PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه ساخت کانکشن برای اتصال به اینترنت شبانه وایرلس

Aloneboy
09-12-2011, 17:32
با سلام
بنده یه اشتراک اینترنت وایرلس گرفتم که متصل به یه مودم adsl کردم که از آن به عنوان روتر استفاده می کنم تا هم بتونم از سیستم به اینترنت وصل شم و هم با موبایل
الان سیستم که روشن میشه اتوماتیک به اینترنت وصل میشه می خوام یه کانکشن هم بسازم برای اینترنت رایگان شبانه که یوزر اون فرق می کنه لطفا راهنمایی بفرمایید؟

joe_satriani
09-12-2011, 18:47
با سلام
باید به صورت دستی هر موقع که خواستید از اکانت شبانه استفاده کنید تنظیمش کنید و دوباره غیرفعالش کنید.

موفق باشید.

Aloneboy
10-12-2011, 13:02
با سلام
باید به صورت دستی هر موقع که خواستید از اکانت شبانه استفاده کنید تنظیمش کنید و دوباره غیرفعالش کنید.

موفق باشید.

میشه بیشتر توضیح بدید چیرو باید تنظیم کنم منظورتون تنظیمات مودم هستش؟؟ این کار که خیلی دردسر داره یعنی روزی دو بار تنظیم کردن

saeidkhosravi
14-01-2012, 22:07
با سلام
بنده یه اشتراک اینترنت وایرلس گرفتم که متصل به یه مودم adsl کردم که از آن به عنوان روتر استفاده می کنم تا هم بتونم از سیستم به اینترنت وصل شم و هم با موبایل
الان سیستم که روشن میشه اتوماتیک به اینترنت وصل میشه می خوام یه کانکشن هم بسازم برای اینترنت رایگان شبانه که یوزر اون فرق می کنه لطفا راهنمایی بفرمایید؟

saeidkhosravi
14-01-2012, 22:13
[QUOTE=Aloneboy;6691314]میشه بیشتر توضیح بدید چیرو باید تنظیم کنم منظورتون تنظیمات مودم هستش؟؟ این کار که خیلی دردسر داره یعنی روزی دو بار تنظیم کردن[/

mjzaret
22-01-2012, 10:32
شما نوع مودمتون رو بيان نكرده‌ايد ولي براي اكثر مودمها به اين صورت هست كه وقتي تنظيمات PPPOE رو روي مودم انجام مي‌دهيد يه گزينه هست كه قابليت Bridge رو هم فعال مي‌كنه و همزمان از PPPOE و Bridge مي‌تونيد استفاده كنيد.

براي ساخت كانكشن هم به قسمت Network Connection سيستم‌عاملتون مارجعه كنيد.

شاد باشيد:40:

romass100
11-07-2012, 09:38
انصافا چقدر بد توضیح میدید دوستان !

منم همین مشکل را دارم اما هیچی از حرفاتون سر در نیاوردم.فکر کنم این دوستمونم متوجه نشد چجوری مشکلشو حل کنه !

MJHamed
11-07-2012, 12:24
سلام
میتونید از تاپیک زیر هم کمک بگیرید من از همین روش استفاده میکنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]