PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوق تاید ندادن مادربورد

khelane
12-12-2011, 21:51
سلام
امروز یه مادربورد گیراوردم روش یه سیستم جمع کردم الان بوق تایید نمیزنه رم ها هم سالمن تست شده تمام قطعات فقط مونده مادربورد مدلش هم giga gv-vt890p سی پی وی رو بدونه فن وصل میکنم یه پنج دقیقه روشنش میزارم ولی اصلا داغ نیمشه فکر کنم اطلاعات ردوبدل نمیشه دقیق نمیدنم مشکلش کجاست یه نفر گفت که شاید مشکلش باس یا همون گذرگاه های مین برد باشه که بلوک شده باشه دقیق نمیدونم مشکلش چیه بایوس رو هم پاک کردم
دیگه نمیدونم چیکار کنم
با سپاس

EXTREME
12-12-2011, 22:10
سلام
امروز یه مادربورد گیراوردم روش یه سیستم جمع کردم الان بوق تایید نمیزنه رم ها هم سالمن تست شده تمام قطعات فقط مونده مادربورد مدلش هم giga gv-vt890p سی پی وی رو بدونه فن وصل میکنم یه پنج دقیقه روشنش میزارم ولی اصلا داغ نیمشه فکر کنم اطلاعات ردوبدل نمیشه دقیق نمیدنم مشکلش کجاست یه نفر گفت که شاید مشکلش باس یا همون گذرگاه های مین برد باشه که بلوک شده باشه دقیق نمیدونم مشکلش چیه بایوس رو هم پاک کردم
دیگه نمیدونم چیکار کنم
با سپاس
الان سیستم روشن میشه و تصویر نمیده ؟

dhcloob
13-12-2011, 08:46
دوست عزیز اگه سیستمتون روشن میشه ولی بوق نمی زنه حتما یکی از قطعاتتون اور شده که میشه با باز گرداندن تنظیمات مادربرد به حالت اولیه برطرفش کرد اگه اینجوری نیست لطفا بیشتر توضیح بدین که دقیقا سیستمتون چه جوریه بعد از روشن شدن

khelane
13-12-2011, 10:30
الان سیستم روشن میشه و تصویر نمیده ؟
نه اصلا تصویر نمیده میگن باید با پروگرامر بایوس رو اپگیرید کنم

EXTREME
13-12-2011, 19:16
نه اصلا تصویر نمیده میگن باید با پروگرامر بایوس رو اپگیرید کنم
شما باید اول از همه بایوس مین رو دیفالت کنید
درست نشد جای رم رو عوض کنید با یک رم دیگه تست کنید
با یک پاور دیگه تست بشه سیستم
گرافیک تست بشه
فن سی پی یو چک بشه
چک بشه مین با کیس اتصال بدنه نداشته باشه
در آخر مین باید بررسی بشه

khelane
13-12-2011, 22:17
دوست عزیز از هرقطعه بگی دو تا ازمایش کردم تست کردم پاورها هم دوتا 480 گذاشتم اصلا سی پی یو داغ نمیکنه به ای معنی (فکر کنم) اطلاعات ردوبدل نمیشه چند تا رم ازمایش کردم بازم بوق تاید نمیده خدایش گیر عجیبی کردم
فقط نمیدونم کدوم سایت اپدیت بایوس رو بگیرم اونو هم تست کنم ببینم چی میشه
با سپاس