PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید پرینتر سه کاره

MAZIARDM
16-12-2011, 14:07
با درود و خسته نباشید

می خواهیم برای دفتر کارمون توی شرکت یه پرینتر سه کاره لیزری بخریم. روزی حداکثر حداکثر 50 و یا در مواردی خاص (سالی نهایتا 10 روز) ممکنه به 100 یا حتی 150 برگ هم برسه. که 90 درصدش پرینت هستش و از اسکنرش بعید می دونم اصلا استفاده کنیم. پولی هم که براش در نظر گرفتیم حداکثر تا 350 یا نهایتا 400 هزار تومان هستش. شما چی پیشنهاد می کنید. یه پرینتری می خواهیم که به راحتی هم شارژ بشه. خودم یه canon 4010 دیدم که میگن قویه. یه brother هم دیدم که البته مدلش یادم نیست ولی قیمتش حدود 250 هزار تومان هستش.
خب دوستان اگه لطف کنند راهنمایی کنند اونم هر چه سریعتر، ممنون میشم. با تشکر

mohammad.t
16-12-2011, 16:28
با درود و خسته نباشید

می خواهیم برای دفتر کارمون توی شرکت یه پرینتر سه کاره لیزری بخریم. روزی حداکثر حداکثر 50 و یا در مواردی خاص (سالی نهایتا 10 روز) ممکنه به 100 یا حتی 150 برگ هم برسه. که 90 درصدش پرینت هستش و از اسکنرش بعید می دونم اصلا استفاده کنیم. پولی هم که براش در نظر گرفتیم حداکثر تا 350 یا نهایتا 400 هزار تومان هستش. شما چی پیشنهاد می کنید. یه پرینتری می خواهیم که به راحتی هم شارژ بشه. خودم یه canon 4010 دیدم که میگن قویه. یه brother هم دیدم که البته مدلش یادم نیست ولی قیمتش حدود 250 هزار تومان هستش.
خب دوستان اگه لطف کنند راهنمایی کنند اونم هر چه سریعتر، ممنون میشم. با تشکر

استفاده شما از يه پرينتر ليزري يه استفاده متوسط و كم مي باشد يعني حدود ماهانه 1000 برگ.
بنابراين اكثر دستگاههاي سه كاره جوابگوي شما خواهند بود.
از دستگاه hp 1132 كه حدود 250 تومن قيمت داره تا ...
كانن 4010 دستگاه بدي نيست ولي توي تجربه من خرابي هايي كه ديدم ازش خيلي بيشتر بوده حالا شايد هم به خاطر اينه كه افراد زيادي دارند كه من اينهمه خرابي ازش ديدم ، شايد نظر شخصي من باشه ولي توصيه نمي كنم.
از اچ پي ها كه گفتم هر كدوم رو بگيريد جوابگو هست و شارژ راحت داره چون يه برند مطمئن و خوبه.
از كانن ها هم كه توصيه نمي كنم(از نظر شارژ مثل hp هست)
اما برادر ها دستگاه هاي خوش ساخت تري هستند و هم ضمانت معتبر در ايران دارند به علاوه يك سري امكانات خاص كه به دليل داشتن يونيت درام(مثل دستگاههاي كپي بزرگ) توانايي سرعت بالاتر و پرينت روي كاغذهاي ضخيم و مقوا رو دارند.
كه از برادر ها هم مي تونيد 7030 يا مدل adf دار 7040 و يا مدل فكس و adf دار 7340 رو تهيه كنيد.

MAZIARDM
18-12-2011, 00:18
با سلام و شب خوش دوباره به دوستان و تشکر ویژه از mohammad.t عزیز که پاسخ دادید.

راهنمایی خوبی بود ممنون.

كه از برادر ها هم مي تونيد 7030 يا مدل adf دار 7040 و يا مدل فكس و adf دار 7340 رو تهيه كنيد.
من برادر مدل DCP-7055 رو دیدم. قیمتش حدود 250 تومن هستش. نظرتون راجع به این مدل چیه؟
کلا از از برادر بیشتر خوشم اومده. ولی چون برندیه که کمتر دیدم به خاطر همین کمی محتاطم. در مورد خرابی، خدمات پس از فروش و به خصوص در مورد شارژش. به هر حال اگه نظری در این مورد دارید ممنون میشم.
به هرحال از راهنمایی شما و مابقی دوستان تشکر دارم. شب خوش

mohammad.t
18-12-2011, 00:28
با سلام و شب خوش دوباره به دوستان و تشکر ویژه از mohammad.t عزیز که پاسخ دادید.

راهنمایی خوبی بود ممنون.

من برادر مدل DCP-7055 رو دیدم. قیمتش حدود 250 تومن هستش. نظرتون راجع به این مدل چیه؟
کلا از از برادر بیشتر خوشم اومده. ولی چون برندیه که کمتر دیدم به خاطر همین کمی محتاطم. در مورد خرابی، خدمات پس از فروش و به خصوص در مورد شارژش. به هر حال اگه نظری در این مورد دارید ممنون میشم.
به هرحال از راهنمایی شما و مابقی دوستان تشکر دارم. شب خوش

ظاهرا قيمتش كمتر هست جدود 210 تومن اينجور كه فروشگاه سفير ميده. نظري در موردش ندارم مدل 7030 رو ترجيح ميدم! چون از نحوه شارژ كارتريج و ريستش اطلاع دارم و چندين مدل ازش رو دادم دست مردم! برادر رو توي بانك ها و مراكز اداري مي تونيد پيدا كنيد! خرابي نداره و فقط پول شارژ مي ديد. خدمات پس از فروش هم شركت نيكاسا در تمام ايران نمايندگي داره و محصول رو پشتيباني مي كنه.
فكر كنم ديگه پيام بازرگاني كافي باشه!!

MAZIARDM
18-12-2011, 22:40
با سلام مجدد. تشکر واقعی از راهنمایی هاتون دارم. واقعا تشکر.

البته یه 7065 هم دیدم. اونم ظاهرا دستگاه خوبیه. قیمتش هم مناسبه. من تو سایت برادر هم دیدمش. اینطور هم شما میگید که دستگاه خوب و از همه مهمتر از لحاظ شارژ شدن مشکلی نداره خیالم راحت شد. آخه یکی می گفت خدمات پس از فروشش (مثل شارژ و کارتریج و نظایر) مثل hp نیست. حقیقتش اگه به مسئول آی تی شرکت بگم، میره یه چیزی میخره. اما می خوام خودم با مسئولیت خودم اقدام کنم. پس یه کم وسواس به خرج میدم. فقط مونده مدلش. از مدل 7040 و 7065 (به خصوص 7065) رو خوشم امد. نظرتون چیه؟ راستی شما فروشنده معتمدی سراغ دارید که بتونم ازش تهیه کنم؟ با تشکر از شما

mohammad.t
18-12-2011, 23:33
با سلام مجدد. تشکر واقعی از راهنمایی هاتون دارم. واقعا تشکر.

البته یه 7065 هم دیدم. اونم ظاهرا دستگاه خوبیه. قیمتش هم مناسبه. من تو سایت برادر هم دیدمش. اینطور هم شما میگید که دستگاه خوب و از همه مهمتر از لحاظ شارژ شدن مشکلی نداره خیالم راحت شد. آخه یکی می گفت خدمات پس از فروشش (مثل شارژ و کارتریج و نظایر) مثل hp نیست. حقیقتش اگه به مسئول آی تی شرکت بگم، میره یه چیزی میخره. اما می خوام خودم با مسئولیت خودم اقدام کنم. پس یه کم وسواس به خرج میدم. فقط مونده مدلش. از مدل 7040 و 7065 (به خصوص 7065) رو خوشم امد. نظرتون چیه؟ راستی شما فروشنده معتمدی سراغ دارید که بتونم ازش تهیه کنم؟ با تشکر از شما

من اون چيزي كه باعث ميشه ازش تعريف كنم اون كيفيت ساخت و طراحي اين برند هست . بنابراين فرقي نميكنه چه مدلي بگيريد. ديگه بسته به نيازتون اگه مدل adf دار مي خواهيد مثل 7040 بگيريد و ...
آدرس نمايندگي ها توي سايت نيكاسا هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و سايت اينترنتي چاره هم نمايندگي فروش رو به صورت آنلاين داره.