PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ::.. درایور 5110 و ویندوز Seven 32Bit ..::

lahij_web
11-12-2011, 08:25
سلام .
خوبید؟
روشی هست که بشه روی ویندوز سون 32 بیتی که روی 5110نصب هست درایور هایی که پیغام خطای مربوط به ورژن سیستم عامل رو میده رو نصب کرد ؟
یا حتما باید ویندوز رو 64 بیتی کرد یا درایورهای ورژن 32 بیت رو پیدا کرد ؟

faraname
11-12-2011, 09:29
همون طور که خودتون فرمودید , خطا سیستم عامل به همون 32 یا 64 بودن ربط داره . معمولا تو لپ تاپ ها بعضی از درایور ها طوری نوشته شدن که در دیسک درایور هم نسخه 32 داره و هم 64 که کاربر وقتی رفت واسه نصب درایور سیستم عامل خودش جستجو کنه و بر حسب نسخه ویندوز درایور مربوط به خودش رو پیدا کند . اما اینکه میشه روی ویندوز 32 برنامه 64 رو نصب کردم من به شخصه که هر چی تست کردم نشده و کسی رو هم تا حالا ندیدم که بتونه چنین کاری رو بکنه ( از دوستان اگر کسی تونسته بگن ما هم آگاه تر بشیم ) . خلاصه اش اینکه این ویندوز های 64 بیت هستن که بیشتر 32 بیت ها رو پشتیبانی می کنن ولی 32 بیت ها من تا حالا ندیدم 64 بیت رو پشتیبانی بکنن. اگر دقت کرده باشید وقتی تو ویندوز 64 بیت یک نرم افزار 32 بیت نصب می کنید , یک پوشه خاصی توی درایو ویندوز میسازه و اسم اش رو میزاره 32x که نشون میده برنامه ها و درایورهای 32 بیتی که قابلیت نصب روی ویندوز های 64 بیت رو داشتن تو این پوشه قرار داده شدن . موفق باشید

mr-secret
11-12-2011, 11:16
سلام دوست عزیز
یه روشی هست که به زور واسل میشی و نصبش میکنی ولی نمیدونم واست کار میده یا نه

از device manager رو سخت افزاری که میخوای نصب کنی کلیک راست کن و update driver رو بزن بعد موقع انخاب کردنم محل داریو گزینه به صورت اتوماتیک نباید بزنی گزینه پایین که نوشته شده browse my computer... بعد دوباره گزینه پایین let me pick from... بعد گزینه have disk بعد browse و بعد میری داخل دایرکتوری نصب راه انداز اونجا یه فایل با فرمت inf هست انتخاب میکنی و میزنی برای نصب البته توجه کن که فایل نصب درایورت اگه پک شد و به صورت یک فایل اجرایی هست ابتدا باید اکستراکت بشه بعد اینکارو بکنی

lahij_web
11-12-2011, 11:43
سلام دوست عزیز

از device manager رو سخت افزاری که میخوای نصب کنی کلیک راست کن و update driver رو بزن بعد موقع انخاب کردنم محل داریو گزینه به صورت اتوماتیک نباید بزنی گزینه پایین که نوشته شده browse my computer... بعد دوباره گزینه پایین let me pick from... بعد گزینه have disk بعد browse و بعد میری داخل دایرکتوری نصب راه انداز اونجا یه فایل با فرمت inf هست انتخاب میکنی و میزنی برای نصب البته توجه کن که فایل نصب درایورت اگه پک شد و به صورت یک فایل اجرایی هست ابتدا باید اکستراکت بشه بعد اینکارو بکنی

چک کردم قبلا عزیز. جواب نگرفتم

amir_t6262
11-12-2011, 15:27
خب، چه کاریه. شما درایورهای ویندوز 32 بیتی را پیدا کن و نصب کن.
درایورهایش که در سایت دل هست.

lahij_web
12-12-2011, 10:54
خب، چه کاریه. شما درایورهای ویندوز 32 بیتی را پیدا کن و نصب کن.
درایورهایش که در سایت دل هست.

ظاهرا درایور Dell 5110 برای Geforce و چن Device دیگه برای ویندوز 32 بیتی اصلا وجود نداره . تو خود سایت دل هم مشخصه .

azadeh2007
12-12-2011, 11:14
سلام دوست عزیز

دوست عزيز اين روشي كه شما ميفرماييد زماني مورد استفاده قرار ميگيره كه طرف يه فيل INF يا INI داشته باشه...اكثر درايور هاي لپتاپ ها به صورت EXE هستند...

faraname
12-12-2011, 17:10
ورود به صفحه دانلود درایور های کلیه ی مدل های لپ تاپ های دل اعم از نسخه های 32 بیت و 64 بیت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما از اینجا همه درایورهای مربوط به تمام لپ تاپ های و دیگر محصولات دل رو می تونید پیدا کنید . ولی به نظر میرسه همون طور که دوستمون فرمودن نسخه درایور 32 بیت برای این گرافیک دیده نمیشه . من هم فقط 64 بیت اش رو دیدم . دیگه خود سایت دل درایور نذاشته شما یک جستجو سایت nvidia بکن و مدل گرافیک ات رو بنویس ببین بهت درایوری چیزی میده . شاید نتیجه گرفتی . ( این پست رو برای کسانی زدم که دنبال صفحه نهایی دانلود درایورهای لپ تاپ های دل می گردند)

amir_t6262
13-12-2011, 21:33
دوست عزيز اين روشي كه شما ميفرماييد زماني مورد استفاده قرار ميگيره كه طرف يه فيل INF يا INI داشته باشه...اكثر درايور هاي لپتاپ ها به صورت EXE هستند...

همان فایلهای exe را هم میتوانید extract کنید.
کافیست رویش کلیک راست کنید و extract to را بزنید. برنامه winrar باید نصب باشد.