PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ

V E S T A
07-12-2011, 22:10
سلام

لپ تاپ من مشکلی داره که نمیدونم دقیقا سخت افزاری هست یا نه ولی تو این قسمت مطرحش کردم

الان مدتیه لپ تاپم بدون دلیل خاموش میشه شارژ هم فول هست زمانی که به برق نیست یه دفعه و اونم بعضی

وقت ها خاموش میشه. برای روشن شدنش هم بعضی وقتا باید حتما بزنمش به برق تا روشن شه بعد که ویندوز

بالا اومد وقتی ااز برق میکشم دیگه مشکلی نداره .. البته بعضی وقتا هم بدون اینکه به برق بزنم دوباره میتونم روشنش کنم.

قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد مشکل دیگه ای هم داشتم که الانم گه گاهی پیش میاد

وقتی باتری به برق هستش نور صفحه نمایش به بیشترین حد خودش میرسه و روشنایی صحفه نمایش فقط

زمانی که لپ تاپ رو از شارژر جدا میکنم درست میشه و به حالت اول بر میگرده و با وصل مجدد شارژر هم مشکلی پیش نمیاد.

این خاموش شدن ناگهانی و یا روشن شدن ناگهانی نور صفحه نمایش علتش چیه ؟ باتری که به این زودی خراب

نمیشه :13:من همش 1 سال هست که این لپ تاچ رو خریدم و هر چند وقت یک بار هم کالیبرش کردم.ممکنه
مشکل نرم افزاری باشه ؟

V E S T A
09-12-2011, 14:39
چقدر جواب ...یعنی هیج کی نمیدونه مشکلش چیه ؟:18::41:

siyamaksama
17-06-2012, 10:37
دوست نور دستگه مشکلی نداره تو تنظیمات باطری یه قسمت هستش که تعریف شده موقعی که باطری استفاده میشه نور کم شه و ای برای دوام شارز بیشتر لپ تاپه میتو نید زیادش کنید
اما در مورد خاموش شدن لپ تاپ چند تا بحث پیش میاد یکی اینکه ببینید فن دستگاتون کار میکنه یا نه؟ ویا اینکه دلیلش داغ شدنه یا نه اگه این نباشه وفقط رو باطری خاموش شه باطریت خرابه
مرکز تعمییرات تخصصی الماس
تلفن مشاوره(0281-3361352)

behrouzmokhber
22-06-2012, 14:25
با سلام
راستش منم امروز این بلا به سرم اومد
و بعد از 10 12 ساعت کلنجار رفتن متاسفانه کار به جایی نرسید.
البته لازم بذکر است که یه لب تاپ دیگه رو که این مشکل رو داشت داشتم چک میکردم که متاسفانه لب تاپ خود من هم دچار همچین بحران شده
1.نمیشه ویندوز زد
2.با هیج یک از بوت سی دی ها بالا نمیاد اگر هم بیاد میره رو صفحه آبی
3.یکی از پارتیشن هارو هم نمیشه تو محیط ویندوز دید.
4.خود به خود خاموش میشه

خلاصه به احتمال قوی به نظرم یه ویروس از نوع سکتور صفره

خوشحال میشم اگه کسی راحلی داره ارائه بده/