PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مورد عجیب اینترنت همراه اول

omid.pari
13-12-2011, 13:23
سلام دوستان
قضیه از این قراره که من از سیم کارت دائمی همراه اول خودم استفاده کردم و در طول دو ماه شش بسته اینترنت یک روزه رو فعال کردم و الان قبض موبایل من اومده و به جایه شش هزار تومن سی هزار تومن هزینه اینترنت زده.
نحوه محاسبش هم اینطور زده که تو اون شش روز پونصد و بیست و 4 هزار تومن هزینه اینترنت شده به اضافه شش هزار تومن شده پونصدو سی هزار تومن و همراه اول زحمت کشیده پونصد هزار تومن تخفیف داده و هزینه اینترنت شده سی هزار تومن
یعنی بنده که شش تا بسته یه روزه اینترنت همراه اول رو فعال کرده بودم الان باید سی هزار تومن ناقابل بابتش پول پرداخت کنم.
هر چند این واسم یه درس عبرت شود که دیگه از همراه اول هیچ اینترنتی رو فعال نکنم. من بیشتر از این در تعجبم که با سرعت اینترنتش به زور یه صفحه لود میشه اونوقت پونصد وم بیست هزار تومن از کجا اومد؟؟؟

Farhad 8904
13-12-2011, 13:57
دوست عزیز این مشکل جدید نیست از همون ابتدای ارائه بسته های اینترنت از سوی همراه اول این مشکل وجود داشت مخصوصا واسه خطوط دائمی! بسته اینترنت فعال میشه ولی باز هم هزینه اینترنت روی قبض اعمال میشه!!!!
شما با 09990 تماس بگیر و موضوع رو پیگیری کن که البته مطمئن هستم اصلا پاسخ گو نیستند. بهترین کار اینه که به مرکز امور مشترکین مخابرات شهر خودتون مراجعه کنید!

iman_s
13-12-2011, 13:58
شاید خارج از طرح استفاده کردی.مثلا طرحت تموم شده و مشغول دانلود بودی
هزینه طرح هم جدا از اینترنت حساب میشه.
من یکسال و نیم از طرح حاش استفاده کردم و یک ریال هم اضافه نگرفتند
اگه مطمئنی همه استفاده از اینترنتت در زمان طرح ها بود زنگ بزن 09990 و پیگیری کن تا به حقت برسی

omid.pari
13-12-2011, 14:41
خارج از طرح فکر نکنم بیشتر از دویست سیصد کیلو بایت استفاده کرده باشم
من هم قبلا از سیم کارت اعتباریش استفاده کرده بودم همچین چیزی نبود ولی نمیدونم چرا سیم کارت دائمی این جور شده!!!

Farhad 8904
13-12-2011, 14:44
خارج از طرح فکر نکنم بیشتر از دویست سیصد کیلو بایت استفاده کرده باشم
من هم قبلا از سیم کارت اعتباریش استفاده کرده بودم همچین چیزی نبود ولی نمیدونم چرا سیم کارت دائمی این جور شده!!!
سیمکارت های اعتباری همراه اول این مشکل رو ندارن ولی اگثر دائمی ها این مشکل رو دارن!
اگه پیگیرش باشی مشکلت حل میشه!

Black Band
13-12-2011, 15:52
وقتی کد زدی، برای شما پیغامی مبنی بر فعال سازی ارسال شده، یا شما قبل از این پیغام وارد اینترنت شدی و یا اصلا برای شما پیغامی نیومده. شما باید 6 پیام فعال سازی GPRS یک روزه از طرف اپراتور همراه اول دریافت کرده باشین.
و همچنین مطمئن بشین که بعد از این که یه بسته تموم شد، همون لحظه بسته ی بعدی که شما از قبل فعال کردید فعال میشه یا باید مدتی صبر کنید و بعد استفاده کنید.

omid.pari
13-12-2011, 21:27
وقتی کد زدی، برای شما پیغامی مبنی بر فعال سازی ارسال شده، یا شما قبل از این پیغام وارد اینترنت شدی و یا اصلا برای شما پیغامی نیومده. شما باید 6 پیام فعال سازی GPRS یک روزه از طرف اپراتور همراه اول دریافت کرده باشین.
و همچنین مطمئن بشین که بعد از این که یه بسته تموم شد، همون لحظه بسته ی بعدی که شما از قبل فعال کردید فعال میشه یا باید مدتی صبر کنید و بعد استفاده کنید.

آره بعده اینکه پیام فعالسازی اومد رفتم اینترنت

Black Band
14-12-2011, 16:03
به نظر من به یه نمایندگی همراه اول برید و مراحل قانونی رو برای شکایت دنبال کنید، مطمئن هستم که اگه حق با شما باشه مشکل رو حل میکنن...
موفق باشید

saegheh67
14-12-2011, 17:12
برای منم همین ماه این اتفاق افتاده دقیقا وضعیتم مشابه این دوستمه

omid.pari
14-12-2011, 21:51
آقا من رفتم مخابرات شهرمون گفتند که ما اشتباه نمی کنیم و از این حرفها
من که از خیر سی تومن گذشتم ولی از این به بعد بمیرم هم از این اینترنت همراه اول استفاده نمی کنم.
نحوه محاسبش خیلی جالبه 30=500-530

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

یعنی من به اندازه پونصدوسی هزار تومن اینترنت استفاده کردم و همراه اول زحمت کشیده پونصد هزار تومن تخفیف داده. در حالیکه شش تا بسته یه روزه رو برداشته یه کیلو بایت یه کیلو بایت واسش هزینه انداخته و لطف کرده یه مقداریشو تخفیف داده. و به جایه شش تومن سی تومن هزینه اینترنت انداخته

Farhad 8904
14-12-2011, 22:09
من که از خیر سی تومن گذشتم ولی از این به بعد بمیرم هم از این اینترنت همراه اول استفاده نمی کنم.

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

یعنی من به اندازه پونصدوسی هزار تومن اینترنت استفاده کردم و همراه اول زحمت کشیده پونصد هزار تومن تخفیف داده. در حالیکه شش تا بسته یه روزه رو برداشته یه کیلو بایت یه کیلو بایت واسش هزینه انداخته و لطف کرده یه مقداریشو تخفیف داده. و به جایه شش تومن سی تومن هزینه اینترنت انداخته

معلومه که قبول نمیکنن ولی اگه خیلی پیگیر بشی میشه یه کاری کرد! همراه اول که خودش رو بزرگترین اپراتور خاور میانه میدونه هنوز سیستم مالی درست و یکپارچه نداره!!!

hummer_1990
05-01-2012, 21:37
منم وقتی بسته ی 1 روزه رو فعال میکنم وقتی با 09990 تماس میگیرم و کارکرد میاندوره رو میزنم مبلغ استفاده از اینترنت رو آزاد محاسبه میکنه مثلا میگه کارکرد شما 35000 تومن ولی وقتی قبض میاد همون 1000 تومن میاد.
این مشکل شما احتمالا از سیستم محاسباتی و صدور قبض همراه اوله .

مرده شور این اپراتورهارو ببرن - برو شکایت کن من اگه به جای شما بودم حاضر بودم 100000 تومن خرج کنم تا حرفمو به کرسی بشونم تا حالشون گرفته شه. DVD ما خراب شده بود عوضش نمیکردن و میخواستن دست به سرم کنن منم کاری کردم که به غلط کردن افتادن خود رئیس قسمت خدمات پس از فروش LG رو مجبور کردم یه دستگاه نو بفرسته در خونه.