PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار دانلود

M o h a m m @ d
19-12-2011, 12:47
سلام یک نرم افزار میخواستم وقتی فیلم دانلود میکنم تا هر چند درصدی که رفت اگه دانلود قطع یا نگه داشته شد که بعدا دوباره دانلود کرد اون درصد از فیلم که دانلود شده بشه دید .با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنم نه اون درصدی که دانلود میکنم قابلیت پخش داره نه هم بعد چند بار pause زدن میگه ادرش دانلود سایت عوض شده

Farjameh
20-12-2011, 12:23
بعضی از فایل ها مثل فایل های تصویری که آنلاین پخش میشه، بعد از Stop یا Pause کردن دیگه قابل دانلود نیست. در اینگونه موارد فرقی نداره با چه برنامه ای دانلودش کنید. مهم اینه که بصورت یکدفعه و یکجا دانلود بشه.

M o h a m m @ d
20-12-2011, 12:57
خوب من همون فایل با گوشی مرورگر uc browser دانلود کردم تا 98مگابایت دانلود کرد اخطار داد بعد که فایل ناقص به کامپیوتر منتقل کردم تا همون اندازه ای که دانلود کرده بود فیلم نشون میداد

Erfan.B
21-12-2011, 16:32
سلام یک نرم افزار میخواستم وقتی فیلم دانلود میکنم تا هر چند درصدی که رفت اگه دانلود قطع یا نگه داشته شد که بعدا دوباره دانلود کرد اون درصد از فیلم که دانلود شده بشه دید .با اینترنت دانلود منیجر دانلود میکنم نه اون درصدی که دانلود میکنم قابلیت پخش داره نه هم بعد چند بار pause زدن میگه ادرش دانلود سایت عوض شده
دوست من شما از همون idm هم می تونی استفاده کنی و به فلدری که فایل های temprory اون جا می ره اون ها رو ببینی البته ممکنه نیاز به batch کردن فایل ها باشه تا بشه به صورت کامل ببینی ولی می تونی از برنامه ی fdm استفاده کنی ،
خدمت شما :

Free Download Manager 3.8 Build 1172 RC 4 / 3.0 Build 871

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40: