PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دزدگیر خوب برای 206 SD ?

mohsenking
14-12-2011, 16:50
دوستان من رفتم آپکوی نزدیکمون که سنسور دنده عقب نصب کنم که 40 بود +10نصب +10 واسه رنگ کردنش(سفید بشه)
نمد هم گرفتم که 14 شد و همینطور قفل زاپاس
بعد دزدگیر گفتم میخوام ایزی کار E7 نصب بکنم که گفت چون مهر ایران خودرو روش نمیخوره بعدا واست دردسر ساز میشه ، دزدگیر خودشون که ایساکو هست (تصویری) رو معرفی کرد و مزیتاشو نسبت به بقیه (مثلا مجیکار) وگفت که 3 سال گارانتی داره که 160 بود و بانصبش میشد 180
اینم لینکش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا چه کنم ؟ همین ایساکو خوبه نصب بکنم ؟

akbarnet
14-12-2011, 18:54
ایساکو ارزش نداره !
ایزیکار یا ماجیکار نصب کنید همراه با استارتر ... درمورد گارانتی نیز مورد خاصی پیش نمیاد!

akbarnet
14-12-2011, 18:59
اگه هنوز کاری انجام ندادی برای 206 این گزینه ها نیازه :دی

1 : چراغ داشبرد حدود 7 تمن میشه :دی
2 : عوض کردن ققل کمربند معمولی با قفل سوکت دار و سیم کشی + فعال کردن با دیاگ حدود 25 تمن برای هشدار کمربند :دی
3 : همزمان با مورد 2 شما میتونید هشدار سرعت بالای 130 + جفت راهنما هنگام ترمزهای ناگهانی رو فعال گنید!

درصورتی ک دزدگیر خوب نصب کنید نیازی ب پاور نیست در غیر اینصورت پاور نیز پیشنهاد میشه!

Eblis 2011
14-12-2011, 19:08
مجیکار بهترین انتخابه

mohsenking
14-12-2011, 19:51
ایساکو ارزش نداره !
ایزیکار یا ماجیکار نصب کنید همراه با استارتر ... درمورد گارانتی نیز مورد خاصی پیش نمیاد!

اگه هنوز کاری انجام ندادی برای 206 این گزینه ها نیازه :دی

1 : چراغ داشبرد حدود 7 تمن میشه :دی
2 : عوض کردن ققل کمربند معمولی با قفل سوکت دار و سیم کشی + فعال کردن با دیاگ حدود 25 تمن برای هشدار کمربند :دی
3 : همزمان با مورد 2 شما میتونید هشدار سرعت بالای 130 + جفت راهنما هنگام ترمزهای ناگهانی رو فعال گنید!

درصورتی ک دزدگیر خوب نصب کنید نیازی ب پاور نیست در غیر اینصورت پاور نیز پیشنهاد میشه!
چراغ داشبورد رو فردا توی آپکو میندارم
این قفل سوکت دار جریانش چیه چیکار میکنه ؟

مجیکار بهترین انتخابه

پس برم ایزی کار بندازم از گارانتی خارج نمیشه نه ؟ آخه این یارو توی آپکو میگفت چیز دیگه بندازی تازه اگرم سوکتی باشه و سیم قطع نکنن هر چیم باشه چون مهر ایران خودرو نمیخوره از گارانتی خارج میشه !!!
ای خدااااااااا چه کنم؟
تازه دوستمم میگفت کاش سنسور عقب از آپکو نمیگرفتی و میرفتی استل میت مینداختی که کیفیتشم بهتره !! بازم ای خداااااااااا
چقد این فرقون خودرو خوبه که همه ازش تعریف میکنن !

nobody2000
14-12-2011, 20:19
یه مجیک کار مدل 110AS بگیر و راحت باش .
چشم الکترونیکی جنس خوب هم برا داخل ماشین بگیر .

بهتره بدی دفتر مرکزی برات نصب کنه .سمت رسالت هست .

mohsenking
15-12-2011, 00:39
ایساکو ارزش نداره !

وقتی استلرتر رو نصب میکنی باید ایمبولایزر رو قطع کرد که بشه با ریموت استارت زد بعد دزدگیر بدون ایمبولایزر دیگه.....

mohsenking
15-12-2011, 10:13
دوستان من یکی از نمایندگی های ایران خودرو رو پیدا کردم که تلماتیکس تصویری(فکنم گفت FC3) رو داره و نصب میکنه ،190 تومن
ازش راجب ایزی کار هم پرسیدم گفت اونم دارم ولی الکی گرونه !
همین Telematix رو نصب بکنم خوبه نه ؟
.
تمام آپکو ها رو ز زدم فقط همین ایساکو(پورتمن ) رو دارن و میگن هرچیم بجز این بندازی از گارانتی خارج میشه حتی اگه سوکت فابریک باشه ! و گفتم ایران خودرو ز زدم گفتم تلماتیکس و ایزی ار نصب میکنن گفت اونا مهم نیست ما باید تایید کنیم هرکی یه جارو اجاره کنه و بگه اینجا ایران خودرو هست که مهم نیست ما باید تایید کنیم !
من آخر این یکیو نفهمیدم که صندوق پرون نصب کنب چرا از گارانتی خارج میکنه !!

golbehi
15-12-2011, 13:07
دوستان من یکی از نمایندگی های ایران خودرو رو پیدا کردم که تلماتیکس تصویری(فکنم گفت FC3) رو داره و نصب میکنه ،190 تومن
ازش راجب ایزی کار هم پرسیدم گفت اونم دارم ولی الکی گرونه !
همین Telematix رو نصب بکنم خوبه نه ؟
.
تمام آپکو ها رو ز زدم فقط همین ایساکو(پورتمن ) رو دارن و میگن هرچیم بجز این بندازی از گارانتی خارج میشه حتی اگه سوکت فابریک باشه ! و گفتم ایران خودرو ز زدم گفتم تلماتیکس و ایزی ار نصب میکنن گفت اونا مهم نیست ما باید تایید کنیم هرکی یه جارو اجاره کنه و بگه اینجا ایران خودرو هست که مهم نیست ما باید تایید کنیم !
من آخر این یکیو نفهمیدم که صندوق پرون نصب کنب چرا از گارانتی خارج میکنه !!
ایزیکار خیلی خوبه
به حرف فروشنده ها اصلا توجه نکنید
مطمئنا سود ایزیکار براش کمتر از telematix هست!
گور پدر ایران گاری.ما هم همون 3-4 روز اول که تحویل گرفتیم روی V8 ایزی کار نصب کردیم خیلی هم راضی هستیم
فکر میکنی حالا اگه سیم کشی ماشین از گارانتی خارج بشه آسمون به زمین میاد؟ مطمئن باش در صورت خرابی هم هیچ کاری براتون انجام نمیدن
فقط و فقط یه چیز برای ماشین بندهای ایرانی مهمه:ســـــــــــــــــــ ود بیشتر.....

mohsenking
16-12-2011, 13:58
چه مدلی از ایزی کار رو نصب کردین ؟
مشکلی ایجاد نکرده تا حالا؟ صندوق پرون و پاور هم گذاشتین ؟

ghahremanimehdi
16-12-2011, 14:11
تله ماتیکس نصب کن چون اصل کره هست و کیفیتش عالیه.بقیه برندها چینیه.

mohsenking
16-12-2011, 15:01
تله ماتیکس نصب کن چون اصل کره هست و کیفیتش عالیه.بقیه برندها چینیه.

ایزی کار کره ای هست !!

golbehi
16-12-2011, 17:15
چه مدلی از ایزی کار رو نصب کردین ؟
مشکلی ایجاد نکرده تا حالا؟ صندوق پرون و پاور هم گذاشتین ؟
مدل 7100 معمولی
آره هم صندوق پرون و هم پاور برای 4 تا شیشه
خیلی هم راضی بودیم تا الان

ایزی کار کره ای هست !!
بله ایزیکار کره ایه

mohsenking
16-12-2011, 21:40
مدل 7100 معمولی
آره هم صندوق پرون و هم پاور برای 4 تا شیشه
خیلی هم راضی بودیم تا الان

بله ایزیکار کره ایه

بله میدونم کره ای هست دوست عزیز من علامت تعجب گذاشتم چون دوستمون نوشته بود همه چینین !
منم میرم E7 نصب میکنم ، دیگه خسته شدم انقدر فکر کردم

golbehi
17-12-2011, 20:33
بله میدونم کره ای هست دوست عزیز من علامت تعجب گذاشتم چون دوستمون نوشته بود همه چینین !
منم میرم E7 نصب میکنم ، دیگه خسته شدم انقدر فکر کردم
آره منم منظورم با دوستمون بود نه شما
فقط E7 یکم ریموتش بزرگه که اگه باهاش مشکلی نداری خیلی عالیه

kasra2002
17-12-2011, 22:57
سلام تلمتیکس خوبیش اینه که کوچکترین بریدگی در سیم کشی نداره امکانات خیلی خوبیم داره

mohsenking
18-12-2011, 12:06
سلام تلمتیکس خوبیش اینه که کوچکترین بریدگی در سیم کشی نداره امکانات خیلی خوبیم داره

چه امکاناتی داره؟

mohsenking
18-12-2011, 12:26
دوستانی که تهرانن کجا رو پیشنهاد میدن واسه بستن ایزی کار ؟
صندوق پرون و پاور که مشکلی ایجاد نمیکنه؟
میگم قفل رینگ چه مارکی خوبه ؟ از راسته توپ خونه بگیرم خوبه؟(توپ خونه توی مسیر کارمه ) (آقای مدیر ببخشید اگه این سوال به اینجا مربوط نمیشه)
میگم نظرتون راجب Telematix FC3 چیه ؟
ایزی کار E7 چه مزیتی نسبت به این داره؟(میدونم تو یه رده نیستن)
این سیستمی که ایزی کا ر(E7 ) داره که به 1 متری ماشین نزدیک میشی در باز میشه و 3 متر دور میشی درارو قفل میکنه روی تلماتیکس FC3 نیست درسته ؟ چیز خوبی هست اصلا ؟جواب میده ؟ روی چه دزدگیر دیگه ای هست ؟
یه جارو پیدا کردم مهرایران خودرو رو میزنه و تلماتیکس Fc3 نصب میکنه
و اینکه Telematix FC3 با سری آلفا چقدر فرق داره ؟

golbehi
18-12-2011, 20:34
سلام
در مورد تلماتیکس نظری ندارم
در مورد ایزیکار برو به سایتش:
easycaralarm.ir

kasra2002
19-12-2011, 21:13
به نظر من تلمتیکس مطمن تره امکانات خوب آپشن های قابل تنظیم قفل کردن درب با حرکت خودرو و کلی کد های دیگه توی این مایه ها صندوق پرون و پاور ویندو هم که همه دارن ولی دست کاری نشدن ماشین از همش بهتره برد مطمئن و بالایی هم داره

kasra2002
19-12-2011, 21:13
به نظر من تلمتیکس مطمن تره امکانات خوب آپشن های قابل تنظیم قفل کردن درب با حرکت خودرو و کلی کد های دیگه توی این مایه ها صندوق پرون و پاور ویندو هم که همه دارن ولی دست کاری نشدن ماشین از همش بهتره برد مطمئن و بالایی هم داره