PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنهان شدن مطالب درون فلش

padafand75
08-12-2011, 10:35
با سلام

یکسری اطلاعات رو توسط کامپیوتر دوستم ریختم تو فلشم. اما حالا نشون داده نمیشه! فضا اشغال شده اما اطلاعات دیده نمیشه!؟؟

ali703
08-12-2011, 10:37
با سلام

یکسری اطلاعات رو توسط کامپیوتر دوستم ریختم تو فلشم. اما حالا نشون داده نمیشه! فضا اشغال شده اما اطلاعات دیده نمیشه!؟؟
دوست عزیز توی یه سیستمی که ویروسی نباشه بزار و مخفی ها رو باز کن میاد بالا اطلاعاتت، فلشت ویروس گرفته شدید

padafand75
08-12-2011, 15:45
دو نکته اینجا وجود داره:
1- سیستمم ویرووس نداره. تقریبا مطمئن هستم
2- اصلا پوشه ای نشون نمیده که من بخوام بازش کنم!

jafarian
08-12-2011, 15:58
سایت پایین روشی گفته از طریق پنجره cmd دستور attrib شاید بکارتون بیاد :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

padafand75
09-12-2011, 07:22
با سلام
فکر میکنم بتونه به دردم بخوره. اما متاسفانه انگلیسیم اونقدر خوب نیست!

faraname
09-12-2011, 14:13
سلام
مهم نیست سیستم شما ویروسی باشه یا نه . مهم اینه که فایل های درون فلش دستکاری شدن. ویروسی بودن فلش هم مهم نیست . نکته اینه که فایل های درون فلش شما به احتمال زیاد , به صورت فایل های مخفی سیستم عامل در اومدن. این فایل ها تنها از طریق زیر قابل مشاهده هستن. بعد از اینکه این فایل ها رو فعال کردید و قابل مشاهده شدند , روی اون فایل ( نه پوشه ) کلیک راست کرده و اون رو از حالت hidden به read only تبدیل کنید . و بعد اون درون فلش یک پوشه جدید بسازید و اون فایل رو به اون پوشه انتقال بدید یا اینکه فایل رو توی هارد کپی کنید . برای فعال سازی و نمایش فایل های سیستمی به تصویر ذیل نگاه کنید و ببینید که باید تیک کدوم بخش ها رو بردارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه داشته باشید که عبارت های درون عکس دقیقا بر روی سیستم شما به این شکل تنظیم بشن تا بتونید فایل های مخفی شده رو ببینید .

padafand75
10-12-2011, 15:54
سلام
خیلی ممنون جناب "فرانامه" فایل ها ظاهر شدند... :11: