PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سوال همراه اول و ایرانسل

mehran_pqqp
11-12-2011, 12:05
سلام
من برای وبگردی می خوام از یکی از این دو اپراتور استفاده کنم ، اصلا دانلود ندارم ، الان یه بسته 1 روزه همراه اول گرفتم سرعتش واقعا افتضاحه تازه با Edge وصل شده (از دیال آپ هم پایین تره سرعت) ، سیم کارت ایرانسل ندارم ، اگر اینترنت ایرانسل سایت ها رو نسبتا خوب باز می کنه امروز برم یه سیم کارت ایرانسل بخرم؟

sansi
11-12-2011, 13:11
ايرانسل بگيريد هم هزينه ش كمتره و هم اينكه سرعت بهتري داره نسبت به همراه اول.
الان چندين ماهه كه دارم با اينترنت ايرانسل ميام نت و ازش راضي هستم .
براي دانلود كردن هم سرعتش مناسبه.

mehran_pqqp
11-12-2011, 13:21
ايرانسل بگيريد هم هزينه ش كمتره و هم اينكه سرعت بهتري داره نسبت به همراه اول.
الان چندين ماهه كه دارم با اينترنت ايرانسل ميام نت و ازش راضي هستم .
براي دانلود كردن هم سرعتش مناسبه.

:10:
همین که سایتها رو نسبتا خوب باز کنه برام کافیه
حیف 1000 تومنی که بابت 1 روز استفاده از اینترنت همراه اول دادم ، مفت هم بدن استفاده نمی کنم دیگه ، DialUp سرعتش بهتر از همراه اوله من موندم این که میگن 1 روز نامحدود برای چی هست:31: با این سرعت اصلا هیچ کاری نمیشه کرد بعد نامحدود به چه کاری میاد آخه!

BF.Me
11-12-2011, 13:28
ایرانسل سرعتش نسبت به همراه اول عالیه . همراه اول مفت نمی ارزه

Farhad 8904
11-12-2011, 13:38
سلام
من برای وبگردی می خوام از یکی از این دو اپراتور استفاده کنم ، اصلا دانلود ندارم ، الان یه بسته 1 روزه همراه اول گرفتم سرعتش واقعا افتضاحه تازه با Edge وصل شده (از دیال آپ هم پایین تره سرعت) ، سیم کارت ایرانسل ندارم ، اگر اینترنت ایرانسل سایت ها رو نسبتا خوب باز می کنه امروز برم یه سیم کارت ایرانسل بخرم؟

سرعت ايرانسل اصلا قابل مقايسه با همراه اول نيست, سرعتش خيلي خوبه مخصوصا توي وبكردي واسه من سايت ها رو تقريبا در حد ADSL باز ميكنه!

sansi
11-12-2011, 13:39
میگن 1 روز نامحدود برای چی هست با این سرعت اصلا هیچ کاری نمیشه کرد بعد نامحدود به چه کاری میاد آخه!

چون سرعتش پايينه و هيچ كاري نميشه انجام داد نا محدودش كردن :دي

mehran_pqqp
11-12-2011, 13:47
sansi
BF.Me
Farhad 8904
مرسی
سیم کارت رو الان بخرم بعد از چند روز فعال میشه؟ من الان دارم آماده میشم برم یه اعتباری بخرم :31: از هر چی سیم کارت همراه اوله امروز زده شدم
با این مطالبی که دوستان گفتم فک کنم ایرانسل خیلی خیلی بهتر هستش

BF.Me
11-12-2011, 14:04
بعد از اینکه تو یکی از نمایندگیها ثبت نام کردی فک کنم 12 ساعت بعد فعال بشه . با کد # ۵ * ۱۴۰ * میتونی بفهمی فعال شده یا نه

Farhad 8904
11-12-2011, 14:22
sansi
BF.Me
Farhad 8904
مرسی
سیم کارت رو الان بخرم بعد از چند روز فعال میشه؟ من الان دارم آماده میشم برم یه اعتباری بخرم :31: از هر چی سیم کارت همراه اوله امروز زده شدم
با این مطالبی که دوستان گفتم فک کنم ایرانسل خیلی خیلی بهتر هستش

دوست عزیز اگه از نمایندگی معتبر ایرانسل خریداری کنی ظرف مدت 1 ساعت واست فعال میشه!
راستی یادت باشه سیمکارت دو قلو بگیری!!

mehran_pqqp
11-12-2011, 21:44
دوستان سیم کارت ایرانسل رو گرفتم ، تو سایتش یه کم گشتم بسته های اینترنت 1 روزه و .... رو پیدا نکردم که چطوری فعال میشن
راستش الان dialup دارم سرعتم پایینه زیاد نمی تونم سایت ها رو جستجو کنم ،میشه راهنمایی کنید چطوری میشه اینترنت ایرانسل گرفت؟ تو قسمت تعرفه ها رفتم ولی پیدا نکردم

Farhad 8904
11-12-2011, 22:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehran_pqqp
11-12-2011, 22:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرهاد جان واقعا ممنون امروز خیلی کمکم کردی خدا خیرت بده:10: از دوستان دیگه هم ممنونم

همین الان فعالش کردم سرعتش واقعا خوبه
نوش جونشون پولی که بابت اینترنت می گیرن

hummer_1990
05-01-2012, 22:04
تازه با Edge وصل شده

همراه اول کی سیستم EDGE رو فعال کرده که ما خبر دار نشدیم؟
شما مطمئنی با EDGE وصل شدی؟:18:

Farhad 8904
05-01-2012, 22:49
همراه اول کی سیستم EDGE رو فعال کرده که ما خبر دار نشدیم؟
شما مطمئنی با EDGE وصل شدی؟:18:
همراه اول هم مدتی میشه که EDGE رو فعال کرده ولی پوشش مثل ایرانسل گسترده نیست و بیشتر در شهر های بزرگ فعاله!! البته اینو بگم که EDGE بودن یا نبودن همراه اول فرقی توی سرعتش نداره کلا در حد Dial هست!!

hummer_1990
05-01-2012, 23:00
البته اینو بگم که EDGE بودن یا نبودن همراه اول فرقی توی سرعتش نداره کلا در حد Dial هست!!

اینطور که شما میگی من فکر میکنم هنوز در مرحله آزمایشی باشه چون هنوز هیچ تبلیغی در این زمینه از طرف همراه یکی مونده به آخر ندیدم شاید بعدا بهتر بشه!!!! شاید!

Farhad 8904
05-01-2012, 23:04
اینطور که شما میگی من فکر میکنم هنوز در مرحله آزمایشی باشه چون هنوز هیچ تبلیغی در این زمینه از طرف همراه یکی مونده به آخر ندیدم شاید بعدا بهتر بشه!!!! شاید!

خیر دوست عزیز آزمایشی نیست حدودا 2 سال میشه که توی شهر ها بزرگ فعال شده!
علت کم بودن سرعت به خاطر زیر ساخت ضعیف و سوئیچ های قدیمی شبکه همراه اول هست!

hummer_1990
06-01-2012, 17:43
علت کم بودن سرعت به خاطر زیر ساخت ضعیف و سوئیچ های قدیمی شبکه همراه اول هست!

دمشون گرم زحمت میکشن خدا خیرشون بده:13: