PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای تقویت وایرلس لپ تاپ چه میشود کرد؟

alireza_
13-12-2011, 09:39
سلام

یک لپ تاپ دارم که با اکسس پوینت به شبکه متصل میشود ولی چون در یک محیط بسته قرار دارد و دور از اکسس

پونت است آنتن خوبی ندارد و در اتصال به شبکه و سرور کند است و مشکل دارد ولی به اینترنت بدون مشکل متصل

می شود

میخواستم بدونم تقویت کننده فرکانسی یا مشابه اکسس پوینتی برای این موارد برای لپ تاپ وجود دارد؟

متشکرم

mehrdad8086
13-12-2011, 11:35
سلام

یک لپ تاپ دارم که با اکسس پوینت به شبکه متصل میشود ولی چون در یک محیط بسته قرار دارد و دور از اکسس

پونت است آنتن خوبی ندارد و در اتصال به شبکه و سرور کند است و مشکل دارد ولی به اینترنت بدون مشکل متصل

می شود

میخواستم بدونم تقویت کننده فرکانسی یا مشابه اکسس پوینتی برای این موارد برای لپ تاپ وجود دارد؟

متشکرم
دوست من معمولا آنتن داخلی خود لب تاب رو نمی شه تقویت کنی.شما 2راه دارید:

1-از WiFi های USB که به همراه کابل بلند و آنتن دار ارائه میشه استفاده کنید.TP-LINK یکی دو محصول داره.

2-نمی دونم مدل اکسس پوینت شما چیه؟ولی بهتره با مدل قویتر تعویض کنیدو(مدل ذکر بشه راحتتر راهنمایی میکنم)

alireza_
14-12-2011, 10:36
دوست من معمولا آنتن داخلی خود لب تاب رو نمی شه تقویت کنی.شما 2راه دارید:

1-از WiFi های USB که به همراه کابل بلند و آنتن دار ارائه میشه استفاده کنید.TP-LINK یکی دو محصول داره.

2-نمی دونم مدل اکسس پوینت شما چیه؟ولی بهتره با مدل قویتر تعویض کنیدو(مدل ذکر بشه راحتتر راهنمایی میکنم)

متشکرم

اون WiFi که فرمودی کابل برای چی داره ؟ یعنی یه یوس ابی وصل میشه با آنتن و کابل بلند؟

اکسس پوینت Cisco مدل : WAP4410N

mehrdad8086
14-12-2011, 19:28
متشکرم

اون WiFi که فرمودی کابل برای چی داره ؟ یعنی یه یوس ابی وصل میشه با آنتن و کابل بلند؟

اکسس پوینت Cisco مدل : WAP4410N

تا اونجا که میدونم تکسس پوینت شما قویه و شعاع زیادی رو تحت پوشش قرار میده.
این 2 مدل رو معرفی میکنم و هردوشون بخصوص 822 گیرندگی خوبی داشت.کابل USB هم برای اینهکه ممکنه شما بخوای دانگل اصلی رو روی میز یا جای دیگه قرار بدی وپشت کیس نباشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید