PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تماس بدون افتادن شماره

V E S T A
09-12-2011, 14:45
سلام

دوستا ن کارت تلفنی وجود داره که بشه از طریق اون به خارج از ایران تماس گرفت بدون اینکه شماره بیفته؟

من الو کارت رو امتحان کردم که تو آمریکا کد همون کشور رو مینداخت البته نمیدونم همیشه اینجور هست یا نه..

درباره اروپا هم اینطور هست ؟ راه دیگه وجود داره که زمان تماس به خارج از ایران شماره نیفته ؟یا شماره دیگه ای بیفته ؟

ممنون:11:

black.assassin
26-12-2011, 18:27
سلام

دوستا ن کارت تلفنی وجود داره که بشه از طریق اون به خارج از ایران تماس گرفت بدون اینکه شماره بیفته؟

من الو کارت رو امتحان کردم که تو آمریکا کد همون کشور رو مینداخت البته نمیدونم همیشه اینجور هست یا نه..

درباره اروپا هم اینطور هست ؟ راه دیگه وجود داره که زمان تماس به خارج از ایران شماره نیفته ؟یا شماره دیگه ای بیفته ؟

ممنون:11:

از طریق سرویس های اینترنتی مثل اسکایپ یا یاهو می تونید شماره خریداری کنید و با هر شماره ای که خواستید تماس بگیرید. اما اینکه شماره نیفته من اطلاعی ندارم. برای خرید هم می دونید که باید کارت اعتباری داشته باشید. visa , master , ... . :10:

sourena
26-12-2011, 18:29
من کارت اعتباری دارم .... میــشه بگی کدوم سرویس یاهو رو باید خریداری کنم؟

میتونم باهاش به ایران هم زنگ بزنم؟ اعتباری هست دیگه؟ میــشه بیشتر راهنمایی کنی؟ ممنون :11:

black.assassin
26-12-2011, 21:00
برای تماس از طریق کامپیوتر به این لینک مراجعه کن. هیچ شماره ای به شما داده نمیشه. ولی می تونید به هر شماره ای در هر جای دنیا زنگ بزنید از یاهو مسنجر باید استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای داشتن یک شماره تلفن خاص برای خودتون به این لینک مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته سرویس های اسکایپ به مراتب با کیفیت تر هستند. اگر می خواید پول بدید حتما از اسکایپ بخرید.

V E S T A
30-12-2011, 00:04
ممنون از همه

منظورم بیرون از نت بود .با کارت های مخصوص تماس های خارج از ایران شماره برای مقصد نمی افته (اروپا) و یا شماره ای که می افته مربوط به همون کشور هست نه ایران (تو آمریکا)

من با یکی دو تا کارت امتحان کردم اینجوری بود نمیدونم تمام کارت های تماس با خارج از ایران اینجوری هستن ؟ یا نه ؟کلا شماره خودمون از طریق کارت میشه مشخص شه یا همیشه شماره اون کارت می افته ؟

برای داشتن یک شماره تلفن خاص برای خودتون به این لینک مراجعه کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fhome%2Fphonein.castle)

شماره ای که از طرف ما می افته همین شماره ای هست که انتخاب میکنیم ؟

black.assassin
30-12-2011, 21:32
شماره ای که از طرف ما می افته همین شماره ای هست که انتخاب میکنیم ؟

بله همین شمارس. البته اونا هم می تونن از طریق همین شماره با شما تماس بگیرن. :46: