوع رو با گوشت و خون و پوست و استخونم درک کردم

SuperSt@r
19-12-2011, 19:34
یه کتاب با موضوع "راه های کسب جنبه در رابطه با اختلاط دختر و پسر در دانشگاه های ایران"بهش بدی خیلی خوبه

آخه سنش هم کمه و شاید تو دانشگاه کارهایی بکنه که به صلاحش نیست!!

اینو جدی میگم.من خودم 3 ساله دانشگاه میرم و ایم موضوع رو با گوشت و خون و پوست و استخونم درک کردم

سلام ممنون
ميخام قيمتش بالاتر از يه كتاب باشه يه كتاب با اين موضوع خيلي از نظر معنوي عاليه ولي ميخام يه چيز سنگين تر باشه حالا مثلا در كنار اون هديه اين كتاب هم خيلي عاليه
راستي با اين موضوع چه كتابي هست؟

ملا نصرالدین
19-12-2011, 23:56
ببین اول طرف اهل کتاب هست یا نه.
من (البته دختر هستم ولی نظر شخصیم رو میگم) به کتاب علاقه دارم ولی متنفرم از اینکه یکی هدیه بهم کتاب بده.
هدیه تولد باید چیزی باشه که طرف دوسش داشته باشه نه اینکه فقط خودتو خلاص کنی که خب کادوشم دادم راحت شدم

اگر اهل زیور الات هست یه چیز شیک براش بگیر

به نظر من خودنویس نگیر چون استفاده نمیکنه ولی یه خودکار قشنگ هم چیز خوبی هست

یه کیف پول هم اگر عادت به کیف داشته باشد خوب هست

pashangparsi6
20-12-2011, 04:35
کتاب بهترین گزینه برای هدیه دادن هست.

اولویت با کتاب های تاریخی معتبر (سانسور نشده باشه) و پس از اون کتاب های شعر کلاسیک مانند فردوسی و حافظ و سعدی و خیام و نظامی و غیره هست

کلا کتاب خوبه و بهتر از هر چیزی هست از دید من

roteal2007
20-12-2011, 10:37
گوشی آیفون !
شوخی کردم....معمولا به دانشجو یه کیف چرمی و یا خودنویس (یکم گرونه)
و اگرم خواستی یه MP4/MP3 پلیر که وقتی روونه دانشگاه شد توی راه گوش بده.
چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه....خوودم چون کتابامو پی دی اف میگیرم زیاد کتاب خوشم نمیاد.

logos
20-12-2011, 10:56
خودكار و خودنويس كه خوب نيست به نظر من !!
اسپري ، ست اصلاح صورت ، كيف و كمربند ، دستبند چرم ، فلش ، كتاب و...
بستگي به طرفت هم داره كه اهل چي باشه

SuperSt@r
20-12-2011, 11:47
سلام ممنون از همه دوستان
در مورد کتاب همونطور که قبلا گفته بودم هدیه خوبی هست ولی فک نکنم ازش خوشش بیاد تازه این همه تولد گرفته حتما انتظار داره یه هدیه بهتری براش ببرم در مورد خودنویس هم چون تقریبا اولین چیزیه که برا هدیه به ذهن میرسه احتمال میدم یکی دیگه براش بخره حالا فرصت زیادی هم برا تصمیم گیری ندارم نمیدونم!

mary83
20-12-2011, 12:02
با 10 تومن بهترین هدیه کتابه چون ادکلن که نمی تونی بگیری کیف هم اگه بخوای چرم بگیری رو 30 تومن باید حساب کنی مگر از این کیف های معمولی -- از این ست ها هم نمی دونم می شه چیزخوبی گیر آورد یا نه مثلا کیف با خودکار یا مثلا اسپری با مام ....
دستکش با شال هم خوبه قیمتشو نمی دونم
فلش هم فک کنم 4 گیگ بتونی بدی اونم بد نیست (باید بالای 10 ت باشه )
حالا خودت برو چنتا مورد پسند کن که با بودجه ات هماهنگ باشه ما می گیم کدوم بهتره ولی شما حتما بهنر می شناسینش و می تونی انتخاب بهتری داشته باشی :)

aftab_azad20
20-12-2011, 12:44
گالگسی s2میتونه گزینه مناسبی باشه:31:
ولی به نظر من یه فلش قشنگ هم میتونه راضیش کنه.

EHSANRF
20-12-2011, 13:33
من یه دنس پد ارجینال رو پیشنهاد میدم...
ارزون، به یاد موندنی و جالب...

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

mary83
20-12-2011, 14:09

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

ببخشید این چیه؟:31::43::23::blush::blush::whistle:

cyber861
20-12-2011, 15:30
آخه دوست عزیز تو این دوره زمونه چیزی با 10 تومن نمیشه خرید.

یکم افزایش بدی ممکنه بهتر بشه.یه کلاهی یا تی شرتی یا چیزی بگیر که قیمته ثابتی نداشته باشه که اقلا نفهمه:10:

SuperSt@r
20-12-2011, 15:32
خب فلش رو که دیگه همه دارن و تو هر بقالی هم یکیش پیدا میشه پس باید کلا دور فلش رو خط بکشم
نظرتون در مرد پول نقدی مثلا 15 تومن تو پاکت بذارم و بهش بدم چیه؟ اخه پول رو همه کاریش میشه کرد درسته که موندگاری نداره ولی فک کنم بیشتر به دردش بخوره

pour-homme
20-12-2011, 15:48
خودكار و خودنويس كه خوب نيست به نظر من !!
اسپري ، ست اصلاح صورت ، كيف و كمربند ، دستبند چرم ، فلش ، كتاب و...
بستگي به طرفت هم داره كه اهل چي باشه

با 10 تومن بهترین هدیه کتابه چون ادکلن که نمی تونی بگیری کیف هم اگه بخوای چرم بگیری رو 30 تومن باید حساب کنی مگر از این کیف های معمولی -- از این ست ها هم نمی دونم می شه چیزخوبی گیر آورد یا نه مثلا کیف با خودکار یا مثلا اسپری با مام ....
دستکش با شال هم خوبه قیمتشو نمی دونم
فلش هم فک کنم 4 گیگ بتونی بدی اونم بد نیست (باید بالای 10 ت باشه )
حالا خودت برو چنتا مورد پسند کن که با بودجه ات هماهنگ باشه ما می گیم کدوم بهتره ولی شما حتما بهنر می شناسینش و می تونی انتخاب بهتری داشته باشی :)

با نظر این دو دوستمون موافق ترم

به نظر من کمربند ودستکش چرم گزینه خوبی (حتما چرم باشه) که باتوجه به مدلش بین 15 تا 35 تومن هست هست لااقل

cyber861
20-12-2011, 15:48
خب فلش رو که دیگه همه دارن و تو هر بقالی هم یکیش پیدا میشه پس باید کلا دور فلش رو خط بکشم
نظرتون در مرد پول نقدی مثلا 15 تومن تو پاکت بذارم و بهش بدم چیه؟ اخه پول رو همه کاریش میشه کرد درسته که موندگاری نداره ولی فک کنم بیشتر به دردش بخوره

اصلا از چی خوشش میاد؟

pour-homme
20-12-2011, 15:50
مبلغ 20 تومن هم پول نقد گزینه زیاد بدی نیست

mary83
20-12-2011, 16:19
خوب من زیاد موافق نیسم ببین شما می خوای هدیه بدی نه کمک مالی هدیه شما نشونه شخصیت شماست و وقتی که برای کادو صرف کردین و ارزشی که براش قایل هستین. منظورم قیمت نیست نوع وزمانی که برای گرفتن هدیه می زارید خودش نشون می ده .. کلا بستگی به رابطتتون هم داره خیلی صمیمی نزدیک یکم نزدیک ... رسمی ....کادو اول ..دوم .. کلا فرق داره دیگه
حالا اگر پول بدی شاید به نظرش بیاد خواستی از سر باز کنی شاید هم نه .. که اینم بستگی به نوع رابطه و مدت زمان اشنایی و شناخت تون داره اگه بار اول هست مطمین باش خیلی تاثیر می زاره ( حالا اگه هردوتاتون پسرین که بی خیال مهم نیس :31::31: )
در ضمن خیلی از چیزها رو همه دارن و تو هر جایی هم هست عطر تی شرت کیف ... به نظرتون با 10 15 تومن چی می شه داد که همه جا نباشه؟ :(
پ. ن اینایی که گفتم اگه پسر هستین بی خیال شین همون پول و بدین :)
لااقل بگین دخترین یا پسر:دی

roteal2007
20-12-2011, 18:32

پول نقد آخرین گزینست چون تجربه ثابت کرده ارزشی و موندگاری چندانی نداره....باز به نظرم همون فلش خیلی خیلی از پول نقد بهتره چون واسه آدم میمونه ....میتونی یه ایکس پاتریوت بگیری که سرعتشم خوبه...

cyber861
20-12-2011, 18:34
از این فلاسک هایه کوچیک بگیر که دو لیوان توش جا میشن.فکر کنم همون 10-15 تومن باشه جنسه خوبش.

ali703
20-12-2011, 18:38
برای تولد دخترم که چند وقت دیگه بدنیا میاد که دنیا آمدنش همسان میشه با تولد مادرش، چی بگیرم خوبه؟ دوستان عزیزم کمک کنن

SuperSt@r
20-12-2011, 20:04
در ضمن خیلی از چیزها رو همه دارن و تو هر جایی هم هست عطر تی شرت کیف ... به نظرتون با 10 15 تومن چی می شه داد که همه جا نباشه؟

درسته كه خيلي چيزها رو همه دارن ولي فلش فرق ميكنه مثلا طرف اگه چنتا تي شرت داشته باشه يا چند مدل ادكلن ميتونه هر دفعه يه كدومش رو استفاده بكنه و كارايي هاي متفاوتي ازش مياد ولي مثلا اگه 2 تا فلش داشته باشه هر دوشون يه كار رو انجام ميدن منم به همين خاطر گفتم فلش نه

Переклад не
20-12-2011, 20:07
بهترین هدیه با توجه به بودجه ی مورد نظرتون، "کارت هدیه" هستش
10 هزاری
20
30
60
100
و...
همه بیشتر دوست دارن پولشو داشته باشن تا اجسام فیزیکی

logos
20-12-2011, 23:40
برای تولد دخترم که چند وقت دیگه بدنیا میاد که دنیا آمدنش همسان میشه با تولد مادرش، چی بگیرم خوبه؟ دوستان عزیزم کمک کنن

در مورد كودك نوزاد مطمئنا لباس و انواع اسباب بازي گرفتيد تا حالا براي بچه خيلي ها يك قطعه طلا ميگيرن به عنوان يادگاري كه تا اخر عمر همراه اون بچه بمونه
در مورد مادر بچه چون اصولا بعد از زايمان خانمها دچار افسردگي ميشن به نظرم خيلي وسواس به خرج بديد ، چيزي بگيريد كه جنبه لوازم و وسايل مورد نياز نداشته باشه و شاد بشه ، به نظر من خود شما بايد بگرديد تو ذهنتون چيزيكه مثلا چند وقت پيش دوست داشته بخره اما نشده رو بگيريد كه ذوق كنه و اينكه به نظر من تو خونه رو پر گل كنيد و تو همه جاي خونه چند شاخه گل بزاريد

بهترین هدیه با توجه به بودجه ی مورد نظرتون، "کارت هدیه" هستش
10 هزاری
20
30
60
100
و...
همه بیشتر دوست دارن پولشو داشته باشن تا اجسام فیزیکی

اطفاقا من نظرم اينه دادن پول به ادمها (به خصوص در مبالغ پايين) اصلا جالب نيست و اين حس رو به ادم ميده كه طرف ميخواسته خودشو راحت كنه و اصلا وقت نذاشته

SuperSt@r
20-12-2011, 23:48
اطفاقا من نظرم اينه دادن پول به ادمها (به خصوص در مبالغ پايين) اصلا جالب نيست و اين حس رو به ادم ميده كه طرف ميخواسته خودشو راحت كنه و اصلا وقت نذاشته

اره درسته شايد جالب نباشه كه پول نقدي به طرف بديم به خصوص اگه مبلغش پايين باشه ولي اين كارتهاي هديه به نظرم چيز خوبيه درسته همون پوله ولي خودش يه نوع هديست و نشون ميده كه برا تهيش وقت گذاشتي

alivw71
20-12-2011, 23:53
کارت هدیه بانک ملت :دی از همه هدیه ها بهتره

SuperSt@r
21-12-2011, 13:22

سلام مبارك باشه
به نظر منم همون طلاهايي كه به صورت پلاك مانند هست و گردن بچه هاست كه اسمش يا هر چيز ديگه اي رو روش مينويسن ميتونه خوب باشه و هميشه هم توي چشمه براي مامانش هم به نظرم هيچ هديه اي بهتر از محبت كردن و توجه كردن بهشون نيست و سعي كنيد در نگهداري بچه خيلي كمكش كنيد البته برا ايشون هم ميتونيد طلا بگيريد

Lady parisa
21-12-2011, 14:06
دوستان سلام
من همه پست هارو نخوندم ولی خودم همیشه توی خرید هدیه یه جمله رو یادم می مونه که؛
توی خرید هدیه یا به ارزش خودت هدیه بخر یا به ارزش طرف مقابلت

+
هیچ کادوی زشت و به درد نخوری دور انداخته نمیشود !
فقط از خانه ای به خانه دیگر و از شخصی به شخص دیگر منتقل میشود
:دی
:27:

ملا نصرالدین
22-12-2011, 09:19

دقیقا باید برای خانمت طلا بخری.مخصوصا که بعضی ها دچار افسردگی هم میشوند
هنگام هدیه دادن هم باید بهش بگی که وجودش از طلا برای شما با ارزشتره.و ازش تشکر کنی که اون فرشته ی قشنگ رو به دنیا اورده و یه جورایی ایشان هم به شما هدیه داده

برای بچه هم یه پلاک یا اسباب بازی خیلی فرقی نمیکنه

S A M S U N G
28-12-2011, 15:56
سلام .

دوستان من الان دبی هستم . پس فردا دارم برمیگردم ایران . دلیل اومدنم هم کاری بوده و خیلی وقت کم دارم که برم واسه خرید و اینجور حرفها .

تو این 2 روز میشه بگید بهترین هدیه ائی که میتونم واسه نامزدم بگیرم چی هستش ؟

مرسی پیشاپیش .

مخلصیم .

aria_electric_fars
29-12-2011, 00:08
سلام

به نظر من پولت رو اونجا الكي هدر نده با اين اوضاع درهم و دلار

شما بهترين كار واسه يادگاري اينه كه بري قريه الهدايا يا دي تو دي يا يكي از همين بنجل فروشي ها و مجسمه عرب يا شيشه كه توش شن هست يا يه همچين چيزايي بگيري در حد يادگاري ولي اگر خيلي توپ مي خواي برو بازار طلا فروش ها طلا بخر

roteal2007
29-12-2011, 10:19
ببین اگه گالکسی 2 کره ای هست بیار اینجا بفروش سود هم کن!

mary83
29-12-2011, 12:15
اگر وقت نداری از فری شاپ فرودگاه عطر بگیر :) با کرم + شوکولات :) اگه مارک لوازم آرایششو می دونی می تونی از همون جا رژ و اینا هم بگیری ....

logos
29-12-2011, 12:38
بسته به اينكه چقدر مي خواي هزينه كني ، عطر مارك دار كيف و كفش و لباس مارك دار ، لوازم ارايش خوب و مارك دار

majid_98
02-01-2012, 02:06
بهترین هدیه واسه بهترین مادر دنیا به نظر شما چی میتونه باشه؟
از هر نظر خوب باشه.
ممنون.:11:

ملا نصرالدین
02-01-2012, 15:00
بهترین هدیه واسه مادرها صرف نظر از این چیز های معنوی که میگن
چیزیه که نیاز داره.

اگر فکر میکنید که به چیزی نیاز نداره براش طلا بگیرید.

logos
02-01-2012, 17:43
دوستان عزيز كه نظر مي خواهيد اگه يه كم بهتر مشخصات بگيد بهتر هست !!! مثلا ميزان هزينتون ، حدود سليقه طرفتون و ....

وگرنه سفر به كره مريخ خيلي هديه خاص و توپي هست :دي
يا اگه واسه هركي يه جزيره بخريد خيلي خوشحال ميشه :دي

majid_98
03-01-2012, 01:02
نزدیک 100 تومن میخام هزینه کنم. البته عجله واسه خریدش ندارم(چون فعلا مناسبت خاصی نداریم) واسه همین احتمالا پول بیشتری بتونم واسه این کار کنار بگذارم.
نمی دونم یه مادر از چی بیشتر خوشش میاد؟؟
در ضمن میخام بیشتر شبیه یه یادگاری باشه یه چیز دوست داشتنی که واقعا خوشش بیاد.
ممنون میشم همگی نظر بدین:11:

SuperSt@r
03-01-2012, 01:06
نزدیک 100 تومن میخام هزینه کنم. البته عجله واسه خریدش ندارم(چون فعلا مناسبت خاصی نداریم) واسه همین احتمالا پول بیشتری بتونم واسه این کار کنار بگذارم.

با 100 تومن كه نميشه طلا خريد ولي فك ميكنم بدليجات زيبا رو گير بياري البته ممكنه يكي از بدليجات خوشش نياد
يه كيف خيلي قشنگ و مناسب هم ميتونه اننتخاب خوبي باشه

majid_98
03-01-2012, 01:14
بدلی جاتو فراموش کن!
دیگه چی؟

SuperSt@r
03-01-2012, 01:16
بدلی جاتو فراموش کن!
دیگه چی؟

يه كيف چرم خوش رنگ خاص چطوره؟

majid_98
03-01-2012, 01:35
خوبه اما حتما باید یه چیز خاص باشه
مدل خاصی به نظرت میرسه؟
عکسی ازش داری؟

SuperSt@r
03-01-2012, 01:40
خوبه اما حتما باید یه چیز خاص باشه
مدل خاصی به نظرت میرسه؟
عکسی ازش داری؟

حالا نه يه چيز خاص قشنگ باشه مثلا رنگ مورد علاقشون باشه كه ازش خوششون بياد خوبه
واقعا وقتي بهش فك ميكنم كه يه هديه برا مادر خريدن خيلي سخته چونكه هيچ هديه اي نميتونه زحمات مادر و مهر و محبتش رو جبران كنه به نظر من همون هديه هاي معنوي مثه محبت بهشون و گوش كردن به حرفاشون بهترين ميتونه باشه

majid_98
03-01-2012, 01:47
حالا نه يه چيز خاص قشنگ باشه مثلا رنگ مورد علاقشون باشه كه ازش خوششون بياد خوبه
واقعا وقتي بهش فك ميكنم كه يه هديه برا مادر خريدن خيلي سخته چونكه هيچ هديه اي نميتونه زحمات مادر و مهر و محبتش رو جبران كنه به نظر من همون هديه هاي معنوي مثه محبت بهشون و گوش كردن به حرفاشون بهترين ميتونه باشه
اون که 100%
اما من دوست دارم کارهای بیشتری واسش انجام بدم.
به نظر من یه کیف به تنهایی کافی نیست. خوبه یه چیز دیگه ای هم بهش اظافه کنیم؟
اما واقعا نمیدونم چی!! خیلی سخته!

SuperSt@r
03-01-2012, 01:50
نظرت در مورد عطر وادكلن چيه همراه كيف؟
روسري زيبا
شال خوشگل

majid_98
03-01-2012, 02:05
نظرت در مورد عطر وادكلن چيه همراه كيف؟
روسري زيبا
شال خوشگل
اره این خوبه
تقریبا یه ست خوب و باحال میشه!!
افرین:33:رفتم تو فکرش

logos
03-01-2012, 02:59

كلا يه سري هديه هاي روتين داريم كه از اول اين تاپيك همچنين چندين و چند تاپيك ديگه تو متفرقه مدام تكرار شده و نمي دونم چرا هي پرسيده ميشه مدام اين جواب هاي تكراري عنوان ميشه
انواع لباس ، عطر ، ساعت ، بدلي جات ، روسري ، كفش ، كيف ، گل ، كتاب ، لوازم آرايش و ... اينا كه مشخص هست و اگه ذهنتون تو اين مايه هاست (منظورم شما نيست كلا اكثر كسايي كه ميان اينجا) خوب به نظرم نظرات قبلي و تاپيك هاي ديگه رو بخونن به جواب ميرسن :10:

اما يك هديه جالب (كه البته هزينش يه كم بيشتر هست) كه شايد ساليان سال تو خاطر طرف مقابلتون بمونه نه تنها مادر بلكه به خيلي ها ميشه اين نوع هديه رو داد : اينه كه بسته به پولتون و خيلي چيزهاي شخصي خودتون و طرفتون ، براي طرفتون يك مسافرت يا تور بگيريد مثلا بليط يك تور چند روزه يا يك سفر براي استراحت مطلق در يك شهر ارام و هتل خوب كه البته توصيه من اينه كه طوري باشه كه فرد موردنظرتون چند روز بدون هيچ دغدغه و فكري به استراحت مطلق بپردازه (لزومي نداره شهر توريستي باشه )
به خصوص براي مادر ها كه هميشه در حال كار و استرس و ... هستن ميتونيد چند روز عالي بسازيد براشون كه مطمئنم تا اخر عمر تو ذهنشون ميمونه مثلا هتلي در شمال ايران كه البته تمام هزينه هاي غذا و امكانات ديگه رو هم بديد و فرضا براي 2 شبانه روز مادرتون (به همراه پدر) تو اونجا استراحت كنن از اب و هوا لذت ببرن غذا براشون سرو بشه استخر و سونا و .. برن و همين يا حتي هتل اوسون و خيلي جاهاي مشابه

SuperSt@r
03-01-2012, 14:02
اما يك هديه جالب (كه البته هزينش يه كم بيشتر هست) كه شايد ساليان سال تو خاطر طرف مقابلتون بمونه نه تنها مادر بلكه به خيلي ها ميشه اين نوع هديه رو داد : اينه كه بسته به پولتون و خيلي چيزهاي شخصي خودتون و طرفتون ، براي طرفتون يك مسافرت يا تور بگيريد مثلا بليط يك تور چند روزه يا يك سفر براي استراحت مطلق در يك شهر ارام و هتل خوب كه البته توصيه من اينه كه طوري باشه كه فرد موردنظرتون چند روز بدون هيچ دغدغه و فكري به استراحت مطلق بپردازه (لزومي نداره شهر توريستي باشه )
به خصوص براي مادر ها كه هميشه در حال كار و استرس و ... هستن ميتونيد چند روز عالي بسازيد براشون كه مطمئنم تا اخر عمر تو ذهنشون ميمونه مثلا هتلي در شمال ايران كه البته تمام هزينه هاي غذا و امكانات ديگه رو هم بديد و فرضا براي 2 شبانه روز مادرتون (به همراه پدر) تو اونجا استراحت كنن از اب و هوا لذت ببرن غذا براشون سرو بشه استخر و سونا و .. برن و همين يا حتي هتل اوسون و خيلي جاهاي مشابه

خب معمولا مادرها دغدغه فرزندانشون رو دارند و دلشون نمياد كه اونا رو حتي به مدت چند روز تنها بذارند البته اگه فرزندي داشته باشند كه توي خونه باشه به هر حال ناهار و شام و... ميخاد ديگه پس بازم تو مسافرت اين دغدغه هست كه بچم الان داره چيكار ميكنه چي ميخوره و... به هر حال مادر هست ديگه هميشه به فكر فرزندش هست
ولي پيشنهاد جديدي بود

Mehran-King
03-01-2012, 17:22
سلام بنده با یکی از دوستام میخوام واسه یکی از هم کلاسی هام چون روز تولدشه کادو بخرم پولش هم حداکثرش نمیدونم چی بگم

حالا بگیر 10-20 تومن چی خوبه؟ اینم بگم شاگردای زرنگی هستیم ^^

SuperSt@r
03-01-2012, 19:51
سلام بنده با یکی از دوستام میخوام واسه یکی از هم کلاسی هام چون روز تولدشه کادو بخرم پولش هم حداکثرش نمیدونم چی بگم

حالا بگیر 10-20 تومن چی خوبه؟ اینم بگم شاگردای زرنگی هستیم ^^

خب اگه شاگرداي زرنگ و باهوشي هستيد يه بازي فكري توپ براش بگير كه سنگين باشه من خودم از اينجور چيزا خيلي خوشم مياد سعي كن قيمتش هم خيلي پايين نباشه يا اگه كه پايين بود مثلا دو سه تا از اين جور بازيها براش بگير

Mehran-King
03-01-2012, 20:39
خب اگه شاگرداي زرنگ و باهوشي هستيد يه بازي فكري توپ براش بگير كه سنگين باشه من خودم از اينجور چيزا خيلي خوشم مياد سعي كن قيمتش هم خيلي پايين نباشه يا اگه كه پايين بود مثلا دو سه تا از اين جور بازيها براش بگير

سلام دوست عزیز ممنون که به فکرمونی ولی در نظر بگیر سال سوم دبیرستان یا پیش دانشگاهی بیاد منچ بازی کنین ببخشید ها چنین چیزی میگم ولی خب یکمی بچه گانه نیست ؟ :10::46:البته خب دیگه نظره ممنون:11:17-18 سالمونه ^^

logos
03-01-2012, 23:00
سلام دوست عزیز ممنون که به فکرمونی ولی در نظر بگیر سال سوم دبیرستان یا پیش دانشگاهی بیاد منچ بازی کنین ببخشید ها چنین چیزی میگم ولی خب یکمی بچه گانه نیست ؟ :10::46:البته خب دیگه نظره ممنون:11:17-18 سالمونه ^^

خيلي بازي ها هستند كه براي سنين مختلف و بالاي 10-15 سال طراحي شدن
حتي براي سن 30-40 سال به بالا
اين كه تو كشور ماوقتي از 10 رد ميشين ميگن بازي مال بچه هاست و بازي كردن زشته اشتباه هست و باعث شده شادي و طراوت دور هم جمع شدن و يك بازي غير الكترونيكي رو از دست بديم
بازي هايي از قبيل جنگا ، توئيستر(Twister ) ، مونو پلي (سه دسته مختلف هستن كه ميشه هزاران نوع مشابه اينها رو پيدا كرد) از بازيهاي مطرح براي سنين بالاتر هتن كه بسيار زيبا و مفرح هستن

SuperSt@r
03-01-2012, 23:11

سلام خواهش ميكنم اصلا منظورم بازيهاي منچ گونه نيست منظورم بازيهاي فكري سنگين و معما گونه اند در حاليكه منچ زياد معما گونه نيستش منظور من بازيهايي به سبك همون مكعب رنگي كه الان اسمش يادم نيست كه مسابقات هم داره از اين قبيل بازيها رو ميگم البته اون ديگه قديمي شده برا كادو بردن يه چيزي تو همين مايه ها پيدا كن ميتونه مفيد باشه يا همون پازل هايي كه يكي از دوستان معرفي كردند كه تكه هاي زيادي رو دارند و به درد روي ميز ناهار خوري و.. ميخورند هم چيز جالبيه البته با يه طرح فوق العاده

ملا نصرالدین
04-01-2012, 22:48
اخه واسه تولد کی کادو بازی فکری میگیره.طرف هر چقدر هم درس خوان باشه دلیل نمیشه

فلش یا mp3 player یا اگر اهل بدلیجات هست یه دونه خوبش
یا یه چیز دکوری

خیلی هم میخوای یه ربطی به درس داشته باشه یه کتاب علمی براش بگیر

Reza Azimy_RW
04-01-2012, 23:52
ایول چه چیزایی میگیرید خدایی ....
رفیقای ما هم .... هر وقت میخام یه چیزی بگیرم یا باید فندک اتمی باشه یا آرم شیطان پرستی چیزی اگه یه چیز درست حسابی باشه میگن این چیه گرفتی :دی
بدبختی رو میبینی دوسته ما داریم

mehran_286
05-01-2012, 00:44
به نظرم بدلیجات بهترین گزینه هستش به خصوص دستبند های استیل خیلی تو چشم هستش

برای اون هایی که خیلی عشق شعر هستند بهترین چیز کتاب شعر هستش

farzanehpaksima
05-01-2012, 13:13
سلام.. اگه اهل گیم هست چند تا بازی xbox توپ و باحال براش بخر تا آخر عمر دعاتــ میکنه

Crespo
08-01-2012, 20:02
سلام.
میخوام واسه یکی از نزدیکام (دختر 32 ساله) کادوی تولد بخرم. خودمم پسرم. چی پیشنهاد میدیدن بخرم؟
ماکس هزینه رو هم 30-40 در نظر بگیرید. ضمن اینکه باید یه هزینه ای رو هم واسه کادوی شیک در نظر بگیرم . . .

aria_electric_fars
08-01-2012, 23:40
شما می تونید انگشتر یا زنجیر نقره خرید کنید که فکر کنم با این قیمت چیز خوب تو این آشفته بازار بشه گیر آورد

mary83
08-01-2012, 23:58
سلام.
میخوام واسه یکی از نزدیکام (دختر 32 ساله) کادوی تولد بخرم. خودمم پسرم. چی پیشنهاد میدیدن بخرم؟
ماکس هزینه رو هم 30-40 در نظر بگیرید. ضمن اینکه باید یه هزینه ای رو هم واسه کادوی شیک در نظر بگیرم . . .

شما می تونید انگشتر یا زنجیر نقره خرید کنید که فکر کنم با این قیمت چیز خوب تو این آشفته بازار بشه گیر آورد
البته به نوع رابطه هم بستگی داره
حاالا که حرف نقره شد.. گل نقره هم قشنگه .. جعبه های قشنگی هم دارن
کیف چرم مارکدار مثل مارال -مشهد-- یکی هم خیلی معرفه اسمش یادم نمی یاد
دستکش چرم ؟
اینا حدود 40ت قبل از گرونی دل ا ر بود الان نمی دونم دیگه
البته وسایل خونه مثل ظرف و این چیزا هم می شه مثلا شکلات خوری یا مثلا خورشت می ریزن زیرش وارمر داره ههه اسمش یادم نیست :دی کلا از این طور چیزاا هم می شه

Crespo
09-01-2012, 00:33
البته به نوع رابطه هم بستگی داره
حاالا که حرف نقره شد.. گل نقره هم قشنگه .. جعبه های قشنگی هم دارن
کیف چرم مارکدار مثل مارال -مشهد-- یکی هم خیلی معرفه اسمش یادم نمی یاد
دستکش چرم ؟
اینا حدود 40ت قبل از گرونی دل ا ر بود الان نمی دونم دیگه
البته وسایل خونه مثل ظرف و این چیزا هم می شه مثلا شکلات خوری یا مثلا خورشت می ریزن زیرش وارمر داره ههه اسمش یادم نیست :دی کلا از این طور چیزاا هم می شه

دوست. دوستیم با هم، اما جی اف، بی اف نه! :دی
من 22 سالمه! دوست خونوادگی.
میخوام یه چی تاپ باشه و تکراری و به قولی کلیشه ای نباشه! :11:

Abbas.V
09-01-2012, 16:46
دوست. دوستیم با هم، اما جی اف، بی اف نه! :دی
من 22 سالمه! دوست خونوادگی.
میخوام یه چی تاپ باشه و تکراری و به قولی کلیشه ای نباشه! :11:
زنجیر نقره با 25-30 تومن میشه گرفت . دستبند هم میشه . بقیشم بده واسه کادو کردنش که البته زیاده . :18:

ملا نصرالدین
10-01-2012, 14:19
یه مجسمه یا اباژور یا ابنما پلی استر بگیر.

savant 1
17-01-2012, 19:04
سلام... من ميخوام براي برادرم كادو بخرم... 19 سالشه...
با 40 هزار تومن چه چيزايي ميشه خريد...؟!
اگه ميشه پيشنهادهاتون رو بگين من از بينشون انتخاب كنم...
مرسي...

my.lejend
20-01-2012, 12:45
سلام
بچه ها چند وقت دیگه یه تولد در پیش دارم ولی واقعا موندم چی بگیرم. شانسی یاد این تایپیک افتادم.
عطر و ادکلن رو گذاشتم برای گزینه ی اخر...
ممنون میشم یه هدیه ی ارزون قیمت دخترونه معرفی کیند. نمیخوام زیاد هزینه کنم چون زیاد برای من هزینه نکرده.
یه ادکلن برام گرفته فکر نمیکنم بیشتر از 10 15 تومن پولش باشه

ملا نصرالدین
22-01-2012, 22:06
سلام
بچه ها چند وقت دیگه یه تولد در پیش دارم ولی واقعا موندم چی بگیرم. شانسی یاد این تایپیک افتادم.
عطر و ادکلن رو گذاشتم برای گزینه ی اخر...
ممنون میشم یه هدیه ی ارزون قیمت دخترونه معرفی کیند. نمیخوام زیاد هزینه کنم چون زیاد برای من هزینه نکرده.
یه ادکلن برام گرفته فکر نمیکنم بیشتر از 10 15 تومن پولش باشه

یه چیز دکوری مثل مجسمه کوچک یا زنجیر استیل رنگ ثابت هدیه خوبی هست.

ملا نصرالدین
22-01-2012, 22:12
سلام... من ميخوام براي برادرم كادو بخرم... 19 سالشه...
با 40 هزار تومن چه چيزايي ميشه خريد...؟!
اگه ميشه پيشنهادهاتون رو بگين من از بينشون انتخاب كنم...
مرسي...

اگر سلیقه اش را میدانی برایش یک کلاه یا یک پیراهن بگیر

اگر مثبت هست یک خودکار و خودنویس بگیر

در غیر این صورت یه چیزی بگیر یه ذره غیر معمول
مثلا الان یه لیوان هایی امده شکل اسکلت یا دزد دریایی هست.
یا یک ژیلت 6 یا 8 تیغه
یا یه دارت

ROZE SURATI
23-01-2012, 00:46
من اگه بودم یه کتاب نفیس مثله هفت پیکر یا شاهنامه رو بهش هدیه می دادم

hk20
24-01-2012, 22:32
به نظر شما برای یه خانوم خوش سلیقه چی میتونه جذاب باشه یه هدیه خوب بگید!

saraironi
25-01-2012, 14:37
یک گیاه یا گیاه آپارتمانی.
میشه تو اندازه های مختلف پیدا کرد. تنوعش هم زیاده.(توی این سوله ها بهتر میتونید پیدا کنید تا گل فروشی ها)
اگر حواسش بهش باشه میتونه همیشگی هم باشه.

SuperSt@r
25-01-2012, 20:12
به نظر شما برای یه خانوم خوش سلیقه چی میتونه جذاب باشه یه هدیه خوب بگید!

خب بهتره يكم شرايط رو بگيد مثلا بودجه و...(همونايي كه تو پست اول گفتم) تا بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم
خب مسلما يكي از بهترين هدايا برا همسر طلاست كه البته الان خيلي گرونه شما اگه بودجه رو بگي بهتره ولي همون طلا خيلي خوبه

hamid_diablo
26-01-2012, 16:45
سلام دوستان

20 بهمن تولدم برادرمه.15 سالشه و خیلی به چیزهای علمی علاقه داره.مثلا همین چند روز پیش کتاب زندگی نامه دانشمندان ایرانی رو براش خریدم کلی حال کرد

عاشق ربات و این جور چیزها هم هست

میخواستم براش یه هدیه بگیرم که به درد علاقش بخوره.یه جور اسباب بازی یا بازی فکری

چی به نظرتون میرسه؟

sajad-tnt
26-01-2012, 17:08
سلام دوستان

20 بهمن تولدم برادرمه.15 سالشه و خیلی به چیزهای علمی علاقه داره.مثلا همین چند روز پیش کتاب زندگی نامه دانشمندان ایرانی رو براش خریدم کلی حال کرد

میخواستم براش یه هدیه بگیرم که به درد علاقش بخوره.یه جور اسباب بازی یا بازی فکری

چی به نظرتون میرسه؟
سـلام حـمید جـان.
از نـظر مـن ایـن کـیت ربـات [ بـه 3 حـالت: ربـات - تـانک - عـقرب تبدیل مـیشه! ] مـیتونه واسـه بـرادرتون مـناسب بـاشه :
[ اطـلاعات بـیشتر ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ الـبته خـودم نـداشتم ولـی تـعریفش رو شـنیدیم: دی ].
مـوفق باشـ:40:ـید!.

hk20
02-02-2012, 10:53
خب بهتره يكم شرايط رو بگيد مثلا بودجه و...(همونايي كه تو پست اول گفتم) تا بتونيم بهتر راهنماييتون كنيم
خب مسلما يكي از بهترين هدايا برا همسر طلاست كه البته الان خيلي گرونه شما اگه بودجه رو بگي بهتره ولي همون طلا خيلي خوبه

بودجه در حد 100 تومان/ولی بیشتر میخوام یه چیز متمایز باشه و جذاب اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:40:

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

سلام دوستان

چی به نظرتون میرسه؟

لیزر پوینتر چطوره؟ از اونایی که بردش 4 کیلومتر است خیلی جالبه خودم دارم.

S A M S U N G
10-02-2012, 14:26
دوستان یه هدیه خوب و با قیمت مناسب چی میشه گرفت برای ولنتاین ؟ واسه خانم البته :31:

خودم هنوز نمیدونم چی بگیرم :13:

مخلصیم .

Alireza SM
06-03-2012, 13:50
کادو برای پدرم میخوام بگیرم که 25 اسفند تولدش هست و سنش هم 65 سال .
پارسال براش ماکسیما خریدم امسال هم میخوام یه کادو خوب و مناسب براش بگیرم .
راستش هیچی به ذهنم نمیرسه و اصلا ایده ای برای خرید ندارم . شرایطم ایناس :

یه چیز باارزش و ترجیحا گرونقیمت باشه ( لباس و عطر و ... نمیخوام )
بلیط حج و ... هم نمیوام بگیرم همه جا رفته
محدودیت قیمت ندارم ولی دلم نمیخواد برای چیزی که ارزش نداره پول بیخودی بدم هر چیزی توصیه میکنین ترجیحا ارزش پولی که بهش میدم رو داشته باشه .

منتظر نظرهاتون هستم

ملا نصرالدین
07-03-2012, 16:25
اگر پدرت به قیمت کادو اهمیت نمیده به نظر من همش فکر چیز گران قیمت نباش.چون خیلی شاید خوشحالش نکنه.یه مسافرت دسته جمعی یا شام خانوادگی توی یه رستوران سنتی یا یه چیز قدیمی مثل گرامافون .. یا کلا یه هدیه که جنبه معنویش بیشتر از مادیش باشه شاید بیشتر خوشحالش کنه

ولی اگر حتما قیمتش برات مهم هست به نظرم یه سر به عتیقه فروشی ها بزن .احتمالا چیزهای خوبی پیدا میکنی.

Alireza SM
07-03-2012, 20:05
ممنون از شما دوست عزیز ولی هیچکدوم از اینا نه برای من نه برای پدرم جالب نیستن .
یه چیز دیگه توصیه کنین لطفا

Abbas.V
07-03-2012, 20:19
ممنون از شما دوست عزیز ولی هیچکدوم از اینا نه برای من نه برای پدرم جالب نیستن .
یه چیز دیگه توصیه کنین لطفا

خوب پدرتون از چه چیزهایی خوششون میاد ؟

دیگه به جز ماشین اینجوری که شما گفتین فقط خونه و باغ میمونه .

این فکر مسافرت دسته جمعی هم خوبه . مثلا اسپانیا یا ایتالیا :18:

Alireza SM
08-03-2012, 11:49
خوب پدرتون از چه چیزهایی خوششون میاد ؟

دیگه به جز ماشین اینجوری که شما گفتین فقط خونه و باغ میمونه .

این فکر مسافرت دسته جمعی هم خوبه . مثلا اسپانیا یا ایتالیا :18:

خونه و باغ و ... در حد توان مالی من نیست اگه بخوام بخرم باید از خودش پول بگیرم :31: تازه پسر که به پدر از این چیزا کادو نمیده
مسافرت هم اهلش نیستیم دسته جمعی هم نیستیم فقط من و پدرم و برادرم هستیم که برادرم با ما زندگی نمیکنه و نمیتونیم دسته جمعی مسافرت بریم :46:
یه چیزی میخوام که تا 5 روز آینده بخرمش

کسی که پیشنهاد خوبی بده برایش 50 دلار (یا معادل نقدیش ) پاداش در نظر گرفتم

Abbas.V
08-03-2012, 18:11
خونه و باغ و ... در حد توان مالی من نیست اگه بخوام بخرم باید از خودش پول بگیرم :31: تازه پسر که به پدر از این چیزا کادو نمیده
مسافرت هم اهلش نیستیم دسته جمعی هم نیستیم فقط من و پدرم و برادرم هستیم که برادرم با ما زندگی نمیکنه و نمیتونیم دسته جمعی مسافرت بریم :46:
یه چیزی میخوام که تا 5 روز آینده بخرمش

کسی که پیشنهاد خوبی بده برایش 50 دلار (یا معادل نقدیش ) پاداش در نظر گرفتم

ipad هم خوبه اگه اهل اینترنت هستن . شیک و باکلاس و پرقدرت هست . قیمتشم خوبه .

والا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .

ملا نصرالدین
09-03-2012, 14:03
چیزهایی که به ذهن من رسید

یه ساعت جیبی طلا

یه لب تاب با یه معلم خصوصی

یه ست کیف و کمربند و... چرم

یه ساعت خوب

یه مسافرت با یه تور

البته فکر نکنم این چیزها رو شما بگیرید ولی در کل هرچی گرفتید اینجا بنویسید .برای خودمن خیلی این موضوع جالب شده

sue
09-03-2012, 15:33
...............

Alireza SM
09-03-2012, 20:00
سفارش یک پرتره بدید

ولی حدس می زنم کمی دیر هست

...........

اگر با دوستان هستند و نوستالزیک هستند می تونید دوستان ی که در یکی از عکس ا با ایشون هستند مجدد اون اتمسفر بازسازی کنید.یعنی اون دوستان دور هم باشند اگن
پرتره چی هست ؟

چیزهایی که به ذهن من رسید

یه ساعت جیبی طلا

یه لب تاب با یه معلم خصوصی

یه ست کیف و کمربند و... چرم

یه ساعت خوب

یه مسافرت با یه تور

البته فکر نکنم این چیزها رو شما بگیرید ولی در کل هرچی گرفتید اینجا بنویسید .برای خودمن خیلی این موضوع جالب شده

لب تاپ بد نیست اگه چیز بهتری پیدا نکردم براش یا لپ تاپ میگیرم یا آی پد

ipad هم خوبه اگه اهل اینترنت هستن . شیک و باکلاس و پرقدرت هست . قیمتشم خوبه .

والا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه .

شاید همون آی پد یا لپ تاپ گرفتم براش

کاش یه چیز خوب و گرون قیمت و باکلاس میشد براش گرفت :20:

Abbas.V
09-03-2012, 23:04
پرتره چی هست ؟

لب تاپ بد نیست اگه چیز بهتری پیدا نکردم براش یا لپ تاپ میگیرم یا آی پد

شاید همون آی پد یا لپ تاپ گرفتم براش

کاش یه چیز خوب و گرون قیمت و باکلاس میشد براش گرفت :20:

portre یعنی از چهرشون بدی نقاشی بکشن .

(50دلار ما یادت نره اگه آی پد گرفتی :27:)

Alireza SM
10-03-2012, 14:03
portre یعنی از چهرشون بدی نقاشی بکشن .

(50دلار ما یادت نره اگه آی پد گرفتی :27:)
من برای این جنگولک بازی ها پول مفت نمیدم . یعنی چی نقاشی بکشن ؟ خب کلی عکس و قاب عکس دارن همه مردم دیگه نقاشی چیه :31:

اگه آیپد گرفتم حتما 50دلار بهت میدم قول میدم ولی احتمالش هست که لپ تاپ بگیرم ( چیزی که اولین تصمیم خودم بود ) :31:

Tom Clancy's
21-04-2012, 14:33
سلام دوستان
میخواستم بدونم برای یه دختر 17 ساله ، چه کادویی بگیرم مناسب هست؟!
خودم چندروزه فکر میکنم گزینه مناسبی به ذهنم نرسیده!:13:
نظر بدید ممنون میشم:10:

ملا نصرالدین
22-04-2012, 12:19
شما نگفتید چقدر میخواهید هزینه کنید.از علایق اون هم چیزی نگفتید.

ولی من به شما کارت هدیه پیشنهاد میکنم.البته اگر مبلغی که میخواهید هزینه کنید بین 30 تا 100 تومان هست

اگر بالای 100تومان هست سعی کنید طلا بگیرید

اگر مبلغش زیر 30 تومان هست یه چیز دکوری برای اتاقش بگیرید.
من معمولا برای خانم ها عطر و لباس را پیشنهاد نمیکنم .چون بعضی ها روی این چیز ها حساس هستند و هر سلیقه ای را قبول ندارند.

htvieq
22-04-2012, 19:24
سلام دوستان چند روز دیگه تولد داداشیمه. 5-34 سالشه.
تا حدود 100-70 هم میخوام هزینه کنم.
چی پیشنهاد میکنین؟
سپاااااااااااااس!

faramobile
07-05-2012, 22:13
سلام ,

دوستان میخوام یه هدیه بگیرم واسه دوست دخترم با 100 تا 150 هزار چی بهترین چیزه براش , چون یه مدتی نیستش میره خارج ایران من 1 ماه بعد میرم پیشش میخوام قبل رفتن یه چیزی بگیرم براش , 25 سالش هست

فقط لطفا نگین ببین چی لازم داره یا چی دوست داره !!

تهران هستیم

mary83
10-05-2012, 11:31
سلام ,

دوستان میخوام یه هدیه بگیرم واسه دوست دخترم با 100 تا 150 هزار چی بهترین چیزه براش , چون یه مدتی نیستش میره خارج ایران من 1 ماه بعد میرم پیشش میخوام قبل رفتن یه چیزی بگیرم براش , 25 سالش هست

تهران هستیم
زنجیره طلا یا تفره - گل یا ظرف نقره - هارد اکسترنال - mp3 - کیف چرم (اگه فراره اونجا بمونه کیف لوازم آرایش چرم یا کیف دستی چرم با دستکش ) :)
دیگه بهترین و خودتون با سلیقه خودتون انتخاب کنین :11: موفق باشین و خوش بگذره :):11:

8nights&7days
10-05-2012, 11:47
سلام ,

تهران هستیم
چیزایی که دوستمون گفتن خیلی خوبه!
اما اگر خواستید می تونید یک سیمکارت هم(که مال همون کشورباشه)از همون جا براشون تهیه کنید.
خوش بگذره

faramobile
10-05-2012, 23:34
مرسی
سیمکارت که نه چون هم خودم دارم هم خودش واسه اونجارو :)) آخه اونجا بودیم کلا

EngineeR EhsaN
10-05-2012, 23:37
واسه روز مادر چی بگیریم خوبه؟

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Ghaioom
11-05-2012, 06:32
روز مادر نزدیک است و لابد شما هم به فکر یک هدیه خوب هستید. بد نیست امسال گل را فراموش کنیم و چیزی را برای مادران عزیز بخریم که واقعاً به آن احتیاج دارند – هدیه سلامتی.

اشتباه نکنید… لازم نیست برای او تردمیل بخرید. خیلی چیزها وجود دارد که می توانند به سلامتی مادر کمک کنند، و همه مادرهای نازنین از گرفتن هندیه ای که سلامت جسمی و روحیشان را تقویت می کند خوشحال خواهند شد.

روز مادر

۱٫ اگر هرسال برای مادرتان شکلات هدیه می بردید، امسال شکلات تلخ ببرید. شکلات تلخ حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از بیماری قلبی و سایر بیماری ها جلوگیری می کنند. فقط شکلات هایی را انتخاب کنید که شکر کمتر و کالری پایین تری دارند.

روز مادر

۲٫کیک و بیسکوییت های سالم تر. اگر دوست دارید کیک و بیسکوییت هدیه بدهید، محصولاتی را بخرید که چربی و کالری کمتری دارند. بعضی بسکوییت ها یا کلوچه هایی که حاوی گردو هستند، حتی مافین هایی که در آنها از روغن کانولا (نوعی روغن گیاهی) استفاده شده است می توانند گزینه های مناسبی باشند.

روز مادر

۳٫ غذای سالم. به جای اینکه مادر را برای شام بیرون ببرید و با صرف هزینه های زیاد غذاهی ناسالم و چرب تهیه کنید، برای او شامی سالم و سبک درست کنید. اگر آشپز چندان ماهری نیستید، از یک کتاب آشپزی کمک بگیرید و بعد از صرف شام همان کتاب را به مادرتان هدیه بدهید.

۴٫ سبد سلامتی. به جای اینکه برای مادر بسته های پر از شیرینی و شکلات ببرید، سبد مخصوص خودتان را درست کنید و در داخل آن سی دی های یوگا، ایروبیک و یا هر ورزش دیگری که دوست دارد بگذارید.

روز مادر

۵٫ خواب خوب. پزشکان می گویند خواب خوب و کافی خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را کاهش می دهد، همین طور به سلامت کلی بدن کمک می کند.
برای مادرتان ملافه ها، تشک ها، بالش ها یا پتوهای خوب و راحت بخرید. حتی اگرآقا هستید و می خواهید برای همسرتان کادو بخرید، به او پیشنهاد کنید که از این به بعد وقتی او خواب است از بچه مراقبت می کنید.

روز مادر

۶٫ حمایت روحی و جسمی. مطمئن باشید مادرهای میانسال و سالخورده این هدیه را به هدیه های مادی ترجیح می دهند. به مادرتان بگویید که از این به بعد هر زمان که به شما نیاز داشته باشد در کنارش خواهید بود، او را در مطب دکتر همراهی خواهید کرد و زمان بیشتری را به او اختصاص خواهید داد. البته مادرها همیشه می گویند “نه نمی خواهم تو زحمت بکشی” . اما یادتان باشد آنها همیشه، چه در دوران کودکی و چه در زمان حال برای ما زحمت کشیده اند، بد نیست گوشه ای از این همه خوبی و محبت آنها را جبران کنیم.

roteal2007
11-05-2012, 09:32
والا امسال مامانم به منو و خواهرم تاکیید کد که روز مادر رو هدیه مادی ندیم.
ما هم گفتیم چشم.

htvieq
12-05-2012, 15:46
بهترین کادو واسه مامانا اوم مامان هاییی که الان قطعا مشکل سلامتی دارن خریدن یه چند گرم ژل رویال اصل هست که مصداق این مثله: فلفل نبین چه ریزه... (منظورم هم مفید بودن و هم قیمت بالاش هست!)
امیدوارم دوستان بدونن ژل رویال چیه!

Karkas20
13-05-2012, 20:59
والا بهترین هدیه به پدر و مادر اینه :

فرزندان خوبی براشون باشیم و ابرو و حیثت شان را حفظ کنیم !

و فرزند خدایی نکرده ، ناخلفی براشون نباشیم !

saeed_2007r
14-05-2012, 02:00
روز مادر هم گذشت»من به مادرم یک شاخه گل هدیه دادم...بعد هم کلی گریه کردم وگفتم من رو به موهای سفیدش ببخشه!
راستی دوستان یه نصیحت برادرانه:به کسی که دوسش دارین هرگز ادکلن هدیه ندین.
برام اثبات شد...واقعا جدایی میاره!

optis2005
23-05-2012, 11:27
دوستان برای تولد دوستم تا 30-40:دی چی بگیرم؟ایشون دختر هستن ولی دوست معموولی
اولین باره که میخوام براش چیزی بگیرم کلا نمیدونم هم چی دوست داره
ممنون

Ghaioom
24-05-2012, 09:30
دوستان برای تولد دوستم تا 30-40:دی چی بگیرم؟ایشون دختر هستن ولی دوست معموولی
اولین باره که میخوام براش چیزی بگیرم کلا نمیدونم هم چی دوست داره
ممنون
شما اگه پسری میخوام بگم "ای کلک" اگه دختری نمیخواد بگم D:

بهش بگو چی دوست داری بعد بخر یه چیزی بگو نفهمه براش تو تولدش میخری.:31:

وین رونی
24-05-2012, 12:40
برای روز پدر چی بگیریم نزدیکه ها

zandor
28-05-2012, 12:59
ساعت مچی یا عطر اگه میخوای گرون بخری و کمربند یا کیف پولی اگه میخوای ارزون بخری

mmf66
28-05-2012, 13:52

ساعت یا انگشتر فیروزه یا عقیق یمنی

استاکس نت
30-05-2012, 23:05
بهترین کادو برای همسر تا سقف 100 تومن که حسابی سوپرایزش کنه

ملا نصرالدین
31-05-2012, 10:55
چیزی که خانم ها رو بیش از حد سورپرایز میکنه طلا هست.من خودم چیز دیگری نمیشناسم ولی اگر به چیزی خیلی وقته احتیاج داره و مدت هاست داره میگه اون رو براش بخرید.اگر نه به نظر من بهتره این پول رو به خودش بدهید .خانم ها همیشه 1000 تا فکردارند که وقتی پول دستشون رسید خرجش کنند

EngineeR EhsaN
31-05-2012, 15:50
واسه روز پدر بجز شورت و جوراب و زیرپوش چی بگیریم؟؟!! :دی اولین باره واسه بابام میخوام چیزی بگیرم میخوام یچیزی باشه آبرومندانه باشه در حد 20-30

استاکس نت
31-05-2012, 22:40
چیزی که خانم ها رو بیش از حد سورپرایز میکنه طلا هست.من خودم چیز دیگری نمیشناسم ولی اگر به چیزی خیلی وقته احتیاج داره و مدت هاست داره میگه اون رو براش بخرید.اگر نه به نظر من بهتره این پول رو به خودش بدهید .خانم ها همیشه 1000 تا فکردارند که وقتی پول دستشون رسید خرجش کنندمن خیلی بدم میاد از خرید طلا چرا واقعا باید به یه فلز انقدر بی خودی بها بدیم

emadpumad
01-06-2012, 11:45
واسه روز پدر بجز شورت و جوراب و زیرپوش چی بگیریم؟؟!! :دی اولین باره واسه بابام میخوام چیزی بگیرم میخوام یچیزی باشه آبرومندانه باشه در حد 20-30

نظرت راجع به وسیله های اصلاح چیه ؟

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

EngineeR EhsaN
01-06-2012, 14:34
نظرت راجع به وسیله های اصلاح چیه ؟

ست اصلاح داره :20: میخوام بعد مدتها یه چیزی باشه که ارزش هدیه دادنو داشته باشه حالا تا 50 تومن هم قیمت داشت مشکلی نداره :46:

emadpumad
01-06-2012, 16:54
ست اصلاح داره :20: میخوام بعد مدتها یه چیزی باشه که ارزش هدیه دادنو داشته باشه حالا تا 50 تومن هم قیمت داشت مشکلی نداره :46:

خوب ادکلن گذینه معقولی هست اگر هم که داشته باشه باز میتونید یک رایحه دیگه واسش بخرید
میتونید یکم بودجتون رو افزایش بدید و به چیزهای دیگه ای مثل ساعت مچی و کفش کتونی یا یک دست لباس گرمکن ورزشی فکر کنید

EngineeR EhsaN
01-06-2012, 19:01
آره ساعت مچی پیشنهاد خوبیه احتمالا همینو بگیرم ، رنگ نقره ای خوبه واسه سن 50 سال؟

ملا نصرالدین
03-06-2012, 23:07
راستی اونهایی که میخوان ساعت بخرند به این ساعت زنجیر دار ها هم فکر کنند بد نیست.منظورم این ساعت هایی هست که قدیمی ها داشتند و زنجیرش رو به جلیقه وصل میکردند و ساعت رو میذاشتند توی جیبشون.
من یک سال برای پدرم گرفتم خیلی خوشش امد

pooria-ir
27-06-2012, 19:52
سلام خدمت بچه های عزیز P30
سال پیش تو Pt تاپیک زدم،امسال گفتم بیام تو خونه خودم ،p30،پیش بچه های با معرفت و مهربون اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خوب،میخوام کادو بخرم،واسه دختر 21 ساله،سقف بودجه رو هم 200 در نظر گرفتم،اما اگه چیز با ارزشی باشه بیشتر هم هزینه میکنم
سال پیش دوربین خریدم،پس دیگه سراغ دوربین نرین،موبایل هم نمیخوام بگیرم،نظرم رو Cowon I10 بود که الان شده 200 تومن 4 گیگش و واقعا ارزش نداره
بچه های P30 هم که میدونین بیشتر چیزای الکتریکی دوست دارن،پس در درجه اول از اینجور چیزا پیشنهاد بدین :دی
بعد برین سراغ چیزای دیگه
میخوام یه چیز خاص و خوب باشه،که فقط بتونه از من کادو بگیره

بسیار بسیار نیازمند پیشنهاداتتون هستم،تا اول مرداد باید کادو رو بگیرم،اما هرچه زودتر بهتر

van123
27-06-2012, 23:48
سلام دوستان
خاستم راهنمایم کنین چه هدیه ای به مناسبت تولد یخرم واسه زیدم و شایدم زنم تا سقف 300ت؟"
نظرتون چیه؟

pooria-ir
29-06-2012, 20:31
سلام خدمت بچه های عزیز P30
سال پیش تو Pt تاپیک زدم،امسال گفتم بیام تو خونه خودم ،p30،پیش بچه های با معرفت و مهربون اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خوب،میخوام کادو بخرم،واسه دختر 21 ساله،سقف بودجه رو هم 200 در نظر گرفتم،اما اگه چیز با ارزشی باشه بیشتر هم هزینه میکنم
سال پیش دوربین خریدم،پس دیگه سراغ دوربین نرین،موبایل هم نمیخوام بگیرم،نظرم رو Cowon I10 بود که الان شده 200 تومن 4 گیگش و واقعا ارزش نداره
بچه های P30 هم که میدونین بیشتر چیزای الکتریکی دوست دارن،پس در درجه اول از اینجور چیزا پیشنهاد بدین :دی
بعد برین سراغ چیزای دیگه
میخوام یه چیز خاص و خوب باشه،که فقط بتونه از من کادو بگیره

بسیار بسیار نیازمند پیشنهاداتتون هستم،تا اول مرداد باید کادو رو بگیرم،اما هرچه زودتر بهتر

آقا جواب ما ؟؟؟ :(

Abbas.V
30-06-2012, 00:31
سلام دوستان
خاستم راهنمایم کنین چه هدیه ای به مناسبت تولد یخرم واسه زیدم و شایدم زنم تا سقف 300ت؟"
نظرتون چیه؟
طلا .یک پلاک کوچولوی قلب .در حد 3گرم .:31:

خانوما لباس معمولا خیلی دوست دارن . لباس شب هم خوبه .

ست آرایشی مثل سایه و اینجورچیزا هم اگه خودشون خیلی نمیخرن میتونه جذاب باشه /

pakbakhteh
02-07-2012, 11:39
سلام
بچه ها اگه شما بخواين يه كادو واسه تولد يه پسر 10 ساله بگيرين تو رنج قيمتي 50 تا 70 تومن
زمون زيادي نمودنده تا تولدش لطفن زودتر نظرتونو بهم بگيد
موفق باشيد

roteal2007
02-07-2012, 12:25
سلام
بچه ها اگه شما بخواين يه كادو واسه تولد يه پسر 10 ساله بگيرين تو رنج قيمتي 50 تا 70 تومن
زمون زيادي نمودنده تا تولدش لطفن زودتر نظرتونو بهم بگيد
موفق باشيد
دروود
یه .mp3/mp4 player چیز مناسبی هست.

HOOSEIN 105
10-07-2012, 21:44
نظر دوستان در مورد یه هدیه تا 300 تومن برای یه پسر 20 ساله که داره از اموزشی خدمت بر میگرده چیه؟؟
البته دوربین داره و یه گوشی توپ هم داره.

Mr_100_dolari
13-07-2012, 01:18
نظر دوستان در مورد یه هدیه تا 300 تومن برای یه پسر 20 ساله که داره از اموزشی خدمت بر میگرده چیه؟؟
البته دوربین داره و یه گوشی توپ هم داره.

ای بابا ما که داداشمون رفت آموزشی اومد خدمتشم الان تموم شده دیگران که چیزی ندادن که هیچ تازه یه شام هم افتاد گردن ما :31: (البته قبل از این که بره بعضی از فامیل پول دادن اما نه 300 تومن)
خوش به حال طرف که 300 تومان گیرش میاد
براش یه psp بگیر رفتش خدمت اگه بیکار شد بشینه بازی کنه حوصلش سر نره شما رو هم دعا میکنه قیمتشم همون طرف 300 تومانه
اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Atghia
19-07-2012, 11:03
سلام دوستان خوبم
نظرتون رو میخوام بدونم درمورد اینکه خب فرض کنید من یک هدیه دارم که برای خودش یک جعبه معمولی مکعبی داره حالا بنظرتون اینو :
جعبه خودش باشه و کاغذ کادو بگیرمش
با جعبه خودش بگذارم در جعبه کادو
باجعبه خودش بزارم درون ساک کادو
با جعبه خودش که کاغذ کادو گرفتمش بزارم داخل ساک کادو
با جعبه خودش و درون جعبه کادو بگذارم درون ساک کادو
؟
لطفا بگید بنظرتون کدومیکی از اینایی که گفتم درستتر هست
ممنونم

ملا نصرالدین
19-07-2012, 11:54
از جعبه اش در بیار بذارش توی جعبه کادو.حتما هم جوری باشه که توش لق نزنه.دورش پوشالی چیزی بریز
یا جعبه اش را کادو کن بذارش توی ساک کادو
یا جعبه ی خودش رو کادو کن و یه روبانی گلی چیزی بهش بچسبان و بده طرف

اینهایی که گفتم از بالا به پایین کلاس کار کم میشه

mohsenfhm
25-07-2012, 14:19
باسلام

کادوی تولد برای یک دختر چی بگیرم ؟؟؟ تا 50 تومن می تونم هزینه کنم ؟؟

ملا نصرالدین
25-07-2012, 15:24
بدلیجات(اگر اهلش هستند)
اگر اهل کتاب و شعر و... هستند کتاب
عروسک پولیشی بزرگ (اگر بین 16 تا 22 سال هستند)
دکوری برای اتاق یا میز مثل مجسمه یا اباژور

mohsenfhm
25-07-2012, 15:37
بدلیجات(اگر اهلش هستند)

ممنون ، به گزینه های خوبی اشاره کردید ! خودم به شخصه اصلا به این موارد فکر نکردم . فقط مشکل اینه فکر نکنم براش زیاد جذاب باشه .

در مورد بدلیجات : طلا زیاد داره فکر نکنم خوشش بیاد .

اگر اهل کتاب و شعر و... هستند کتاب

وقتش رو نداره .

عروسک پولیشی بزرگ (اگر بین 16 تا 22 سال هستند)

اهل عروسک هم نیست !:41:

دکوری برای اتاق یا میز مثل مجسمه یا اباژور

پیشنهاد خوبیه ! ولی ه نظرم اگر لوزام شخصی باشه بهتره .

ارمیتا2
25-07-2012, 19:07
شاید به بدلیجات حساسیت داشته باشه.من فکر میکنم باید یه عطر با گل براش بگیری.دخترا همیشه از این دوتا خوششون میاد.وسایل شخصی نگیر اگه سلیقشو نمیدونی.یه چیزی بگیر که میدونی بهش علاقه داره.کیف پول چرمی هم بد نیست .کلا هر چی میگیری اصلشو بگیر چون رو اینم معمولا همه حساسن.

solo8
26-07-2012, 03:28
باسلام

کادوی تولد برای یک دختر چی بگیرم ؟؟؟ تا 50 تومن می تونم هزینه کنم ؟؟
داداش برو یه ادکلن های کپی بگیر.اگه آشنا داشته باشی با 30 تومن بهت یه ادکلن 300 تومنی میدن.رفیق خودم تو این کاره برا جی افش گرفت.کلا نمیتونی تشخیص بدی اصل نیست!!!

دختره هم کلی حال میکنه...البته اگه برات مهمه فک کنه اصله.وگرنه یه ادکلن تا 50 هم میتونی بگیری...

MR.CART
26-07-2012, 06:15
بچه ها تا 5 تومن واسه یه بچه چی خوبه؟
فقط اون یار مهربان و خوش بیان نباشه:2:

kasra_khan2003
26-07-2012, 07:28
میخوام واسه خواهرم یه جفت گوشواره بگیرم، تا سقف 100 تومن. اما نمیدونم چجوریش رو بگیرم! اصلاً تجربه ای ندارم:دی کسی میتونه کمکی کنه؟

ملا نصرالدین
26-07-2012, 09:53
منظورت 5000 تومانه یا 5 میلیون تومان؟
اگر منظورت اولی هست براش اسباب بازی بگیر.هیچ چیز مثل اسباب بازی بچه رو خوشحال نمیکنه

میخوام واسه خواهرم یه جفت گوشواره بگیرم، تا سقف 100 تومن. اما نمیدونم چجوریش رو بگیرم! اصلاً تجربه ای ندارم:دی کسی میتونه کمکی کنه؟

شما برو طلا فروشی قیمت بگیر .خودت دستت میاد چه گوشواره ای بگیری.با این قیمت طلا یه گوشواره کوچک نازک بهت میدن.

sue
26-07-2012, 12:10
@kasra_khan2003

طلا رسمی هست.
یک فانتزی /اسپرت / غیر از طلا بگیرید. چند سال دارند؟(no offense)

مثلن ( اقا/خانم مدیر انجمن: من سعی کردم عکس ا برابر با سیاست ای سایت باشه ولی اگر مشکلی هست پاک کنید چون من واقعن متوجه نمی شم و صورت ا سعی کردم نباشند + مرسی)

kasra_khan2003
26-07-2012, 13:09
@kasra_khan2003

طلا رسمی هست.
یک فانتزی /اسپرت / غیر از طلا بگیرید. چند سال دارند؟(no offense)

مثلن ( اقا/خانم مدیر انجمن: من سعی کردم عکس ا برابر با سیاست ای سایت باشه ولی اگر مشکلی هست پاک کنید چون من واقعن متوجه نمی شم و صورت ا سعی کردم نباشند + مرسی)

سنشون 23 هست. خودش هم خیلی گوشواره دوست داره و همیشه داره میخره. البته هیچوقت ندیدم طلا بندازه (مگر طلا سفید که تو بودجه من نمیگنجه:دی )

sue
27-07-2012, 16:48
@kasra_khan2003

میتونید کالکشن ای بهار-تابستان 2012 برند ای فشن که در شهر شما هستند ببینید و انتخاب کنید. من اطلاعی از این که نمایندگی دارند یا کجا هست این نمایندگی ا ندارم متاسفانه . این ها هم گذاشتم طلا نیستند . بهتر از این ا قطعن در کالکشن ا می بینید

Atghia
27-07-2012, 22:15
سلام دوست عزیز
شما مرکز خرید گلسار برو از درب ورودی بیا سمت چپ
بعد از پله ها اولین مغازه گوشواره های شیک و باحالی داره((در واقع نه خیلی ارزون و بدردنخور هست و نه خیلی گرون)) از برندهای خوبی هم وسیله داره مثلا
brosway
:8:

Atghia
27-07-2012, 22:24
یک جعبه مداد رنگی مورد قبول یک بچه درهرسن و سالی هست حتما خوشش میاد :46:

و غیر از اون کلاه!!! در تابستون خیلی هم مفید هست
هم دخترونه هم پسرونه میشه تا حدودا 5حالا شاید یه کمی بیشتر کلاه یافت:5:

اینا هم نشد یه جامدادی
یه مدلی هست خیلی قشنگه یک جامدادی هستش که اکثرا مغازه های خوب دارنش و یک عروسک هستش که به صورت جامدادی دراوردنش ((فکرکنم 6000تومن باشه))

ارمیتا2
29-07-2012, 17:15
می تونی بازی فکری بخری.

ارمیتا2
29-07-2012, 17:21
اول به گوشواره هاش توجه کن ببین تو چه سبکی دوست داره بعد توی همون سبک نقره براش بخر .

Ezel
01-08-2012, 10:09
سلام /

دوستان گرامی :

از این به بعد برای امور مربوط به هدیه و کادو ، تاپیک مجزا ایجاد کنید .

ممنون /