PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتن دهی همراه اول

VERTEX
15-12-2011, 18:15
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز . من در یکی از مجتمع های کامپیوتر در مشهد مشغول به کار هستم . الان مدت 2 ماه است که در اینجا موبایل انتن نمیده و به هر دری هم که زدیم فایده نداره . فکر میکنم به خاطر تحریمها امکانات ندارن که دستگهشون رو درست کنند . حتی گفتن که باید هزینه کابل کشی رو ما بدیم تا بیان یک دستگاه تقویت بزارن . من که با بقیه صحبت کردم راضی به این کار نشدن و گفتن که اصلا ایرانسل میگیرن چون ظاهرا همراه اول همه جا با این مشکل روبرو هست . و انتن دهیش روز به روز کمتر میشه . اگه کسی اطلاعات بیشتری داره به من بده . با تشکر

shahedi
19-12-2011, 18:06
شما از طریق سایت همراه اول گزارش بدید یا با استفاده از سامانه ی 09990

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریع پیگیری میشه.

hummer_1990
05-01-2012, 21:59
همراه اول نه از نظر تعداد دکل های BTS مشکل داره نه از نظر کیفیت( لااقل جوابگوی باند GSM معمولی هست) این دکل ها اگر شما میبینی یه جاهایی موبایلتون انتن نمیده به خاطر این هست که یه سری مهندش شبکه ناشی و کم تجربه استخدام کردن که بدون اینکه که مناطق جغرافیایی رو دقیق آنالیز کنن اقدام به تعیین مکان و جهت دهی دکل ها کردن که این بی دقتی باعث شده که آنتن دهی با اختلال رو به رو بشه یا این که نقطه کورهای زیادی ایجاد بشه( که به قول شما روز به روز بدتر هم میشه) و انقدر هم بی وجدان هستن که حاضر نیستن برای رفع این مشکلات یه ذره از جیب مبارکشون خرج کنن و بلا نسبت شما میگن گور پدر مشتری.

من به شما توصیه میکنم اگر اونجایی که هستی ایرانسل ( دزد بزرگ) آنتن میده بری یه سیم کارت ایرانسل بگیری و خودت رو راحت کنی از خیر این قضیه دستگاه تقویت سیگنال و اینا بگذر که مایه دردسری بیش نیست. شما نباید حاضر بشی برای بی دقتی و بی مسئولیتی یه سری ادمه دیگه از جیب خودت مایه بذاری

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

سریع پیگیری میشه. باشه بش میگم:41:

آره بعد از این که زنگ زدی یه 09990 به 30 ثانیه نمیکشه سریعا یه آنتن BTS میارن میکارن تو باغچه دم در پاساژتون.:13: