PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور 32 بیتی ویندوز سون برای ایسوس -a53sv

behnambb
12-12-2011, 21:12
با سلام .من به تازگی این لپ تاپ رو خریدم و الان ویندوز اورجینال روش هست که با روشن کردنش اومد بالا و نصب کرد ...فقط من چون نرم افزارهام 32 بیتی هستن بهمین خاطر درایور ویندوز سون و ایکس پی 32 بیتی را میخواستم ..از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟ بعدش یک چیز مهم این درایور 32 بیتی نصب کنم اون ویندوز اورجینالش از بین میره اونو چکار کنم ویندوزش 64 بیتی اصلی هست باید چکار کنم برای داشتن ویندوز اصلیش ؟؟؟

F R E E M A N
12-12-2011, 21:21
لپ تاپهای جدید فقط ویندوز 7 ساپورت میکنن
درایورهای 32 و 64 بیت در سایت ساپورت ایسوس هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر لپ تاپ پارتیشن ریکاوری داره باید اول با نرم افزار Ai Recovery بک آپ بگیری
موقع نصب ویندوز باید دقت کنی پارتیشن ریکاوری فرمت نشه

behnambb
12-12-2011, 22:10
با تشکر از شما .... ولی وقتی ویندوزم با 64 بیتی خودش بالا اومد گفت سی دی بزار تا ریکاوری را رایت کنم و تا حالا 3 تا دی وی دی را پر کرده ..این چه جوریه باید چکار کنم بزارم رایت بشه همینجور؟؟رفتم تو سایتش و مدل دستگاه رو زدم و حالا نمیدونم کدومش درایور هست و باید کدمشون را دانلود کنم ؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

F R E E M A N
12-12-2011, 22:15
بک آپ ریکاوری معمولا پنج یا شش تا دی وی دی میشه

behnambb
12-12-2011, 22:17
با تشکر فراوان از شما ..ولی خوب این دی وی دیها به چه دردی میخورن که رایت شدن ؟؟؟بعدش این سایتی که گذاشتم کدومش رو باید دانلود کنم و باید کدوم ورژن درایور را نصب کنم میشه لینک اصلی درایور 32 بیتی سون رو خودتون زحمت بکشین بدین ...

F R E E M A N
12-12-2011, 22:49
اکثر لپ تاپها یک پارتیشن مخفی ریکاوری دارند که در واقع یک ویندوز نصب شده با همه درایورها و یوتیلیتیهاست
دیسکهای بک آپ همان قابلیت ریکاوری کردن را دارند، بهتره یکبار تست کنی تا مطمئن بشی درست رایت شدن
در موقع ریکاوری فقط گزینه Recover Windows to first partition only را انتخاب کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای نصب درایورهای 32 بیت به این ترتیب عمل کن و هر بار ویندوز ری استارت کن
1. درایور چیپست را نصب کن. اصلا کاری به بایوس نداشته باش
2. ATK را حتما نصب کن
3. intel turbo boost و intel rapid storage
4. درایورهای گرافیک و ساند
5. برای درایورهای وایرلس، لن، بلوتوث و وبکم باید اول در device manager ویندوز فعلی مدلها را شناسایی کنی
5. درایورهای تاچ پد و کارد ریدر هم مشخصه
در بین یوتیلیتیها فقط Power4Gear Hybrid Utility لازمه بقیه را هم خواستی امتحان کن

behnambb
12-12-2011, 22:55
مرسی عزیزم دستت درد نکنه از راهنمایی ولی شما لینک مستقیم درایور 32 بیتی رو مخصوص لپتاپ را ندادی .من قبلا پی سی داشتم بهمین خاطر زیاد در جریان لپتاپ نیستم ...ببخش که زیاد سوال میکنم ..بازم فدات

F R E E M A N
12-12-2011, 23:28
در همان صفحه دانلود قسمتی که نوشته OS باید windows 7 32 bit را انتخاب کنی تا لیست درایورها بیاد

behnambb
13-12-2011, 14:22
با نشکر از شما ..من ویندوز32 بیتی را انتخاب کردم و کل درایورها را نصب کردم فقط نمیدونم اون فایل اخریه چیه (Manual (javascript:void(0))) حجمش هم زیاده لازمه دانلود بشه ؟؟؟؟؟؟213 مگه

F R E E M A N
13-12-2011, 15:00
manual همان دفترچه راهنمای همراه لپ تاپ هستش

behnambb
13-12-2011, 19:05
با تشکر فراوان از شما دوست گرامی
من همه فایلها را دانلود کردم همه فایلها را باید نصب کنم بعد از نصب ویندوز ???

behnambb
15-12-2011, 10:43
با سلام
میخواستم ببینم اون سایتی که تو پست دوم دادین .من رفتم و سایت و اصلا فایل networkبرای شناختن وایرلس و اینترنت نداره میشه راهنماییم کنید که باید چکار کنم برای دانلود فایل network

F R E E M A N
15-12-2011, 11:49
فایل network یعنی چی؟
درایورهای وایرلس و لن مشخصه در سایت
از ASUS Live Update هم میتونی استفاده کنی
معمولا در سی دی درایورهای لپ تاپ امکان شناسایی و نصب اتوماتیک درایورها هست

behnambb
15-12-2011, 11:53
با تشکر
من ویندوز 32 بیتی رو نصب کردم ولی اصلا اون کانکشن وایرلس اون زیر نوار ویندوز نمیاد و اصلا نمیتونه سرچ کنه برای یافتن وایرلس . من فقط مشکلم همینه که نمیتونه وایرلس را پیدا کنه

F R E E M A N
15-12-2011, 12:00
برای روشن کردن وایرلس باید ASUS Wireless Switch را نصب کنی

behnambb
15-12-2011, 13:19
دوست عزیزم .این فایل رو نصب کردم ولی متاسفانه اصلا وایرلس با ویندوز 7 کار نمیکنه ..نمیدونم چرا این مشکلات داره

F R E E M A N
15-12-2011, 13:35
windows mobility center را اجرا کن اگر نتونست وایرلس را روشن کنه حتما درایورش درست نصب نشده
در device manger ببین مدل وایرلس چیه

behnambb
15-12-2011, 15:07
برای دانلد فایلها سه گزینه هست
global(dlm) ... global. china
هست کدومشو باید دانلود کنم یعنی روش کلیک کنم ???
بعدش مدل a53sv و مدلk53 sv یکی هست ? اخه روی کارتنش هر دو مدل را نوشته گیجم کرده برای دانلود درایور

behnambb
16-12-2011, 01:03
دوست عزیزم اون فایل پست 15 هم جواب نداد ...و سوییچ هم میکنم ولی اتفاقی نمافته ... نمیدونم چکار کنم ..من فقط مشکلم با روشن کردن وایرلس زیر نوار ویندوز هست