PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در بازیابی فایل

seg
13-12-2011, 18:23
با سلام خدمت دوستان من یه فایل که شامل کلیپ خصوصی بود داخل یکی از درایوام hidenبود ندانسته درایو فرمت کردم و ویندوزو عوض کردم راهنمایی کنید بگید میشه فایلو دوباره برگردوند با چند برنامه از جمله GetData Recover My Files 4.0.4.448 تست کردم ولی نشد شایدم بلد نبودم لطفا یکی راهنمایی کنه

Erfan.B
13-12-2011, 19:08
با سلام خدمت دوستان من یه فایل که شامل کلیپ خصوصی بود داخل یکی از درایوام hidenبود ندانسته درایو فرمت کردم و ویندوزو عوض کردم راهنمایی کنید بگید میشه فایلو دوباره برگردوند با چند برنامه از جمله GetData Recover My Files 4.0.4.448 تست کردم ولی نشد شایدم بلد نبودم لطفا یکی راهنمایی کنه
دوست عزیز به احتمال 90 درصد فایل شما قابل ریکاوری نیست چون فرمت کردی و بعدش هم ویندوز ریختی بهترین برنامه هم همونی هست که خودت اشاره کردی ولی می تونی از r-studio هم استفاده کنی ولی همشون ساختارشون یکی هست وقتی فایل اور رایت بشه دیگه اون رو از دست داده شده بدون مگه این که ببری مراکز بازیابی اطلاعات.

تاپیک R-Studio

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي:40:

alirezaasemani49
14-12-2011, 00:59
سلام,همانطور که Erfan جان گفت به احتمال زیاد فایل شما را نمیشده ریکاوری کرد.البته باید اضافه کنم که ریکاوری کردن یک فایل به چند چیز بستگی داره.
اگه فایل یا فایلهایی به طور ناخواسته پاک شد ، دیگه به اون درایو دست نزنید ، نه اطلاعات جدیدی داخلش بریزید و نه چیزی رو پاک کنید ، تا احتمال بازیابی اطلاعات از دست رفته بالا بره . یکی از نرم افزارهای خوب تو این زمینه ، نرم افزار Easy Recovery هستش .
اگه به بخش Data Recovery نگاه کنید ، می بینید که بسته به نوع از دست رفتن اطلاعاتتون ، انتخابهای مختلفی پیش روی شماست . یکی از این انتخابها ، Deleted Recovery که همونطور که از اسمش معلومه ، برای بازیابی فایلهایی استفاده میشه که به اشتباه Delete (شیفت دیلیت) شدن .
یک تاپیک در همین زمینه در همین انجمن گذاشتم که برای شما خیلی مفید است.

seg
14-12-2011, 18:25
با تشکر از پاسخ دوستان من با برنامه iCare data Recovery Software که خیلی طول کشید تونستم فایلو پیدا کنم ولی نمی دونم چه جوری ذخیره میشه اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه با تشکر

alirezaasemani49
14-12-2011, 19:29
با تشکر از پاسخ دوستان من با برنامه iCare data Recovery Software که خیلی طول کشید تونستم فایلو پیدا کنم ولی نمی دونم چه جوری ذخیره میشه اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه با تشکر
سلام,در قسمت منوی این نرم افزار باید دنبال گزینه save as بگردید.این گزینه را اگر داشته باشد شما میتوانید در هر جا که میخواهید آنرا ذخیره کنید.اگر هم نداشت معمولا در تنظیمات نرم افزار یک کادر وجود دارد که درون آن آدرس جایی که ذخیره میشود را بطور پیش فرض نوشته که شما میتوانید آنرا تغییر دهید.
اما به این نکته باید توجه داشته باشید, در همان درایوی که ریکاوری کردی ذخیره نکنید.

jafarian
15-12-2011, 15:48
وقتی که فایلهای شما پیدا شد ابتدا طبق شکلی اول روی گزینه موردنظر کلیک میکنید بعدشم طبق شکل دو مسر فایلهایی که میخواین ریکاوری بشه رو به برنامه میدین :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seg
15-12-2011, 20:21
ممنون از شما کاری که گفتید انجام دادم ذخیره هم کردم ولی موقع اجرا خطا میده مشکل چیه؟

jafarian
16-12-2011, 00:02
ممنون از شما کاری که گفتید انجام دادم ذخیره هم کردم ولی موقع اجرا خطا میده مشکل چیه؟

اون فایلهایی که پیدا کردین دیگه ناقص چون همونطور که گفته شد شما ویندوز روی درایوی نصب کردین که فایلهای خودتون ریکاوری کردین پس اگرهم ریکاوری بشه به نوعی ناقص درمیاد فرمت فایلهای شما که ریکاوری شده به چه صورتی هستش ؟

seg
16-12-2011, 00:33
شکل و فرمت فایل ها دقیقا مثل قبل هستش فقط در ارا کردن خطا میده

seg
16-12-2011, 00:42
با سپاس یه اشتباهی شده شما من ویندوز تو یه درایو دیگه نصب کردم نه درایوی که فایلم بود ویندوز تو درایو c ولی درایوی که فایل توش بود و فرمت کردم d بوده الانم فایلو پیدا کردم سیو کردم عینا مثل قبله فقط در اجرا خطا میده

jafarian
16-12-2011, 13:30
اگر تو اون درایوی که فایلهای شما قرارداشته رو فرمت کردین بعدشم ازنوع روش چیزی کپی نکردین امکان برگشت فایلهای شما هست 40 تا 30 درصد مثلا اگر فایل شما ورد هست تو گوگل سرچ بزنید how to repair recovered files word بعدش برنامه هایا روشهایی که برای فیکس کردن فایل ورد بکار میره رو به شما نمایش میده برای مابقی فرمتها هم همین کار بکنید.