PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاهبرداری همراه اول

Iranian boy10
12-12-2011, 16:43
سلام . من امروز 21 آذر سیمکارت همراه اول اعتباری عیدانه رو فعال کردم ! تو طرح عیدانه اونطور که تو سایت همراه اول خوندم :

مزایا :
• 150 دقیقه مکالمه رایگان به مدت 3ماه (هر ماه، امکان استفاده از 50 دقیقه درصورت تماس با مشترک همراه اول )
• 50 دقیقه مکالمه رایگان در هر ماه ، مختص همان ماه بوده و باید ظرف یک ماه از زمان فعالسازی به مصرف برسد.
• برای استفاده از50 دقیقه مکالمه رایگان در ماه دوم و سوم باید مبلغ کارکرد مشترک به ترتیب در ماه اول و دوم بطور مجزا حداقل 25000ریال باشد.
نحوه فعالسازی :
1. مشترکین با مراجعه به دفاترخدمات ارتباطی و ارائه مدارک لازم ( اصل وتصویر کارت ملی ) می توانند نسبت به فعالسازی سیم کارت بصورت رایگان اقدام نمایند.
2. فقط در صورتیکه فعالسازی سیم کارت قبل از تاریخ 1390/12/29 انجام شود مشمول تخفیف های مندرج در طرح می گردد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماجرا از این قراره که من 3 روز پیش خیر سرم رفتم یه سیمکارت اعتباری همراه اول گرفتم برای اینکه از طرح عیدانه استفاده کنم چند روز بود سیستم فعالسازی قطع بود امروز بسلامتی وصل شدش و سیمم فعال شد حالا هرچی زنگ میزنم به شماره های همراه اول اصلا رایگان که نیست هزینه زیادی هم کسر میکنه :18: !؟
زنگ زدم به اپراتور همراه اول 09990 گفتم ماجرا رو ! اپراتورییه مثل اینکه اصلاً تو باغ نبود،گفت حق باشماست ! یه پرونده تشکیل داد که مشکلم رو حل کنه گفت: 1 هفته دیگه زنگ بزن پیگیری کن !!! :2:حالا نمیدونم چی میشه !
اینم عکس که اگه سایت همراه اول نیومد ، :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کسی تا حالا سیمکارت همراه اول اعتباری نخریده که به تازگیی ها فعال کرده باشه ؟! بنظرم مشکل رو به 09990 گزارش کنید !!
:11:

~ReZa~
12-12-2011, 18:00
همه اپراتورها چه همراه اول و چه ایرانسل دزدن و شکی توش نیست.:2::2::2::2::2::2:
ولی شما باید بین بد و بدتر لااقل بد رو انتخاب میکردید و ایرانسل میگرفتید.:2:

Farhad 8904
12-12-2011, 18:18
طرح 150 دقيقه مكالمه سيمكارت عيدانه تا 9 آذر فقط اعتبار داشت!

Iranian boy10
12-12-2011, 20:55
طرح 150 دقيقه مكالمه سيمكارت عيدانه تا 9 آذر فقط اعتبار داشت!
پس ما دروغ میگیم دیگه ؟!

Farhad 8904
12-12-2011, 21:28
پس ما دروغ میگیم دیگه ؟!
یعنی چی؟ مگه من گفتم شما دروغ میگی؟ شما داری میگی 150 دقیقه مکالمه همراه اول بهم نداده منم دارم میگم اعتبار 150 دقیقه تا قبل از 9 آذر بوده یعنی شما اگه قبل از این تاریخ خط رو فعال میکردید میتونستید ازش استفاده کنید!

alip1359
12-12-2011, 21:34
[QUOTE]
lمن هم باهات موافقم، اینها کلی تبلیغ جایزه و هدیه می کنند بعد وقتی قبضو می بینی می فهمی چه کلاهی سرت رفته

mehran_pqqp
13-12-2011, 03:46
سلام . من امروز 21 آذر سیمکارت همراه اول اعتباری عیدانه رو فعال کردم ! تو طرح عیدانه اونطور که تو سایت همراه اول خوندم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماجرا از این قراره که من 3 روز پیش خیر سرم رفتم یه سیمکارت اعتباری همراه اول گرفتم برای اینکه از طرح عیدانه استفاده کنم چند روز بود سیستم فعالسازی قطع بود امروز بسلامتی وصل شدش و سیمم فعال شد حالا هرچی زنگ میزنم به شماره های همراه اول اصلا رایگان که نیست هزینه زیادی هم کسر میکنه :18: !؟
زنگ زدم به اپراتور همراه اول 09990 گفتم ماجرا رو ! اپراتورییه مثل اینکه اصلاً تو باغ نبود،گفت حق باشماست ! یه پرونده تشکیل داد که مشکلم رو حل کنه گفت: 1 هفته دیگه زنگ بزن پیگیری کن !!! :2:حالا نمیدونم چی میشه !
اینم عکس که اگه سایت همراه اول نیومد ، :

کسی تا حالا سیمکارت همراه اول اعتباری نخریده که به تازگیی ها فعال کرده باشه ؟! بنظرم مشکل رو به 09990 گزارش کنید !!
:11:

من تازه نخریدم ولی دفعه پیش که از این سیم کارت ها خریدم ، رو دفترچه و .... که با سیم کارت بود زده بود 150 دقیقه رایگان و 100 اس ام اس رایگان ، 500 تومن هم شارژ اولیه داره ، از خودش هم پرسیدم گفتم این سیم کارت 150 دقیقه رایگان داره دیگه !
قیمت سیم کارت 10 تومن
1000 تومن هزینه فعالسازی گرفت
اینو الان دیدم تو سایت همراه اول

1. مشترکین با مراجعه به دفاترخدمات ارتباطی و ارائه مدارک لازم ( اصل وتصویر کارت ملی ) می توانند نسبت به فعالسازی سیم کارت بصورت رایگان اقدام نمایند.

1000 تومن سرم کلاه رفته!

اینم بگم این سیم کارت ها رو حتما حتما 10 تومن بابتش پول بدین چون یه جا رفته بودم 13 تا 17 تومن می فروخت

بعد این سیم کارتها وقتی کد مربوط به اطلاع از شارژ باقی مونده رو میزنی ، بهت میگه چند دقیقه رایگان دیگه می تونی استفاده کنی و چند تا اس ام اس از 100 تا اس ام است مونده

یعنی چی؟ مگه من گفتم شما دروغ میگی؟ شما داری میگی 150 دقیقه مکالمه همراه اول بهم نداده منم دارم میگم اعتبار 150 دقیقه تا قبل از 9 آذر بوده یعنی شما اگه قبل از این تاریخ خط رو فعال میکردید میتونستید ازش استفاده کنید!

درسته تا 9 آذر بود ، دوباره تمدید کردن ، سیم کارت ها رو دستشون مونده تا حالا چندین بار تاریخ رو دارن تمدید کردن

من 2 تا از این سیم کارت ها گرفتم و هر کدوم 150 دقیقه اش تموم شده دیگه استفاده نکردم:27:، اولین سیم کارت رو دقیقا آذر ماه پارسال خریدم که اون موقع هم چند روز به پایان واگذاری این نوع سیم کارت ها بود!! ولی جالبه هر دفعه برای چند ماه دیگه این تاریخ رو تمدید کردن!!:31: الان هم تا آخر سال تمدید کردن!!

نمی دونم چه کاریه اینا می کنن؟
خب مثل آدم بنویسید سیم کارت اعتباری 10 تومن با 150 دقیقه و 100 اس ام اس رایگان! :31:

Iranian boy10
13-12-2011, 16:04
من تازه نخریدم ولی دفعه پیش که از این سیم کارت ها خریدم ، رو دفترچه و .... که با سیم کارت بود زده بود 150 دقیقه رایگان و 100 اس ام اس رایگان ، 500 تومن هم شارژ اولیه داره ، از خودش هم پرسیدم گفتم این سیم کارت 150 دقیقه رایگان داره دیگه !
قیمت سیم کارت 10 تومن
1000 تومن هزینه فعالسازی گرفت
اینو الان دیدم تو سایت همراه اول

1000 تومن سرم کلاه رفته!

اینم بگم این سیم کارت ها رو حتما حتما 10 تومن بابتش پول بدین چون یه جا رفته بودم 13 تا 17 تومن می فروخت

بعد این سیم کارتها وقتی کد مربوط به اطلاع از شارژ باقی مونده رو میزنی ، بهت میگه چند دقیقه رایگان دیگه می تونی استفاده کنی و چند تا اس ام اس از 100 تا اس ام است مونده

درسته تا 9 آذر بود ، دوباره تمدید کردن ، سیم کارت ها رو دستشون مونده تا حالا چندین بار تاریخ رو دارن تمدید کردن

من 2 تا از این سیم کارت ها گرفتم و هر کدوم 150 دقیقه اش تموم شده دیگه استفاده نکردم:27:، اولین سیم کارت رو دقیقا آذر ماه پارسال خریدم که اون موقع هم چند روز به پایان واگذاری این نوع سیم کارت ها بود!! ولی جالبه هر دفعه برای چند ماه دیگه این تاریخ رو تمدید کردن!!:31: الان هم تا آخر سال تمدید کردن!!

نمی دونم چه کاریه اینا می کنن؟
خب مثل آدم بنویسید سیم کارت اعتباری 10 تومن با 150 دقیقه و 100 اس ام اس رایگان! :31:
ولی مثل اینکه این دفعه دروغ از آب در اومده ! یه ریز داره شارژم تموم میشه :27:

Iranian boy10
20-12-2011, 12:22
همه اپراتورها چه همراه اول و چه ایرانسل دزدن و شکی توش نیست.:2::2::2::2::2::2:
ولی شما باید بین بد و بدتر لااقل بد رو انتخاب میکردید و ایرانسل میگرفتید.:2:
ایرانسل یعنی بهتر از همراه اوله ؟!
ایرانسل درسته 5000 تومن 2 تا سیمکارت میده ولی تعرفه های مکالمه و اس ام اسش خیلی بیشتر از هماره اوله !
ایرانسل الکی میگه هر پیج فارسی اس ام اس 10 تومنه ولی وقتی 3 صفحه فارسی ارسال میکنی فقط یک پیجش 10 تومان میشه و بقیه 16 تومن مییوفته !
مکالمه ایرانسل هم اینقد پول کم میکنه که باید 2 رو ز یک بار شارژ 2000 تومنی کرد ! ایرانسل خیلی دزدتر از همراه اوله ! ایرانسل اصلا از ترسش تعرفه های مکالمه رو تو سایتش نزده ولی همراه اول تمامی تعرفه ها رو زده !
ایرانسل یه جورایی مزاحم هم هست هی اس ام است تبلیغاتی میده جشنواره ، ویترین، آهنگ پیشواز و ...!
از همراه اول راضییم !

Farhad 8904
20-12-2011, 14:01
ایرانسل درسته 5000 تومن 2 تا سیمکارت میده ولی تعرفه های مکالمه و اس ام اسش خیلی بیشتر از هماره اوله ! دوست عزیز اگه بخواهیم بین تعرفه های ایرانسل و همراه اول مقایسه انجام بدیم باید اعتباری همراه اول رو با اعتباری ایرانسل و دائمی همراه اول رو با دائمی ایرانسل مقایسه کنیم!
برای مثال تعرفه مکالمه سیمکارت اعتباری ایرانسل به این صورت هست:
تماس از ایرانسل به ایرانسل: 620 ریال
تماس از ایرانسل به سایر خطوط: 852 ریال
اس ام اس فارسی: 100 ریال
اس ام اس انگلیسی: 160 ریال
و حالا تعرفه های همراه اول اعتباری:
تماس از همراه اول به همراه اول و خطوط ثابت و تالیا و ایرانسل : (تماس استانی بدون جابجایی)
در زمان اوج مصرف: 671 ریال
در زمان غیر اوج: 537
تماس با ایرانسل:935 ریال
تماس از همراه اول به همراه اول و خطوط ثابت و تالیا و ایرانسل : (تماس بین استانی جابجایی)
در زمان اوج مصرف: 1140 ریال
در زمان غیر اوج: 804
اس ام اس:
فارسی : 106 ریال
انگلیسی: 264 ریال

حالا خودت بین این تعرفه ها مقایسه کن!!!

ایرانسل الکی میگه هر پیج فارسی اس ام اس 10 تومنه ولی وقتی 3 صفحه فارسی ارسال میکنی فقط یک پیجش 10 تومان میشه و بقیه 16 تومن مییوفته !
اولا کل حروف باید شامل حروف فارسی باشه! اینکه شما میگی فقط یک صفحه رو فارسی حساب میکنه نمیشه این مشکل رو به کل نسبت داد همه که این مشکل رو ندارن اگه شما این مشکل رو داری خیلی راحت با 700 تماس بگیر مشکلت حل میشه.

مکالمه ایرانسل هم اینقد پول کم میکنه که باید 2 رو ز یک بار شارژ 2000 تومنی کرد ! ایرانسل خیلی دزدتر از همراه اوله ! !
دوست عزیز تعرفه مکالمه اعتباری ایرانسل طبق تعرفه هایی هست که در بالا گفتم پس این حرف شما که میگید روزی باید 2 تا شارژ 2000 کرد اصلا پایه و اساس نداره در مورد تعرفه ها شما مصرفت رو چک کن دقیقا مطابق تعرفه های بالا از حساب شما کسر میشه!

ایرانسل اصلا از ترسش تعرفه های مکالمه رو تو سایتش نزده ولی همراه اول تمامی تعرفه ها رو زده
شما وقتی اطلاعی نداره چرا میگی ایرانسل از ترسش تعرفه ها رو توی سایت درج نکرده!!!
فقط برای اطلاع شما این دو تا لینک زیر رو مطالعه بفرمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ایرانسل یه جورایی مزاحم هم هست هی اس ام است تبلیغاتی میده جشنواره ، ویترین، آهنگ پیشواز و ...!
از همراه اول راضییم
واسه غیر فعال کردن پیام های تبلیغاتی ، ایرانسل راه جلوی پای شما گذاشته با اپراتور تماس بگیر شمارت از لیست تبلیغات خیلی راحت حذف میشه!!

Iranian boy10
20-12-2011, 14:20
داداش اینکه میگی اطلاعی نداری، من بیشتر از شما اطلاعات دارم ! خودم قبلاً 3 سال ایرانسل داشتم ! همه تعرفه هاش رندومه ! اصلاً فیکس نیست ! یعنی خودم دقیقاً تحقیق کردم اصلاً قیمتها مشخص نیست من خودم چندین بار زنگ زدم به اپراتور گفتم چرا تعرفه ها با تعرفه که مشخص کردید یکی نیست ؟ گفت نه شما بیشتر مصرف کردید در حالی که مصرفم رو اندازه میگرفتم ! اصلا شما حسابشو بکن ، که اگه بیشتر کسر کنن ، کی میخواد ازشون شاکی بشه به کسی کاری ندارن ...
ولی الان هماره اول رو من چند روزه مکالمه و مسیج رو اندازه گرفتم طبق همون تعرفه ای که اعلام کردن عمل میکنند!:46:
شما حسابش رو بکن به 5000 تومن2 سیمکارت میدن ، باید یه جایی پولش رو بگیرن یا نه؟!:13:
موفق باشید :11:

Farhad 8904
20-12-2011, 14:43
داداش اینکه میگی اطلاعی نداری، من بیشتر از شما اطلاعات دارم ! خودم قبلاً 3 سال ایرانسل داشتم ! همه تعرفه هاش رندومه ! اصلاً فیکس نیست ! یعنی خودم دقیقاً تحقیق کردم اصلاً قیمتها مشخص نیست من خودم چندین بار زنگ زدم به اپراتور گفتم چرا تعرفه ها با تعرفه که مشخص کردید یکی نیست ؟ گفت نه شما بیشتر مصرف کردید در حالی که مصرفم رو اندازه میگرفتم ! اصلا شما حسابشو بکن ، که اگه بیشتر کسر کنن ، کی میخواد ازشون شاکی بشه به کسی کاری ندارن ...
ولی الان هماره اول رو من چند روزه مکالمه و مسیج رو اندازه گرفتم طبق همون تعرفه ای که اعلام کردن عمل میکنند!:46:
شما حسابش رو بکن به 5000 تومن2 سیمکارت میدن ، باید یه جایی پولش رو بگیرن یا نه؟!:13:
موفق باشید :11:
دوست عزیز اصلا بحث سره اطلاع داشتن نیست.
من باز هم الآن میگم تعرفه های ایرانسل کاملا فیکس هست نه کمتر و نه بیشتر این اثبات شده هست شما اگه خط خودت مشکل داره نباید این مشکل رو به کل شبکه ایرانسل توی ایران نسبت بدی. من قلا تعرفه های ایرانسل رو با 11 خط مختلف تست کردم همشون مطابق تعرفه های سایت بودن!!! ایرانسل یکی از پیشرفته ترین سرور و شبکه سیمکارت اعتباری توی ایران رو داره!!
من نمیدونم شما رو چه حسابی میگی 2 تا سیمکارت میدن 5000 تومان باید از یه جایی هزینش رو تامین کنند!!!!
توی اکثر کشور های دنیا سیمکارت رایگانه!!! فقط توی ایران این باور و فرهنگ غلط وجود داره که هرچی ارزون هست خیلی بده و بدرد نمیخوره!!! الان همراه اول سود رو توی فروش سیمکارت میدونه نه ارائه سرویس و خدمات!!! اگه یادت باشه تا قبل این که ایرانسل هنوز نیومده بود باید سیمکارت های همراه اول رو به قیمت میلیونی خریداری میکردی.
کلا من حرفم اینه که اگه ایرانسل مشکل تعرفه و... داشت الان اینقدر طرفدار نداشت !! و برترین اپراتور کشور نبود!!!

Iranian boy10
20-12-2011, 14:54
دوست عزیز اصلا بحث سره اطلاع داشتن نیست.
من باز هم الآن میگم تعرفه های ایرانسل کاملا فیکس هست نه کمتر و نه بیشتر این اثبات شده هست شما اگه خط خودت مشکل داره نباید این مشکل رو به کل شبکه ایرانسل توی ایران نسبت بدی. من قلا تعرفه های ایرانسل رو با 11 خط مختلف تست کردم همشون مطابق تعرفه های سایت بودن!!! ایرانسل یکی از پیشرفته ترین سرور و شبکه سیمکارت اعتباری توی ایران رو داره!!
من نمیدونم شما رو چه حسابی میگی 2 تا سیمکارت میدن 5000 تومان باید از یه جایی هزینش رو تامین کنند!!!!
توی اکثر کشور های دنیا سیمکارت رایگانه!!! فقط توی ایران این باور و فرهنگ غلط وجود داره که هرچی ارزون هست خیلی بده و بدرد نمیخوره!!! الان همراه اول سود رو توی فروش سیمکارت میدونه نه ارائه سرویس و خدمات!!! اگه یادت باشه تا قبل این که ایرانسل هنوز نیومده بود باید سیمکارت های همراه اول رو به قیمت میلیونی خریداری میکردی.
کلا من حرفم اینه که اگه ایرانسل مشکل تعرفه و... داشت الان اینقدر طرفدار نداشت !! و برترین اپراتور کشور نبود!!!
عجب!!!!!!!!!!! مشکل از خط یعنی چییی ؟! :31::31::27:
من با قیمت سیمکارت بحثی ندارم ! من فقط رو تعرفه هاشون صحبت میکنم !
درسته همراه اول تو ارائه خدماتی مثل gprs و mms ضعیفه ! ولی اصلاً مشکل آنتن دهی نداره ! من چندین بار که رفتم اطراف شهر ، ایرانسل آنتن نداشت ولی با همراه اول داشتیم صحبت میکردیم !!!!!!
اینجا ایرانـــــــــــــــه نه کشور دیگـــــــــه !!!:18:
موفق باشید:11:

Farhad 8904
20-12-2011, 14:59
عجب!!!!!!!!!!! مشکل از خط یعنی چییی ؟! :31::31::27:
من با قیمت سیمکارت بحثی ندارم ! من فقط رو تعرفه هاشون صحبت میکنم !
درسته همراه اول تو ارائه خدماتی مثل gprs و mms ضعیفه ! ولی اصلاً مشکل آنتن دهی نداره ! من چندین بار که رفتم اطراف شهر ، ایرانسل آنتن نداشت ولی با همراه اول داشتیم صحبت میکردیم !!!!!!
اینجا ایرانـــــــــــــــه نه کشور دیگـــــــــه !!!:18:
موفق باشید:11:
مشکل از خط یعنی این که شاید خط شما مشکل داره که تعرفه ها رو بالا کم میکنه!!!
با حرف شما موافقم همراه اول آنتن دهی خوبی داره یعنی باید هم آنتن دهیش خوب باشه بعد از 17 سال
همراه اول طی 17 سال فعالیت با بودجه دولت آنتن دهی خوبی پیدا کرده ازهمون سال اول که کل ایران رو تحت پوشش نداشت.
ایرانسل هم تازه 5 ساله داره فعالیت میکنه ولی توی این 5 سال پیشرفت فوق العاده ای داشته!!

omid.pari
21-12-2011, 11:39
از هر دوتاشون بدم میاد و از هیچکدوم راضی نیستم
فقط به دنبال پول در آوردن بیشتر هستند و تنها موردی که میشه گفت با هم در رقابت هستند قیمته سیم کارته
وسلام شد تمام