PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا ترین کیفیت و سرعت در شرکت های اراعه دهنده ADSL در تهران

dash_mehdi
09-12-2011, 16:35
با توجه به این که تاپیک های این چنینی خیلی قدیمین این تاپیک را ایجاد کردم
من می خواستم یک سرویس اینترنت پر سرعت ADSL بگیرم سه ما از شرکت گیتی نت گرفتم و انصافا حتی یک بار هم قطع نشد سرعتش هم خوب بود سرعت دانلودش حدود 30kbps بود به دلیل تغیر مکان شرکتم عوض شد خونه ای که گرفته بودیم خودش از شرکت pars online اینترنت پرسرعت داشت سرعت دانلودش خیلی خوبه به طور میانگین 70kbps است سرعت بارگذاری صفحاته وبشم خوبه اما متاسفانه کیفیتش خیلی بده و تقریبا از هر 24 ساعت 1 ساعت قطعه سرعتش هم تقریبا هر چند روز یک بار به قدری کم میشه که از dial up هم پایین تر میشه خلاصه بگم کیفیتش خیلی پایینه.
حالا اگر دوستان شرکت اراعه دهنده ی اینترنت پرسرعتی در تهران میشناسن که هم سرعت و هم کیفیت و هم قیمتش خوبه حتما معرفی کنند.
البته با توجه به اینکه سرعت 128 کافی نیست مد نظرم 512 هستش.
بودجه ام هم حدود 80 تا 100 هزار تومنه البته مودم هم دارم که از هزینه ها می کاهد
با تشکر :11:

sinaxex
09-12-2011, 21:13
بهترین گزینه به نظرم 512 نامحدود وایرلس هست که الان از 70 تا 80 هزار تومان پهتون اکانت میدند والا ای دی اس ال 512 با این هزینه باید با محدودیت حجمی بگیرید

File not found
09-12-2011, 22:58
وایمکس ایرانسل 1مگ نامحدود 80 تومان
مبین نت 60گیگ 80تومان

اما به نظرم همون parsonline هم عالیه.قطعیش خیلی کمتر از اینی هست که میگین.وتازه برخلاف سایر شرکتها مواقعی که قراره قطع بشه sms میدن. با 128 معمولاً 140کیلوبایت داشتم

sinaxex
10-12-2011, 20:25
وایمکس ایرانسل 1مگ نامحدود 80 تومان
مبین نت 60گیگ 80تومان

اما به نظرم همون parsonline هم عالیه.قطعیش خیلی کمتر از اینی هست که میگین.وتازه برخلاف سایر شرکتها مواقعی که قراره قطع بشه sms میدن. با 128 معمولاً 140کیلوبایت داشتم
دوست من با اینکه تعرفه ایرانسل رو نگاه نکردم ندیده میگم هیچ حا 1 مگ نامحدود رو 80 نمیده این رو با اطمینان خاطر میگم خدمت اتون
شرکت هایی مثل ایرانسل و شاتل و..... سرویس های نامحدود اشون اگر بیش از حد مجاز در ماه دانلود داشته باشی سرویس رو ازتون سلب میکنند
عرف قیمت 1 مگ ناحدود الان حدود 125 تا 140 تومان هست با این تفاصیر هر جا نامحدود از این قیمت پایین تر داد مطمئن ام از سیاست بالا پیروی میکنه و گران تر داد هم گران فروش هست(چیزی که در سرویس های adsl شاهد اش هستیم)

Extreme-Forces
10-12-2011, 20:39
من براي گيم انلاين فن اوا رو پيشنهاد ميدم. پينگش نسبت به پارس انلاين بهتره. سرعت دانلود سرويس 256 هم زير 45 نيست. هنگام دانلود هم قطعي نداشتم. ولي چندروز 1 بار براي 3 4 دقيقه قطع ميشد.

kaktus10
13-12-2011, 13:50
دوستان من هم میخوام adslمون رو عوض کنم الان از مخابرات دارم میگیرم که سرعتش خیلی پایینه و تقریبا 18kbs هستش. اگه یه 128 خوب میشناسید لطفا معرفی کنید. بودجم هم زیر 20 هزار تومن در ماه هست. ممنون

Youssoph
13-12-2011, 14:04
دوستان من هم میخوام adslمون رو عوض کنم الان از مخابرات دارم میگیرم که سرعتش خیلی پایینه و تقریبا 18kbs هستش. اگه یه 128 خوب میشناسید لطفا معرفی کنید. بودجم هم زیر 20 هزار تومن در ماه هست. ممنون

شااید درست متوجه حرفتون نشدم ولی 18 کیلو بایت بر ثانیه میشه 144 کیلو بیت بر ثانیه یعنی یه خورده از سرعت درخواستی شما بیشتره!!! الان ۱۲۸ دارین؟

kaktus10
14-12-2011, 23:50
شااید درست متوجه حرفتون نشدم ولی 18 کیلو بایت بر ثانیه میشه 144 کیلو بیت بر ثانیه یعنی یه خورده از سرعت درخواستی شما بیشتره!!! الان ۱۲۸ دارین؟

شرمنده اگه اشتباه میکنم.
آخه من زیاد وارد نیستم.
منظورم اینه که 128 ثبت نام کردم. و سرعت دانلودم حداکثر هجده کیلو بایت بر ثانیه هستش.
آیا شرکت خوبی سراغ دارید؟ اینطور که توی بقیه تاپیک ها نوشتن اوضاع پیشگامان و پارس آنلاین و چتدتای دیگه بحرانی شده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

siamak_mu
15-12-2011, 01:18
شرمنده اگه اشتباه میکنم.
آخه من زیاد وارد نیستم.
منظورم اینه که 128 ثبت نام کردم. و سرعت دانلودم حداکثر هجده کیلو بایت بر ثانیه هستش.
آیا شرکت خوبی سراغ دارید؟ اینطور که توی بقیه تاپیک ها نوشتن اوضاع پیشگامان و پارس آنلاین و چتدتای دیگه بحرانی شده.

همین 128 که دارید خوب هست. چون 128 که میگن منظور 128 کیلوبیت هست که بر 8 تقسیم میشه تا به کیلوبایت تبدیل بشه. سرعت شما باید 16 باشه.

اگه دانلود زیاد ندارید و دنبال سرعت هستین یه سرویس نامحدود از یکی از شرکت های خصوصی بگیرین چون سرویس های محدود رو چند برابر سرعت قرارداد میبندن. مثلاً با 128 محدود شاید بتونید به اندازه 512 یعنی 64 کیلوبایت دانلود کنید یا حتی بیشتر. صبانت برای محدود بد نیست. اگه دنبال دانلود شبانه رایگان نباشین زیاد فرقی ندارن با هم تو تاپیک چندتاشون تحقیق کنید ببینید کدوم بهتر سرعت میدن.
اگه دانلود زیاد دارید نباید از سرویس های نامحدود توقع داشته باشید مثلاً با سرویس 128 کیلوبیت با سرعت 128 کیلوبایت دانلود کنید! الآن دیگه مخابرات اکثر مراکز 256 هم به خونگی میدن به قیمت 12500 . ارتقا بدین سرعت میره رو 26 (چند کیلوبایت کمتر از 32)

h!tman
15-12-2011, 01:42
پارس پشتیبانی و شبانه تعطیل
دی سی زیاد
سرعت روزانه 200Kb/sec
شاتل: توضیحی نمیدم فقط تو روحش

Hamid Reza
15-12-2011, 09:06
سلام
اين تاپيك نميتونه شما رو به نتيجه برسونه
تهران شهر كوچيكي نيست كه شما بخواي بهترين سرويس دهنده رو توش شناسايي كني
منطقه به منطقه با هم فرق ميكنه كيفيت سرويس ها
در ضمن كيفيت يه سرويس به خيلي چيزا بستگي داره . فاصله شما از مخابرات ، سالم بودن كابل كشي ، تعداد مشترك اون isp در محله شما و ...

بهترين كار تحقيق در محل خودتون هست
از اونايي كه سرويس دارند پرس و جو كنيد و ببينيد در حال حاضر بهترين سرويس دهنده تو محلتون كدوم هست
موفق باشيد

Youssoph
15-12-2011, 11:25
شرمنده اگه اشتباه میکنم.
آخه من زیاد وارد نیستم.

اطلاعات خوبی رو آقا سیامک داد. پهنای باند رو معمولا با کیلو "بیت" بر ثانیه و سرعت دانلود رو با کیلو "بایت" بر ثانیه بیان میکنن. هر بایت هم که 8 بیت است. بنابراین سرعت دانلود در اینترنت 128 کیلو بیت باید 16 کیلو بایت بر ثانیه باشه. من از سرویس 128 مخابرات راضی بودم سرعت دانلود همیشه بیشتر از 16 بود ولی الان 256 دارم که سرعت دانلود به ندرت به 30 میرسه و همیشه کمتره. (باید 32 باشه)

mnh40
17-12-2011, 18:52
من الان نزدیک به یک سالی هست که از شرکت داتک تلکام سرویس 512 گرفتم خیلی هم راضیم تو این یک سال فقط یکبار قعطی داشته اونم 3 ساعت ولی دیگه قعطی من ندیدم پشتیبانیش خوبه دانلود شبانش خوبه از ساعت 1 تا 7 صبح
از دانلود منجر استفاده میکنم و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم انصافا پولی که میگیرن حلالشون باشه از شیر مادر هم حلالتر

موفق باشید:11: