PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاب تا 1 میلیون با قوی ترین گرافیک

ali_disslove
16-12-2011, 20:11
یا سلام

من یه لپتاب میخوام میخوام واسه بازی

تا 1 میلیون

فقط واسه بازی

نیاز دیگه هم ندارم -میدونم با این پول چیز خوب واسه بازی نمیدند اما ممنون میشم کلا کارت گرافیکایی که تو لپتابا استفاده میشه رو به ترتیب قدرتی که دارند بنویسید

سوال دوم اینکه لپتاب واسه کار حسابداری بخوام باید چه ویژگی هایی رو مد نظر قرار بدم ؟

Highbury
16-12-2011, 21:50
یا سلام

من یه لپتاب میخوام میخوام واسه بازی

تا 1 میلیون

فقط واسه بازی

نیاز دیگه هم ندارم -میدونم با این پول چیز خوب واسه بازی نمیدند اما ممنون میشم کلا کارت گرافیکایی که تو لپتابا استفاده میشه رو به ترتیب قدرتی که دارند بنویسید

سوال دوم اینکه لپتاب واسه کار حسابداری بخوام باید چه ویژگی هایی رو مد نظر قرار بدم ؟

چرا چیز خوب گیرت نمیاد. میاد خوبش هم میاد :31:
ایسر 5755 با این کانفیگ
سی پی یو i5 - رم 4 یا 6 - هارد 750- گرافیک GT 540 2gig
این لبتاب نه تنها از لحاظ گرافیک و کانفیگ و قیمت در سطح خوبی هست بلکه کیفیت بالایی هم داره و جز بهترینهای بازاره. از این بهتر هم گیرت نمیاد.
تمام بازیهای روز رو میتونی به راحتی بازی کنی. از این قویتر تا چند صد هزارتومان بالاتر هم پیدا نمیشه.
-----------------
حسابداری کانفیگ خاصی نمیخواد. همه چیزش متوسط باشه. چقد میخوای برای لب تاب دوم هزینه کنی؟
به نظرم برای کارهای حسابداری اچپی 4530 خیلی میخوره. هم استیل اداری و زیبایی داره و هم قدرت خوب.
با این کانفیگ حدود 920 هست .
i5 - هارد 640- گرافیک 6490- رم 6 یا 8
میتونی i3 تهیه کنی که حدود 100 تومان کمتر میشه.

soheiloooooo
16-12-2011, 21:54
تا اونجایی که یاد دارم ایسر جز داغون ترین ها بوده.گرچه کانفیگش بقول دوستمون بالاست اما فوق العاده محصول بی کیفیت تولید میکنه و نباید ازش توقع یه سیستم خوب رو برای چن سال داشت و سر 1سال باید ردش کنی یا بندازیش دور

Highbury
16-12-2011, 22:01
تا اونجایی که یاد دارم ایسر جز داغون ترین ها بوده.گرچه کانفیگش بقول دوستمون بالاست اما فوق العاده محصول بی کیفیت تولید میکنه و نباید ازش توقع یه سیستم خوب رو برای چن سال داشت و سر 1سال باید ردش کنی یا بندازیش دور

. من حداقل تجربه 3 سال تو بازار رو دارم. ایسر 5755 جز باکیفیت ترینهاست. خودم ایسر ندارم که سنگش رو به سینه بزنم اما هر کس داشته راضیه. اگه به کانفیگ بالا باشه دل 5110 با همین قیمت داره i7 میده. مهم کانفیگ هست. خواهشا وقتی در مورد چیزی اطلاعات علمی ندارید اصلا صحبت نکنید.
حرف من که هیچی، برو تاپیک 5755 ها ببین راضی هستن یا نه.

شما تو اکثر تاپیکهای مشاوره بروید خیلی از باتجربه های بازار تو این رده قیمت 5755 رو پیشنهاد میدن. من اشتباه میکنم اونا که صبح تا شب کارشون همینه. اونوقت همه ما اشتباه میکنی اما تصورات شما درسته.

اگر توجه کردی لبتاب دوم رو اچ پی توصیه کردم. به برند خاصی هم تعصب ندارم اصلا برند مهم نیست، خودم یه لنوو دارم همون زمانی هم که من خریدم یکی از دوستانم 5738 ایسر خرید و مثل ساعت کار میکنه. ممکنه یه شرکت ده تا بزنه و 4 تاش خوب باشه و باید دید با بودجه خودمان چه چیزی برای ما مناسبتر هست حالا چه میخواد ایسر باشه چه میخواد اچ پی یا دل یالنوو باشه. البته انتظارات هم مهمه.

h!tman
16-12-2011, 22:09
ایسر که زیر 1تومن توپه
گذشت اون زمانا که یک شرکت بد میزد یک شرکت خوب
الان فقط مدل مهمه نه برند...
مخصوصا 5755 که زیر 1تومن بهترین مدله واقعا!

ali_disslove
16-12-2011, 22:15
چرا چیز خوب گیرت نمیاد. میاد خوبش هم میاد :31:
ایسر 5755 با این کانفیگ
سی پی یو i5 - رم 4 یا 6 - هارد 750- گرافیک GT 540 2gig
این لبتاب نه تنها از لحاظ گرافیک و کانفیگ و قیمت در سطح خوبی هست بلکه کیفیت بالایی هم داره و جز بهترینهای بازاره. از این بهتر هم گیرت نمیاد.
تمام بازیهای روز رو میتونی به راحتی بازی کنی. از این قویتر تا چند صد هزارتومان بالاتر هم پیدا نمیشه.
-----------------
حسابداری کانفیگ خاصی نمیخواد. همه چیزش متوسط باشه. چقد میخوای برای لب تاب دوم هزینه کنی؟
به نظرم برای کارهای حسابداری اچپی 4530 خیلی میخوره. هم استیل اداری و زیبایی داره و هم قدرت خوب.
با این کانفیگ حدود 920 هست .
i5 - هارد 640- گرافیک 6490- رم 6 یا 8
میتونی i3 تهیه کنی که حدود 100 تومان کمتر میشه.

خیلیییی ممنون از توضیح خیلییییییییی خوبتون

خیلی کانفیگ خوبی داره همین کانفیگ مارک دیگه نیست ؟خودم خیلی hp و asus و sony دوست دارم
این گرافیک 540 بهترین گرافیکیه که روی لپتاب هست ؟قدرتش در حد 4670 هست درسته ؟اگه نه در چه حده ؟

هاردش 7200rpm هست ؟

---------------
برای حسابدار همه برنامه ها نوشتند 256mb رم و 1.2 گیگاهرتز cpu
یعنی حداقل ها هم باشه اشکال نداره -بهتر نیست یه میینی بر دارم مثل hp mini 210?
که هم همه جا میخوام ببرمش راحت باشم هم این مینی ها شارژ زیاد نگه میداره-درسته ؟
ولی مشکل اینجاست که این مینی ها کیبوردش عدد ها رو نداره سمت راست و باید از دکمه های بالای کیبورد استفاده کنم که خیلییی بده-مینی نداریم که این دکمه ها رو داشته باشه ؟

Highbury
16-12-2011, 23:19
خیلیییی ممنون از توضیح خیلییییییییی خوبتونخواهش میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه. نزدیکترین گزینه دل 5110 بهتر هست که بجز گرافیک (البته گرافیک اونم خوبه) در سایر موارد از لحاظ کانفیگ قویتره اما از لحاظ کیفیت فاجعه و مرجوعی بسیار زیادی داشته. خیلی زیاد.
سونی رو هم بی خیال. اچ پی 4530 رو داریم که گرافیکش کمی ضعیفتره اما لبتاب باکیفیتی هست.
تعجب میکنم چرا لنوو رو نگفتی. متاسفانه لنوو تو ایران زیاد شناخته شده نیست، مخصوصا زمانی که با IBM امریکا مشترک میزد، حرفی ازش تو بازار نبود و تازه کم کم داره جای خودش رو باز میکنه. لنوو با کیفیت ترین برند هست (نظر شخصی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستش من از سیستمهای خانگی زیاد سر در نمیارم مخصوصا کارت گرافیک. اما تا 1300 روی کمتر لبتابی همچین کارت گرافیکی می بینید. حتی ایسر 5750 با سی پی یو i3 و همین گرافیک gt540 با قیمت 820 تومان داره عرضه میشه :18:.
گزینه بعدی که اونم بازم گرافیکش کمی ضعیفتره ( در حد خودش خوبه و بازیهای روز را نشان میده) لنوو Z570 هست که قیمتش هم بالاست حدود 1200:18:

اما اگه دوباره قیمت بالاتر بره میخوریم به Y570 لنوو که به نظر من بهترین لبتاب تو این قیمت هست و جز باکیفتترین لبتابهای بازار. اون کانفیگش اینه
Core i7 2630QM@2.0(2.9)GHz,6MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DDR3 6GB 1333MHz+750GB SATA [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Nvidia GeForce GT 555Mاما خب قیمتش نزدیکای 1400 هست :18:
من خیلی توضیح دادم و میترسم گیج شده باشید. اما حیف که این همه تایپ کردم دلم نمیاد پاک کنم :31:
برای شما بهترین انتخاب ایسر 5755 هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5400 . زیاد مهم نیست.اینا ملاک خرید نیست.

---------------
برای حسابدار همه برنامه ها نوشتند 256mb رم و 1.2 گیگاهرتز cpu
یعنی حداقل ها هم باشه اشکال نداره -بهتر نیست یه میینی بر دارم مثل hp mini 210?
که هم همه جا میخوام ببرمش راحت باشم هم این مینی ها شارژ زیاد نگه میداره-درسته ؟
ولی مشکل اینجاست که این مینی ها کیبوردش عدد ها رو نداره سمت راست و باید از دکمه های بالای کیبورد استفاده کنم که خیلییی بده-مینی نداریم که این دکمه ها رو داشته باشه ؟نظر شخصیه من اینه که اصلا باید نت بوکها از بازار جمع بشن، یه چیز کاملا ببیخود. فرض کن ممکنه یه DVD احتیاج بشه. دی وی دی رام اکسترنال حدود 70-80 تومان پولشه.بی خیال ارزش نداره برو سراغ لبتاب.

لبتابهای 13 و 14 اینچ میتونی تهیه کنی. فقط 15 اینچ ها کیبورد عددی دارند.
کاش میگفتی برای این لبتاب چقد میخواهی هزینه کنی . بهر حال من چند تا 13 و 14 اینچ پیشنهاد میدم. یه چیز بگیر که بشه کاملا ازش استفاده کرد در همه زمینه ها و حداقل برای چند سال

دل وسترو 3350 که 13 اینچ هست. با این کانفیگ حدود 780
مشخصاتش
سی پی یو : 2330M Core i3 2.2 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
رم 2 گیگ
هارد 320 - 7200 دور
گرافیک اینتل HD
وزنش هم حدود 1800 گرمه که خوبه. مزیت این لبتاب اینه که میتونید باتری 8 سلولی براش تهیه کنید که حدود 70 درصد زمان کارکرد شما افزایش پیدا میکنه.
----------
الان چشمم به یک چیز جالب خورد
ایسوز x44 با این کانفیگ رو کیمیا آنلاین میده 660 . که تو بازار 10-15 تومن کمتر هم میتونی پیدا کنی .
Processor: Intel® Dual Core B940 Sandy Bridge (2GHz, 2MB)
Memory: 2.0 GB DDR3
HDD: 320 GB SATA
Graphics: Intel® X4500 up to 1.5 GB
Display: LCD 14.0" LED
این دو تا گزینه های خوبی بودن البته گزینه های دیگری هم هست که سعی کردم بهتریناشون رو بگم.
اما اگر بازم نمیخواهید بیشتر از این هزینه کنید. دل 5030 با کانفیگ پایین باید حدود 600 باشه. قیمت دقیق ندارم متاسفانه

Highbury
16-12-2011, 23:45
میتونید از کیبورد عددی استفاده کنید.
مدلهای مختلفی تو بازار هست . من یک مدلش رو میذارم که بی سیم هست به همراه موس. جای فلش هم گویا داره . قیمتش حدود 28 تومان.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parsa20082008
17-12-2011, 17:33
[B][B]دوستان من بین :
چند تا مدل ایسر مثل 5755 ,5750
و چند تا مدل هم ار اسوس مثل k53sv
مدل های dv6 اچ پی مثل 6070 و .... با حتی پروبوک

یا حتی مدل هایی از msi
خب اگه واقعا corei7 خیلی اختلاف داره corei7 ، اگر نه corei5

وزن برام مهم نیست
کیفیت صفحه نمایش خیلی خوب باشه
حتی یا سایز 14 اینچ هم مشکلی ندارم

گرافیک بالا (مثل مدل6070 اچ پی) حالا پایین تر هم بود زیاد مهم نیست

برا رندر ،3Dو بازی زیاد کم نیاره :20:
توی این رنج ها پیشنهاد شما چیست
قیمت هم تا 800 1400

دوست دارم کمک کنید:31:

ممنون

ali_disslove
17-12-2011, 19:42
خواهش میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه. نزدیکترین گزینه دل 5110 بهتر هست که بجز گرافیک (البته گرافیک اونم خوبه) در سایر موارد از لحاظ کانفیگ قویتره اما از لحاظ کیفیت فاجعه و مرجوعی بسیار زیادی داشته. خیلی زیاد.
سونی رو هم بی خیال. اچ پی 4530 رو داریم که گرافیکش کمی ضعیفتره اما لبتاب باکیفیتی هست.
تعجب میکنم چرا لنوو رو نگفتی. متاسفانه لنوو تو ایران زیاد شناخته شده نیست، مخصوصا زمانی که با IBM امریکا مشترک میزد، حرفی ازش تو بازار نبود و تازه کم کم داره جای خودش رو باز میکنه. لنوو با کیفیت ترین برند هست (نظر شخصی)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستش من از سیستمهای خانگی زیاد سر در نمیارم مخصوصا کارت گرافیک. اما تا 1300 روی کمتر لبتابی همچین کارت گرافیکی می بینید. حتی ایسر 5750 با سی پی یو i3 و همین گرافیک gt540 با قیمت 820 تومان داره عرضه میشه :18:.
گزینه بعدی که اونم بازم گرافیکش کمی ضعیفتره ( در حد خودش خوبه و بازیهای روز را نشان میده) لنوو Z570 هست که قیمتش هم بالاست حدود 1200:18:

اما اگه دوباره قیمت بالاتر بره میخوریم به Y570 لنوو که به نظر من بهترین لبتاب تو این قیمت هست و جز باکیفتترین لبتابهای بازار. اون کانفیگش اینه
Core i7 2630QM@2.0(2.9)GHz,6MB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DDR3 6GB 1333MHz+750GB SATA [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Nvidia GeForce GT 555Mاما خب قیمتش نزدیکای 1400 هست :18:
من خیلی توضیح دادم و میترسم گیج شده باشید. اما حیف که این همه تایپ کردم دلم نمیاد پاک کنم :31:
برای شما بهترین انتخاب ایسر 5755 هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید5400 . زیاد مهم نیست.اینا ملاک خرید نیست.

نظر شخصیه من اینه که اصلا باید نت بوکها از بازار جمع بشن، یه چیز کاملا ببیخود. فرض کن ممکنه یه DVD احتیاج بشه. دی وی دی رام اکسترنال حدود 70-80 تومان پولشه.بی خیال ارزش نداره برو سراغ لبتاب.

لبتابهای 13 و 14 اینچ میتونی تهیه کنی. فقط 15 اینچ ها کیبورد عددی دارند.
کاش میگفتی برای این لبتاب چقد میخواهی هزینه کنی . بهر حال من چند تا 13 و 14 اینچ پیشنهاد میدم. یه چیز بگیر که بشه کاملا ازش استفاده کرد در همه زمینه ها و حداقل برای چند سال

دل وسترو 3350 که 13 اینچ هست. با این کانفیگ حدود 780
مشخصاتش
سی پی یو : 2330M Core i3 2.2 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
رم 2 گیگ
هارد 320 - 7200 دور
گرافیک اینتل HD
وزنش هم حدود 1800 گرمه که خوبه. مزیت این لبتاب اینه که میتونید باتری 8 سلولی براش تهیه کنید که حدود 70 درصد زمان کارکرد شما افزایش پیدا میکنه.
----------
الان چشمم به یک چیز جالب خورد
ایسوز x44 با این کانفیگ رو کیمیا آنلاین میده 660 . که تو بازار 10-15 تومن کمتر هم میتونی پیدا کنی .
Processor: Intel® Dual Core B940 Sandy Bridge (2GHz, 2MB)
Memory: 2.0 GB DDR3
HDD: 320 GB SATA
Graphics: Intel® X4500 up to 1.5 GB
Display: LCD 14.0" LED
این دو تا گزینه های خوبی بودن البته گزینه های دیگری هم هست که سعی کردم بهتریناشون رو بگم.
اما اگر بازم نمیخواهید بیشتر از این هزینه کنید. دل 5030 با کانفیگ پایین باید حدود 600 باشه. قیمت دقیق ندارم متاسفانه

باز هم ممنون نه همشو فهمیدم خیلیم حال کردم 3 بار خوندم

خودم الان 5110 دارم که البته ماله پدرمه اما خوب همیشه دستمه

این hp که فرمودید گرافیکش در حد 5110 هست ؟؟

این 540m مثلا در حد گرافیکای 150 تومنیه pc هست ؟

14 اینچ کیبورد عددی اصلا نداریم ؟
آخه وقتی این 5110 رو با خودم میبرم کتو کولم میشکنه یا کتابایی که میبرم همش باید 5 کیبو همرام باشه -یه نرم افزار حسابداری و یه excel میخوام فقط روش نصب کنم و همه جا باهام باشه واسه همین مینی میخوام و یه چیز با کلاس و توپ با گرافیک قوی مثل همون hp و acer که معرفی کردید-حقیقتش hp یه بد جور چشممو گرفته-گرافیکش چند درصد از 5755 ضعیف تره ؟کلا کانفیگش نسبت به 5755 چی کم داره ؟

شرمنده اگه سوالات زیاد شد

Highbury
17-12-2011, 19:53
آقای پارسا یک پست را در چندین تاپیک فرستادی. اینجوری هیش کس کمکت نمیکنه. بحث ها باید متمرکز و در یک جا باشه. خودت هم اذیت میشی. واسه چی این کارو میکنی؟ خودت رو بدتر گیج میکنی به هر حال جوابت رو اینجا دادم . اگه سوالی بود اونجا بفرمایید کمکتون میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

باز هم ممنون نه همشو فهمیدم خیلیم حال کردم 3 بار خوندم

خودم الان 5110 دارم که البته ماله پدرمه اما خوب همیشه دستمه

این hp که فرمودید گرافیکش در حد 5110 هست ؟؟

این 540m مثلا در حد گرافیکای 150 تومنیه pc هست ؟

14 اینچ کیبورد عددی اصلا نداریم ؟
آخه وقتی این 5110 رو با خودم میبرم کتو کولم میشکنه یا کتابایی که میبرم همش باید 5 کیبو همرام باشه -یه نرم افزار حسابداری و یه excel میخوام فقط روش نصب کنم و همه جا باهام باشه واسه همین مینی میخوام و یه چیز با کلاس و توپ با گرافیک قوی مثل همون hp و acer که معرفی کردید-حقیقتش hp یه بد جور چشممو گرفته-گرافیکش چند درصد از 5755 ضعیف تره ؟کلا کانفیگش نسبت به 5755 چی کم داره ؟

شرمنده اگه سوالات زیاد

گفتم دیگه هیچ 14 اینچی نداریم که کیبورد عددی داشته باشه.

گرافیک 5110 کمی قویتره اما گفتم اچ پی 4530 بازیهای روز رو اجرا میکنه. اما اگه گیمر حرفه ای هستی 5755.

من متوجه نشدم. یعنی شما دو لبتاب رو میخواهید حمل کنید؟!!:18:

در مورد نت بوکها اطلاعات زیادی ندارم. بهتره بری بازار و از هر کدوم که خوشت میاد(از لحاظ ظاهری) بگیری چون تفاوتشون کمه. تو نت بوکها فکر کنم ایسوز چیزای خوبی داشته باشه و از ایسوز بگیر.

اگر 5755 برات سنگینه یعنی 15 اینچ نمیخواهی میتونی 4755 تهیه کنی با کانفیگی مشابه که 14 اینچ هست قیمتش همون حدوداست.

alireza_goodboy_20
29-12-2011, 19:33
سلام لب تاپ 900 تا 1 میلیونی از برند سونی و دل و اچ پی چی پیشنهاد میکنین فقط واسه گیم .