PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیفا 12 بر روی Xbox Live

irmpmn
19-12-2011, 12:38
سلام دوستان
من ایکس باکس 360 دارم که کپی خور نیست و تا آخرین ورژن هم به روز هست و اسلیمه
دیروز بازی فیفا12 اصل رو خریدم و الان می خوام برروی شبکه لایو اون رو بازی کنم. Online pass ارجینال هم دارم.
میشه راهنمایی کنید چطور میشه استفاده کرد ؟ خیلی گنگ به نظر میرسه... :41::41::41:
یه راهنمایی جامع بزارید ممنون میشم.
با تشکر

CRIS Joon CR7
19-12-2011, 13:17
شما اینجا بگو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:11:

resident_evil
19-12-2011, 13:22
کاری نداره که . میری قسمت Xbox Live بعدش Head to Head Season هستش که میتونی Rank بازی کنی با خارجی ها . حالا یا Season یا Cup ! میتونی با دوستات هم در قسمت Online Friendlies بازی کنی .

irmpmn
19-12-2011, 14:27
همش بهم میگه شما اجازه نداری وارد این بخش بشی ! یه همچین چیزایی

resident_evil
19-12-2011, 17:29
بازی که گفتی اوریج هستش و آکبند . کد رو Redeem کردی ؟

A.N.A.P
19-12-2011, 19:38
همش بهم میگه شما اجازه نداری وارد این بخش بشی ! یه همچین چیزایی
عزیز باید اون کد رو تو بخش Redeem Code وارد کنی ! واسه این کار Xbox Guide یا همون دکمه وسط دسته رو بزن و
دوتا بیا چپ گزینه دوم اگه اشتباه نکنم نوشته Redeem Code . یا میتونی تو همون فیفا واسه Online Pass همون اول که به سرور EA وصل شدی یه پیام میده که واسه همین Pass ، باید اون کد رو تو Redeem Code وارد کنی ! من روش دوم رو پیشنهاد میکنم چون سریع تره ! در ضمن اگه واسه اولین بار این کار رو انجام میدی فک کنم باید یه سری مشخصات رو پر کنی !

s.j-rez
19-12-2011, 20:42
دوستان
خواهشا لطف کنید برای سوال تاپیک نزنید.ترو خدا برید ببینید فروم چه قدر شلوغ شده بعد تفکیک خیلی تاپیک هاس اسپم زیاد شده.ناظر ها هم که نمیبندن نمیدونم چرا.
خواهشا دوستان رعایت کنید برای یه سوال تاپیک نزنید دوستان دیگه هم فقط به تاپیک مربوطه اشاره کنن و بحث رو ادامه ندن
من منظورم کس خواصی نبود.
خواهشا کسی ناراحت نشه منظور خاصی اصلا نیست.