PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرافیک دوم

rreezzaa15
16-12-2011, 20:32
سلام دوستان
لب تاپ من ایسوزه مدلk42 چند وقت پیش از یه نفر شنیدم که بعد از خرید لپ تاب گرافیک دومش رو باید روش نصب کنی!! خواستم بدونم جریان این گرافیک دوم چیه؟؟؟؟!! سرکاریه یا واقعا باید نصبش کنم؟ضمنا توی ریتینگ گرافیکش از همه کمتره(4.7)؟؟؟

F R E E M A N
16-12-2011, 21:17
K42 سری محسوب میشه باید دید مدلش چیه
اگر مدل K42F باشه گرافیکش اینتل

rreezzaa15
17-12-2011, 16:31
K42 سری محسوب میشه باید دید مدلش چیه
اگر مدل K42F باشه گرافیکش اینتل
مدلش k42jc هستش.
؟؟؟

F R E E M A N
17-12-2011, 16:41
k42jc گرافیک NVIDIA 310M داره

rreezzaa15
19-12-2011, 23:00
k42jc گرافیک NVIDIA 310M داره

خب که چی؟؟؟ اگه میشه بهتر توضیح بدین من زیاد سر در نمیارم. مرسی:40:

ata.royalfalcon
19-12-2011, 23:13
خب که چی؟؟؟ اگه میشه بهتر توضیح بدین من زیاد سر در نمیارم. مرسی:40:

سلام
یعنی اگر بخواهید در کارهای سنگین گرافیکی مثل فیلمهای full hd یا بازیها ، کیفیت تصویری خوبی داشته باشید باید از گرافیک دوم که قویتر هست استفاده کنید .
برای اینکه متوجه بشید آیا درایور مربوطه در سیستمتان نصب هست یا خیر به device manager مراجعه کنید و ببینید که آیا درایور NVIDIA برای display نصب شده است یا خیر (علاوه بر Intel) در غیر اینصورت بهتره که با مراجعه به سایت NVIDIA آخرین ورژن رو دانلود و نصب کنید .

نکته : سایت NVIDIA برای ما ایرانیها بسته هست پس باید با استفاده از ابزارهای خاص به سایت مربوطه دسترسی داشته باشید .
ساده ترین راه این هست که اگر DVD همراه لپتاپ شما باشه ، درایور داخل همان هست گرچه ورژن آن قدیمی تر هست .

نکته : نصب درایور گرافیک دوم مشروط بر این هست که درایور گرافیک اول (intel) به درستی نصب شده باشه .

nima_h_k@yahoo.com
06-03-2012, 22:07
سلام من هم عینا همین مشکلو دارم اما با این راهکار درست نشد میگه گرافیک اپدیت هست درایور رو هم دستی دانلود میکنم وقتی نصب میکنم کامپیوتر رو صفحه دسک تاپ که بالا میاد بلا استثنا هنگ میکنه مجبورم ری استور کنم.خواهش میکنم کمکم کنید

ata.royalfalcon
06-03-2012, 22:15
سلام من هم عینا همین مشکلو دارم اما با این راهکار درست نشد میگه گرافیک اپدیت هست درایور رو هم دستی دانلود میکنم وقتی نصب میکنم کامپیوتر رو صفحه دسک تاپ که بالا میاد بلا استثنا هنگ میکنه مجبورم ری استور کنم.خواهش میکنم کمکم کنید

سلام
پیشنهادم اینه که اول جدید ترین درایور اینتل رو دانلود و سپس نصب کنید و پس از ریستارت آخرین ورژن درایور NVIDIA رو نصب کنید .

klid
06-04-2014, 05:30
سلام دوستان
منم این مشکلو دارم

سلام
پیشنهادم اینه که اول جدید ترین درایور اینتل رو دانلود و سپس نصب کنید و پس از ریستارت آخرین ورژن درایور NVIDIA رو نصب کنید .

این کارو کردم درست نشد دیگه باید چکار کنم درست شه
تشکراز راهنمایتون دوست عزیز