PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات لپ تاپم بعد از عوض کردن ویندوز

imanmdn
19-12-2011, 12:26
با سلام
لپ تاپ من مدل دل studio 1558 است. ویندوز سون ارجینال داشت . بعد از نصب ویندوز جدید کیبوردم با مشکل مواجه شد. دکمه eject سی دی روی کیبورد کار نمیکنه. در ضمن نمایشگر های تغییر صدا و نور صفحه کار میکنه ولی روی صفحه بصورت گرافیکی کم و زیاد شدنش را نشون نمیده. یه سری برنامه هایی هم خود دل داشت مثلا مدیریت باطری و ... که حالا از بین رفته.لطفا برای پیدا کردن راه حل این مشکلات کمکم کنید
باتشکر

biostar
19-12-2011, 13:30
به این مشکل نمیگن !
بعد از نصب ویندوز جدید باید درایور ها ، فریم ور ها و نرم افزار های شرکت دل رو از سایت این شرکت دانلود کنید و نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

F R E E M A N
19-12-2011, 14:47
Dell QuickSet را نصب کن اپلیکیشین دیگری لازم نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ila
25-12-2011, 17:23
برای ایسوز چی؟ من دکمه های کیبوردم کمی با مشکل کار میکنه..دکمه های عقب و جلو آهنگ هم کار نمیکنه..بایدا چه جوری کیبورد لپ تاپمو درایورشو آپدیت کنم؟

asstubirs
25-12-2011, 17:38
توی گوگل بزن ایسوس بعد برو قسمت ساپورت مدل رو وارد کن بعد ویندوز رو انتخاب کن درایو ها رو بگیر.

arasys
31-12-2011, 20:51
سلام دوستان-آقا من یه مشکل خوردم. لبتابم 5110 dell هست.
اومدم ویندوزو عوض کنم تو قسمتی که پارتیشن ها رو انتخاب میکنی یه پارتیشن 2گیگی و یه 140 مگابایتی بود.منم جفتشو فرمت کردمو شروع کردم به ریختن ویندوز تو درایو c ولی وسط کار سیستم خاموش شد و الان هاردو نمی خونه.البته تو setup هاردو 500گیگ میشناسه ولی نه ویندوز بالا میاد نه میخام ویندوز بریزم تو قسمت انتخاب درایو چیزی هست.مونم چه کنم.کسی میتونه کمک کنه.ممنون میشم.راستی هم ATA و هم ACHI رو امتحان کردم.......کمک فورییییی کنید....arasys

F R E E M A N
31-12-2011, 20:57
سلام دوستان-آقا من یه مشکل خوردم. لبتابم 5110 dell هست.
اومدم ویندوزو عوض کنم تو قسمتی که پارتیشن ها رو انتخاب میکنی یه پارتیشن 2گیگی و یه 140 مگابایتی بود.منم جفتشو فرمت کردمو شروع کردم به ریختن ویندوز تو درایو c ولی وسط کار سیستم خاموش شد و الان هاردو نمی خونه.البته تو setup هاردو 500گیگ میشناسه ولی نه ویندوز بالا میاد نه میخام ویندوز بریزم تو قسمت انتخاب درایو چیزی هست.مونم چه کنم.کسی میتونه کمک کنه.ممنون میشم.راستی هم ATA و هم ACHI رو امتحان کردم.......کمک فورییییی کنید....arasys
با hirens boot cd میتونی پارتیشن ریکاوری کنی یا هارد را از نو فرمت