PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک یا سایـن برای نصـب برنامـه C6

becareful
17-12-2011, 23:53
سلام دوستان من یه چند روزیه تو یه سایتی درخواست فایل cer دادم اما آماده نشده و انگار بسته ست. توی تاپیک های ه ک و فرمور کوک شده گشتم هیچکدوم c6 توی لیستشون نبود. تنها چیزی هم که میخوام نصب adobe reader هست؟ چه راهی باید برم تا به این برنامه وزین برسم؟:31:

Hadi King
19-12-2011, 00:00
سلام دوسـت عزیز هـک های زیر رو تسـت کردینـــ ؟
آمـوزش هـک گوشيهای Vivaz , Satio , Vivaz Pro با نرم افـزار ا UMU Sony Ericsson ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روش جدیـد هـک تمامی گوشـی های سیمبیـن ( بدون نیـاز به سایـن ) ا Symbian Hacked By CodeRus ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هـــک "ویواز" ، گوشی های سیمبین | نوکیا و سونی اریکسون | ( بدون نیاز به ساین ) با استفاده از Norton Symbian H.a.c.k ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش هـک گوشی ویواز ، و تمام گوشی‌های S60v5 ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید!:40:

Hamid_dada
19-12-2011, 00:42
ای خدا بگم نوکیا با این سیستم عاملش چی بشه :21:

منم مثل شما نوکیا C6 دارم. اولاش در به در دنبال ساین کردن نرم افزاراش بودم و هزار راه نرفته رو رفتم. آخر سر هم بهترین و راحت ترین راهش رو پیدا کردم. ولی فقط برای چند بار اول خوب بود. چون دیگه آدم خسته میشه که این فایل رو بیاره، اون یکی رو هم بیاره، با هم قاطی کنه که آخرش یه نرم افزار رو گوشیت نصب کنی که آیا به درد بخوره یا نه.

شما هم ترجیحا به دنبال همین نرم افزار نسخه ساین شده اش بگرد. چه در سایت های فارسی و چه در سایت های انگلیسی. شاید فرجی شد. gsm.ir هم یه سر بزن.

Hadi King
20-12-2011, 15:41
سلام , شما میتونید با فلش کردن فایل کوک شـده . گوشیتون رو هـک دائمـی کنیــد .. :46:
موفق باشید!:40: