PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای کمتر مصرف شدن حجم اینترنت چه راهی پیشنهاد میدین

mehran_pqqp
14-12-2011, 12:49
سلام
خیلی ها اینترنت محدود دارن که حجمی هستش مثلا 3 گیگ برای یک ماه و ....
بعضی از شرکت ها شبانه رایگان دارن و اکثرا روزا وبگردی می کنن و شبها دانلود پس اگه بشه کاری کرد وبگردی حجم کمتری مصرف کنه خیلی خوب میشه
خیلی از سایت ها تعداد زیادی عکس و تبلیغ و ... دارن که هر دفعه وارد سایت بشیم کلی از حجم اینترنت مصرف میشه می خواستم بپرسم چطوری میشه کاری کرد مثلا حجم عکس ها کم بشه به اصطلاح Compress بشن تا حجم کمتری مصرف بشه ؟
فکر می کنم به درد خیلی ها می خوره این مورد

EHSANRF
14-12-2011, 13:06
انیمیشن ها رو دیسیبل کن
عکس ها رو بلوک کن
از کروم استفاده کن
دانلودهات رو شب که رایگانه انجام بده.

M e i s a m
14-12-2011, 13:06
اصولا راهی وجود نداره که مصرف کم بشه ولی خب در مورد عکس ها و... میتونید لود کردن عکس ها و ویدئو و فلش و امثالهم رو تو مرورگر خاموش کنید
میتونید از نرم افزار های کمپرسور مثل cfosspeed هم استفاده کنید که بسته های اطلاعات رو فشرده میکنه و تا حدودی تاثیر داره
اگرم از اپرا استفاده میکنید که میتونید اپرا توربو رو روشن کنید :)

Black Band
14-12-2011, 14:03
این مرورگر خیلی در مصرف صرفه جویی میکنه و سایت ها رو فشرده میکنه، همچنین رم کمتری هم مصرف میکنه و کاملا رایگان هست. برای Register فقط شما باید آدرس ایمیل خودتون رو به اون بدین :
WinWap >>>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bzt
14-12-2011, 14:05
در فايرفاکس ميتونيد از افزونه هايي مثل image like opera و adblock استفاده کنيد تا نمايش عکس و تبليغات و فلش را باهاش مديريت کنيد

DrXoX
14-12-2011, 17:19
برای کم کردن حجم عکس و .... از یه سری برنامه مثل آن اسپید و ...... میتونید استفاده کنید از اون بهتر هم هست اسم برنامه هم ســی پـروکــسی هستش هر چند بحث در مورد این برنامه ها خلاف قوانین انجمنه ، فقط خواستم بگم کار نشد نداره
از برنامه دوم من یه مدت استفاده می کردم در عرض 3 ماه حدود 5گیگ صرفه جویی شد :46:
البته باید اکانت برنامه رو بخرید ، در حالت فری برنامه بدرد بخور نیست
موفق باشید

Black Band
14-12-2011, 17:58
من میتونم یه مرورگر معرفی کنم که سایت ها رو فشرده میکنه تا توی مصرف صرفه جویی بشه، ممکنه به خوبی نرم افزار های دوستان نباشه ولی ارزش امتحان کردن رو داره، اسم این مرورگر WinWap هست و در واقع با استفاده از فناوری Wap این کار رو انجام میده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojjat90
14-12-2011, 18:02
شلام
من از یه برنامه به نام BWMeter استفاده میکنم . این برنامه جلوی تمامی برنامه های اضافی که خودشون به ایینترنت وصل میشن برای آپدیت رو میگیره و قابلیت های زیادی هم داره . اگه ندیدین یه نگاهی بهش بکنین.

mehran_pqqp
15-12-2011, 15:13
من میتونم یه مرورگر معرفی کنم که سایت ها رو فشرده میکنه تا توی مصرف صرفه جویی بشه، ممکنه به خوبی نرم افزار های دوستان نباشه ولی ارزش امتحان کردن رو داره، اسم این مرورگر WinWap هست و در واقع با استفاده از فناوری Wap این کار رو انجام میده :

دانلودش کردم ولی برای موبایل نیست؟ چون صفحه های سایت رو یه جوری نشون میده فونت نوشته ها و ...

Black Band
15-12-2011, 15:28
دانلودش کردم ولی برای موبایل نیست؟ چون صفحه های سایت رو یه جوری نشون میده فونت نوشته ها و ...

گفتم که با استفاده از فناوری Wap >>>> ( یعنی مرورگر موبایل ):5:

EngineeR EhsaN
15-12-2011, 16:03
من مصرف روزانمو با DU meter به روزی 100 مگ محدود کردم هم صرفه اقتصادی داره هم نمیذاره زیاد از اینترنت استفاده کنم ( بشم معتاد اینترتو بعد کارتون خواب بشمو و... :دی )

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

Black Band
15-12-2011, 23:59
برای کم کردن حجم عکس و .... از یه سری برنامه مثل آن اسپید و ...... میتونید استفاده کنید از اون بهتر هم هست اسم برنامه هم ســی پـروکــسی هستش هر چند بحث در مورد این برنامه ها خلاف قوانین انجمنه ، فقط خواستم بگم کار نشد نداره
از برنامه دوم من یه مدت استفاده می کردم در عرض 3 ماه حدود 5گیگ صرفه جویی شد :46:
البته باید اکانت برنامه رو بخرید ، در حالت فری برنامه بدرد بخور نیست
موفق باشید

ببخشید شما چجوری Web Page باز میکنید، که حدود 5 گیگ هم صرفه جویی شده، مگه صفحه های اینترنتی شما چجورین، صفحه ی اینترنتی خونه پرش دیگه بگیم 300 کیلو بایت هست، در عرض 4 ماه، برای مرور وب 300 مگابایت هم مصرف نمیشه، شما چجوری در سه ماه 3 گیگ صرفه جویی کردی ؟؟؟؟؟:18::5::18:

hermione
16-12-2011, 11:29
وبگردی 24 ساعته هم دست کمی از دانلود نداره .
ویدیو یا موزیک آنلاین هم حجم زیادی مصرف می کنه .

DrXoX
16-12-2011, 20:31
ببخشید شما چجوری Web Page باز میکنید، که حدود 5 گیگ هم صرفه جویی شده، مگه صفحه های اینترنتی شما چجورین، صفحه ی اینترنتی خونه پرش دیگه بگیم 300 کیلو بایت هست، در عرض 4 ماه، برای مرور وب 300 مگابایت هم مصرف نمیشه، شما چجوری در سه ماه 3 گیگ صرفه جویی کردی ؟؟؟؟؟:18::5::18:
سلام

صفحه های اینترنتی من شکل خاصی نیستن:46: هر چقد سایتی که میرید عکس و تبلیغ و فلش و ..... بیشتر توش باشه حجم بیشتری از اینترنتت مصرف میشه حالا یه سری برنامه ها هستن که میان صفحات و عکسا رو فشرده میکنن هم زودتر باز میشه سایتها هم مصرف اینترنتت رو به شدت کاهش میده

این عکس رو برای مثال میذارم ، ظرف 10 دقیقه 4MB صرفه جویی تو مصرف اینترنت

از این قبیل برنامه ها کم نیست تو نت ، یه سرچ تو گوگل بزنید

M e i s a m
16-12-2011, 21:52
بهترین نرم افزار به نظر من CFOSSPEED هست که فشرده سازی هم میکنه

mehran_pqqp
18-12-2011, 09:02
بهترین نرم افزار به نظر من CFOSSPEED هست که فشرده سازی هم میکنه
سلام
من ورژن 7 این برنامه رو نصب کردم ، سرعت اینترنتم انگار یه کم بهتر شده ولی این برنامه اینطوری که من تو سایتش خودم برای افزایش سرعت اینترنت و پایین آوردن پینگ هست البته زیاد انگلیسی بلد نیستم ولی در همین حد متوجه شدم تنظیم خاصی باید تو برنامه انجام بدیم برای پایین آوردن مصرف حجم؟ یا تنظیمات پیش فرض خوبه

alone one
19-12-2011, 19:54
سلام
من وایمکس مبین نت دارم که ناجوان مردانه داره از حجمم کم میشه
خواهش میکنم دوستان کمکم کنن که تو وبگردیام از این حجم بهینه مصرف بشه
مرورگرم:فایرفاکس
دانلو منیجرم:IDM
cfosspeed استفاده میکنم اما خوب به تنظیماتش وارد نیستم
اگه راهی باشه که بادستکاری نرم افزارام یه کاری کنم حجم کمتری مصرف بشه تو وبگردی خیلی خوب میشه،درضمن من دانلودام شباست
خواهش میکنم دوستان کمک کنن:42:
چون تو 10 روز یه گیگ حجم مصرف شده
پیشاپیش ممنون:11:

DrXoX
20-12-2011, 13:26
سلام
من وایمکس مبین نت دارم که ناجوان مردانه داره از حجمم کم میشه
خواهش میکنم دوستان کمکم کنن که تو وبگردیام از این حجم بهینه مصرف بشه
مرورگرم:فایرفاکس
دانلو منیجرم:IDM
cfosspeed استفاده میکنم اما خوب به تنظیماتش وارد نیستم
اگه راهی باشه که بادستکاری نرم افزارام یه کاری کنم حجم کمتری مصرف بشه تو وبگردی خیلی خوب میشه،درضمن من دانلودام شباست
خواهش میکنم دوستان کمک کنن:42:
چون تو 10 روز یه گیگ حجم مصرف شده
پیشاپیش ممنون:11:

اون برنامه cfosspeed بیشتر برای بهینه کردن پهنای باند که بتونید نهایت سرعتی که می تونید استفاده کنید رو داشته باشید و همین طور واسه پایین آوردن پینگ استفاده میشه و برای افرادی که بازی آنلاین انجام میدن و نیاز به پینگ پایین دارن می تونه مناسب باشه
برای صرفه جویی تو حجم از یه سری برنامه که صفحات و عکسها رو فشرده می کنن می تونید استفاده کنید
البته برای 10 روز 1G مصرف زیاد نیست یعنی روزی حدود 100MB
این طور برنامه ها رو با یه سرچ تو گوگل می تونید پیدا کنید
موفق باشید

alone one
21-12-2011, 00:29
اون برنامه cfosspeed بیشتر برای بهینه کردن پهنای باند که بتونید نهایت سرعتی که می تونید استفاده کنید رو داشته باشید و همین طور واسه پایین آوردن پینگ استفاده میشه و برای افرادی که بازی آنلاین انجام میدن و نیاز به پینگ پایین دارن می تونه مناسب باشه
برای صرفه جویی تو حجم از یه سری برنامه که صفحات و عکسها رو فشرده می کنن می تونید استفاده کنید
البته برای 10 روز 1G مصرف زیاد نیست یعنی روزی حدود 100MB
این طور برنامه ها رو با یه سرچ تو گوگل می تونید پیدا کنید
موفق باشید
گشتم نبود
یعنی نمیدونم دقیق چی سرچ کنم
اگه زحمتی نیس شما یه جنتا برنامه مشت معرفی کنین
ممنون که وقت گذاشتین جواب دادین

DrXoX
21-12-2011, 07:12
گشتم نبود
یعنی نمیدونم دقیق چی سرچ کنم
اگه زحمتی نیس شما یه جنتا برنامه مشت معرفی کنین
ممنون که وقت گذاشتین جواب دادین
سـی پـروکــسی ، آن اسپــید ، ترافیک کمپرسور ، Etraffic و ....
هیچ کدوم از این برنامه ها تو حالت فری چندان بدرد نمی خورن و یه سری محدودیت ها در حالت فری دارن
وقتی از این برنامه ها استفاده کنید می تونید تنظیم کنید عکس ها و .... تا چه حد Compress بشن مثلا من یکیشون رو برای این که بببنید چطور این کارو انجام میدن اجرا و براتون عکس گرفتم ببینید
الان عکس ها یه مقدار Compress شدن که با همین یه مقدار کلی تو مصرف حجم اینترنت صرفه جویی میشه

alone one
22-12-2011, 01:07
سـی پـروکــسی ، آن اسپــید ، ترافیک کمپرسور ، Etraffic و ....
هیچ کدوم از این برنامه ها تو حالت فری چندان بدرد نمی خورن و یه سری محدودیت ها در حالت فری دارن
وقتی از این برنامه ها استفاده کنید می تونید تنظیم کنید عکس ها و .... تا چه حد Compress بشن مثلا من یکیشون رو برای این که بببنید چطور این کارو انجام میدن اجرا و براتون عکس گرفتم ببینید
الان عکس ها یه مقدار Compress شدن که با همین یه مقدار کلی تو مصرف حجم اینترنت صرفه جویی میشه
آقا خیلی لطف کردین
خیلی راهنماییتون کمکم کرد
فقط یه چیز دیگه،این نرم افزارا فقط عکسارو کیفیتشونو میارن پایین تا حجم کمتری مصرف شه یا گزینه های دیگه ایم دارن
بازم خیلی ممنون

DrXoX
22-12-2011, 08:59
آقا خیلی لطف کردین
خیلی راهنماییتون کمکم کرد
فقط یه چیز دیگه،این نرم افزارا فقط عکسارو کیفیتشونو میارن پایین تا حجم کمتری مصرف شه یا گزینه های دیگه ایم دارن
بازم خیلی ممنون

خواهش می کنم ، گزینه های دیگه هم دارن مثلا می تونید بنرهای تبلیغاتی و فلش ها رو بلاک کنید
اینطوری هم سایت ها زودتر باز میشن هم تو مصرف حجم خیلی صرفه جویی میشه

athlon64
22-12-2011, 11:40
نرم افزار cproxy به صورت چشمگیری عکس ها متن و ... کمپرس میکند و ترافیک شما رو تا 50% کمپرس میکند
به غیر از فایل های rar , zip

alone one
22-12-2011, 18:04
خواهش می کنم ، گزینه های دیگه هم دارن مثلا می تونید بنرهای تبلیغاتی و فلش ها رو بلاک کنید
اینطوری هم سایت ها زودتر باز میشن هم تو مصرف حجم خیلی صرفه جویی میشه

نرم افزار cproxy به صورت چشمگیری عکس ها متن و ... کمپرس میکند و ترافیک شما رو تا 50% کمپرس میکند
به غیر از فایل های rar , zip
ممنون دوستان
اگه کسی لینک دانلود این برنامه سی پروکسیو داره که ف ی ل ت ر نیست لطف کنه بذاره،یا سایتی که برنامه رو واسه دانلود گذاشته(حالا ف ی ل ت ر یا نه)
آخه سرعت چیز پی ان من خیلی پایینه،و سایهایی که بعد یه ساعت واسم باز شد بدردنخور بود
بازم ممنون از همه زحمتکشان

DrXoX
23-12-2011, 21:13
ممنون دوستان
اگه کسی لینک دانلود این برنامه سی پروکسیو داره که ف ی ل ت ر نیست لطف کنه بذاره،یا سایتی که برنامه رو واسه دانلود گذاشته(حالا ف ی ل ت ر یا نه)
آخه سرعت چیز پی ان من خیلی پایینه،و سایهایی که بعد یه ساعت واسم باز شد بدردنخور بود
بازم ممنون از همه زحمتکشان

از سایت اصلی خودش (سـی پـروکــسی دات کام) برنامه رو دانلود کنید البته در حالت فری برنامه محدودیت سرعت داره و فکر می کنم 256 هست

alone one
23-12-2011, 23:37
از سایت اصلی خودش (سـی پـروکــسی دات کام) برنامه رو دانلود کنید البته در حالت فری برنامه محدودیت سرعت داره و فکر می کنم 256 هست
نه دوست من،مرسی که راهنمایی کردی اما free بدرد من نمیخوره،من 512 دارم
سایهای دیگه ای نیستن واس دانلودش؟با کرک بدن؟
بعد روش کارشم میگین؟
نیاز به تنظیمات خاصی از طرف من داره؟یا خودش اتومات عکس و پیامو کمپرسور میکنه؟

DrXoX
24-12-2011, 18:29
نه دوست من،مرسی که راهنمایی کردی اما free بدرد من نمیخوره،من 512 دارم
سایهای دیگه ای نیستن واس دانلودش؟با کرک بدن؟
بعد روش کارشم میگین؟
نیاز به تنظیمات خاصی از طرف من داره؟یا خودش اتومات عکس و پیامو کمپرسور میکنه؟

این نرم افزار کرک نداره از سایت خودش دانلود کنید یا سایتهای دیگه فرقی نمی کنه
برای استفاده از نرم افزار به صورت free تو سایتش یه ایمیل معتبر وارد می کنید ، و بعد از طریق سایت یه ایمیل شامل یوزر نیم و پسورد براتون فرستاده میشه این یوزر نیم و پسورد رو داخل برنامه وارد می کنید و می تونید 3 روز (حداکثر 30MB) ازش استفاده کنید
نرم افزار رو دانلود و نصب کنید تنظیمات خاصی نداره و تنظیمات خیلی خیلی ساده هست که خودتون اگه برنامه رو نصب کنید متوجه می شید

alone one
26-12-2011, 02:56
این نرم افزار کرک نداره از سایت خودش دانلود کنید یا سایتهای دیگه فرقی نمی کنه
برای استفاده از نرم افزار به صورت free تو سایتش یه ایمیل معتبر وارد می کنید ، و بعد از طریق سایت یه ایمیل شامل یوزر نیم و پسورد براتون فرستاده میشه این یوزر نیم و پسورد رو داخل برنامه وارد می کنید و می تونید 3 روز (حداکثر 30MB) ازش استفاده کنید
نرم افزار رو دانلود و نصب کنید تنظیمات خاصی نداره و تنظیمات خیلی خیلی ساده هست که خودتون اگه برنامه رو نصب کنید متوجه می شید
دوست عزیز برنامه free بدرد من نمیخوره
برنامه حرفه ایشو جایی واس دانلود نمیذاره؟
من کلی گشتم پیدا نکردم،شما چجوری از برنامه استفاده میکنین؟دیگه تاالان باید free تموم شده باشه دیگه!

DrXoX
27-12-2011, 02:29
دوست عزیز برنامه free بدرد من نمیخوره
برنامه حرفه ایشو جایی واس دانلود نمیذاره؟
من کلی گشتم پیدا نکردم،شما چجوری از برنامه استفاده میکنین؟دیگه تاالان باید free تموم شده باشه دیگه!

سلام
این برنامه فری و حرفه ای نداره ، یک برنامه هست که شما میتونید به صورت فری ازش استفاده کنید یا با خرید اکانت به اصطلاح به صورت پریمیوم ازش استفاده کنید
سایت مورد نظر برای تست برنامه توسط کاربرا ، این امکان رو فراهم کرده که بتونن قبل از خرید اکانت برنامه رو تست کنن
شما می تونی هر چند روز یه ایمیل یاهو ، گوگل یا ... بسازید و با این ایمیل یه اکانت (فری) بگیرید و ازش استفاده کنید
ولی همون طور که گفتم در حالت فری یه سری محدودیت هایی داره که از طرف سایت سازنده گذاشته شده
یکی از این محدودیت ها اینه که وقتی شما توسط این برنامه 30MB صرفه جویی کنید اکانت فری Expire میشه یعنی دیگه امکان استفاده ازش نیست ولی اگر اکانت رو خریده باشید هیچ محدویتی تو سرعت و حجم وجود نداره
اکانت 1ماهه 3.6 دلار هست ، 3ماهه و ... هم داره که خودتون تو سایتش می تونید قیمت ها رو ببینید

موفق باشید

alone one
28-12-2011, 22:49
آقا من بعد اینکه نتونستم از برنامه cproxy حالا به همون دلیل غیر free بودنش استفاده کنم،TrafficCompressor رو نصب کردم و استفاده میکنم
فک کنم که کمی تو مصرف حجمم داره صرفه جویی میکنه(البته کمی!)اما سرعتمو خیلی آورده پایین!!
دیگه بعضی وقتا چندین دقیقه طول میکشه یه صفحه باز بشه!
این برنامه ام تنظیمات خاصی داره؟
آیا این طبیعی هس که روسرعت اینترنتم تاثیر بذاره؟
اساتید شرمنده انقد سوالام زیاده ها

SevenCity
29-12-2011, 12:37
TrafficCompressor که نسخه ی رایگانش و حتی کرک شدش چیزی رو کمپرس نمیکنه و تو حجم هم صرفه جویی نمیکنه
این نرم افزارهایی که معرفی شد واقعا فوقالعاده هستند و به خوبی عکس مخصوصا gif های حجیم رو کمپرس میکنند و تو حجم صرفه جویی میشه ولی هیچکدام کرک نشدن و در حالت فری بسیار محدودن
منکه ارزوی کرک این برنامه هارو دارم مخصوصا سی پرو-کسی و ان اسپید

Amin.M.1986
29-12-2011, 14:30
TrafficCompressor که نسخه ی رایگانش و حتی کرک شدش چیزی رو کمپرس نمیکنه و تو حجم هم صرفه جویی نمیکنه
این نرم افزارهایی که معرفی شد واقعا فوقالعاده هستند و به خوبی عکس مخصوصا gif های حجیم رو کمپرس میکنند و تو حجم صرفه جویی میشه ولی هیچکدام کرک نشدن و در حالت فری بسیار محدودن
منکه ارزوی کرک این برنامه هارو دارم مخصوصا سی پرو-کسی و ان اسپید
دوست عزیز این برنامه ها قابلیت کرک شدن رو ندارند.. مثل اینه که شما بگی من مسنجرم رو کرک میکنم که بدون یوزر نیم و پسوورد بره داخل روم های چت!! متوجه هستید؟؟ اصلا چیزی داخل برنامه نیست که بخوای کرک کنی!! برنامه با یوزر و پسوورد وصل میشه به سرورش!!

SevenCity
29-12-2011, 15:21
دوست عزیز این برنامه ها قابلیت کرک شدن رو ندارند.. مثل اینه که شما بگی من مسنجرم رو کرک میکنم که بدون یوزر نیم و پسوورد بره داخل روم های چت!! متوجه هستید؟؟ اصلا چیزی داخل برنامه نیست که بخوای کرک کنی!! برنامه با یوزر و پسوورد وصل میشه به سرورش!!

بله مثل ناد 32 که بعد از کرک احتیاجی به یوزر پسورد نداره!!! فکر میکنید اقای TNOD چجوری یوزر پسورد پیدا میکنه و میده به ناد تا ناد وصل شه به سروراش؟ نکنه فکر میکنید سریال هارو میخره؟ نخیر سریال پسوردهارو کرک میکنه
متوجه هستید؟؟
این برنامه های تریال ورژن و دمو ورژن و قابل کرک چه ارتباطی دارند با برنامه هایی مثل مسنجر عجب مثالی زدین واقعا چه ربطی داشت؟!
هر برنامه ای که تو دنیا تریال ورژن باشه به دست کرکر ها قابل کرک هست یعنی هر محدودیتی با کرک نامحدود میشه
برنامه سی پرو-کسی تا همین ورژن قبلش با دستکاری توی سرورهاش احتیاج به یوزر پسورد نداشت و در همین رابطه چند روز پیش تو سایت نو فیل تر یک نفر با همین دستکاری مدعی شده موفق شده کرکشو درست کنه
هیمن ترافیک کمپرسور کرک شده و از لحاظ سریال پسورد و با همین کرک احتیاج به سریال پسورد نداره و این کرک از لحاظ زمانی کاملا این برنامه رو نامحدود کرده
اما چرا مثلا سی پرو-کسی کرک نشده تنها بخاطر اینه که توسط کرکر های معروف کرک نشده و بقیه کرکرهای وطنی و جهان سومی درش عاجزند چون این برنامه مخصوص کشورهای جهان سوم مثل ایرانه که نه تنها مشکل فیل ترینگ رو داره بلکه مشکل اینترنت حجمی رو هم داره مثلا این سی پر-وکسی چه بدرد یوزرهای اروپایی میخوره که کرک هم بشه؟ (با اون نت های غیر حجمی و بدون فیل -تر)

alone one
01-01-2012, 00:46
بله مثل ناد 32 که بعد از کرک احتیاجی به یوزر پسورد نداره!!! فکر میکنید اقای TNOD چجوری یوزر پسورد پیدا میکنه و میده به ناد تا ناد وصل شه به سروراش؟ نکنه فکر میکنید سریال هارو میخره؟ نخیر سریال پسوردهارو کرک میکنه
متوجه هستید؟؟
این برنامه های تریال ورژن و دمو ورژن و قابل کرک چه ارتباطی دارند با برنامه هایی مثل مسنجر عجب مثالی زدین واقعا چه ربطی داشت؟!
هر برنامه ای که تو دنیا تریال ورژن باشه به دست کرکر ها قابل کرک هست یعنی هر محدودیتی با کرک نامحدود میشه
برنامه سی پرو-کسی تا همین ورژن قبلش با دستکاری توی سرورهاش احتیاج به یوزر پسورد نداشت و در همین رابطه چند روز پیش تو سایت نو فیل تر یک نفر با همین دستکاری مدعی شده موفق شده کرکشو درست کنه
هیمن ترافیک کمپرسور کرک شده و از لحاظ سریال پسورد و با همین کرک احتیاج به سریال پسورد نداره و این کرک از لحاظ زمانی کاملا این برنامه رو نامحدود کرده
اما چرا مثلا سی پرو-کسی کرک نشده تنها بخاطر اینه که توسط کرکر های معروف کرک نشده و بقیه کرکرهای وطنی و جهان سومی درش عاجزند چون این برنامه مخصوص کشورهای جهان سوم مثل ایرانه که نه تنها مشکل فیل ترینگ رو داره بلکه مشکل اینترنت حجمی رو هم داره مثلا این سی پر-وکسی چه بدرد یوزرهای اروپایی میخوره که کرک هم بشه؟ (با اون نت های غیر حجمی و بدون فیل -تر)
حالا دوست عزیز بنظرت من چیکا کنم؟
پس اینطوریه که اصلا این برنامه ها درحالت فری بدرد نمیخوره:41:
سی ------ و ان اسپیدم که کرک ندارن،ترافیک کامپرسورم که قبول ندارین،پس چیکا میشه کرد؟
کرک ترافیک کمپرسور که گفتین ساختنو میشه واس ماهم بذارین؟!

alone one
04-01-2012, 16:06
حالا دوست عزیز بنظرت من چیکا کنم؟
پس اینطوریه که اصلا این برنامه ها درحالت فری بدرد نمیخوره:41:
سی ------ و ان اسپیدم که کرک ندارن،ترافیک کامپرسورم که قبول ندارین،پس چیکا میشه کرد؟
کرک ترافیک کمپرسور که گفتین ساختنو میشه واس ماهم بذارین؟!
کسی نیست جواب منو بده بده بده بده....!
ااا
چقد تاپیک سوتو کوره،صدامم میپیچه:31:

alone one
06-01-2012, 19:57
آقا اگه کسی به این فروم سر میزنه،لطفا جواب منم بده
فوری فوتیه
ممنون

nnp
17-02-2012, 23:35
نرمافزار اولی برای کنترل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=80&Title=BWMeter%206.0.3

فاصله رو درلینک بالا بردارید

و on speed کرک شده

alone one
18-02-2012, 22:34
نرمافزار اولی برای کنترل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=80&Title=BWMeter%206.0.3

فاصله رو درلینک بالا بردارید

و on speed کرک شده

داداش این on speed دقیقا چیکار میکنه؟(بجز افزایش سرعت)

SevenCity
21-02-2012, 12:08
مهمترینش سرعت بالا در کمپرس عکسه
یه نکته ای بگم شاید ندونی
شما فقط باید دنبال کمپرس کردن عکسها و استفاده از کش عکسها باشید و یا کلا اصلا عکسهارو نبینی اصلا چیز دیگه ای هم وجود نداره برای کمتر به هدر رفتن حجم
در ضمن هیچ راهی وجود نداره که اهنگ 5 مگابایتی رو فقط در 1 مگابایت دانلود کنی!

nnp
22-02-2012, 18:49
دوستان یه تاپیک ایجاد کردم واسه همین بحث ببینید

افرونه fastun برای کاهش حجم ترافیک اینترنت

حالشو ببرید.

aking
22-02-2012, 19:37
می تونی از خاصیت توربو مرورگر اپرا برای کم حجم کردن عکسا + افزونه ADblock برای بلاک کردن تبلیغات + برنامه Cfosspeed برای بهینه سازی سرعت و پهنای باند استفاده کنی
غیر فعال کردن pop ups از تنظیمات مرورگر
بالا بردن حافظه کش مرورگر
تو فایر فاکس این مسیر
Options>Advanced >network>offline storage

اینا به ذهنم رسید

iliair110
08-09-2012, 08:38
از نظر بنده می تونید از اکانت های افزایش سرعت fastun استفاده کنید البته اکانت رایگانش زیاد مالی نیست بهتره پرمیومش رو بخرید لینک ثبت نام رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، می تونید از یکی از سایت های زیر هم اکانت پرمیومش رو بخرید یا بدین براتون اکانت رایگانتون رو پرمیوم کنن. bizna.ir/speedup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , speedup.asiashoping.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bahram360
30-09-2014, 15:10
از نظر بنده می تونید از اکانت های افزایش سرعت fastun استفاده کنید البته اکانت رایگانش زیاد مالی نیست بهتره پرمیومش رو بخرید لینک ثبت نام رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، می تونید از یکی از سایت های زیر هم اکانت پرمیومش رو بخرید یا بدین براتون اکانت رایگانتون رو پرمیوم کنن. bizna.ir/speedup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , speedup.asiashoping.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی نمیدونه چرا سایت fastun.com از کار افتاده؟
سایت دیگه مثل این نیست بهم پیشنهاد بدید؟

971971
05-11-2014, 10:01
1- خاموش کردن آپدیت اتوماتیک ویندوز و برنامه های نصب شده
2- استفاده از برنامه netlimiter و قطع دسترسی برنامه های غیر ضروری به اینترنت
3- استفاده از اپرا ورژن 12.17
4- فعال کردن قابلیت توربو برای کم کردن حجم سایتها تا 80 درصد
5- غیرفعال کردن جاوا اسکریپت و فعال کردن آن فقط برای بعضی از سایتها
6- افزایش حافظه کش
7- غیرفعال کردن نمایش عکسها
8- تغییر user agent به opera mini و دیدن نسخه موبایل سایتها
9- دانلود آهنگها با پسوند ogg
10- دانلود ویدیوهای یوتیوب با کیفیت پایین از سایت m.vuclip.com