PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ی بابیلون

a-soft
17-12-2011, 11:25
سلام دوستان
من برنامه ی بابیلون را می خواهم با این تفاوت که با وصل شدن به اینترنت مشکل پیدا نکند .
ت حالا هر چی نصب کردم این مشکل را داشته .
تشکر.

jafarian
17-12-2011, 15:31
برای دانلودش از تاپیک پایین استفاده کنید برای کرک کردنشم از برنامه های تاپیک دوم استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

younes_ysf
17-12-2011, 17:50
چرا بابیلون؟
نرم افزار golden dic رو نصب کن که:
1- هم از لغت نامه های بابیلون پشتیبانی میکنه و هم از لغت نامه های دیگه
2-مطمئن تر و خوش نام تر از بابیلون هم هست
3-رایگانه کرک و.... هم نمیخواد
4-جای نصب کمتری هم مگیره چون مثل بابیلون لازم نیست گلسوری ها کپی شن تو درایو c. هرجایی باشن میخونتشون
5-اگرم با اینترنت وصل باشی از ویکیپدیا و گوگل هم معنی کلمات رو سرچ میکنه

a-soft
17-12-2011, 20:39
برای دانلودش از تاپیک پایین استفاده کنید برای کرک کردنشم از برنامه های تاپیک دوم استفاده کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نسخه ی 9 بابیلون را دانلود کردم و تونستم کرکش کنم ولی وقتی یک کلمه در اون جستجو می کنم این پیغام را می دهد :

No matches were found in installed dictionaries.
Babylon could not connect to the server for online results. Please check your internet connection.

a-soft
18-12-2011, 12:07
من هم بابیلون را دانلود کردم و هم golden dict ولی هردوتا را تا به اینترنت وصل نیستم دیگه کار نمی کنه .

jafarian
18-12-2011, 14:23
من نسخه ی 9 بابیلون را دانلود کردم و تونستم کرکش کنم ولی وقتی یک کلمه در اون جستجو می کنم این پیغام را می دهد :

واسه این پیغامی که گذاشتین تنظیمات اینترنت خودتون چک کنید اگرازپروکسی استفاده میکنید بطورموقت غیر فعالش کنید اتظیمات اکسپلوررروهم به حالت اولیه بازگردانی کنیدازاون تاپیکی هم که گذاشتم برای رجیستر کردن بابیلون خودتون استفاده کنید.

saber136
18-12-2011, 14:38
تو ویندوز 7 نمیشه مثل ایکس پی از بابیلون استفاده کرده یعنی با کلیک وسط ترجمه نمیشه و کلمه رو نمیتونه شناسائی کنه

jafarian
18-12-2011, 14:42
تو ویندوز 7 نمیشه مثل ایکس پی از بابیلون استفاده کرده یعنی با کلیک وسط ترجمه نمیشه و کلمه رو نمیتونه شناسائی کنه

تاپیک پایین سئوالتون مطرح کنید.

a-soft
18-12-2011, 18:30
واسه این پیغامی که گذاشتین تنظیمات اینترنت خودتون چک کنید اگرازپروکسی استفاده میکنید بطورموقت غیر فعالش کنید اتظیمات اکسپلوررروهم به حالت اولیه بازگردانی کنیدازاون تاپیکی هم که گذاشتم برای رجیستر کردن بابیلون خودتون استفاده کنید.
ولی مشکل اینه که تا وقتی که به اینترنت وصل نباشه کار نمیکنه و من می خواهم بدون اینترنت (یعنی غیر online) کار کنه .

Pasargad542
19-12-2011, 01:12
سلام
اینو امتحان کن ببین چجوریه

شاد باشی

a-soft
20-12-2011, 11:06
سلام
اینو امتحان کن ببین چجوریه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد باشی
این را قبلا دانلود کردم ولی نصب نمیشه .خطا می دهد؟
a-soft
20-12-2011, 11:12
من ورژن 6.0.0 (r20) رانصب کردم .کسی کرک یا patch برای اون سراغ نداره

jafarian
20-12-2011, 14:41
این را قبلا دانلود کردم ولی نصب نمیشه .خطا می دهد؟
همین ورژنی که پایین گذاشتم دان کنید نصب کنید خودم قبلا تست کردم ورژن 9 .

a-soft
20-12-2011, 15:13
همین ورژنی که پایین گذاشتم دان کنید نصب کنید خودم قبلا تست کردم ورژن 9 .

این را هم نصب کردم ولی تا به اینترنت وصل نباشه کار نمی کنه .یعنی offline کار نمی کنه
jafarian
20-12-2011, 16:31
این را هم نصب کردم ولی تا به اینترنت وصل نباشه کار نمی کنه .یعنی offline کار نمی کنه
شما یک جمله رو میخواین معنی کنید کامل یا که یک کلمه رو واسه جمله باید کلا به نت وصل باشین آفلاین که نمیشه ازدیکشنری GoldenDict هم میتونید استفاده کنیدتو قسمت نقطه چین s o f t g o z a r تایپ کنید.

arash3400
21-12-2011, 02:35
درخواست تلفظ و صدای طبیعی برای بابیلون narrator
دوستان این دیکشنری تلفظ فابریکش صداش خیلی ماشینیه
ممکنه یک صدا طبیعی خوب قرار دهید
قبلن چند تا تکس به صدا داشتم عالی بود ولی اسمشو یادم نیست حتی صدای win+u رو هم تغییر میداد narrator
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aligsm
21-12-2011, 07:32
ولی مشکل اینه که تا وقتی که به اینترنت وصل نباشه کار نمیکنه و من می خواهم بدون اینترنت (یعنی غیر online) کار کنه .

واسه گلدن:
شما بايد فايلاي bgl گلوسريها رو تو يه پوشه بريزي و پوشه رو به برنامه معرفي كني بعد ميتوني آفلاين استفاده كني
اينم توضيحات بيشتر از سايت خودش: