PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Renegade Ops

marmolak kocholo
16-12-2011, 11:42
ســـــــــازنده:
Avalanche Studios
ناشــــــــــــــر:
Sega
پلتـــــــفرم ها:
Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
مـــــــــــــوتور:
Avalanche Engine 2.0
Havok (physics engine)l
تاریخ انتشـار:
Microsoft Windows - October 26, 2011
PlayStation 3 - September 13, 2011
Xbox 360 - September 14, 2011
ســــــــــــبک:
Shooter
مـــــــــــــدها:
Single-player, Multiplayer
درجــــه بندی:
ESRB: T
PEGI: 12

Box Art:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Renegade Ops - Preview & Features

بازی Renegade Ops عنوانی به نسبت بی سرو صدا است که در تاریخ March 30, 2011 به صورت رسمی توسط سازندگان آن یعنی استدیوی Avalanche رونمایی شد و بعد از مدتی برای هر 3 پلتفرم PC, Xbox360, PS3 منتشر شد...
در ادامه با قسمت های مختلفی از بازی از جمله گیم پلی، داستان و گرافیک آشنا خواهید شد...

سبک و گیم پلی:

عنوان Renegade Ops دارای سبکی خاص است که احتمالاً گیمرهای زیادی با آن آشنایی ندارند، سبک کلی بازی شوتر هست که با حالت دوربین ایزومتریک مخلوط شده (که سبکی قدیمی است) و شما باید با دکمه های جهت دار کنترلر خودتون، ماشین رو هدایت کنید و به نابودی دشمن ها بپردازید.
گیم پلی بازی مطمئناً یکی از نقاط قوت بازی به حساب می آید، با توجه به سبک و گیم پلی، بازی بسیار معتاد کننده ای هست و می تواند شمارا ساعت ها مشغول کند! بر خلاف بازی های قدیمی که در این سبک قرار داشتند این بازی به شما اجازه انتخاب دشواری بازی را میدهد.
شما می توانید برای انجام بازی چندین شخصیت رو برای هدایت انتخاب کنید که هر کدوم قابلیت های خاص خودشونو دارن، قابل ذکر است که هر شخصیت علاوه بر قابلیت های خاصی که دارند، دارای ماشین خاص و منحصر به فردی نیز هست. این شخصیت ها که شامل Armand, Diz, Roxy, Gunner میشوند اعضای اصلی گروه Renegade هستند.

شخصیت های بازی به همراه توانایی های خاصشون:

Armand: قابلیت خاص این شخصیت Shield هست که در مواقعی می تونید از اون برای دفع تیرها و موشک های دشمن استفاده کنید.

Diz: قابلیت خاص این شخصیت EMP یا همون Electro Magnetic Pulse که به شما این امکان رو میده که اسلحه های دشمن رو برای مدتی از کار بندازید.

Roxy: قابلیت خاص این شخصیت Air Strike هست که در صورت استفاده اون، در محدوده خاصی، از آسمان موشک هایی ریخته میشه که باعث از بین رفتن دشمن ها میشود.

Gunner: این شخصیت دارای قابلیت Heavy Gun هست که به شما یک اسلحه با قدرت زیاد میده که برای مدتی جایگزین اسلحه اصلی میشه و می تونید ازش برای نابودی دشمن ها استفاده کنید. در صورت استفاده از این قابلیت شما امکان راندن ماشین رو نخواهید داشت.

Gordon: (این شخصیت جزو شخصیت های اصلی بازی نیست و به عنوان DLC عرضه شده.) قابلیت خاص این شخصیت Antlions هست که در صورت استفاده از اون ربات هایی مانند عنکبوت از زیر زمین به وجود خواهند آمد و به عنوان دوست برای شما مبارزه خواهند کرد.

در کنار هر یک از این قابلیت ها، قابلیت های دیگری نیز برای تمام شخصیت ها وجود دارد، بازی از سیستم لول آپ استفاده می کند که بعد از ارتقاء به هر لول امتیازاتی به عنوان Upgrade Point به شما داده خواهد شد که به وسیله اونها شما می تونید شخصیت خودتون رو آپگرید کنید.
به طور کلی آپگریدها شامل 3 دسته به نام های Def, Off و Tac هستند، Def دسته دفاعی، Off دسته هجومی و Tac شامل آپگریدهای تاکنیکی هست.

برخی از این آپگرید های شامل موارد زیر هستند.

Def
Nitro, Auto Repair, Extra Life, Spare Part, ...
Off
Rocket Launcher, Magazine Size, Ammo Surplus, Auto Reload, ...
Tac
Time Extension, Efficiency, Rebound, Guarded Upgrade, ...

در طول بازی و هنگام انجام ماموریت های مختلف شما کارتن های سبز، آبی و قرمز رنگی خواهید دید،

کارتن های سبز مربوط به Health شما میباشد و در صورت گرفتن اونها جان شما پر خواهد شد.
کارتن های قرمز نیز برای آپگرید کردن اسلحه ثانویه شماست که می تواند یکی از اسلحه های زیر را به شما بدهد: Rocket launcher, Railgun و یا Flamethrower
کارتن های آبی باعث افزایش قدرت اسلحه اصلی شما خواهند شد، با هر بار گرفتن اونها اسلحه شما قوی تر میشود...

داستان:

داستان بازی حول محور یک شخصیت بد به نام Inferno میچرخد که با کارهای شیطانی و خرابکارانه خودش قصد نابودی دنیا و تصرف آن را دارد! در این هنگام که دولت خودش دست به هیچ کاری نمیزند و محتاتانه کار میکند، شخصی از ارتش جدا شده و Renegade Ops را تشکیل میدهد تا با نیروهای اینفرنو مقابله کند.
روند بازی و مراحل آن به صورت ماموریت به ماموریت ( Mission ) هست که در میان هر مرحله کات سینس هایی از بازی به سبک کمیک گونه نشان داده میشود.
قابل ذکر است که در بازی به جز ماموریت های اصلی ماموریت های فرعی نیز وجود دارد! در کنار ماموریت های اصلی ماموریت هایی مثل جمع آوری مهمات برای روستاها، دفاع از روستاها و ... وجود خواهد داشت.

گرافیک:

Renegade Ops با توجه به سبکی که دارد گرافیک بسیار زیبایی رو به نمایش گذاشته! موتور بازی، Avalanche 2.0 نام دارد که همراه با موتور فیزیکی Havok توانسته صحنه ها و محیط های بکری خلق کند.
نور پردازی، افکت انفجار، ویژگی های مختلف محیطی مانند گرمای کویر، جنگل، جزئیات بالای محیط و... از نکات مثبت گرافیک این بازی هست.
اگر بخواهیم بیشتر در مورد این قسمت بحث کنیم باید به فیزیک منحصر فرد بازی نیز اشاره کنیم! بدون هیچ گونه اغراقی می توان گفت قسمت عمده ای از زیبایی بازی به لطف فیزیک بازی به وجود آمده. کنترل ماشین، تاثیر ماشین بر روی اجسام، وجود اجسام فیزیکی به تعداد بالا در محیط و... بیانگر این موضوع هستند...

امتیازات بازی:

1up - 10/10
GiantBomb - 10/10
TeamXbox - 9.3/10
GameShark - 9.1/10
DarkStation - 9/10
BitGamer - 9/10

CD-Action - 8.5/10
IGN - 8.5/10
Game Informer - 8.3/10
Gamespot - 8/10
EuroGamer - 8/10
Strategy Informer - 8/10

Edge - 7/10
VideoGamer - 7/10

-----------------------------------
از زمان انتشار بازی خیلی میگذره ولی با توجه به این که بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده ای هست اصلا دلم نیومد تاپیکشو نزنم! امیدوازم مفید بوده باشه...

new evil
16-12-2011, 12:08
من عاشق اینجور بازیهام
با اینکه مال دو سه ماه پیش هستش ولی تاحالا جایی ندیدم که بگیرمش
نه برای پی سی نه برای Xbox

marmolak kocholo
20-12-2011, 22:35

همین امروز DLC جدید بازی هم عرضه شد.
DLC ها هم شامل The Coldstrike Campaign و Reinforcement Pack هست.

توضیحات در مورد DLC ها :

The Coldstrike Campaign

کمپین جدیدی هست که ژنرال Bryant با هم گروهی های خود به مبارزه با تبه کار جدیدی موسوم به Coldstrike مشغول میشوند.
ژنرال برایانت و هم تیمی های او طی این ماموریت ها باید از محیط های مختلف قطب شمال عبور کرده و مردم بی گناه را به هر نحوی که شده نجات دهند.

قابلیت های مربوط به بخش کمپین جدید

Take on all new enemies including Cryotech vehicles and monstrous Golems!
Travel across three new fully destructible artic themed maps!
Discover the identity of Coldstrike and stop it from wreaking havoc.

Reinforcement Pack

ژنرال برایانت طی ماموریت های مختلف 2 نیروی کمکی دیگر را به نام های Blazemo و Crystal پیدا می کند، این 2 تن در مراحل مختلف برای شکست دادن Inferno به برایانت کمک خواهند کرد.
Blazemo می تواند به وسیله لوله هایی که در ماشین خود کار گذاشته همه جارا به آتش بکشد و با قابلیت مخصوص خود می تواند مسیر مشخصی را پر از گلوله های آتشین بزرگ کند!
Crystal می تواند در مدت زمان مشخصی از قابلیت مخصوص خود به نام Force Field استفاده کند تا یک میدان امن برای خود و هم تیمی های خود بسازد و از تیرها و هجوم دشمنان در امان بماند.

نحوه نصب این DLC :

1. Unpack release
2. Run Renegade.Ops.Coldstrike.Campaign.and.Reinforcement .Pack.DLC.exe
3. Install
4. Play the game

لینک دانلود:
حجم: 540MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید------------------

قبل از دریافت DLC بالا پیشنهاد می کنم چهارمین آپدیت بازی رو که شامل تغییرات زیر هست دانلود و نصب کنید:

- Added code to support DLC content
- Added install of latest DirectX redistributables
- Added support for steam cloud saving, old save will be automatically migrated
- Added new achievements for DLC content

لینک دانلود:
حجم: 142.7MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Layken
10-02-2012, 21:23
امروز دیگه وقتشه این DLC هارو هم بردارم تا با مراحل دیگه ای که گفته شده از بازی لذت ببرم....
در مورد بازی...
خودم در کل از Armand زیاد خوشم اومد سنگینی گلوله هاش بدجوری روی دشمن احساس میشد مخصوصا که اپدیت که میشدن طوفانی میشدن
در کل از بازی خیلی راضی شدم و به قولی چسبید
گرافیک بازی هم در نوع خودش خوب بود ولی بعضی وقتا ایرادات خیلی تابلوی توش دیده میشد که خب اینا مهم نیستن و مهم همین لذت بردن از بازی بود برم...
در کل امتیاز من8.5 به بازی میشه که لذت بخش بود برام

راستی یادم رفت بگم حتما بازی رو دانلود کنید که ارزششو داره....

marmolak kocholo
10-02-2012, 21:42
امروز دیگه وقتشه این DLC هارو هم بردارم تا با مراحل دیگه ای که گفته شده از بازی لذت ببرم....
در مورد بازی...
خودم در کل از Armand زیاد خوشم اومد سنگینی گلوله هاش بدجوری روی دشمن احساس میشد مخصوصا که اپدیت که میشدن طوفانی میشدن
در کل از بازی خیلی راضی شدم و به قولی چسبید
گرافیک بازی هم در نوع خودش خوب بود ولی بعضی وقتا ایرادات خیلی تابلوی توش دیده میشد که خب اینا مهم نیستن و مهم همین لذت بردن از بازی بود برم...
در کل امتیاز من8.5 به بازی میشه که لذت بخش بود برام

راستی یادم رفت بگم حتما بازی رو دانلود کنید که ارزششو داره....
چه جالب منم همش با Armand بازی کردم!
حامد نمیدونم Co-Op ـشو بازی کردی یا نه ولی کو آپش هم زیاد حال میده... D: حیف که فقط مپای مخصوص نداره و فقط همون مپ های تک نفرس!
راستی اون موقعی که من پست مربوط به DLC هارو زده بودم، یادم میاد این DLC ـها یه مشکلی داشتن! قبل ریختن یه بک آپ از سیوهات بگیر که دردسر نشه...

Layken
10-02-2012, 21:53
اره Armand خیلی خوب کار میکنه تو جنگ مخصوصا که Armor ش خوب اپدیت میشه در کل زیاد میچسبه
اما مثلا اون یکی دخترا همچین کوچیکو احساس ضعیف بودن رو میداد
+
نه متاسفانه Co op بازی نمی کنم....
+
حالا این DLC هاش ارزششو دارن ..؟ چون که نوشتی قطب شمال بیشتر مجذوبم کرد..

marmolak kocholo
10-02-2012, 22:06
اره Armand خیلی خوب کار میکنه تو جنگ مخصوصا که Armor ش خوب اپدیت میشه در کل زیاد میچسبه
اما مثلا اون یکی دخترا همچین کوچیکو احساس ضعیف بودن رو میداد
+
نه متاسفانه Co op بازی نمی کنم....
+
حالا این DLC هاش ارزششو دارن ..؟ چون که نوشتی قطب شمال بیشتر مجذوبم کرد..
من اولاش که هنوز بازی رو از استیم نگرفته بودم این DLC هارو ریختم ولی همون طور که گفتم یه مشکلی داشت که دیگه ادامه ندادم.
الان هم 8$ ـه DLC ـهاش که تو وضعیت اَسَفناکِ قیمت دلار اصلا نمیارزه آدم بگیره! ولی اگه قیمت دلار بیاد پایین یا تخفیف بخوره حتماً میگیرمش!

us army
06-01-2013, 13:22
آقایون اگر کسی میتونه تو سایت Upload MediaFire کنه.:sq_8:

دانلود از این سایت آدم را روانی میکنه.:sq_10: