PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی لپ تاپ حرفه بازی با قیمت بسیار عالی

camry
10-12-2011, 21:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان
شاید خیلی از شما لپ تاپ با نام های سری alienware شرکت dell اشنایی داشته باشین اما حقیقتا این لپ تاپ یکی از بهترین لپ تاپ های مخصوص گیم است

من توی همه سایت های شرکت های لپ تاپ سازی از جمله (apple - asus - dell - sony - acer -msi - samsung )
جست و جو کردم و اکثر لپ تاپ ها رو نگاه کردم و با توجه به قیمتشون این لپ تاپ رو انتخاب کردم : m14 or m17x

مدا های بسیار خوبی در بین لپ تاپ های گیم asus سری g و یا سری 5 لپ تاپ های acer و یا msi بود اما هیچ کدومشون اون چیزی که شما دنبالش هستین نیستن !!!
بنابراین با اطمینان بهتون می گم که لپ تاپ alienware dell واسه خوره ی گیم ها بهترینه

اگر شما به لینک زیر مراجعه کنید همه چیز دستتون میاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمونطور که می بینید همه لپ تاپ ها از تکنولوژی 3d بهره بردند خوب پس از این بابت خیالمون راحته
اما میریم سراغ فدرت cpu که اگر تو فروم تحقیق کنید می بینید که واقعا تفاوت چندانی بین core5 و core7 نیست بنابراین نیاز نیست پول زیادی بابت core 7 بدهید مگر اینکه از خوره های گیم باشید و بازم می گم زیاد فرق نمی کنن :دی

در رابطه با قدرت گرافیک هر 4 لپ تاپ گرافیک فوق العاده ای دارند و تنها تفاوت آنها سر قدرت پردازندگی آنهاست که باز هم زیاد تفاوتی ندارند اما وقتی اسم بازی میاد قضیه فرق می کنه و گرافیک تا گرافیک واقعا فرق می کنه حتی اگر شباهت بسیار زیادی بهم داشته باشند

از لحاظ ظاهر همه انها زیبا کار شده اند و کاملا این مسئله سلیقه ای fبنابراین شما بسته به نیاز خودتون لپ تاپ مورد نظرتون رو از بین 4 5 لپ تاپ 11 - 14 - 17 -18 inch انتخاب می کنید

اگر توضیحاتی راجع به ظاهر و ویژگی های جالب این لپ تاپ ها خاستید به لینک زیر مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن شما می تونید تو خود سایت dell لپ تاپ مورد نظر خودتون رو بسازید و برای سفارش هم از سایت های معتبر در ایران که خرید از سایت های خارجی را با همان قیمت برای شما تضمین می کنند می توانید خرید کنید چرا که تنوع این مارک در ایران بسیار کم است :13:
پیشنهاد من به شما :

M17X NORMAL or M14X HIGH PERFORMANCE

موفق باشید

Xilevens
11-12-2011, 01:51
خسته نباشي دوست عزيز ولي واقعا فكر ميكني خريد همچين سيستمي از طريق شركتهاي واسط به صرفه؟
ما كه هرچي دنبالش رفتيم نشد

bahmanpk
11-12-2011, 10:50
ارسال اشتباهی - لطفا این پست پاک شود

Davood_titan
12-12-2011, 12:39
قیمتش چنده ؟

saeed_2007r
15-12-2011, 00:07
دوست عزیز مشخصاتشو خودتون میتونین بگین
؟

farzad.1
15-12-2011, 02:14
امکانات جالبی داره. مخصوصا با گرافیک GF580یه سر و گردن از لپ تاپای همرده بالاتره.البته قیمتش زیاده.منو برای خرید N55SFمردد کرد.کاشکی قیمتش پایین بیاد.تا ما بتونیم بخریم.