PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG Prada 3.0 | ترکیب تکنولوژی ال جی و هنر پرادا در یک اسمارت فون

.:PAR3A:.
15-12-2011, 14:23
سلام...

این گوشی مدتی بود که شایعش با اسم Prada K2 درز کرده بود... بالاخره بعد از وعده های ال جی ، این گوشی دیشب رسما معرفی شد...

عکس هایی از این گوشی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات :

البته یه سری از این مشخصات مثل اینکه دقیق معلوم نیست... توی GSMArena صفحه نمایش رو زده IPS LCD ، خود من Nova IPS شنیده بودم و یه مقدار که سرچ کردم دیدم مثل اینکه صفحه نمایش این گوشی ، Nova Plus هست... اگه دقیق تر اخباری اومد حتما عوض میکنم...
همینطور رم گوشی هم من جایی پیدا نکردم... از طرفی گوشی های قبلی ال جی همه 512 بودن ، از طرفی هم Nitro HD ، رمش 1 گیگ بود... من حس کردم احتمال 512 بیشتر باشه و این رو زدم... این هم که مشخص شد حتما ویرایش میکنم...

نکته ی جالب این گوشی اینه که یوزر اینترفیسش هم توسط پرادا طراحی شده...
;)

15-12-2011, 14:56
رزرو برای عکس های بیشتر

ATA FARZADI
15-12-2011, 17:42
بلند گو ((مخصوص صحبت)) این گوشی کجا تعبیه شده؟

به نظرم آپتیموس بلک خیلی خوشگل تر!!!!

amirfiri
16-12-2011, 14:02
جالبه که یکی گوشی رو ببینه فکر می کنه مارک گوشی پرادا ـه!
فقط پشتش یواشکی نوشتن ال جی!

h!tman
16-12-2011, 14:07
جالبه که یکی گوشی رو ببینه فکر می کنه مارک گوشی پرادا ـه!
فقط پشتش یواشکی نوشتن ال جی!
خوبیش همینه
خیلی لوکس و قشنگه و همینطور مثل همه پرادا ها چرم و غیره...
ولی این یکی سر لشگر پرادا هاست و واقعا در عین زیبایی خیلی هم قویه...
خیلی شبیه Moto Razr هست مشخصاتش
اگر که تایید بشه رم1 داره همون razr لوکس هست!

PersiAndroid
16-12-2011, 14:09
خوبه که اندروید داره به گوشی های لوکس هم راه پیدا میکنه...
معمولا تو گوشی های لوکس فقط به طراحی و مواد سازنده دقت میشه و سخت افزارو دقت نمی کنن مثل moto aura
یا سری 8800 نوکیا

16-12-2011, 14:27
درسته... تا الان 2 مدل اندرویدیه لوکس و اشرافی و در عین حال قدرتمند داشتیم... یکی ریزر و یکی هم همین پرادا 3.0...
فقط حیف که این گوشی ها اصولا به جیب ما نمیخوره :-J :دی
واقعا این گوشی یه شاهکار هنریه... خیلی زیباست...

PersiAndroid
16-12-2011, 14:52
جلوش منو یاد چاکلت میندازه... یا اون مدل جدیدش BL40

PersiAndroid
22-12-2011, 10:41
پرادا 3 تو فوریه با احتمالا با قیمت حدود 500 یورو تو انگلیس عرضه میشه

LG Prada 3.0 to hit UK in February, likely to cost £499.99

Ever since LG and Prada announced the latest product of their collaboration, fashionistas with a taste for Android have been asking themselves just one question - when is it to become available. Well, now we have the answer to that and we even have a price tag to go with it.
According to a page on the Carphone Warehouse website, the LG Prada 3.0 is expected to come to the UK in February 2012. The page has gone MIA since the news about it broke, so it seems like someone released information that wasn't supposed to be official just yet.
Another retailer also lists the LG Prada 3.0 and while there's plenty to doubt about the information on its page (the smartphone is said to be in stock) the asking price of £499.99 certainly seems believable.
Of course, there's some chance that both of those turn out wrong, but we have a hunch that this won't be the case.
February isn't that far away so we won't have to wait long to find out.
Meanwhile you may share your thoughts on the LG proposition that is shaping up. An ultra-slim Prada-branded Android smartphone for £499.99, anyone?

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PersiAndroid
27-12-2011, 11:08
این گوشی جزء اولین سری هست که تو سه ماهه ی دوم 2012 براش ics میاد

P I R A N H A
29-12-2011, 11:26
PRADA Phone by LG 3.0 SG hands-on

PersiAndroid
20-01-2012, 23:30
LG Prada 3.0 Review ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

by:PhoneArena

PersiAndroid
07-02-2012, 15:00
Ed Norton and Daria Werbowy to be the faces of the LG Prada 3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PersiAndroid
14-02-2012, 22:48
يه سمپل 1080 از پرادا 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه حجم دارين ببينين خودم كه نديدم :|

PersiAndroid
24-02-2012, 15:37
LG Prada 3.0: Slim fit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Review by GSMARENA

Punisher_2008
25-08-2012, 20:18
سلام....
خب بازم مثل همیشه برای تنوع گوشی قبلیم xperia S رو فروختم.. البته خیلی ازش راضی بودم! فوق العاده بود. منتها یک مشتری عالی طلبش شد منم بدم نمیاد باز تنوع داشته باشم.
واسه همین ردش کردم..

بلاخره بعد از کلی تحقیق و دیدن ویدیو های زیاد از یوتوب و خوندن کامنت های کاربران در gsmarena
تصمیم به خریدParda 3 گرفتم..
رفتم بازار قیمتش 820 تا 900 بود!!!!!!
از دیجی کالا سفارش دادم با گارانتی رسمی 720 تومان تا 3 روز اینده به دستم میرسه...
اندروید 4 در gsmarena نوشته داخل همین هفته برای این گوشی ریلیز میشه.

به دستم رسید یه نقد مختصر ازش میزارم.

Punisher_2008
25-08-2012, 20:26
مشخصات کلی

شبکه GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 : 2G

شبکه : 3G
HSDPA 900 / 1900 / 2100

تاریخ معرفی : دسامبر 2011

تاریخ عرضه : jan 2012
------------------------------------------------------
مشخصات اندازه

ابعاد : 8.5 × 69 × 127.5

مشخصات صفحه نمایش

نوع : لمسی خازنی IPS LCD با قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ

اندازه : 480x 800 پیکسل , 4.3 اینچ (~217 ppi pixel density)

قابلیت مالتی تاچ

کنترل های لمسی

مشخصات صدا

انواع زنگ : لرزاننده , رینگتن Mp3

اسپیکر : دارد

جک صوتی 3.5 میلی متری

مشخصات حافظه

حافظه ی داخلی : 8 گیگابایت

اسلات کارت حافظه : دارد با قابلیت ارتقا تا 32 گیگابایت

حافظه Ram: یک گیگ
مشخصات داده

GPRS : دارد

EDGE : دارد

سرعت : HHSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps

وایرلس لن : Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi hotspot

بلوتوث : نسخه 3 با A2DP

درگاه مادون قرمز : ندارد

microUSB : USB نسخه 2.0 & MHL

-------------------------------------------------------
مشخصات دوربین

8 مگاپیکسل ,وضوح 3264x2448 پیکسل , اتوفوکوس , فلاش LED و Geo-tagging

فیلمبرداری : 1080p با 30 فریم بر ثانیه

دوربین دوم : دارد با وضوح 1.3 مگاپیکسل

قابلیت ها

سیستم عامل : (Android OS, v2.3.7 (Gingerbread

چیپست : TI OMAP 4430

پردازنده : Dual-core 1 GHz Cortex-A9

پردازنده ی گرافیکی : PowerVR SGX540

سنسور ها : قطب نما ، حسگر نزدیکی ، شتاب سنج

پیام رسانی : SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email, IM

مرورگر : HTML

رادیو : اف ام استریو همراه با RDS

بازی ها : دارد

رنگ بندی : مشکی

GPS : دارد , با پشتیبانی A-GPS

جاوا : دارد توسط شبیه ساز MIDP

حذف نویز با میکروفون اختصاصی

فرمان / شماره گیری / یاداشت صوتی

لغو نویز و سر وصدا توسط میکروفون اختصاصی

......., Google Talk

نمایشگر اسناد

پیش بینی متن ورودی

قابلیت پخش »

DivX/MP4/H.264/H.263
MP3/WAV/eAAC+

SNS integration
مشخصات باتری

Standard battery, Li-Ion 1540 mAh
متفرقه

نرخ SAR
0.32 ( W/kg (head
0.73( W/kg (body

Punisher_2008
25-08-2012, 22:00
دوستان ظاهرا طبق چیزهایی که در xda دیدم اندروید 4.0.4 برای اکثر مناطق ریلیز شده...
حتی روت هم کردنش..
کاربران XDA از اپدیت 4.0.4 همگی راضی بودند. تا حالا باگ یا ایرادی ازش گرفته نشده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

25-08-2012, 22:31
سلام....
خب بازم مثل همیشه برای تنوع گوشی قبلیم xperia S رو فروختم.. البته خیلی ازش راضی بودم! فوق العاده بود. منتها یک مشتری عالی طلبش شد منم بدم نمیاد باز تنوع داشته باشم.
واسه همین ردش کردم..

بلاخره بعد از کلی تحقیق و دیدن ویدیو های زیاد از یوتوب و خوندن کامنت های کاربران در gsmarena
تصمیم به خریدParda 3 گرفتم..
رفتم بازار قیمتش 820 تا 900 بود!!!!!!
از دیجی کالا سفارش دادم با گارانتی رسمی 720 تومان تا 3 روز اینده به دستم میرسه...
اندروید 4 در gsmarena نوشته داخل همین هفته برای این گوشی ریلیز میشه.

به دستم رسید یه نقد مختصر ازش میزارم.
وااو ، چه قیمت عالی ــی! فکر میکردم خیلی بالاتر از اینا باشه!
مبارکتون باشه. با این قیمت ارزش خرید بالایی داره.

ravani_13
25-08-2012, 23:48
سلام

ایول اقا منم یه مدته تو فکرشم شما دستت که رسید که تشریح کامل واسه ما بگی خیلی ممنونت میشیم

دنباله یه گوشیه شیک و خاص هستم که قوی هم باشه

اقا به قران این یه گوشیه دسکتاپه یه گرافیست نیست که ۴ هسته ای بخواد ، ادم باید یه گوشی قوی بسازه بعد بره توی کار طراحی و کیفیت ( مثل اپل ) ، نه اینکه گوشی رو بی استفاده به یه غول تبدیل بکنه ولی طراحی و کیفیت صفر

به قران این بنچمارک بازی ها خیلی خندده داره وقتی که هنوز ایفون ۴ تک هسته ای کم نمیاره

ادم بیشتر گوشی دستشه و زنگی میزنه و اس ام اس میده ، ولی بعضی ها انگار دنباله .... بابا گوشیه گووووووشیییییییی

ravani_13
26-08-2012, 00:02
پرادا 3 تو فوریه با احتمالا با قیمت حدود 500 یورو تو انگلیس عرضه میشه

LG Prada 3.0 to hit UK in February, likely to cost £499.99

Ever since LG and Prada announced the latest product of their collaboration, fashionistas with a taste for Android have been asking themselves just one question - when is it to become available. Well, now we have the answer to that and we even have a price tag to go with it.
According to a page on the Carphone Warehouse website, the LG Prada 3.0 is expected to come to the UK in February 2012. The page has gone MIA since the news about it broke, so it seems like someone released information that wasn't supposed to be official just yet.
Another retailer also lists the LG Prada 3.0 and while there's plenty to doubt about the information on its page (the smartphone is said to be in stock) the asking price of £499.99 certainly seems believable.
Of course, there's some chance that both of those turn out wrong, but we have a hunch that this won't be the case.
February isn't that far away so we won't have to wait long to find out.
Meanwhile you may share your thoughts on the LG proposition that is shaping up. An ultra-slim Prada-branded Android smartphone for £499.99, anyone?

ما یه سوتی هم بگیریم بعد از ۸-۹ ماه

£ این نماده واحد پولی پوند هست نه یورو ، واحد پول انگلستان پونده

:-)

Punisher_2008
30-08-2012, 12:47
سلام.
امروز صبح گوشی به دستم رسید..
تا شب دل و رودشو بیرون میرزم یک نقد مختصر ازش قرار میدم...
منتظر باشید.

Punisher_2008
30-08-2012, 13:26
سلام مجدد..
خب مثل خیلی از گوشی های قبلیم گوشی فاقد فایل منجر بود.
از طریق بولوتوث دریافت میکنه اما نشون نمیده که نصبش کنید.

خب اینجا شما به یک pcsuite احتیاج دارید.. برای همین LG Pcsuite در اختیار شماست:

خیلی راحت با این نرم افزار میتونید هر نرم افزاری رو نصب کنید.
یا یک فایل منجر نصب کنید و تمام نرم افزار و... رو از طریق گوشی نصب کنید.

گوشی من گارانتی ماناتل بود برای همین فارسی رو کامل ساپورت میکنه و ورژن خاور میانه هست.
چک اپدیت کردم و اپدیت 10mb ظاهر شد اپدیت کردم. گوشی رست و نصب شد. ورژن اندروید همچنان 2.3.7 هست.
اندروید 4.0.3 و 4.0.4 برای گوشی های اروپا ریلیز شده.. به زودی اموزش نصبش رو قرار میدم. البته اگه گارانتی داشته باشید
مثل بنده فکر کنم گارانتی باطل بشه.
کمی صبر کنید ICS برای خاور میانه هم ریلیز میشه.

سرعت گوشی عالی! بسیار روان سریع و کوچکترین وقفه ای دیده نمیشه...
کیفیت بدنه و ظاهر عالی!
کیفیت دوربین بسیار خوبی داره اما در ثبت جزئیات مثل اس 2 و.. توانا نیست. اما کیفیت بسیار خوبی داره. نویز نداره.
و...

منتظر باشید..

30-08-2012, 15:25
سلام مجدد..
خب مثل خیلی از گوشی های قبلیم گوشی فاقد فایل منجر بود.
از طریق بولوتوث دریافت میکنه اما نشون نمیده که نصبش کنید.

خب اینجا شما به یک pcsuite احتیاج دارید.. برای همین LG Pcsuite در اختیار شماست:

خیلی راحت با این نرم افزار میتونید هر نرم افزاری رو نصب کنید.
یا یک فایل منجر نصب کنید و تمام نرم افزار و... رو از طریق گوشی نصب کنید.

گوشی من گارانتی ماناتل بود برای همین فارسی رو کامل ساپورت میکنه و ورژن خاور میانه هست.
چک اپدیت کردم و اپدیت 10mb ظاهر شد اپدیت کردم. گوشی رست و نصب شد. ورژن اندروید همچنان 2.3.7 هست.
اندروید 4.0.3 و 4.0.4 برای گوشی های اروپا ریلیز شده.. به زودی اموزش نصبش رو قرار میدم. البته اگه گارانتی داشته باشید
مثل بنده فکر کنم گارانتی باطل بشه.
کمی صبر کنید ICS برای خاور میانه هم ریلیز میشه.

سرعت گوشی عالی! بسیار روان سریع و کوچکترین وقفه ای دیده نمیشه...
کیفیت بدنه و ظاهر عالی!
کیفیت دوربین بسیار خوبی داره اما در ثبت جزئیات مثل اس 2 و.. توانا نیست. اما کیفیت بسیار خوبی داره. نویز نداره.
و...

منتظر باشید..[/COLOR]

ولی نکته ای که جالبه اینه که S2 تقریبا 900 تومنه و این 700 تومن. :دی
طبق معمول LG از بالا رفتن قیمت گوشی ها تو بازار ایران عقب مونده و مثل O3D که یه زمانی تنها گوشی بود که ارزش خرید داشت تو بازار ، الان هم ارزش خرید این فوق العاده بالاست! :دی

ravani_13
30-08-2012, 19:18
دستت درد نکنه ، فقط اگه صفحه نمایشش رو یکم بیشتر تشریح بکنی و یه مقایسه بکنی عالی میشه ، جنس بدنه هم همینطور

اخه من S-LCD , SUPER AMOLED , LCD-LED BACKLIGHT ، TFT RETINA و ... همه رو یا داشتم یا کار کردم ولی هیچ اشنایی با LCD IPS 480X800 ال جی ندارم ، راستی این یکی پرادا صفحش NOVA هست ، اره ؟

مثلا گوشی ها سونی مشکی رو جالب نشون نمیدن و یه جورایی خاکستری ، S-LCD رنگ زنده تره ولی رفلکس میشه صفحه نمایش و برایت کمه ، SUPER AMOLED ها مشکی و عمق رنگ رو خیلی خوب نشون میدن و برایت بالایی دارن ولی رنگها ابرنگی و غیره طبیعی هستن

مرسی

Punisher_2008
30-08-2012, 20:17
ولی نکته ای که جالبه اینه که S2 تقریبا 900 تومنه و این 700 تومن. :دی
طبق معمول LG از بالا رفتن قیمت گوشی ها تو بازار ایران عقب مونده و مثل O3D که یه زمانی تنها گوشی بود که ارزش خرید داشت تو بازار ، الان هم ارزش خرید این فوق العاده بالاست! :دی
سلام.
پارسا جان ولی من در بندرعباس قیمت PARDA 3 رو بالای 840 داشتم بدون گارانتی!!!!!
یکی از دوستام بهم گفت دیکجی کالا ظاهرا خرید قبل داشته داره با گارانتی ماناتل میده 720....
منم سریع اقدام به خریدش کردم..

Punisher_2008
30-08-2012, 20:42
دستت درد نکنه ، فقط اگه صفحه نمایشش رو یکم بیشتر تشریح بکنی و یه مقایسه بکنی عالی میشه ، جنس بدنه هم همینطور

اخه من S-LCD , SUPER AMOLED , LCD-LED BACKLIGHT ، TFT RETINA و ... همه رو یا داشتم یا کار کردم ولی هیچ اشنایی با LCD IPS 480X800 ال جی ندارم ، راستی این یکی پرادا صفحش NOVA هست ، اره ؟

مثلا گوشی ها سونی مشکی رو جالب نشون نمیدن و یه جورایی خاکستری ، S-LCD رنگ زنده تره ولی رفلکس میشه صفحه نمایش و برایت کمه ، SUPER AMOLED ها مشکی و عمق رنگ رو خیلی خوب نشون میدن و برایت بالایی دارن ولی رنگها ابرنگی و غیره طبیعی هستن

مرسی

سلام مجدد..
خب همه چیز تا الان عالی بود...
تنها ایرادی که ازش میتونم بگیرم نمایشگرش هست..

نمایشگر 4.3 اینچی IPS با فناوری NOVA و رزولیشن WVGA
که تراکم پیکسل 217PP رو داره.
سایز نمایشگر کاملا مناسب برای وبگردی. سهولت تایپ. بازی و... هست.
زاویه دید بسیار خوب. تا اینجا همه چیز عالیه.

اما ایرادی که دیده میشه کنتراست نمایشگر کمی پایین هست. همینطور کمی در بعضی از رنگها سرد بودن رنگ احساس میشه به خصوص در رنگهای بنفش و ابی و..

اما Brighness نمایشگر بالاست... با خارج کردن از حالت اتوماتیک تا حدود بسیار زیادی تونست کنتراست کمش رو جبران کنه..
در کل نمایشگر خوبی داره.
بزرگترین ایرادی که ازش میتونم بگیرم همین هست که نسبت به رقبیش مثل XPERIA P یک جورایی ضعیفتر عمل میکنه..
البته بازم ناگفته نماند گوشی قبلیم من نمایشگر با رزولیشن HD و تراکم پیکسل 342PP بوده که
بدون شک باعث میشه دید من به نمایشگرش سختگیرانه تر باشه..

نمایشگرش دقیقا شبیه به نمایشگر NOKIA 701 هست منتها با رزولیشن و تراکم پیکسل و کیفیت بیشتر.

من htc Mozart هم دارم .. نمایشگرشم S-LCD هست. اما نسبت به نمایشگر اون از وضوح و شفافیت و کیفیت بسیار بهتری برخورداره.

Punisher_2008
30-08-2012, 21:21
کمی در مورد سخت افزار این گوشی هم بگم.

به لطف چیپست TI OMAP 4430 و پردازنده های دو هسته ای Cortex A9 و چیپ شتاب دهنده گرافیکی Power-VRSGX 540 سرعت گوشی حرف نداره. این مورد رو مدیون رابطه کاربری بسیار سبک و زیبای خودش هست. ..سرعت گوشی در یک کلمه فقط میتونم بگم عالیه!!!
این گوشی 1گیگ رم مجهز شده که بعد از روشن کردن 620MB در اختیار شما قرار میده.. بعد از استفاده نسبتا زیاد به حدود 540 تا 400 میرسه.( توسط نرم افزار های مختلفی مثل WHATS APPS و VIBER و.. که نصب کردم اشغال شد)
همینطور که گفتم اندروید 4.0.3 و 4.0.4 برای اروپا ریلیز شده. ولی برای خاور میانه ریلیز نشده و در حال حاظر 2.3.7 هست.. گوشی من گارانتی داره و باید منتظر ریلیز برای خاور میانه باشم.. یا اینکه فریمور اروپا رو نصب کنم. البته ممکنه گارانتی لغو بشه.

بنپمارک گوشی با برنامه qudrnet به شرح زیر میباشد:
CPU:3838
Mem:2539
I/O:3925
2D:490
3D:2305

این تست GPU با نرم افزار Nenamark

بنچمارک در اندروید 4.0.4 :( افزار قدرت پردازشی گوشی به خصوص در قسمت سی پی یو)

Punisher_2008
31-08-2012, 09:52
نمونه عکسها گرفته شده با دوربین Parda 3.0

moslem47
03-09-2012, 14:14
استحکام بدنش چطوره؟................

Punisher_2008
04-09-2012, 23:26
استحکام بدنش چطوره؟................
سلام..
دادش از نظر ظاهر و زیبایی و کیفیت ساخت واقعا نمیشه ازش ایرادی گرفت..

Punisher_2008
04-09-2012, 23:30
مقایسه نمایشگر GSMARENA این گوشی با چند گوشی هم رده:

علارغم اینکه XPERIA P رزولیشن بالاتر و نمایشگر کوچکتر و تراکم پیکسل بیشتری داره ظاهرا هم کنتراست کمتری داره هم در نمایش رنگهای مشکی ضعیفتره)

Punisher_2008
04-09-2012, 23:36
سلام..
دوستان کسی خواست این اندروید 4.0.4 هست. البته ورژن اروپا:

Official LG ICS European Firmware Update

میتونید از روی اموزش زیر هم فلش کنید:

Punisher_2008
04-09-2012, 23:42
اسکرین شات از محیط و رابطه کاربری Parda 3.
رابطه کاربری بسیار سریع و زیبایی داره.
رابطه کاربری دقیقا با طراحی گوشی ست شده. و استایلش خوشگله.

همینطور که گفتم رابطه کاربری سبک و بسیار سریع هست و در عین حال زیبا..
رم گوشی در وضعیفت عالی به سر میبره و حتی در مواقعی که نرم افزار ها باز هستند بالا 500MB فضای ازادش هست.

meysam940
06-09-2012, 18:22
سلام امروز خریدمش
نزدیک به یک هفته اکسپریا سولا(xperia sola) داشتم از وقتی پرادا را توی یکی از سایتها دیدم نتونستم بیخیالش شم سولا رو فروختمش پرادا رو
گرفتم!
تو خریدنش شک نکنیین هیچی کم نداره فوق العاده ست

Punisher_2008
17-09-2012, 22:33
سلام..
دوستان یک توضیحی در مورد نرم افزار LG Smart World که در گوشی هست بدم.
در واقع این مارکت lg هست . مثل Samsung Kies .
شما میتونید نرم افزار . بازی. والپیپر و.. رو به طور رایگان و بدون استفاده از چیز پی ان دانلود کنید.

فقط کافیه روی LG Smart World کیلیک کنید . نرم افزار خودشو اپدیت میکنه .شما ثبته نام میکنید .
نام کشور رو ایران انتخاب کنید تا مارکت و.. به زبان فارسی برای شما باشه.
حالا هرچی خواستید میتونید دانلود و نصب کنید.

ویدیو در یو تو ب از مقایسه نسخه GB با ICS گوشی LG Parda 3.0 دیدم که جالب بودم
اضافه شدن افکت های 3 بعدی بسیار زیبا موقع اسکرول کردن بین هوم اسکرین و قسمتهای دیگه.
منوی جدید. ستینگ جدید. قسمت رویدادهای جدید. افزایش سرعت . مرورگر جدید. لاک اسکرین جدید
و..

پیشنهاد میکنم ویدیو رو ببینید:( فاصله بین اسم رو بردارید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) o u t u b e.com/watch?v=6SMWRtzKauA

Punisher_2008
17-09-2012, 23:29
سلام..
خب من 2 روز پیش اندروید 4.0.4 رو فلش کردم.
سرتا تغیر و بروز رسانی بود...

غیرات:
گالری جدید
موزیک پلیر جدید
چندین افکت جذاب برای اسکرول کردن بین home Screen ( انتخاب با شما)
ویدیو پلیر جدید
قسمت هشدار و رویدادها جدید و قابلیت شخصی سازی این قسمت.
تغیر Status بار
افزایش سرعت به خصوص در اسکرول کردن
منو بندی جدید
لاک اسکرین جدید و بسیار زیبا
اضافه شدن قابلیت Face Unlock
افزایش قدرت پردازشی گوشی ( بنچمارکها همپای Xperia S و...)
قسمت CALL جدید
قسمت sms جدید
اضافه شدن گزینه Restart به دکمه پاور

و..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Punisher_2008
17-09-2012, 23:46
سلام مجدد..

خب هامنطور که گفتم اندروید 4.0.4 ارائه شده برای این گوشی تغیرات زیادی رو داشته.
یکی از اون تغیراتی که تازگیا متوجه شدم در قسمت Brightnes گوشی هست..
در اندروید 2.3.7 وقتی روی حالت اوتوماتیک قرار میگرفت دیگه اصلا امکان کم و زیاد کردن رو به شما نمیداد.
اما در 4.0.4 شما علاوه بر اینکه نور صفحه توسط سنسور تنظیم میشه خودتون هم میتونید اینکار رو کنید:

افکت های مختلفی برای اسکرول کردن بین home Screen در نظر گرفته شده که به سلیقه ای خودتون میتونید انتخاب کنید:

یک خبر هم از XDA بدم.
UI خود LG هم برای این گوشی پورت شده..
کافیه گوشیتون روت باشه و ریکاوری مد داشته باشید فایل زیر رو از ریکاوری فلش بزنید .
و به جای رابطه کاربری کروم Prada 3.0 میتونید رابطه کاربری خود LG و مثل Optimus 4X رو تجربه کنید.
( ولی به نظر من رابطه کاربری خودش با طراحی و دیزاین گوشی ست هست و زیبایی خاص خودشو داره)

فقط دقت کنید مخصوص اندروید 4.0.4 است.
باید گوشی روت باشه.
به ریکاوری دسترسی داشته باشید.

لینم دانلود:

golmohammadi
21-09-2012, 01:17
سلام دوستان
من احتمال داره lg prada 3 را بخرم
حالا چند تا سوال داشتم
ممنون میشم از جوابشون:
دوربینش در چه حدی هست ؟
صدای گوشی چطوره ؟ آیا مثل اکثر گوشیهای ال جی خوبه ؟
صفحه این گوشی میدونم به پای super amoled plus نمیرسه ولی در مقایسه با گوشیهای سونی چطوره ؟
چون مال سونی کیفیتشون خوبه ولی زاویه دید مناسبی نداره اکثرا
باطری این گوشی در چه حدیه ؟ آیا در حد آرک اس و 9100 هستش ؟ یا بهتره ؟
سرعت گوشی همه جا تعریفشو شنیدم کندی و هنگ و ... که نداره ؟
در کل نسبت به اس2 چطوره ؟

Punisher_2008
21-09-2012, 09:43
سلام دوستان
من احتمال داره lg prada 3 را بخرم
حالا چند تا سوال داشتم
ممنون میشم از جوابشون:
دوربینش در چه حدی هست ؟
صدای گوشی چطوره ؟ آیا مثل اکثر گوشیهای ال جی خوبه ؟
صفحه این گوشی میدونم به پای super amoled plus نمیرسه ولی در مقایسه با گوشیهای سونی چطوره ؟
چون مال سونی کیفیتشون خوبه ولی زاویه دید مناسبی نداره اکثرا
باطری این گوشی در چه حدیه ؟ آیا در حد آرک اس و 9100 هستش ؟ یا بهتره ؟
سرعت گوشی همه جا تعریفشو شنیدم کندی و هنگ و ... که نداره ؟
در کل نسبت به اس2 چطوره ؟

سلام..
دوربینش کیفیتش خیلی خوبه. عکسها بسیار شفاف و بی نقص هستند. قابلیت فوکوس خودکار و تاچ فوکوس هم موجوده همینطور فلش LED و..
3تاعکس الان گرفتم جهت اینکه کیفیتش تو دستت بیاد :

صداش خیلی بلند نیست. معمولیه از نظر حجم صدا ولی کیفیت صداش واقعا خیلی خوبه.

در مورد کیفیت نمایشگر.. این گوشی نسبت به Sensetion xe و XPERIA P از نظر کنتراست برتری داره. همینطور در نمایش رنگهای مشکی و سفید هم موفقتر بوده:

باطریش خوبه با استفاده زیاد حدود 24-20 ساعت نگه میداره. در کل از باطریش راضی هستم چون مثل بقیه گوشی های اندرویدی هست. کلا از اندروید انتظار باطری نداشته باش.ولی فکر میکنم از ارک اس بهتره..

سرعت گوشی دوست عزیز فوق العاده هست. بسیار سریع و روان هست . به خصوص الان که به اندروید 4.0.4 اپدیت کردم رابطه کاربری بسیار گرفیکیتر و زیباتر شده.حتی رابطه کاربری هم دقیقا با دیزاین گوشی ست هست..

golmohammadi
21-09-2012, 10:12
سلام..
دوربینش کیفیتش خیلی خوبه. عکسها بسیار شفاف و بی نقص هستند. قابلیت فوکوس خودکار و تاچ فوکوس هم موجوده همینطور فلش LED و..
3تاعکس الان گرفتم جهت اینکه کیفیتش تو دستت بیاد :
صداش خیلی بلند نیست. معمولیه از نظر حجم صدا ولی کیفیت صداش واقعا خیلی خوبه.

در مورد کیفیت نمایشگر.. این گوشی نسبت به Sensetion xe و XPERIA P از نظر کنتراست برتری داره. همینطور در نمایش رنگهای مشکی و سفید هم موفقتر بوده:

باطریش خوبه با استفاده زیاد حدود 24-20 ساعت نگه میداره. در کل از باطریش راضی هستم چون مثل بقیه گوشی های اندرویدی هست. کلا از اندروید انتظار باطری نداشته باش.ولی فکر میکنم از ارک اس بهتره..

سرعت گوشی دوست عزیز فوق العاده هست. بسیار سریع و روان هست . به خصوص الان که به اندروید 4.0.4 اپدیت کردم رابطه کاربری بسیار گرفیکیتر و زیباتر شده.حتی رابطه کاربری هم دقیقا با دیزاین گوشی ست هست..
البته دوربین گوشی بایستی بیشتر در محیطهای کم نور تست بشه تا ایراداتش معلوم بشه
ولی در کل حرف شما سند
من فقط ترسم از این بود که دوربینش مثل گوشیهای htc باشه

در مورد تصویر
فقط به کنتراست اشاره کردین
نمایش رنگ سیاه به سوپر آمولد پلاس که نمیرسه ؟
کیفیت کلی صفحه از گوشیهای سونی میتونه بیشتر باشه ؟

صداش هم با این تفاصیر فکر کنم مثل اس دوب اشه درسته ؟ (بلندی)
البته اس دو و اکثر گوشیهای سامسونگ آندرویدی بلندی متوسط دارند و از نظر کیفیت صدای زیر کم هست

باطریش هم پس مثل اس دو هست درسته ؟
البته باطری آرک اس از اس دو در عمل کمی بهتره
ضعیفتر از اینا نباشه برام کافیه

در مورد ساپورت هم خوشبختانه گوگل کاری کرده گوشیها بیمه شده
یعنی آندروید حتی 2.3 انقدر خوبه که مدتها اپدیت هم نیاد بازم خوبه و بینقص
فقط این سوال هست به جلی بن آپدیت خواهد شد ؟

این گوشی مثل اس2 زیاد داغ نمیکنه ؟

مدتی میشه بازی دانلود نکردم
هنوز برا ی (PowerVR) بازی میاد ؟

gps در برنامه نویتل بدون اینترنت (وایرلس و ادج هردو) در محیط بیرون خونه چقدر میکشه تا لاک بشه ؟
ادیت
ریویوهایی که گذاستی را تو مبایلستان خوندم و بسیاری از مطالب اونجا گفتهش ده

Punisher_2008
21-09-2012, 14:28
البته دوربین گوشی بایستی بیشتر در محیطهای کم نور تست بشه تا ایراداتش معلوم بشه
ولی در کل حرف شما سند
من فقط ترسم از این بود که دوربینش مثل گوشیهای htc باشه

در مورد تصویر
فقط به کنتراست اشاره کردین
نمایش رنگ سیاه به سوپر آمولد پلاس که نمیرسه ؟
کیفیت کلی صفحه از گوشیهای سونی میتونه بیشتر باشه ؟

صداش هم با این تفاصیر فکر کنم مثل اس دوب اشه درسته ؟ (بلندی)
البته اس دو و اکثر گوشیهای سامسونگ آندرویدی بلندی متوسط دارند و از نظر کیفیت صدای زیر کم هست

باطریش هم پس مثل اس دو هست درسته ؟
البته باطری آرک اس از اس دو در عمل کمی بهتره
ضعیفتر از اینا نباشه برام کافیه

در مورد ساپورت هم خوشبختانه گوگل کاری کرده گوشیها بیمه شده
یعنی آندروید حتی 2.3 انقدر خوبه که مدتها اپدیت هم نیاد بازم خوبه و بینقص
فقط این سوال هست به جلی بن آپدیت خواهد شد ؟

این گوشی مثل اس2 زیاد داغ نمیکنه ؟

مدتی میشه بازی دانلود نکردم
هنوز برا ی (PowerVR) بازی میاد ؟

gps در برنامه نویتل بدون اینترنت (وایرلس و ادج هردو) در محیط بیرون خونه چقدر میکشه تا لاک بشه ؟
ادیت
ریویوهایی که گذاستی را تو مبایلستان خوندم و بسیاری از مطالب اونجا گفتهش ده

سلام..
در کل دوربین بسیار خوبی داره. نویز نداره. دوربین جلوش هم 1.3MP هست با رزولیشن HD هم فیلم برداری میکنه!
در کل مطمئن باش از نظر دوربین کیفیت بسیار خوبی ارائه میده. فلش LED داره تکی هست و محیط های تاریک و فاصله نزدیک کار امد هست. داخل اون عکسها یکیشون با فلش بود اگه دقت کنی.
فیلم بردریشم که full hd و با سرعت 30 فرم در ثانیه.

داداشی فقط کنتراست نگفتم.. گفتم در نمایش رنگهای مشکی و سفید هم برتر بوده.
به جدول نگاه کنید در قسمت Black .cd/m2 هرچی اعداد کمتر باشه عمق رنگ مشکی بیشتر و بهتر هست. و اگه دقت کنیم پرادا کمترین نمره رو داره. و پی بیشترین نمره. این یعنی p ضعیفترین گوشی در نمایش رنگها مشکی بین این 4گوشی هست.
نمایشگر های AMOLED در این قسمت نمرشون 0 هست.. یعنی بیرقیبترین هستند..0 در هر عدد ضرب بشه میشه 0:دی
البته ناگفته نماند AMOLED در عوضش در رنگهای سفید بسیار ضعیفتر از بقیه هست. سفید رو ابی نشون میده..

کلا از نظر نمایشگر همینطور که گفتم هم از نظر کنتراست و هم نمایش رنگهای مشکی و. از نمایشگر P , Sensetion xe بهتر هست.
نمایشگر IPS هست و به فناوری Nova هم مجهز شده. مقدار Brightness این گوشی 700Nits هست! یعنی زیر نور خورشید شما هیچ مشکی موقع کار کردن با گوشی ندارید..

در مورد صداش صداش در کل خوبه. بلندیش متوسط ولی کیفیت خیلی خوبی داره.

در مورد باطری والله به نظر من گوشی های اندروید همه مثل همند.. با استفاده زیاد 1 روز بیشتر دوام نمیارند..

در مورد اندروید.. الان اندروید 2.2 و 2.1 هم 90% نرم افزار و بازی هارو اجرا میکنند... در ضمن این گوشی به اندروید 4.0.3 و 4.0.4 اپدیت شده خودم الان اندروید 4.0.4 هستم. در امورد 4.1 lg در حال حاظر حتی
برنامشو برای optimus 4x هم مشخص نکرده. ولی ممکنه بیاد. با توجه به اینکه برای این گوشی ریکاوری مد و روت هم امده به زودی شاهد امدن کاستوم رام هم خواهیم بود.
داغ نمیکنه.

داداشی gpu گوشی خود گوگل Galaxy Nexsus الان Power-vrsgx540 هست .. مگه میشه بازی نیاد؟ در ضمن الان دیگه بازی ها دیتاشون مشترک شده.. تک دیتا شده معمولا..

در مورد gps داداشی من تست نکردم چون سروکار ندارم..

golmohammadi
21-09-2012, 23:49
باشه به هر حال ممنون
احتمالش زیاده که این گوشیو بخرم
ببینیم چی میشه

happy_2o2o
25-09-2012, 15:39
سلام دوستان من میخوام ادونس خودمو بفروشم و یه پرادا بخرم

بنظرتون کدوم بهتره؟مشخصات روی کاغذ رو نمیگم،در عمل کدوم بهتره؟از نظر صفحه نمایش و سرعت گوشی؟کیفیت ساخت؟خوش دس بودن؟رابط کاربری؟

ممنون میشم جواب بدید،پانیشر جان شما هردوی این گوشیا رو داشتید کدومو بهتر میدونید؟

h!tman
25-09-2012, 15:59
از نظر من پرادا بهتره

Punisher_2008
25-09-2012, 17:13
سلام دوستان من میخوام ادونس خودمو بفروشم و یه پرادا بخرم

بنظرتون کدوم بهتره؟مشخصات روی کاغذ رو نمیگم،در عمل کدوم بهتره؟از نظر صفحه نمایش و سرعت گوشی؟کیفیت ساخت؟خوش دس بودن؟رابط کاربری؟

ممنون میشم جواب بدید،پانیشر جان شما هردوی این گوشیا رو داشتید کدومو بهتر میدونید؟

سلام...
خب این بستگی به شما و انتظارتت داره.
از نظر سخت افزاری که Prada 3.0 با داشتن چیپست قویتر برتریش در بنپچمارکها هم مشخص میکنه...همینطور مقدار رم پرادا 1گیگ هست!
از نظر ظاهر و و تک بودن واقعا PRADA 3.0 گوشی خاص و تک هست. حتی رابطه کاربریشم منحصر ومخصوص خودش سفارشی شده..
نمایشگر PRADA 3.0 بزرگتر هست ام Advance از نمایشگر SUPER AMOLED استفاده میکنه که کیفیت بهتری نسبت به نمایشگر IPS NOVA پرادا ارائه میکنه. البته ناگفته نماند کیفیت نمایشگر پرادا هم خیلی خوبه در تست GSMARENA هم در کنتراست و هم نمایش رنگهای مشکی از Xperia P و Sensetion xe بهتر بوده.

پردا به اندروید 4.0.4 اپدیت شده و به احتمال خیلی خیلی زیاد همراه با اپتیموس 4ایکس به 4.1 هم اپدیت میشه.
ادونس طبق گفته سامسونگ هامون به 4.1 رو دریافت میکنه...

در کل جفتشون عالی هستند.. ولی به نظر من پرادا با داشتن نمایشگر بزرگتر. ظاهر بسیار شیکتر و با کیفیتر.ساپورت mhl. دوربین قویتر.سخت افزار قویتر گزینه بهتری نسبت به ادونس باشه..

happy_2o2o
26-09-2012, 18:18
ممنونم از جوابتون پانیشر عزیز،من کیفیت نمایشگر خیلی برام مهمه،آیا پرادا کیفیت صفحه ش در حد ارک اس یا دیزایر اس هستش؟منظورم از نظر رنگ مشکی اخه اونا کلا رنگ صفحه شون انگار پریده و یه خوری انگار خاکیه،امیدوارم که پرادا ایجور نباشه،اگه در حد وان وی باشه هم خوبه

h!tman
26-09-2012, 19:14
عزیزم از همشون بهتره
دیزایر اس یا آرک اس صفحه نمایش های خوبی ندارند که بخوان با این مقایسه بشن!

Punisher_2008
26-09-2012, 19:26
عزیزم از همشون بهتره
دیزایر اس یا آرک اس صفحه نمایش های خوبی ندارند که بخوان با این مقایسه بشن!

نمایشگرش از Sensetion XE بهتر بود.. دیگه Desire S پیشکشش...

ولی داداشی ارک اس کیفیت نمایشگرش که خیلی خوبه!....

h!tman
26-09-2012, 19:29
نمایشگرش از Sensetion XE بهتر بود.. دیگه Desire S پیشکشش...

ولی داداشی ارک اس کیفیت نمایشگرش که خیلی خوبه!....
هیچوقت به پرادا نمیرسه! علاوه بر زاویه دید بد،مصرف خیلی بدتری هم داره.
به نظرم سونی باید تجدید نظر خیلی جدی توی صفحه نمایش های بکلایتش بکنه

happy_2o2o
26-09-2012, 21:16
اصلا صفحه نمایشاهای سونی رو قبول ندارم،فقط نور دارن،بعدشم من دوتا ارک اس سفید و مشکی رنگ رو با هم مقایسه کردم که صفحه نمایش ارک اس مشکی رنگ خیلی بهتر بود تو عمق رنگا:13:نمیدونم شاید منم اشتباه کردم:13:خب پس پیش بسوی پرادا ولی اول ادونسمو باید رد کنم:31:

Punisher_2008
26-09-2012, 23:48
هیچوقت به پرادا نمیرسه! علاوه بر زاویه دید بد،مصرف خیلی بدتری هم داره.
به نظرم سونی باید تجدید نظر خیلی جدی توی صفحه نمایش های بکلایتش بکنه

سلام..
دوست عزیزم ولی من از گوشی های سونی و سونی اریکسون 3تاشون رو داشتم. زیاد هم کار کردم.
نمایشگر های سونی LED-BACKLITE از نظر کنتراست خیلی خوب هستند. همینطور طیف رنگیشون واقعا طبیعی و زیباست.
Brightness بالایی دارند زیر نور خورشید کارایی خیلی خوبی دارند.
اما خب زاویه دیدشون ضعیفه.

نمایشگر های IPS که ال جی ازشون استفاده میکنه. زاویه دید بسیار خوبی دارند. همینطور Brightness بالایی دارند مثلا برا prada 3.0 مقدارش 700nits هست که این یعنی شما
هیچ مشکلی زیر نور خورشید موقع کار کردن با گوشی ندارید.
اما کنتراست ips در حد معمولی هست. یعنی بدک نیست. اما کمی رنگها در این نمایشگر میل به سردی دارند.. به خصوص در رنگ بنفش و سبز.

h!tman
27-09-2012, 00:48
منم اتفاقا با سونی کار کردم
همینطور با آی پی اسی مثل نیترو اچ دی !
نمایشگری مثل اکسپریا اس ، به لطف تراکم پیکسلیش خوب درومده! ولی آرک رو خیر.قبول ندارم. در رده بندی بعد از S Amo .S LCd. و حتی بعد از بعضی TFT ها مثل اتریکس 2 قرار میگیره!

velvet revoulver
27-09-2012, 11:05
من میخوام این گوشی رو بخرم فقط تو دو سه مورد شک دارم : 1. GPS این گوشی چجوریاس ؟ ایا سرعت قفل کردنش خوبه ؟ 2.ایا کیفیت صدا ( هم صدای اسپیکر و هم صدای هدفون ) به اندازه کافی بلند و با کیفیت هست ؟ (بلندی صدا بیشتر تو هدفون برام مهمه ) 3.دوستانی که این گوشی رو ایا تا حالا تاخیر و لگ و هنگ کردن و این جور چیزا تو این گوشی دیدن ؟

alishop
06-10-2012, 03:01
دوستان چظور میشه اپدیتش کرد به 4.0؟؟
اگر زحمتی نیست هم لینک اموزشش و هم لینک رامش رو بهم بدید

Punisher_2008
06-10-2012, 20:24
دوستان چظور میشه اپدیتش کرد به 4.0؟؟
اگر زحمتی نیست هم لینک اموزشش و هم لینک رامش رو بهم بدید

سلام.
از اینجا:

golmohammadi
09-10-2012, 23:53
ممنونم از جوابتون پانیشر عزیز،من کیفیت نمایشگر خیلی برام مهمه،آیا پرادا کیفیت صفحه ش در حد ارک اس یا دیزایر اس هستش؟منظورم از نظر رنگ مشکی اخه اونا کلا رنگ صفحه شون انگار پریده و یه خوری انگار خاکیه،امیدوارم که پرادا ایجور نباشه،اگه در حد وان وی باشه هم خوبه
منم این گوشی خریدم آخرش
نظر کلی من در مورد این گوشی اینه که نسبت به پولش خیلی می ارزه
وقتی خریدمش 750 تومن، آرک اس هم پرسیدم که گرونتر از این بود
ولی وقتی این دو گوشیو قیاس میکنی دوبرابر قویتر از آرک اس هست (قدرت سی پی یو و رم)
از اونجایی که آرک اس هم داشتم یه مقایسه ای بین صفحه آرک اس و پرادا 3 کردم
البته نه حرفه ای بلکه تقریبا سریع
در اکثر مواقع صفحه پرادا 3 کیفیت بیشتر داشت
به غیر از یکی دو مورد که فکر کنم یکیش رنگ آبی بود تو یه عکس حس کردم ارک اس بهتر نشون میده
زاویه دید که دیگه اصلا صحبتشو نکن
آرک اس زاویه دیدش بده
در حالی که پرادا به مراتب بهتره
نمایش رنگ مشکی هم باز پرادا بهتره و بقیه موارد هم اکثرا پرادا بهتره
دز کل صفحه این گوشی از اکثر گوشیهای سونی بهتره در نتیجه میتونه قابل مقایسه با سوپر آمولد باشه
فعلا دسترسی به سوپر آمولدندارم بعدا اگه دستم رسید بیشتر مقایسه میکنم

در مورد دوربین
دوربینش کاملا از آرک اس ضعیفتره
حالا در مورد فیلمبرداری چون پرادا3 فول اچ دی هم داره چیزی نمیگم

در مورد صدا
صدای پرادا حدود یک سوم صدای آرک اس هست
یک سوم هم نباشه راحت نصفشه
تقریبا میشه گفت از سری گالاکسی (اس دو یا نوت) هم 10 درصد ضعیفتره

در مورد باطری
حدود 20 تا 30 درصد از آرک اس در عمل دوامش کمتره
و حدود 10 درصد از اس 2 کمتره
طوری که وقتی آرک اس داشتم از 1.5 تا دو روز یکبار شارژ میکردم
ولی پرادا 3 را هر 1 روز یه بار شارژ میکنم
البته مصرف هر کس فرق میکنه
همون آرک اس که داشتم نهایتش 2 روز جواب میداد در حالی که به کسی که فروختمش میگه 3 یا 4 روز جواب میده
البته باطریهای ال جی نمیدونم کارکردشون چجوریه شنیدم بعد از گذشت زمان بهتر میشند
در حالی که سونی اینطوری نیست و همون روز اول مشخص میشه

طراحی گوشی چشمگیر هست و هرکسی میبینه عاشقش میشه
پشت گوشی طوری طراحی شده راحت میذارمش رو میز در حالی که برای بقیه گوشیها یه پد موس باید میذاشتم زیر گوشی روی میز
تا خشی نیفته
محافط usb در گوشیهای ال جی بهترین شکل ممکن هست
و درب پشتی گوشی هم خوب هست و مثل اس دو و نت خیلی نازک نیست
بدنه فلزی دور گوشی هم به نظر کیفیت خوبی داره
و دکمه پاور هم عملکردش مناسبه
دکمه های ولوم هم جدا از هم هستند و کارکرد نسبتا خوبی دارند
شارژر گوشی سیمش از بالا وصل میشه که راحتیش بیشتر از بقیه شارژرها هست
در آندروید2.3.7 حدود 650 مگ رم آزاد در ابتدای راه اندازی گوشی داره ولی با اپدیت به اندروید 4 اروپایی این عدد به 450 میرسه
در آندروید 4 گوشی پیشرفت چشمگیری داشته و کارکردن باهاش لذت بخش شده
فیس آنلاک هم عملکرد خوبی داره و در 95 درصد صحنه ها درست عمل میکنه
لاک اسکرین گوشی هم قابلیتهای شخصی سازی خوبی داره
مثلا میشه ساعتشو عوض کرد
و یا میانبورها را عوض کرد که همانند اپتیموس4 وقتی رو یکی از اونها لمس کنی و بکشی هم قفل باز میشه و هم شورت کات اجرا میشه
انتخاب میانبورها برای هوم اسکرین و ویدجتها و ... هم خیلی راحته
گالری گوشی از سرعت خیلی خوبی برخوردار هست
گزینه ریستارت در منوی پاور هم کارو راحت تر کرده
عوض کردن فونت گوشی و افکتهای هوم اسکرین هم چیز خوبیه
و کلی مسائل دیگر که در کل گوشی نسبت به پولش خیلی گوشی مناسبی هستش

تنها ایرادهای گوشی که دیدم همون باطری متوسط و صدای نسبتا ضعیفش هست
البته مدت زمان شارژ باطری هم نسبتا زیاد هست
و ساپورت ضعیف ال جی که الان اندروید 4 برای خاور میانه نیومده و رام اروپایی ریختم
این رام هم کمی مشکل با نمایش فونت فارسی داره

Punisher_2008
10-10-2012, 00:01
منم این گوشی خریدم آخرش
نظر کلی من در مورد این گوشی اینه که نسبت به پولش خیلی می ارزه
وقتی خریدمش 750 تومن، آرک اس هم پرسیدم که گرونتر از این بود
ولی وقتی این دو گوشیو قیاس میکنی دوبرابر قویتر از آرک اس هست (قدرت سی پی یو و رم)
از اونجایی که آرک اس هم داشتم یه مقایسه ای بین صفحه آرک اس و پرادا 3 کردم
البته نه حرفه ای بلکه تقریبا سریع
در اکثر مواقع صفحه پرادا 3 کیفیت بیشتر داشت
به غیر از یکی دو مورد که فکر کنم یکیش رنگ آبی بود تو یه عکس حس کردم ارک اس بهتر نشون میده
زاویه دید که دیگه اصلا صحبتشو نکن
آرک اس زاویه دیدش بده
در حالی که پرادا به مراتب بهتره
نمایش رنگ مشکی هم باز پرادا بهتره و بقیه موارد هم اکثرا پرادا بهتره
دز کل صفحه این گوشی از اکثر گوشیهای سونی بهتره در نتیجه میتونه قابل مقایسه با سوپر آمولد باشه
فعلا دسترسی به سوپر آمولدندارم بعدا اگه دستم رسید بیشتر مقایسه میکنم

در مورد دوربین
دوربینش کاملا از آرک اس ضعیفتره
حالا در مورد فیلمبرداری چون پرادا3 فول اچ دی هم داره چیزی نمیگم

در مورد صدا
صدای پرادا حدود یک سوم صدای آرک اس هست
یک سوم هم نباشه راحت نصفشه
تقریبا میشه گفت از سری گالاکسی (اس دو یا نوت) هم 10 درصد ضعیفتره

در مورد باطری
حدود 20 تا 30 درصد از آرک اس در عمل دوامش کمتره
و حدود 10 درصد از اس 2 کمتره
طوری که وقتی آرک اس داشتم از 1.5 تا دو روز یکبار شارژ میکردم
ولی پرادا 3 را هر 1 روز یه بار شارژ میکنم
البته مصرف هر کس فرق میکنه
همون آرک اس که داشتم نهایتش 2 روز جواب میداد در حالی که به کسی که فروختمش میگه 3 یا 4 روز جواب میده
البته باطریهای ال جی نمیدونم کارکردشون چجوریه شنیدم بعد از گذشت زمان بهتر میشند
در حالی که سونی اینطوری نیست و همون روز اول مشخص میشه

طراحی گوشی چشمگیر هست و هرکسی میبینه عاشقش میشه
پشت گوشی طوری طراحی شده راحت میذارمش رو میز در حالی که برای بقیه گوشیها یه پد موس باید میذاشتم زیر گوشی روی میز
تا خشی نیفته
محافط usb در گوشیهای ال جی بهترین شکل ممکن هست
و درب پشتی گوشی هم خوب هست و مثل اس دو و نت خیلی نازک نیست
بدنه فلزی دور گوشی هم به نظر کیفیت خوبی داره
و دکمه پاور هم عملکردش مناسبه
دکمه های ولوم هم جدا از هم هستند و کارکرد نسبتا خوبی دارند
شارژر گوشی سیمش از بالا وصل میشه که راحتیش بیشتر از بقیه شارژرها هست
در آندروید2.3.7 حدود 650 مگ رم آزاد در ابتدای راه اندازی گوشی داره ولی با اپدیت به اندروید 4 اروپایی این عدد به 450 میرسه
در آندروید 4 گوشی پیشرفت چشمگیری داشته و کارکردن باهاش لذت بخش شده
فیس آنلاک هم عملکرد خوبی داره و در 95 درصد صحنه ها درست عمل میکنه
لاک اسکرین گوشی هم قابلیتهای شخصی سازی خوبی داره
مثلا میشه ساعتشو عوض کرد
و یا میانبورها را عوض کرد که همانند اپتیموس4 وقتی رو یکی از اونها لمس کنی و بکشی هم قفل باز میشه و هم شورت کات اجرا میشه
انتخاب میانبورها برای هوم اسکرین و ویدجتها و ... هم خیلی راحته
گالری گوشی از سرعت خیلی خوبی برخوردار هست
گزینه ریستارت در منوی پاور هم کارو راحت تر کرده
عوض کردن فونت گوشی و افکتهای هوم اسکرین هم چیز خوبیه
و کلی مسائل دیگر که در کل گوشی نسبت به پولش خیلی گوشی مناسبی هستش

تنها ایرادهای گوشی که دیدم همون باطری متوسط و صدای نسبتا ضعیفش هست
البته مدت زمان شارژ باطری هم نسبتا زیاد هست
و ساپورت ضعیف ال جی که الان اندروید 4 برای خاور میانه نیومده و رام اروپایی ریختم
این رام هم کمی مشکل با نمایش فونت فارسی داره

مبارکه داداشی..

نمایشگر های ips در رنگهای ابی و بنفش کمی رنگشون سرد هست.
این مورد نتنها در PRADA 3.0 بلکه در تبلتم A7HD که نمایشگر IPS استفاده شده کاملا مشخصه.

گوشی بسیار خوبیه. نزدیک به 1ماه دستم بود. از همه لحاظ ازش راضی بودم.
نسبت به قیمتش عالیه.

750؟!!!!! با گارانتی ماناتل؟؟؟؟
کجا خریدید؟

golmohammadi
10-10-2012, 00:10
خب الان که نخریدم یه هفته میشه راحت
با همون گارانتی ماناتل
مگه الان چند شده ؟
اگه گرون شده بگو چون دیروز پرسیدم 790 گفتند

Arc9
07-12-2012, 11:42
salam dadash mishe in axaye benchmarko jaye digei upload koni?? linke bedi??mamnun misham injuri nemitunam bebinam. va inke gushie prada ro mishe be har verjeni az android update kard?? yani verjene 5 ham biad mishe be 5 update kard?? mamnun misham j bedi merc

Arc9
07-12-2012, 12:09
سلام..
دوستان یک توضیحی در مورد نرم افزار LG Smart World که در گوشی هست بدم.
در واقع این مارکت lg هست . مثل Samsung Kies .
شما میتونید نرم افزار . بازی. والپیپر و.. رو به طور رایگان و بدون استفاده از چیز پی ان دانلود کنید.

فقط کافیه روی LG Smart World کیلیک کنید . نرم افزار خودشو اپدیت میکنه .شما ثبته نام میکنید .
نام کشور رو ایران انتخاب کنید تا مارکت و.. به زبان فارسی برای شما باشه.
حالا هرچی خواستید میتونید دانلود و نصب کنید.

ویدیو در یو تو ب از مقایسه نسخه GB با ICS گوشی LG Parda 3.0 دیدم که جالب بودم
اضافه شدن افکت های 3 بعدی بسیار زیبا موقع اسکرول کردن بین هوم اسکرین و قسمتهای دیگه.
منوی جدید. ستینگ جدید. قسمت رویدادهای جدید. افزایش سرعت . مرورگر جدید. لاک اسکرین جدید
و..

پیشنهاد میکنم ویدیو رو ببینید:( فاصله بین اسم رو بردارید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) o u t u b e.com/watch?v=6SMWRtzKauA

سلام دوست عزیز ممنون بابت ویدیویی که در اختیارمون قرار داری فقط اینکه این تغییراتی که رخ داده واسه چیه؟ یعنی چی باعث شده؟؟ اپدیت به ورزن4؟؟؟

Arc9
07-12-2012, 12:11
سلام دوست عزیز ممنون بابت ویدیویی که در اختیارمون قرار داری فقط اینکه این تغییراتی که رخ داده واسه چیه؟ یعنی چی باعث شده؟؟ اپدیت به ورزن4؟؟؟

arian.1757
30-12-2012, 00:38
کسی از دوستان نمی دونه کی این اندروید 4 می آد؟
اگه می شه این اموزش و اندروید4 رو بذارید؟

(^_^)
31-12-2012, 23:32
اومده !
توی موبایلستان آموزش هست

hamed31
12-01-2013, 21:09
سلام دوستان آیا در گوشی پرادا هم میشه مثل گالاکیس ها با تکمه بغل فونت اس ام اس ها رو درشت یا کوچک کرد؟ ممنون میشم از پاسختون :n01:

terminator 2007
12-02-2013, 10:14
سلام به همه دوستان

اين گوشي رو ميخام بخرم اما اطلاعاتش خيلي برام مهمه .
اول اينكه قابليت usb otg رو كسي روش امتحان كرده ؟؟ جواب ميده ؟؟؟

جي پي اس خوبه و سريع به قفل مي رسه‌؟؟؟

اين قابليت t-dmb كه براي دريافت ديجيتال هست رو كسي امتحان كرده ؟؟ جواب ميده؟؟؟

خواهشن زودي جواب بدين خيلي عجله دارم.

Ali_Best
13-02-2013, 22:49
جریان PRADA رو یکی برام توضیح بده!
یه شرکت جدا از ال جی هست؟
یا اینکه ترید مارک بعضی از محصولاتشه؟
(شرمنده سرچ نکردم و دارم می پرسم!)

13-02-2013, 23:33
پرادا یک طراح مد هست. قضیه ی این گوشی هم همکاری این دو شرکت هست. طراحی ظاهری و UI با پرادا بوده و بقیه کار ها با LG. مثل Galaxy S Armani .

soranstar
27-02-2013, 02:01
با سلام
دوستان این گوشی خیلی چشممو گرفته٬ تنها نکاتی که الان وایم مهمه٬ یکی شارژ گوشیه (که با استفاده معمولی چقدر شارژ نگه میداره) و بعدی کیفیت و بلندی صدای گوشی موقع مکالمه هستش.
با تشکر از دوستان

happy_2o2o
01-03-2013, 01:23
با سلام
دوستان این گوشی خیلی چشممو گرفته٬ تنها نکاتی که الان وایم مهمه٬ یکی شارژ گوشیه (که با استفاده معمولی چقدر شارژ نگه میداره) و بعدی کیفیت و بلندی صدای گوشی موقع مکالمه هستش.
با تشکر از دوستان

کیفیت و بلندی صدا مکالمه ش مطمینا راضیتون میکنه
باطریش هم مثل بقیه گوشی های اندرویده
با قیمتی که داره راضی نگه تون میداره با خیال راحت بخرید

soranstar
01-03-2013, 01:42
کیفیت و بلندی صدا مکالمه ش مطمینا راضیتون میکنه
باطریش هم مثل بقیه گوشی های اندرویده
با قیمتی که داره راضی نگه تون میداره با خیال راحت بخرید

دوست عزیز٬ گوشیه الانم گلکسی نکسوس هستش.
چیزی کم نداره و کل نیازامو جواب میده٬ ولی خیلی از ظاهر پرادا خوشم اومده.
من الان با استفاده معمولی گوشیم ۱/۵ روز جواب میده٬ این گوشی چطوره شارژش؟

happy_2o2o
01-03-2013, 14:43
دوست عزیز٬ گوشیه الانم گلکسی نکسوس هستش.
چیزی کم نداره و کل نیازامو جواب میده٬ ولی خیلی از ظاهر پرادا خوشم اومده.
من الان با استفاده معمولی گوشیم ۱/۵ روز جواب میده٬ این گوشی چطوره شارژش؟

داداش خب گلکسی نکسوس که بهتره
تازه این گوشی ورژن اندرویدش 2.3.7 هست البته اینی که الان دسمه 5 روزه که خریدمش تا الان موفق به اپدیتش نشدم برا خاورمیانه 4 نیومده که از طریق وای فای اپ کنم باطریشو هم به این خاطر نتونستم خوب تست کنم چون همش درگیر خودن اموزشها اپدیت بودم ولی بنظرم 1 روز راحت جواب میده
ولی گوشی خوبیه من ازش خیلی خوشم اومد قبلش lg 4x و xperia sl داشتم که از این بیشتر خوشم اومد نمیدونم چرا البته کیفیت صفحه و نمایش رنگهاش بنظر خودم عالیه شاید دلیلش این باشه ولی خب زاویه دید نداره

ke2010moha
05-03-2013, 16:55
سلام به دوستان عزیز.منم این گوشی رو دو سه روزه خریدم و خیلی دورش ور میرم و به اینترنت وصل میکنم و بازی و دوربین و ... خلاصه باتریش 5-4 ساعت بیشتر دوام نمیاره.می خواستم ببینم عادیه یا نه .امکان داره باتریش مشکل داشته باشه؟ من از یه جای معتبر خریدم وگارانتی هم داره.
راستی گفتن امکان داره 24 اسفند براش آپدیت اندروید 4 بیاد .راسته یا نه؟

h!tman
05-03-2013, 17:19
عادیه ، باتری پرادا ضعیفه

soranstar
05-03-2013, 20:50
سلام به دوستان عزیز.منم این گوشی رو دو سه روزه خریدم و خیلی دورش ور میرم و به اینترنت وصل میکنم و بازی و دوربین و ... خلاصه باتریش 5-4 ساعت بیشتر دوام نمیاره.می خواستم ببینم عادیه یا نه .امکان داره باتریش مشکل داشته باشه؟ من از یه جای معتبر خریدم وگارانتی هم داره.
راستی گفتن امکان داره 24 اسفند براش آپدیت اندروید 4 بیاد .راسته یا نه؟

عادیه دوست عزیز
منم خیلی دنبال این گوشی بودم٬ تنها دلیلی که نگرفتمش همین باطریش بود.
وگرنه زیاد اپدیتش واسم اهمیت نداشت٬ قبلا هم که با ۲.۳.۶ کار کردم٬ کل نیازامو جواب میداد.