PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از وایرلس و کندی بیش از حد یا فریز شدن سیستم در لپ تاپ 5110 دل

hootas23
09-12-2011, 19:29
سلام رفقا
مشخصات سیستم:
5110 دل i7
ویندوز 7 نسخه 64 بیت
مشکل:
یه مودم وایرلس دی لینک گرفتم و وقتی لپ تاپ رو میخوام بهش وصل کنم تا کانکت رو میزنم لپ تاپ به شدن کند میشه گاهی هم فریز میشه چند ثانیه...
و معمولا میره روی حالت لیمیت و دائما این عمل کند شدن و فریز شدن پیش میاد و حل میشه.
ویندوز کاملا سالمه و تازه نصبش کردم.
آخرین ورژن درایور وایرلس رو نصب کردم توی سایت دل مدل وایرلس من رو 1702 زده بود و ریختم ولی لپ تاپم چند وقت پیش کل مادربردش عوض شده و سرویس تگ فعلی رو وارد نکردم ببینم وایرلسش همونه یا نه.
ممکنه که وایرلسم مدل دیگه ای باشه و با همین درایور داره کار میکنه؟(چون من بعد نصب ویندوز درایو وایرلس قبلی رو روش نصب کردم)
چون گوشی رو وصل میکنم بهش مشکلی ندارم و بلوتوث و اینترنت اج رو دارم.
فقط با این مودم این مشکل رو دارم.
به نظرتون مشکل از کجاست؟نرم افزاریه؟
آنتی ویروسی هم فعلا روی سیستم نیست چون تازه همچیز رو نصب کردم.

F R E E M A N
09-12-2011, 20:42
احتمالش هست مشکل از مودم باشه، بهتره یکبار ریستش کنی و دوباره کانفیگ
اگر میتونی مودم را با لن وصل کن و از این راه هم تستش کن

Saeed Dz
10-12-2011, 12:06
سلام رفقا
مشخصات سیستم:
5110 دل i7
ویندوز 7 نسخه 64 بیت
مشکل:
یه مودم وایرلس دی لینک گرفتم و وقتی لپ تاپ رو میخوام بهش وصل کنم تا کانکت رو میزنم لپ تاپ به شدن کند میشه گاهی هم فریز میشه چند ثانیه...
و معمولا میره روی حالت لیمیت و دائما این عمل کند شدن و فریز شدن پیش میاد و حل میشه.
ویندوز کاملا سالمه و تازه نصبش کردم.
آخرین ورژن درایور وایرلس رو نصب کردم توی سایت دل مدل وایرلس من رو 1702 زده بود و ریختم ولی لپ تاپم چند وقت پیش کل مادربردش عوض شده و سرویس تگ فعلی رو وارد نکردم ببینم وایرلسش همونه یا نه.
ممکنه که وایرلسم مدل دیگه ای باشه و با همین درایور داره کار میکنه؟(چون من بعد نصب ویندوز درایو وایرلس قبلی رو روش نصب کردم)
چون گوشی رو وصل میکنم بهش مشکلی ندارم و بلوتوث و اینترنت اج رو دارم.
فقط با این مودم این مشکل رو دارم.
به نظرتون مشکل از کجاست؟نرم افزاریه؟
آنتی ویروسی هم فعلا روی سیستم نیست چون تازه همچیز رو نصب کردم.
ویندوز 7 کلا با اینترنت مشکل داره و این چیزا پیش میاد
اگه ویندوز اصلی نیست یه بار ویندوز ویستا نصب کن ببین بازم این اشکالو داره یا نه!

hootas23
10-12-2011, 23:55
ممنون مشکل از اینترنت سکوریتی بود(نورتون)
نمیدونم چرا اینطوری میشد سیستم رو اسکن کردم ویروس نداشت.
اخر سر مجبور شدم نورتون رو پاک کنم:41: